Serwis iPhone 13 Pro

Naprawa iPhone 13 Pro

Potrzebujesz szybkiej naprawy twojego iPhone 13 Pro? Pan Szybka to profesjonalny serwis Apple, który wykona usługę nie tylko szybko, ale także tanio i z dbałością o każdy detal!

Liczne pozytywne opinie od naszych klientów potwierdzają fakt, iż wykonujemy usługi na najwyższym poziomie. Jeśli Twój iPhone 13 Pro uległ uszkodzeniu, nie ryzykuj pojawieniem się dalszych uszkodzeń, zarezerwuj wizytę na stronie lub zamów kuriera na terenie całej Polski.

wymiana szybki iphone 13 pro w serwisie pan szybka

Cennik napraw iPhone 13 Pro

Wybierz usługę, którą możemy dla Ciebie zrealizować.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 16

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Wymiana szybki iPhone 13 Pro

  Nieszczęśliwy wypadek lub brak dodatkowej ochrony przedniej części telefonu może sprawić, że szybka ochronna iPhone’a 13 Pro może zostać rozbita. w takich okolicznościach warto zlecić naprawę wymiany szybki od razu po uszkodzeniu, ponieważ stłuczone szkło może dodatkowo uszkodzić matrycę wyświetlacza.

  Wymiana szybki w iPhone 13 Pro to usługa, którą serwis Pan Szybka jest w stanie wykonać nawet tego samego dnia. Specyfiką wymiany szybki jest fakt, że oryginalny wyświetlacz jest poddawany regeneracji, a zatem nie ma potrzeby jego wymiany na drugi egzemplarz.

  Wymiana szybki pozostawia wiele korzyści. Bez ingerencji w wymianę całego ekranu, funkcje takie jak True Tone oraz Face ID zostają nienaruszone. Wybierając serwis Pan Szybka masz pewność, że naprawa przebiegnie szybko, starannie oraz bezpiecznie. Na każdą naprawę udzielamy 3 miesiące gwarancji.

  Wymiana wyświetlacza iPhone 13 Pro

  Ekran w twoim telefonie iPhone 13 Pro uległ uszkodzeniu? Oferujemy wymianę wyświetlacza iPhone, którą jesteśmy w stanie wykonać tego samego dnia. Koszt wymiany wyświetlacza w iPhone 13 Pro jest dużo tańszą opcją, porównując usługę do kupna nowego lub używanego sprawnego telefonu.

  Decydując się na naprawę, warto rozważyć, która opcja naprawy będzie dla Ciebie najkorzystniejsza – oferujemy wyświetlacze oryginalne oraz wysokiej jakości zamienniki. W obu przypadkach jesteśmy w stanie przeprogramować nowy wyświetlacz, zachowując funkcje takie jak True Tone oraz Face ID.

  Do każdej wymiany wyświetlacza w iPhone 13 Pro udzielamy 3-miesięczną gwarancję, a w gratisie naklejamy dodatkową ochronę w formie folii hydrożelowej.

  Wymiana baterii iPhone 13 Pro

  Najczęstszymi przyczynami spadku wydajności baterii jest użycie nieodpowiednich akcesoriów ładujących oraz zbyt długie ładowanie telefonu. Wpływ na szybkie rozładowywanie baterii ma również jej kondycja, która zmniejsza się wraz z upływem czasu.

  Wymiana baterii rozwiązuje problem z krótkim czasem pracy smartfona na jednym ładowaniu. Proces wymiany baterii w iPhone 13 Pro rozpoczyna się od demontażu wyświetlacza, dlatego istotne jest, aby usługę wykonał profesjonalny serwis z uwagi na silne ryzyko uszkodzenia telefonu.

  Wymieniona bateria zwiększy wydajność urządzenia i pozwoli cieszyć się smartfonem nawet kilkanaście godzin dłużej niż zwykle. Do każdej naprawy udzielamy gwarancję na naprawę oraz użyte części.

  Wymiana klapki lub całej obudowy iPhone 13 Pro

  Szklane plecki telefonu iPhone 13 Pro robią świetne wrażenie wizualne. Wykonane są ze specjalnego szkła o dużej odporności. Niestety, szkło narażone jest na niespodziewane upadki smartfona, co w konsekwencji kończy się ich rozbiciem. Wymiana plecków to rozwiązanie dla osób, które myślą o telefonie nie tylko pod względem wizualnym, ale także bezpieczeństwa. Rozbity tył telefonu może doprowadzić do uszkodzenia wewnętrznych komponentów telefonu, przez jego większe narażenie na wodę oraz pył.

