serwis apple iphone se 3

Serwis iPhone SE 2022

Szukasz serwisu, który wykona naprawę Twojego telefonu Apple iPhone SE 2022? Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Wykonamy dla Ciebie szybką wymianę szybki, wyświetlacza lub baterii na nowe. W razie potrzeby przeprowadzimy diagnozę telefonu oraz naprawimy inne usterki w telefonie iPhone SE 2022.

Jakie usługi oferujemy dla urządzenia iPhone SE 2022?

Wybierz usługę, którą możemy dla Ciebie zrealizować.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Serwis
  iPhone SE 2022

  Specyfikacja iPhone SE 2022

  Zaprezentowana 18 marca 2022 najnowsza, trzecia generacja iPhone'a SE pokazała, że wydajność i niska cena po raz kolejny idą w parze. Szybkość i płynność smartfona zapewniona została dzięki procesorowi Apple A15 Bionic, którego możemy znaleźć również we flagowym modelu iPhone 13. Serce urządzenia wspierane jest pamięcią 4GB RAM, która jak wiemy, z pewnością wystarczy do osiągania największej wydajności. Model ten możemy zakupić w 3 wersjach pamięciowym - 64, 128 oraz 256GB. Za wyświetlanie obrazu odpowiada znany nam już z poprzedniej wersji smartfona wyświetlacz IPS TFT 4,7" wyposażony w TrueTone - technologię, która pozwala na przystosowanie kolorów obrazu do światła otoczenia. iPhone SE 2022 osiąga również większą żywotność na jednym ładowaniu urządzenia za sprawą pojemniejszej baterii 2018mAh. Telefon posiada certyfikat wodoszczelności IP67, technologię 5G, ładowanie indukcyjne oraz możliwość zastosowania karty eSIM.

  Serwis telefonów Apple - iPhone SE 2022

  Telefony amerykańskiego giganta Apple cieszą się bardzo dużą popularnością. Wpływ na to ma przede wszystkim wysoka jakość wykonania oraz prosta obsługa intuicyjnego systemu iOS. Jednak niezależnie od tego, jak dobre materiały zostaną wykorzystane do produkcji, iPhone SE 2022 podobnie jak inne urządzenia jest narażony na powstawanie usterek, które znacząco mogą utrudnić korzystanie z urządzenia. Jeśli zauważysz, że Twój smartfon działa nieprawidłowo, zastanów się nad wizytą w profesjonalnym serwisie telefonów komórkowych, który wykona dla Ciebie pełną diagnozę urządzenia. Na tej podstawie dowiesz się, jakie części będą wymagać wymiany oraz jaki będzie łączny koszt naprawy telefonu. Jeśli znasz przyczynę usterki i nie potrzebujesz wyceny, możesz od razu złożyć zamówienie na naprawę w naszym sklepie internetowym.

  Jakie naprawy w telefonie iPhone SE 2022 wykonujemy?

  Nasz serwis ma wieloletnie doświadczenie przy wykonywaniu napraw telefonów Apple. Dlatego też pomożemy również w przypadku naprawy modelu iPhone SE 2022. W naszym serwisie mamy wszystkie niezbędne narzędzia oraz urządzenia potrzebne do wykonywania jakościowych napraw tak zaawansowanych technologicznie telefonów. Jeśli ładowanie w iPhone SE 2022 nie działa prawidłowo, wykonamy dla Ciebie wymianę łącza ładowania na nowe. W przypadku problemów z baterią lub jej znacznego zużycia przeprowadzimy dla Ciebie serwisową wymianę baterii na nową. W razie potrzeby wymienimy głośnik lub mikrofon, które w przypadku uszkodzenia mogą znacznie utrudnić prowadzenie rozmów. Jeśli w swoim telefonie zauważysz nieprawidłowe działanie głośnika podczas oglądani filmów lub słuchania muzyki, wymienimy dla Ciebie buzzer. Nasz serwis zajmuje się także naprawą telefonów po upadku, dlatego, jeśli Twój wyświetlacz się rozbił, zaproponujemy Ci wymianę ekranu w iPhone SE 2022 na nowy.

  Gdzie naprawić telefon iPhone SE 2022 i ile to potrwa?

  Szukasz odpowiedniego serwisu, który naprawi twój telefon iPhone SE 2022? Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Nasi technicy pracują na profesjonalnych narzędziach i urządzeniach, które pozwalają na wykonywanie najwyższej jakości napraw. Posiadają też wieloletnie doświadczenie, które pozwala im na sprawną pracę. Dzięki temu, że większość części posiadamy na miejscu, Twój telefon możemy naprawić nawet w ciągu godziny. Jeśli jednak zdecydujesz się na skorzystanie z usług naszego serwisu telefonów online, telefon naprawimy jeszcze tego samego dnia. To sprawi, że nie będziesz musiał na długo rozstawać się ze swoim telefonem. Nasz serwis stacjonarny, który wykona dla Ciebie naprawę telefonu iPhone SE 2022, znajduje się w Warszawie, Krakowie lub Gdańsku. Na miejsce możesz dojechać komunikacją miejską lub własnym samochodem. W okolicy lokalu znajdują się miejsca parkingowe. Na wszystkie wykonywane naprawy nasz serwis telefonów udziela gwarancji.