Wymiana plecków (klapki baterii) w telefonie

Twój smartfon doznał uszkodzenia tylnej klapki i wygląda nieestetycznie? Na szczęście taka naprawa to dla nas drobnostka! W serwisie Pan Szybka wymiana plecków (klapki tylnej) tego samego dnia, abyś na nowo cieszył się swoim smartfonem, który będzie wyglądał jak nowy! Nowe plecki to także istotna ochrona twojego smartfona. Udzielamy trzech miesięcy gwarancji po każdej naprawie!

wymiana klapki iphone 13 pro w serwisie pan szybka

Cennik wymiany plecków (klapki w telefonie tylnej)

Wybierz model Twojego urządzenia.

Apple Apple
Samsung Samsung
Xiaomi Xiaomi

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Naprawa Samsung, iPhone, iPad , Apple Watch, Xiaomi - Pan Szybka Serwis

  Jak sprawimy, że Twój Smartfon będzie jak nowo narodzony?

  1. Przyjęcie telefonu do naprawy

  W pierwszym kroku sporządzamy kartę przyjęcia telefonu do naszego serwisu, w której znajdziesz swoje dane osobowe, numerem kontaktowy, opis usterki oraz wycenę usługi. Na formularzu znajdziesz również szacowany termin naprawy oraz regulamin usługi. Otrzymasz jeden z egzemplarzy, który potrzebny będzie podczas odbioru naprawionego telefonu w celu weryfikacji.

  2. Dokładna diagnostyka urządzenia

  Twoje urządzenie przejdzie szczegółową diagnozę, aby wykluczyć dodatkowe usterki. Jeśli zaobserwujemy, że oprócz wymiany tylnej klapki konieczna będzie dodatkowa naprawa, poinformujemy Cię o tym telefonicznie lub mailowo oraz zaproponujemy najkorzystniejszą ofertę. Pamiętaj, że łączone naprawy są zawsze rabatowane.

  3. Profesjonalna wymiana klapki tylnej

  Wszystko gotowe - możemy zająć się naprawą! Zdobyte doświadczenie oraz umiejętności naszych serwisantów przekładają się na jakość oraz czas usług. Znaczną większość napraw wykonujemy tego samego dnia, aby rozłąka z ulubionym urządzeniem nie trwała długo.

  4. Już po wszystkim - testowanie i odbiór urządzenia

  Po wykonaniu naprawy telefon przechodzi szereg testów, abyś miał pewność, że działa dokładnie tak, jak przed uszkodzeniem. Następnie informujemy Cię, że urządzenie jest gotowe do odbioru. Jeśli naprawa spełnia twoje oczekiwanie, oddajemy smartfon z trzy miesięczną gwarancją oraz wsparciem na przyszłość.

  5. Opinie są dla nas ważne - decyzje zostawiamy Tobie

  O ostatnim kroku zadecydujesz Ty. Liczą się dla nas opinie klientów o naszych usługach. Staramy się, aby każdy wychodził z naszych punktów serwisowych uśmiechnięty i zadowolony z końcowego efektu. Mamy nadzieję, że ty również! :)

  wymiana klapki iphone 13 w serwisie pan szybka

  Ile trwa wymiana plecków (klapki tylnej) w telefonie?

  Zastanawiasz się, ile czasu zajmie nam wymiana pleckóww twoim telefonie? Wszystko zależy od marki urządzenia. W przypadku modeli Samsung i Xiaomi, jesteśmy w stanie wymienić klapkę w telefonie nawet w 20 minut! Korzystając z oryginalnych części, nie obawiamy się o problem z przyklejeniem i wpasowaniem klapki do korpusu smartfona. Usługa wykonywana jest ze szczególną starannością, ponieważ pod klapką baterii znajdują się wrażliwe na ingerencje komponenty, takie jak taśma do wyświetlacza lub taśma z czytnikiem linii papilarnych.

  Bardziej skomplikowaną naprawą jest wymiana plecków w telefonie iPhone, ze względu na specyfikę telefon tej marki. Plecki, które są stałą częścią korpusu wymagają odpowiednich narzędzi i doświadczenia serwisantów, aby mogły zostać odpowiednio zdemontowane. Czas realizacji naprawy to kilka godzin. Nie zmienia to jednak faktu, że rozstajesz się z urządzeniem tylko na kilka godzin, a telefon odbierasz tego samego dnia .