  Przy silniejszym upadku smartfona lub podczas jego przygniecenia może uszkodzić się również obudowa iPhone’a 13 Pro. W tym przypadku również warto przemyśleć naprawę, ponieważ wygięta lub przygnieciona ramka może spowodować pęknięcie wyświetlacza lub nawet płyty głównej.

  Wymiana złącza ładowania iPhone 13 Pro

  Problem z ładowaniem telefonu iPhone to dość częsta usterka wśród modeli producenta Apple. Specyficzne gniazdo ładowania potrafi się szybko brudzić. Najczęściej samo czyszczenie złącza ładowania wystarcza. Jeśli zauważysz, że masz problem z poprawnym podłączeniem ładowarki, przyczyną może być właśnie zabrudzenie, które jesteśmy w stanie wyczyścić w kilka minut.

  Jeśli mimo wyczyszczenia problem z ładowaniem iPhone 13 Pro nie zniknie, konieczna będzie wymiana złącza ładowania. Na złączu znajdują się również inne ważne komponenty smartfona, takie jak mikrofon oraz anteny wifi, a także połączenie z Taptic Touch. Wymiana złaczą ładowania zmniejszy zatem prawdopodobieństwa uszkodzenia innych komponentów w przyszłości.

  Wymiana mikrofonu iPhone 13 Pro

  Podczas rozmów telefonicznych twój rozmówca ciągle narzeka na jakość dźwięku. Powodem może być uszkodzony mikrofon w twoim iPhone 13 Pro. W przypadku, kiedy rozmówca słabo Cię słyszy, być może wystarczy samo czyszczenie siateczki mikrofonu, która narażona jest na zanieczyszczenia. Jeśli czyszczenie nie pomoże, konieczna będzie diagnoza mikrofonu lub nawet układu audio umiejscowionego na płycie głównej smartfona.

  Mikrofon umieszczony jest na taśmie złącza ładowania. Możliwe jest wylutowanie starego mikrofonu i zastąpienie go nowym, aczkolwiek nie zawsze to pomaga. W serwisie Pan Szybka zdiagnozujemy problem, a jeśli zajdzie konieczność naprawy, wymienimy całe złącze ładowania.

  Wymiana głośnika rozmów iPhone 13 Pro

  Słabo lub niewyraźnie słyszysz rozmówce? Powody mogą być dwa – głęboko zabrudzony głośnik rozmów lub jego uszkodzenie. Przed przystąpieniem do wymiany głośnika rozmów w iPhone 13 Pro warto sprawdzić, czy siateczka głośnika rozmów nie jest zapchana przez kurz lub inne zanieczyszczenia.

  Jeśli czyszczenie nie pomoże, diagnozujemy problem otwierając telefon. Demontujemy delikatnie wyświetlacz a następnie wykręcamy śruby oraz odłączamy niezbędne taśmy. Następnie sprawdzamy stan głośnika pod kątem uszkodzeń mechanicznych.

  Wymiana głośnika rozmów polega na odlutowania go z górnej taśmy wyświetlacza, dlatego ważne jest, aby naprawę wykonał profesjonalny serwis Apple, który rzetelnie podejdzie do sprawy. W serwisie Pan Szybka posiadamy niezbędny sprzęt do wykonywania napraw związanych z lutowaniem podzespołów.

  Wymiana aparatu iPhone 13 Pro

  Wymiana uszkodzonego aparatu w iPhone 13 Pro to ostateczność w przypadku, kiedy zauważysz problemy z fotografowaniem lub nagrywaniem wideo. Częstym problemem jest błąd w oprogramowaniu, a najczęściej zabrudzone lub porysowane oczka aparatu.

  Pozbycie się zabrudzeń wewnątrz urządzenia wymaga demontażu wyświetlacza oraz innych komponentów, dlatego warto rozważyć wymianę w serwisie, który specjalizuje się w tego typu naprawach.

  Jeśli nic nie wskazuje na zabrudzenia, wymieniamy aparat na nowy, oryginalny podzespół, aby zapewnić najlepszą jakość usługi i zniwelować pojawienie się kolejnych usterek. Pamiętaj, że po każdej naprawie w serwisie Pan Szybka otrzymujesz 3 miesiące gwarancji.

  Brak sieci (nie czyta SIM) iPhone 13 Pro

  Częste upadki telefonu na pierwszy rzut oka nie wskazujące na uszkodzenia, po jakimś czasie mogą się objawiać utratą zasięgu lub całkowitym brakiem sieci. Najczęściej dochodzi wtedy do uszkodzenia modułu baseband, który odpowiedzialny jest właśnie za łączenie karty SIM. Znajduje się on na płycie głównej smartfona, dlatego w pierwszej kolejności przeprowadza się diagnozę właśnie na tym komponencie.

