Serwis Xiaomi Mi 10T Pro

Naprawa Xiaomi Mi 10T Pro

Szukasz serwisu, który wykona naprawę Twojego telefonu Xiaomi Mi 10T Pro? Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Jako profesjonalny serwis Xiaomi posidamy wyspecjalizowaną kadrę, która kompleksowo przeprowadzi naprawę Twojego Xiaomi Mi 10T Pro na najwyższym poziomie.

Jeżeli nie wiesz co jest przyczyną źle działającego urządzenia, możesz powierzyć go nam. Nasi specjaliści sprawdzą co w trawie piszczy i postawią odpowiednią diagnozę. Dopiero po akceptacji przystąpią do naprawy Twojego Xiaomi Mi 10T Pro.

Korzystamy tylko z najnowszych sprzętów o sprawdzonej jakości. To wszystko jest gwarancją szybkiej naprawy każdej usterki. Przy usuwaniu uszkodzeń korzystamy z metod laminacji, separacji oraz ciśnieniowo-próżniowej, robimy to starannie z najwyższą precyzją. Powierzając nam swój smartfon nie musisz obawiać się utratą danych. Na każdą usługę dajemy 3-miesięczną gwarancję.

Odwiedź profesjonalny serwis Xiaomi Mi 10T Pro i ciesz się najwyższą jakością naprawy!

serwis xiaomi mi 10T Pro

Jakie usługi oferujemy dla urządzenia Xiaomi Mi 10T Pro?

Wybierz usługę, którą możemy dla Ciebie zrealizować.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Specyfikacja Xiaomi Mi 10T Pro

  Xiaomi Mi 10T Pro to telefon, który zachwyca swoją wydajnością oraz jakością wyświetlania obrazu. Zawdzięcza to bardzo dobremu wyświetlaczowi LCD, który odświeża obraz w częstotliwości 144Hz. Użytkownicy przenoszący się z 60 hercowego ekranu na pewno zauważą wyraźną poprawę płynności wyświetlanych treści. Xiaomi Mi 10T Pro wyposażony jest w topowy procesor Snapdragon 865 oraz 8GB pamięci RAM. Optymalizację urządzenia zapewnia dobry system Android 10. Długość pracy na baterii to kolejny atut telefonu Xiaomi Mi 10T Pro. Bezpieczeństwo zapewnia szybki czytnik linii papilarnych zamontowany pod wyświetlaczem smartfona. Urządzenie wspiera technologię 5G oraz NFC.

  W większości przypadków nasz serwis Xiaomi rekomenduje wymianę szybki w Xiaomi Mi 10T Pro. Jest to tańsze rozwiązanie od wymiany wyświetlacza na nowy. Niestety jednak nie w każdym przypadku będzie to możliwe.

  Wymiana szybki lub wyświetlacza w Xiaomi Mi 10T Pro

  Najczęstszą naprawą, jakiej podejmujemy się w Xiaomi Mi 10T Pro jest wymiana szybki. Wykonujemy ją, kiedy wyświetlacz urządzenia jest w pełni sprawny, nie posiada żadnych uszkodzeń i poprawnie reaguje na dotyk. Niestety zdarzają się przypadki, kiedy jesteśmy zmuszeni wymienić cały moduł wyświetlacza. Jeśli ekran w twoim telefonie ma wyraźne problemy z wyświetlaniem treści lub nieprawidłowo reaguje na dotyk, konieczna jest wymiana. W zależności od preferencji klienta wymieniamy wyświetlacz stosując części oryginalne lub zamienne.

  Wymiana baterii w Xiaomi Mi 10T Pro

  Od naszego urządzenia oczekujemy przede wszystkim, żeby jego codzienne użytkowanie trwało jak najdłużej. Oryginalna bateria umieszczona w telefonie powinna pozostać sprawna przez dwa pierwsze lata użytkowania. Jeśli zauważysz, że czas pracy baterii drastycznie spadł, rozważ jej wymianę. Jeśli nie jesteś pewny, czy bateria jest przyczyną nieprawidłowego działania twojego telefonu, zapraszamy do jednego z naszych salonów – zweryfikujemy problem i znajdziemy dla Ciebie rozwiązanie.

  Wymiana klapki baterii Xiaomi Mi 10T Pro

  Brak jakiegokolwiek zabezpieczenia może w łatwy sposób spowodować uszkodzenie tylnej klapki naszego smartfona. Plecki telefonu pełnią rolę zabezpieczającą nie tylko dla obiektywów aparatu, ale także dla całego telefonu. Czynniki zewnętrzne takie jak pył i woda mogą trwale uszkodzić nasze urządzenie. Dlatego też w przypadku uszkodzonej klapki baterii, zalecamy jej wymianę na nową.

  Diagnoza telefonu Xiaomi Mi 10T Pro

  Jeśli Twój telefon nie działa prawidłowo i nie wiesz, jaka jest tego przyczyna, zachęcamy do wykonania pełnej diagnozy telefonu Xiaomi Mi 10T Pro. W serwisie wykonamy dokładną weryfikację wszystkich podzespołów, aby odnaleźć źródło problemu. Na tej podstawie będziemy mogli określić koszty oraz czas potrzebny na wykonanie naprawy telefonu. Pozwoli to na podjęcie decyzji, czy naprawa telefonu będzie dla Ciebie opłacalna.

  Odwiedź najczęściej polecany Serwis Xiaomi Mi 10T Pro !

  Posiadamy serwisy w 3 dużych miastach w Polsce. Odwiedź nas i dołącz do grona zadowolonych klientów.

  PanSzybka Warszawa

  ul. Andrzejowska 6/8
  02-312 Warszawa

  +48 889 952 182 warszawa@panszybka.com

  Pn-Pt: 09:00-18:00

  Zaplanuj podróż
  PanSzybka Kraków

  ul. Fieldorfa-Nila 17
  31-209 Kraków

  +48 690 999 036 krakow@panszybka.com

  Pn-Pt: 09:00-18:00

  Zaplanuj podróż
  PanSzybka Gdańsk

  Aleja Grunwaldzka 124
  80-244 Gdańsk

  +48 733 321 337 gdansk@panszybka.com

  Pn-Pt: 09:00-18:00

  Zaplanuj podróż

  Nie masz czasu na wizytę w salonie ?

  Skorzystaj z darmowego kuriera na terenie całej Polski. To proste !

  Formularz

  W naszym sklepie online wybierasz model telefonu, a następnie rodzaj uszkodzenia, które chcesz naprawić. Możesz też skorzystać z opcji diagnozy.

  Nadanie paczki

  Zamawiając usługę otrzymasz od nas etykietę do wybranego przez Ciebie paczkomatu. Możesz również nadać paczkę we własnym zakresie. Pamiętaj o odpowiednim zabezpieczeniu urządzenia na czas wysyłki.

  Naprawa

  Zdecydowaną większość napraw jesteśmy w stanie wykonać nawet tego samego dnia. Jeśli jednak posiadasz nietypowe urządzenie lub będą potrzebne dodatkowe części, naprawa może się lekko wydłużyć.

  Wysyłka

  Za wykonaną naprawę możesz zapłacić za pobraniem lub w formie przedpłaty. W obu przypadkach zamawiając folię ochronną na swoje urządzenie, otrzymasz bezpłatną przesyłkę zwrotną.