Jakie usługi oferujemy dla urządzenia iPhone SE 2022?

Wybierz usługę, którą możemy dla Ciebie zrealizować.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Wymiana szybki iPhone SE 2022

  Stłuczona szybka w iPhone SE 2022 wygląda nieestetycznie ale również może przyczynić się do pokaleczenia użytkownika. Dodatkowo rozbity smartfon jest szczególnie narażony na uszkodzenia powstałe w wyniku ponownego upadku. Warto zabezpieczyć nasze urządzenie i skorzystać z usług profesjonalnego serwisu Pan Szybka. Nasza placówka posiada niezbędny sprzęt oraz doświadczenie aby przeprowadzić usługę na najwyższym poziomie.

  Wymiana szybki w iPhone SE 2022 to nasza specjalność. Naprawę realizujemy jeszcze tego samego dnia, dzięki czemu nie będziesz musiał rozstawać się ze swoim sprzętem na długo. Zachęcamy również do rezerwacji terminu na naszej stronie.

  Wymiana wyświetlacza iPhone SE 2022

  Wymiana wyświetlacza w iPhone SE 2022 to najczęściej wybierana usługa w serwisach pogwarancyjnych. Tego typu uszkodzenie powstaje w skutek upadku lub mocnego przygniecenia urządzenia. Nasz serwis oferuje wymianę ekranu w ciągu tego samego dnia. Przy pomocy specjalistycznych narzędzi oraz doświadczenia wykonamy usługę na najwyższym poziomie dbając o wszystkie szczegóły. Bardzo ważnym elementem całości naprawy jest ponowne zaprogramowanie kluczowych funkcji takich jak TrueTone.

  Wymiana baterii iPhone SE 2022

  Wymiana baterii w iPhone SE 2022 skutecznie rozwiązuje problem z bardzo szybkim rozładowywaniem się telefonu. Proces naprawy trwa nie dłużej niż 30 minut. Zalecamy natomiast wymianę baterii w profesjonalnym serwisie Pan Szybka. Posiadamy nowoczesny sprzęt oraz narzędzia, które są niezbędne do przeprowadzenia wymiany ogniwa w iPhone SE 2022 na najwyższym poziomie.

  Wszystie części są przez nas weryfikowane dlatego masz pewność, że odbierasz w pełni sprawny telefon. Dodatkowo otrzymasz od nas 3 miesiące gwarancji na każdą wykonaną przez nas usługę.

  Odwiedź najczęściej polecany Serwis iPhone SE 2022 !

  Posiadamy serwisy w 3 dużych miastach w Polsce. Odwiedź nas i dołącz do grona zadowolonych klientów.

  PanSzybka Warszawa

  pinezka na mapieul. Andrzejowska 6/8
  02-312 Warszawa

  telefon+48 889 952 182 skrzynka mailowawarszawa@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż
  PanSzybka Kraków

  pinezka na mapieul. Fieldorfa-Nila 17
  31-209 Kraków

  telefon+48 690 999 036 skrzynka mailowakrakow@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż
  PanSzybka Gdańsk

  pinezka na mapie Aleja Grunwaldzka 124
  80-244 Gdańsk

  telefon+48 733 321 337 skrzynka mailowagdansk@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż

  Nie masz czasu na wizytę w salonie ?

  Skorzystaj z darmowego kuriera na terenie całej Polski. To proste !

  Formularz

  W naszym sklepie online wybierasz model telefonu, a następnie rodzaj uszkodzenia, które chcesz naprawić. Możesz też skorzystać z opcji diagnozy.

  Nadanie paczki

  Zamawiając usługę otrzymasz od nas etykietę do wybranego przez Ciebie paczkomatu. Możesz również nadać paczkę we własnym zakresie. Pamiętaj o odpowiednim zabezpieczeniu urządzenia na czas wysyłki.

  Naprawa

  Zdecydowaną większość napraw jesteśmy w stanie wykonać nawet tego samego dnia. Jeśli jednak posiadasz nietypowe urządzenie lub będą potrzebne dodatkowe części, naprawa może się lekko wydłużyć.

  Wysyłka

  Za wykonaną naprawę możesz zapłacić za pobraniem lub w formie przedpłaty. W obu przypadkach zamawiając folię ochronną na swoje urządzenie, otrzymasz bezpłatną przesyłkę zwrotną.