  Ze względu na położenie basebandu, usługa jego naprawy jest skomplikowana i składa się z kilku kroków, które wymagają wysokiej ostrożności i doświadczenia serwisantów. Przed podejściem do naprawy poinformujemy Cię o kosztach i możliwości naprawy.

  Naprawa Face ID iPhone 13 Pro

  Kiedy moduł Face ID nie wyłapuje naszej twarzy problem może być znacznie poważniejszy. Komponent zbudowany jest z dwóch zintegrowanych ze sobą układów – mapy głębi twarzy oraz kamery odczytu biometrii twarzy. Proces naprawy Face ID to jedna z bardziej skomplikowanych usług wykonywanych w serwisach Apple.

  Jeśli Twój iPhone 13 Pro ma problem z funkcją Face ID to pierwszym krokiem jest przekazanie telefonu do serwisu w celu profesjonalnej diagnozy. W znacznej większości przypadków sama wymiana modułu może nie wystarczyć. Należy zatem zaprogramować Face ID ponownie.

  Korzystając z naszych usług masz pewność, że naprawa zostanie przeprowadzona na najwyższym poziomie z zachowaniem wszelkich szczegółów. Dodatkowo nie musisz obawiać się utraty danych. Wykonując jakąkolwiek naprawę w telefonie iPhone 13 Pro nie przywracamy urządzenia do ustawień fabrycznych. Jeśli jednak zajdzie taka potrzeba poinformujemy Cię o tym i o możliwości utworzenia kopii zapasowej.

  Diagnoza zalanego iPhone 13 Pro

  Kiedy dojdzie do zalania iPhone 13 Pro pierwszym i najważniejszym krokiem jest wyłączenie urządzenia. Pod żadnym pozorem nie należy podłączać go do ładowarki ponieważ może to doprowadzić do spięcia na płycie głównej lub innych komponentów znajdujących się wewnątrz telefonu.

  Najlepszym rozwiązaniem jest przekazanie smartfonu iPhone do profesjonalnego serwisu Pan Szybka w celu dokładnej diagnozy i czyszczenia po zalaniu. W znacznej większości przypadków proces czyszczenia wystarczy aby przywrócić pełną sprawność urządzeniu. Jeśli jednak zajdzie konieczność wymiany lub naprawy niektórych podzespołów poinformujemy Cię o tym i przedstawimy atrakcyjny kosztorys.

  Odwiedź najczęściej polecany Serwis iPhone 13 Pro !

  Posiadamy serwisy w 3 dużych miastach w Polsce. Odwiedź nas i dołącz do grona zadowolonych klientów.

  PanSzybka Warszawa

  pinezka na mapieul. Andrzejowska 6/8
  02-312 Warszawa

  telefon+48 889 952 182 skrzynka mailowawarszawa@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż
  PanSzybka Kraków

  pinezka na mapieul. Fieldorfa-Nila 17
  31-209 Kraków

  telefon+48 690 999 036 skrzynka mailowakrakow@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż
  PanSzybka Gdańsk

  pinezka na mapie Aleja Grunwaldzka 124
  80-244 Gdańsk

  telefon+48 733 321 337 skrzynka mailowagdansk@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż

  Nie masz czasu na wizytę w salonie ?

  Skorzystaj z darmowego kuriera na terenie całej Polski. To proste !

  Formularz

  W naszym sklepie online wybierasz model telefonu, a następnie rodzaj uszkodzenia, które chcesz naprawić. Możesz też skorzystać z opcji diagnozy.

  Nadanie paczki

  Zamawiając usługę otrzymasz od nas etykietę do wybranego przez Ciebie paczkomatu. Możesz również nadać paczkę we własnym zakresie. Pamiętaj o odpowiednim zabezpieczeniu urządzenia na czas wysyłki.

  Naprawa

  Zdecydowaną większość napraw jesteśmy w stanie wykonać nawet tego samego dnia. Jeśli jednak posiadasz nietypowe urządzenie lub będą potrzebne dodatkowe części, naprawa może się lekko wydłużyć.

  Wysyłka

  Za wykonaną naprawę możesz zapłacić za pobraniem lub w formie przedpłaty. W obu przypadkach zamawiając folię ochronną na swoje urządzenie, otrzymasz bezpłatną przesyłkę zwrotną.