Serwis Apple Watch Series 3

Naprawa Apple Watch Series 3

W serwisie Pan Szybka dbamy o najwyższą jakość świadczonych usług. Nasz doświadczony zespół specjalistów ma nie tylko wiedzę, ale także pasję do naprawy urządzeń Apple. Dzięki temu możemy zagwarantować profesjonalne podejście do każdego problemu, z jakim się zetkniesz.

Naszym priorytetem jest zadowolenie klientów. Dlatego stawiamy na szybką i efektywną naprawę, abyś mógł jak najszybciej cieszyć się swoim Apple Watchem. Ponadto, oferujemy konkurencyjne ceny i transparentne warunki usług, abyś zawsze wiedział, czego się spodziewać.

Nie trać czasu na poszukiwanie innych serwisów, skorzystaj z naszych usług naprawy Apple Watch 3 już dziś! Zaufaj nam, a Twój smartwatch będzie działał jak nowy.

wymiana szybki apple watch 3

Cennik napraw Apple Watch Series 3

Wybierz usługę, którą możemy dla Ciebie zrealizować.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Specyfikacja Apple Watch 3

  Apple Watch Series 3 na rynku zadebiutował w 2017 roku i ustanowił najwyższy wynik sprzedaży zegarków z logiem nadgryzionego jabłka. Smartwatch wyposażono w wyświetlacz OLED Retina drugiej generacji, który wykorzystuje Force Touch – technologię umożliwiającą panelowi dotykowemu rozróżnianie siły nacisku na ekran. Kopertę zegarka wzmocniono specjalnym szkłem Ion-X, natomiast za działanie odpowiada dwurdzeniowy procesor. Firma Apple zapewniała, że zegarek gwarantował będzie 18 godzin pracy na jednym ładowaniu. Jak się później okazało, zegarek był w stanie wytrzymać nawet do 3 dni przy normalnym użytkowaniu, co znacząco wpłynęło na jego atrakcyjność.

  W większości przypadków nasz serwis Apple rekomenduje wymianę szybki w Apple Watch Series 3. Jest to tańsze rozwiązanie od wymiany wyświetlacza na nowy. Niestety jednak nie w każdym przypadku będzie to możliwe.

  Wymiana szybki Apple Watch 3

  Proces wymiany szybki w Apple Watch 3 jest szybki i sprawny. Usługa polega na separacji pękniętej szybki od wyświetlacza i precyzyjnym montażu nowej. Na koniec urządzenie przechodzi szereg testów sprawdzających jego poprawne działanie, dzięki czemu masz pewność, że odbierasz gotowy, w pełni sprawny Apple Watch 3.

  Profesjonalne narzędzia w połączeniu z praktycznym doświadczeniem pozwala nam realizować naprawy na najwyższym poziomie. Nasi specjaliści dbają o każdy szczegół, spełniając wszelkie oczekiwania naszych klientów. Dodatkowo każda naprawa objęta jest 3-miesięcznym okresem gwarancji.

  Kiedy można wykonać wymianę szybki w Apple Watch Series 3?

  Przede wszystkim wtedy, gdy cały wyświetlacz oraz dotyk działają prawidłowo. Jeśli podczas upadku lub przygniecenia wyświetlacz został uszkodzony, wymiana samej szybki nie będzie możliwa. Kiedy należy wymienić wyświetlacz w Apple Watch Series 3? Na naprawę całego modułu wyświetlacza należy zdecydować się wtedy, gdy ekran został uszkodzony, co objawia się nieprawidłowym wyświetlaniem obrazu. W wielu przypadkach obraz może być zdeformowany lub całkowicie niewidoczny.

  Nie jesteś pewny, jaki rodzaj naprawy powinieneś wybrać w swoim smartwatchu? Nasz serwis Apple chętnie Ci doradzi.

  Odwiedź najczęściej polecany Serwis Apple Watch Series 3 !

  Posiadamy serwisy w 3 dużych miastach w Polsce. Odwiedź nas i dołącz do grona zadowolonych klientów.

  PanSzybka Warszawa

  pinezka na mapieul. Andrzejowska 6/8
  02-312 Warszawa

  telefon+48 889 952 182 skrzynka mailowawarszawa@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż
  PanSzybka Kraków

  pinezka na mapieul. Fieldorfa-Nila 17
  31-209 Kraków

  telefon+48 690 999 036 skrzynka mailowakrakow@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż
  PanSzybka Gdańsk

  pinezka na mapie Aleja Grunwaldzka 124
  80-244 Gdańsk

  telefon+48 733 321 337 skrzynka mailowagdansk@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż

  Nie masz czasu na wizytę w salonie ?

  Skorzystaj z darmowego kuriera na terenie całej Polski. To proste !

  Formularz

  W naszym sklepie online wybierasz model telefonu, a następnie rodzaj uszkodzenia, które chcesz naprawić. Możesz też skorzystać z opcji diagnozy.

  Nadanie paczki

  Zamawiając usługę otrzymasz od nas etykietę do wybranego przez Ciebie paczkomatu. Możesz również nadać paczkę we własnym zakresie. Pamiętaj o odpowiednim zabezpieczeniu urządzenia na czas wysyłki.

  Naprawa

  Zdecydowaną większość napraw jesteśmy w stanie wykonać nawet tego samego dnia. Jeśli jednak posiadasz nietypowe urządzenie lub będą potrzebne dodatkowe części, naprawa może się lekko wydłużyć.

  Wysyłka

  Za wykonaną naprawę możesz zapłacić za pobraniem lub w formie przedpłaty. W obu przypadkach zamawiając folię ochronną na swoje urządzenie, otrzymasz bezpłatną przesyłkę zwrotną.