  Ile kosztuje wymiana plecków (klapki tylnej) w telefonie?

  Koszt usługi wymiany klapki w telefonie uzależniony jest od konkretnego modelu smartfona. W przypadku modeli iPhone, które wymagają specjalistycznej wiedzy i doświadczenia, ceny wahają się od 300 do 899zł. Szczegółowy cennik poszczególnych modeli znajdziesz na odpowiednich podstronach z wymianą plecków w telefonie.

  W przypadku wymiany klapki baterii w telefonach Samsung i Xiaomi, szacunkowe ceny wynoszą do 400zł w zależności od modelu urządzenia. Warto zaznaczyć, że korzystamy wyłącznie z oryginalnych klapek baterii dla telefonów Samsung i Xiaomi. Usługę oraz jej cenę dla poszczególnego modelu możesz sprawdzić klikając w lupkę w prawym górnym rogu naszej witryny.

  wymiana klapki iphone 11 w serwis pan szybka

  Nie masz czasu na wizytę w salonie ?

  Skorzystaj z darmowego kuriera na terenie całej Polski. To proste !

  Formularz

  W naszym sklepie online wybierasz model telefonu, a następnie rodzaj uszkodzenia, które chcesz naprawić. Możesz też skorzystać z opcji darmowej diagnozy usterki, wystarczy kliknąć przycisk znajdujący się poniżej

  Nadanie paczki

  Zamawiając usługę otrzymasz od nas etykietę do wybranego przez Ciebie paczkomatu. Możesz również nadać paczkę we własnym zakresie. Pamiętaj o odpowiednim zabezpieczeniu urządzenia na czas wysyłki.

  Naprawa

  Zdecydowaną większość napraw jesteśmy w stanie wykonać nawet tego samego dnia. Jeśli jednak posiadasz nietypowe urządzenie lub będą potrzebne dodatkowe części, naprawa może się lekko wydłużyć.

  Wysyłka

  Za wykonaną naprawę możesz zapłacić za pobraniem lub w formie przedpłaty. W obu przypadkach zamawiając folię ochronną na swoje urządzenie, otrzymasz bezpłatną przesyłkę zwrotną.

  wymiana klapki iphone 14 pro w serwisie pan szybka

  Wymiana plecków (klapki tylnej) w telefonie

  Większość nowoczesnych modeli smartfonów wyposażona jest w szklane klapki tylne, które narażone są na stłuczenia lub zarysowania. Dodatkowa ochrona w postaci etui pomaga zabezpieczyć plecki telefonu, ale nie zawsze pomaga. Rozbita klapka baterii powoduje, że telefon przestaje być szczelny, a co za tym idzie, do smartfona dostaje się kurz, a w najgorszym przypadku woda. W serwisie Pan Szybka pozwoli przywrócić urządzeniu ochronę przez czynnikami zewnętrznymi.

  Wymiana klapki w telefonie to przede wszystkim przywrócenie eleganckiego wyglądu urządzenia. Rozbite plecki wyglądają mało estetycznie. Dodatkowo, wymiana plecków w telefonie obniży prawdopodobieństwo wystąpienia innych usterek w przyszłości, takich jak uszkodzenie komponentów wewnętrznych smartfona.

  Wybierając Serwis Pan Szybka nie musisz obawiać się o jakość wykonanej usługi. Korzystamy z wysokiej jakości części zamiennych oraz oryginalnych, a sama wymiana klapki w telefonie nie sprawia nam większego problemu. Krótki czas realizacji naprawy to dla nas priorytet, dlatego też staramy się, aby nasze magazyny były wyposażone w plecki do najpopularniejszych modeli telefonów. W naszych placówkach swoje urządzenie odbierzesz tego samego dnia, a po naprawie otrzymasz 3 miesiące gwarancji.

  Nie jesteś pewien, czy oprócz wymiany klapki w telefonie konieczna będzie również inna naprawa? W naszym serwisie diagnozę urządzenia otrzymasz dodatkowo podczas naprawy plecków. Testujemy urządzenie zgodnie z najwyższymi standardami, a w razie konieczności wymiany innego komponentu, informujemy Cię o tym i wyceniamy kompleksową usługę, wliczając dodatkowy rabat. Zachęcamy do skorzystania z usługi wymiany plecków w telefonie w naszym serwisie. Twój telefon będzie wyglądał jak nowy!