Wymiana plecków (klapki baterii) w telefonie

Telefon doznał uszkodzenia tylnej klapki? Tego typu usterka wpływa negatywnie na estetykę naszego telefonu oraz na brak jego szczelności. Wymiana plecków w telefonie pozwoli zabezpieczyć go przed rozwojem uszkodzeń.

Dbając o najlepszą jakość usługi, podczas wymiany klapki w telefonie wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone, oryginalne komponenty lub wysokiej jakości części zamienne. Dzięki temu nowa klapka będzie idealnie dopasowana do korpusu urządzenia.

W serwisie Pan Szybka stawiamy nie tylko na szybkość realizacji usługi, ale także na zadowolenie klienta. Nasz profesjonalny personel zadba o to, abyś był w pełni usatysfakcjonowany z naszych napraw. Ponadto, oferujemy konkurencyjne ceny oraz elastyczne podejście do klienta, dostosowane do indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

wymiana klapki iphone 13 pro w serwisie pan szybka

Cennik wymiany plecków (klapki w telefonie tylnej)

Wybierz model Twojego urządzenia.

Apple Apple
Samsung Samsung
Xiaomi Xiaomi

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Naprawa Samsung, iPhone, iPad , Apple Watch, Xiaomi - Pan Szybka Serwis

  Jak sprawimy, że Twój Smartfon będzie jak nowo narodzony?

  1. Przyjęcie telefonu do naprawy

  Przyjmując telefon na wymianę klapki w naszym salonie sporządzimy kartę naprawy, która zawiera dane osobowe klienta, numer kontaktowy oraz opis usterki i szacowany czas, potrzebny na realizację usługi. Akceptując warunki naprawy otrzymasz kopię przyjęcia, która będzie potrzebna przy odbiorze gotowego sprzętu w celu weryfikacji.

  2. Dokładna diagnostyka urządzenia

  Jeszcze przed przystąpieniem do naprawy Twojego telefonu, zostanie przeprowadzona dokładna diagnostyka pozostałych podzespołów, aby wykluczyć dodatkowe usterki. Jeśli zajdzie potrzeba naprawy pozostałych uszkodzeń, zostaniesz o tym poinformowany, a nasi technicy przedstawią najkorzystniejsze rozwiązanie. Pamiętaj, że łączone naprawy są u nas zawsze rabatowane.

  3. Profesjonalna wymiana klapki tylnej

  Nasze doświadczenie w serwisowaniu telefonów przekładamy na jakościowe wykonanie wymiany tylnej klapki w Twoim urządzeniu. Do naprawy wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone komponenty najwyższej jakości, tak aby zachować poprawne działanie Twojego smartfonu. W znacznej większości przypadków wymiana klapki nie zajmie dłużej niż 60 minut, dzięki czemu odbierzesz gotowy sprzęt jeszcze tego samego dnia.

  4. Już po wszystkim - testowanie i odbiór urządzenia

  Po wykonanej naprawie, telefon przechodzi szereg testów sprawdzających jego poprawne działanie. Jeśli weryfikacja wydajności zakończy się pomyślnie, zostaniesz poinformowany o możliwości odbioru sprzętu. Gotowe urządzenie zostanie przekazane w Twoje ręce wraz z 3-miesięczną gwarancją i wsparciem po naprawie.

  5. Opinie są dla nas ważne - decyzje zostawiamy Tobie

  Jeśli wymiana klapki spełniła Twoje oczekiwania, zachęcamy do pozostawienia komentarza na naszej wizytówce Google. Ponieważ staramy się, aby każdy opuszczał nasz serwis z uśmiechem, zadowolony z efektu końcowego naszej pracy, liczy się dla nas każda opinia! :)

  wymiana klapki iphone 13 w serwisie pan szybka

  Ile trwa wymiana plecków (klapki tylnej) w telefonie?

  Zastanawiasz się, ile czasu zajmie nam wymiana pleckóww twoim telefonie? Wszystko zależy od marki urządzenia. W przypadku modeli Samsung i Xiaomi, jesteśmy w stanie wymienić klapkę w telefonie nawet w 20 minut! Korzystając z oryginalnych części, nie obawiamy się o problem z przyklejeniem i wpasowaniem klapki do korpusu smartfona. Usługa wykonywana jest ze szczególną starannością, ponieważ pod klapką baterii znajdują się wrażliwe na ingerencje komponenty, takie jak taśma do wyświetlacza lub taśma z czytnikiem linii papilarnych.

