serwis iphone 13 pro

Serwis iPhone 13 Pro

Szukasz serwisu, który wykona naprawę Twojego telefonu Apple iPhone 13 Pro? Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Wykonamy dla Ciebie szybką wymianę szybki, wyświetlacza lub baterii na nowe. W razie potrzeby przeprowadzimy diagnozę telefonu oraz naprawimy inne usterki w telefonie Apple iPhone 13 Pro.

Jakie usługi oferujemy dla urządzenia iPhone 13 Pro?

Wybierz usługę, którą możemy dla Ciebie zrealizować.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Odwiedź najczęściej polecany iPhone 13 Pro !

  Posiadamy serwisy w 3 dużych miastach w Polsce. Odwiedź nas i dołącz do grona zadowolonych klientów.

  PanSzybka Warszawa

  ul. Andrzejowska 6/8
  02-312 Warszawa

  +48 889 952 182 [email protected]

  Pn-Pt: 09:00-18:00

  Zaplanuj podróż
  PanSzybka Kraków

  ul. Fieldorfa-Nila 17
  31-209 Kraków

  +48 690 999 036 [email protected]

  Pn-Pt: 09:00-18:00

  Zaplanuj podróż
  PanSzybka Gdańsk

  Aleja Grunwaldzka 124
  80-244 Gdańsk

  +48 733 321 337 [email protected]

  Pn-Pt: 09:00-18:00

  Zaplanuj podróż

  Nie masz czasu na wizytę w salonie ?

  Skorzystaj z darmowego kuriera na terenie całej Polski. To proste !

  Formularz

  W naszym sklepie online wybierasz model telefonu, a następnie rodzaj uszkodzenia, które chcesz naprawić. Możesz też skorzystać z opcji diagnozy.

  Nadanie paczki

  Zamawiając usługę otrzymasz od nas etykietę do wybranego przez Ciebie paczkomatu. Możesz również nadać paczkę we własnym zakresie. Pamiętaj o odpowiednim zabezpieczeniu urządzenia na czas wysyłki.

  Naprawa

  Zdecydowaną większość napraw jesteśmy w stanie wykonać nawet tego samego dnia. Jeśli jednak posiadasz nietypowe urządzenie lub będą potrzebne dodatkowe części, naprawa może się lekko wydłużyć.

  Wysyłka

  Za wykonaną naprawę możesz zapłacić za pobraniem lub w formie przedpłaty. W obu przypadkach zamawiając folię ochronną na swoje urządzenie, otrzymasz bezpłatną przesyłkę zwrotną.

  Specyfikacja iPhone 13 Pro

  Zaprezentowany jesienią 2021 roku iPhone 13 Pro cieszył się dużą popularnością jeżeli chodzi o sprzedaż. Telefon został wyposażony w najnowsze podzespoły wyprodukowany przez amerykańskiego producenta. W smartfonie mamy do czynienia z sześciordzeniowym procesorem Apple A15 Bionic, który wspomagany jest 6GB pamięci RAM. Wyświetlanie obrazu zapewnia ekran Super Retina XDR 6,1 cala z odświeżaniem 120Hz. Doznania z użytkowania smartfona są na najwyższym poziomie. Jeżeli chodzi o baterię, to mamy do czynienia z ogniwem o pojemności 3095mAh. Wystarczy to na przynajmniej jeden pełny dzień pracy na urządzeniu. iPhone 13 Pro wyposażony jest w 3 obiektywy, które wykonują świetne zdjęcia nie tylko nocą, ale także i w dzień. Miłym faktem jest również to, że iPhone 13 Pro ma identyczne obiektywy względem 13 Pro Max. Nie trzeba więc godzić się na ustępstwa związane z gorszą jakością zdjęć. Smartfon wspiera technologię 5G, LTE, WIFI 6.0 oraz NFC. iPhone 13 Pro to telefon dla osób, które cenią sobie wizualną elegancję oraz płynne działanie smartfona.

  Wymiana szybki lub wyświetlacza w iPhone 13 Pro

  Współczesne smartfony pomimo coraz nowszej technologii, dalej pozostają bardzo delikatne i łatwo o ich uszkodzenie. Do najczęściej wykonywanych napraw serwisowych zalicza się wymiana zbitej szybki lub wyświetlacza. O ile pierwsza opcja jest tańsza i bardziej opłacalna to nie zawsze jest ona możliwa. Jeśli w Twoim telefonie pojawiły się plamki na ekranie lub urządzenie ma problemy z reakcją na dotyk, może okazać się, że konieczna będzie wymiana całego modułu wyświetlacza. Klient ma wtedy do wyboru nowy, oryginalny wyświetlacz lub tańszy, najwyższej jakości zamiennik. W przypadku, gdy doszło do uszkodzenia jedynie warstwy ochronnej, wymiana samej szybki w zupełności wystarczy, by iPhone 13 Pro po naprawie był w pełni sprawny.

  Wymiana baterii w iPhone 13 Pro

  Jednym z najważniejszych komponentów w smartfonie jest oczywiście bateria. To ona zapewnia pracę urządzenia przez wiele godzin. Producenci zapewniają, że nowe baterie powinny pozostać niezawodne przez najbliższe dwa lata użytkowania. Zdarzają się jednak sytuacje, w których doprowadzamy do ich uszkodzenia znacznie szybciej, na przykład poprzez nadmierną eksploatację. Jeśli zauważysz w swoim iPhone 13 Pro, że bateria rozładowuje się znacznie szybciej niż powinna lub występują problemy z jej ładowaniem, rozważ wymianę wadliwej baterii na nową. Natomiast jeśli nie wiesz czy bezpośrednią przyczyną ze źle działającym telefonem jest bateria, chętnie pomożemy i wykonamy dla Ciebie pełną diagnozę urządzenia by znaleźć źródło problemu.

  Wymiana klapki baterii iPhone 13 Pro

  Klapka baterii w iPhone 13 Pro nie tylko nadaję bardzo elegancki wygląd urządzenia ale również pełni bardzo ważną rolę w jego funkcjonowaniu. Mianowicie odpowiada ona za prawidłową cyrkulację powietrza w telefonie i zapewnia ochronę podzespołów przed dostawaniem się wody lub pyłu. Zaleca się stosowanie odpowiednich pokrowców i etui, jednak nawet one nie są w stanie zapewnić 100% ochrony przy mocnym upadku. W momencie, gdy dojdzie do uszkodzenia klapki baterii, należy czym prędzej udać się do serwisu na jej wymianę. Zapewni to bezpieczeństwo komponentów telefonu, dzięki czemu unikniesz dodatkowych kosztów.

  Diagnoza telefonu iPhone 13 Pro

  Jeśli Twój telefon nie działa poprawnie, ale nie wiesz czym jest to spowodowane, zachęcamy do przeprowadzenia pełnej diagnozy urządzenia. W naszym serwisie zweryfikujemy wszystkie podzespoły urządzenia, by znaleźć źródło problemu. Na tej podstawie będziemy mogli oszacować koszt naprawy i czas potrzebny do jej zrealizowania. Pozwoli to na podjęcie decyzji, czy naprawa telefonu będzie dla Ciebie opłacalna.