Serwis Apple Watch Series 3

Szukasz serwisu, który wykona naprawę Twojego smartwatcha Apple Watch Series 3? Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Wykonamy dla Ciebie szybką wymianę szybki, wyświetlacza lub baterii na nowe. W razie potrzeby przeprowadzimy diagnozę oraz naprawimy inne usterki w twoim smartwatchu.

Jakie usługi oferujemy dla urządzenia Apple Watch Series 3?

Wybierz usługę, którą możemy dla Ciebie zrealizować.

Wyświetlanie jednego wyniku

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Serwis
  Apple Watch Series 3

  Specyfikacja Apple Watch 3

  Apple Watch Series 3 na rynku zadebiutował w 2017 roku i ustanowił najwyższy wynik sprzedaży zegarków z logiem nadgryzionego jabłka. Smartwatch wyposażono w wyświetlacz OLED Retina drugiej generacji, który wykorzystuje Force Touch - technologię umożliwiającą panelowi dotykowemu rozróżnianie siły nacisku na ekran. Kopertę zegarka wzmocniono specjalnym szkłem Ion-X, natomiast za działanie odpowiada dwurdzeniowy procesor. Firma Apple zapewniała, że zegarek gwarantował będzie 18 godzin pracy na jednym ładowaniu. Jak się później okazało, zegarek był w stanie wytrzymać nawet do 3 dni przy normalnym użytkowaniu, co znacząco wpłynęło na jego atrakcyjność.

  W większości przypadków nasz serwis Apple rekomenduje wymianę szybki w Apple Watch Series 3. Jest to tańsze rozwiązanie od wymiany wyświetlacza na nowy. Niestety jednak nie w każdym przypadku będzie to możliwe.

  Kiedy można wykonać wymianę szybki w Apple Watch Series 3?

  Przede wszystkim wtedy, gdy cały wyświetlacz oraz dotyk działają prawidłowo. Jeśli podczas upadku lub przygniecenia wyświetlacz został uszkodzony, wymiana samej szybki nie będzie możliwa. Kiedy należy wymienić wyświetlacz w Apple Watch Series 3? Na naprawę całego modułu wyświetlacza należy zdecydować się wtedy, gdy ekran został uszkodzony, co objawia się nieprawidłowym wyświetlaniem obrazu. W wielu przypadkach obraz może być zdeformowany lub całkowicie niewidoczny.

  Nie jesteś pewny, jaki rodzaj naprawy powinieneś wybrać w swoim smartwatchu? Nasz serwis Apple chętnie Ci doradzi.