Serwis Samsung A13

Naprawa Samsung A13

Naprawa telefonu Samsung A13 wymaga odpowiednich narzędzi oraz praktycznego doświadczenia w serwisowaniu. Pan Szybka to miejsce, gdzie profesjonalnie podchodzimy do każdej naprawy. Aby zapewnić naszym klientom najlepszą jakość usług, stosujemy wyłącznie sprawdzone, oryginalne komponenty zamienne.

Zarezerwuj wizytę na naszej stronie lub skontaktuj się z wybranym serwisem. Nasi technicy chętnie przywrócą Twój Samsung A13 do stanu nowości. Dodatkowo na każdą usługę otrzymasz od nas 3 miesiące gwarancji i wsparcia serwisowego.

telefon samsung galaxy a13

Cennik napraw Samsung A13

Wybierz usługę, którą możemy dla Ciebie zrealizować.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Wymiana szybki Samsung A13

  Wymiana szybki w Samsungu A13 to usługa, która przywróci funkcjonalność i wygląd twojego smartfona. Rozbicie szybki niestety wiąże się z kosztem po stronie klienta, aczkolwiek jest to dużo tańsze rozwiązanie względem wymiany całej wyświetlacza. Zbita szybka ekranu to coś, w czym się specjalizujemy. Wymiana szybki polega na demontażu uszkodzonej i montażu nowej, wysokiej jakości szyby zamiennej. Specyfiką takiej naprawy jest fakt, że wymieniamy tylko ochronną powłokę, pozostawiając oryginalny wyświetlacz Samsung. Nie ma zatem konieczności wydawania pieniędzy na usługę wymiany ekranu.

  W serwisie Pan Szybka naprawa zajmuje kilka godzin, a odebrać urządzenie możesz tego samego dnia. Sprawdź nasz cennik i umów się na wizytę. Możesz również zarezerwować naprawę na naszej stronie internetowej.

  Wymiana wyświetlacza Samsung A13

  W większości przypadków, po upadku smartfona zostaje uszkodzony front urządzenia. Niekiedy rozbita jest jedynie sama szybka, ale bardzo często zdarza się, że w wyniku uderzenia uszkadza się cały wyświetlacz. Mimo wyższej ceny względem usługi wymiany szybki, nadal warto wymienić wyświetlacz. Cena usługi nie przekracza nawet połowy wartości urządzenia.

  Jeśli zauważysz, że po upadku na ekranie pojawiły się pasy, ekran nie reaguje na dotyk lub kompletnie nie wyświetla treści, to oznaczy to jego uszkodzenie. Zarezerwuj termin usługi, zamówimy niezbędne części, a my naprawimy telefon tego samego dnia.

  Wymiana baterii Samsung A13

  Dzisiejsze smartfony wyposażone są w ogniwa baterii o dużej pojemności. Pozwalają one na pracę telefonu nawet do 2 dni roboczych. Zdarza się jednak, że nadmierne lub zbyt długie ładowanie urządzenia, a także korzystanie z niewłaściwych akcesoriów ładujących może przyczynić się do uszkodzenia baterii. Znacznie obniża to jej kondycję. Uszkodzona bateria może spuchnąć, powodując uszkodzenia tylnej klapki lub wyświetlacza.

  Jeśli zauważysz, że bateria w twoim telefonie nie działa prawidłowo, rozważ jej wymianę w naszym serwisie. Unikniesz tym samym problemów z wydajnością smartfona, a także zapobiegniesz uszkodzeniom komponentów wewnętrzych.

  Wymiana klapki baterii Samsung A13

  W przypadku uszkodzenia tylnej klapki, nie warto zwlekać z jej wymianą. Zaleca się również stosowanie odpowiednio dobranych pokrowców oraz szkieł ochronnych na ekran w celu zwiększenia bezpieczeństwa urządzenia.

  Uszkodzona klapka baterii w Samsungu A13 może doprowadzić do uszkodzenia komponentów wewnętrznych, a rozbite oczko aparatu może uszkodzić obiektywy kamery. Ważne jest dlatego, aby jak najszybciej wymienić klapkę.

  Odwiedź najczęściej polecany Serwis Samsung A13 !

  Posiadamy serwisy w 3 dużych miastach w Polsce. Odwiedź nas i dołącz do grona zadowolonych klientów.

  PanSzybka Warszawa

  pinezka na mapieul. Andrzejowska 6/8
  02-312 Warszawa

  telefon+48 889 952 182 skrzynka mailowawarszawa@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż
  PanSzybka Kraków

  pinezka na mapieul. Fieldorfa-Nila 17
  31-209 Kraków

  telefon+48 690 999 036 skrzynka mailowakrakow@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż
  PanSzybka Gdańsk

  pinezka na mapie Aleja Grunwaldzka 124
  80-244 Gdańsk

  telefon+48 733 321 337 skrzynka mailowagdansk@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż

  Nie masz czasu na wizytę w salonie ?

  Skorzystaj z darmowego kuriera na terenie całej Polski. To proste !

  Formularz

  W naszym sklepie online wybierasz model telefonu, a następnie rodzaj uszkodzenia, które chcesz naprawić. Możesz też skorzystać z opcji diagnozy.

  Nadanie paczki

  Zamawiając usługę otrzymasz od nas etykietę do wybranego przez Ciebie paczkomatu. Możesz również nadać paczkę we własnym zakresie. Pamiętaj o odpowiednim zabezpieczeniu urządzenia na czas wysyłki.

  Naprawa

  Zdecydowaną większość napraw jesteśmy w stanie wykonać nawet tego samego dnia. Jeśli jednak posiadasz nietypowe urządzenie lub będą potrzebne dodatkowe części, naprawa może się lekko wydłużyć.

  Wysyłka

  Za wykonaną naprawę możesz zapłacić za pobraniem lub w formie przedpłaty. W obu przypadkach zamawiając folię ochronną na swoje urządzenie, otrzymasz bezpłatną przesyłkę zwrotną.