  Bardziej skomplikowaną naprawą jest wymiana plecków w telefonie iPhone, ze względu na specyfikę telefon tej marki. Plecki, które są stałą częścią korpusu wymagają odpowiednich narzędzi i doświadczenia serwisantów, aby mogły zostać odpowiednio zdemontowane. Czas realizacji naprawy to kilka godzin. Nie zmienia to jednak faktu, że rozstajesz się z urządzeniem tylko na kilka godzin, a telefon odbierasz tego samego dnia .

  Ile kosztuje wymiana plecków (klapki tylnej) w telefonie?

  Koszt usługi wymiany klapki w telefonie uzależniony jest od konkretnego modelu smartfona. W przypadku modeli iPhone, które wymagają specjalistycznej wiedzy i doświadczenia, ceny wahają się od 300 do 899zł. Szczegółowy cennik poszczególnych modeli znajdziesz na odpowiednich podstronach z wymianą plecków w telefonie.

  W przypadku wymiany klapki baterii w telefonach Samsung i Xiaomi, szacunkowe ceny wynoszą do 400zł w zależności od modelu urządzenia. Warto zaznaczyć, że korzystamy wyłącznie z oryginalnych klapek baterii dla telefonów Samsung i Xiaomi. Usługę oraz jej cenę dla poszczególnego modelu możesz sprawdzić klikając w lupkę w prawym górnym rogu naszej witryny.

  wymiana klapki iphone 11 w serwis pan szybka

  Nie masz czasu na wizytę w salonie ?

  Skorzystaj z darmowego kuriera na terenie całej Polski. To proste !

  Formularz

  W naszym sklepie online wybierasz model telefonu, a następnie rodzaj uszkodzenia, które chcesz naprawić. Możesz też skorzystać z opcji darmowej diagnozy usterki, wystarczy kliknąć przycisk znajdujący się poniżej

  Nadanie paczki

  Zamawiając usługę otrzymasz od nas etykietę do wybranego przez Ciebie paczkomatu. Możesz również nadać paczkę we własnym zakresie. Pamiętaj o odpowiednim zabezpieczeniu urządzenia na czas wysyłki.

  Naprawa

  Zdecydowaną większość napraw jesteśmy w stanie wykonać nawet tego samego dnia. Jeśli jednak posiadasz nietypowe urządzenie lub będą potrzebne dodatkowe części, naprawa może się lekko wydłużyć.

  Wysyłka

  Za wykonaną naprawę możesz zapłacić za pobraniem lub w formie przedpłaty. W obu przypadkach zamawiając folię ochronną na swoje urządzenie, otrzymasz bezpłatną przesyłkę zwrotną.

  wymiana klapki iphone 14 pro w serwisie pan szybka

  Wymiana plecków (klapki tylnej) w telefonie

  Większość nowoczesnych modeli smartfonów wyposażona jest w szklane klapki tylne, które narażone są na stłuczenia lub zarysowania. Dodatkowa ochrona w postaci etui pomaga zabezpieczyć plecki telefonu, ale nie zawsze pomaga. Rozbita klapka baterii powoduje, że telefon przestaje być szczelny, a co za tym idzie, do smartfona dostaje się kurz, a w najgorszym przypadku woda. W serwisie Pan Szybka pozwoli przywrócić urządzeniu ochronę przez czynnikami zewnętrznymi.

  Wymiana klapki w telefonie to przede wszystkim przywrócenie eleganckiego wyglądu urządzenia. Rozbite plecki wyglądają mało estetycznie. Dodatkowo, wymiana plecków w telefonie obniży prawdopodobieństwo wystąpienia innych usterek w przyszłości, takich jak uszkodzenie komponentów wewnętrznych smartfona.

  Wybierając Serwis Pan Szybka nie musisz obawiać się o jakość wykonanej usługi. Korzystamy z wysokiej jakości części zamiennych oraz oryginalnych, a sama wymiana klapki w telefonie nie sprawia nam większego problemu. Krótki czas realizacji naprawy to dla nas priorytet, dlatego też staramy się, aby nasze magazyny były wyposażone w plecki do najpopularniejszych modeli telefonów. W naszych placówkach swoje urządzenie odbierzesz tego samego dnia, a po naprawie otrzymasz 3 miesiące gwarancji.

  Nie jesteś pewien, czy oprócz wymiany klapki w telefonie konieczna będzie również inna naprawa? W naszym serwisie diagnozę urządzenia otrzymasz dodatkowo podczas naprawy plecków. Testujemy urządzenie zgodnie z najwyższymi standardami, a w razie konieczności wymiany innego komponentu, informujemy Cię o tym i wyceniamy kompleksową usługę, wliczając dodatkowy rabat. Zachęcamy do skorzystania z usługi wymiany plecków w telefonie w naszym serwisie. Twój telefon będzie wyglądał jak nowy!