Serwis Xiaomi Mi 10T Pro

Naprawa Xiaomi Mi 10T Pro

Zapraszamy do serwisu Pan Szybka, gdzie zapewniamy profesjonalną naprawę Twojego Xiaomi Mi 10T Pro. Nasze usługi charakteryzują się najwyższą jakością i niezawodnością, co sprawia, że jesteśmy miejscem docelowym dla wszystkich posiadaczy urządzeń Xiaomi, którzy oczekują naprawy na najwyższym poziomie. Oferujemy szeroką gamę usług naprawczych, w tym usuwanie uszkodzeń mechanicznych oraz naprawę po zalaniu, z pełnym wsparciem technicznym i gwarancją na każdą przeprowadzoną naprawę.

W naszym serwisie korzystamy z zaawansowanego sprzętu serwisowego oraz doświadczonego personelu, co pozwala nam skutecznie diagnozować i usuwać wszelkie problemy techniczne Twojego Xiaomi Mi 10T Pro. Niezależnie od tego, czy masz problem z ekranem, baterią, aparatem, czy też związany jest on z zalaniem, jesteśmy gotowi przyjąć Twoje urządzenie i przywrócić je do pełnej sprawności.

serwis xiaomi mi 10T Pro

Cennik napraw Xiaomi Mi 10T Pro

Wybierz usługę, którą możemy dla Ciebie zrealizować.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Wymiana szybki Xiaomi Mi 10T Pro

  Usługa wymiany zbitej szybki w telefonie Xiaomi Mi 10T Pro polega na separacji warstw ekranu. Tego typu działanie pozwala zachować oryginalny wyświetlacz urządzenia. Nasi specjaliści wykonają dla Ciebie profesjonalną wymianę szybki z zachowaniem wszelkich środków ostrożności. Dodatkowo zapewniamy 3-miesiące gwrancji na wykonaną usługę, dzięki czemu masz pewność, że smartfon po naprawie będzie działał jak nowy.

  Pan Szybka to nie tylko serwis Xiaomi, to również indywidualne podejście do każdego klienta. Wybierając wymianę szybki w telefonie dołożymy wszelkich starań, aby spełnić Twoje oczekiwania co do jakości naprawy. Zarezerwuj wizytę online lub stacjonarnie w placówce.

  Wymiana wyświetlacza Xiaomi Mi 10T Pro

  Czy Twój Xiaomi Mi 10T Pro wymaga wymiany wyświetlacza z powodu uszkodzenia lub pęknięcia? W serwisie Xiaomi Pan Szybka oferujemy profesjonalną usługę wymiany wyświetlacza, która pozwoli Ci cieszyć się pełnym funkcjonalnością urządzenia. Nasz doświadczony zespół techników zadba o to, aby Twój telefon wyglądał i działał jak nowy. Oferujemy także 3-miesięczną gwarancję na wykonaną usługę, zapewniając Ci spokój i pewność działania urządzenia po naprawie.

  Pamiętaj, aby zarezerwować wybrany termin na naszej stronie. Pozwoli to na skrócenie czasu naprawy do niezbędnego minimum. Dzięki temu odbierzesz gotowe urządzenie jeszcze tego samego dnia. Zaufaj specjalistom z serwisu Pan Szybka!

  Wymiana baterii Xiaomi Mi 10T Pro

  Xiaomi Mi 10T Pro zaczyna wykazywać objawy słabego działania baterii lub szybkiego rozładowywania się? Nie czekaj dłużej! Pan Szybka oferuje profesjonalną wymianę baterii, która przywróci Twojemu urządzeniu długotrwałą żywotność. Nasz zespół techników dokładnie zbada Twój telefon i zainstaluje nową baterię, abyś mógł cieszyć się długimi godzinami pracy bez konieczności częstego ładowania.

  Proces wymiany baterii jest szybki i prosty, dzięki temu dokonamy naprawy od ręki w niespełna godzinę! W trosce o Twoje zaufanie co do jakości naszej pracy, zapewniamy 3-miesiące gwarancji i pełne wsparcie serwisowe.

  Wymiana plecków (klapki tylnej) Xiaomi Mi 10T Pro

  W przypadku upadku telefonu bardzo często pojawia się problem z porysowaną lub rozbitą tylną klapką. Tego typu uszkodzenie wpływa nie tylko na obniżoną estetykę ale również ogranicza szczelność naszego urządzenia. Warto w takiej sytuacji zaufać naszym specjalistom, którzy szybko i sprawnie wykonają wymianę klapki w Xiaomi Mi 10T Pro. Dzięki naszej usłudze wrócisz do korzystania z ulubionego sprzętu jeszcze tego samego dnia!

  Aby zapewnić najwyższą możliwą jakość naprawy, stosujemy oryginalne komponenty zamienne. Gwarancja na okres 3 miesięcy pozwoli Ci zachować spokój o poprawne działanie Twojego urządzenia.

  Odwiedź najczęściej polecany Serwis Xiaomi Mi 10T Pro !

  Posiadamy serwisy w 3 dużych miastach w Polsce. Odwiedź nas i dołącz do grona zadowolonych klientów.

  PanSzybka Warszawa

  pinezka na mapieul. Andrzejowska 6/8
  02-312 Warszawa

  telefon+48 889 952 182 skrzynka mailowawarszawa@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż
  PanSzybka Kraków

  pinezka na mapieul. Fieldorfa-Nila 17
  31-209 Kraków

  telefon+48 690 999 036 skrzynka mailowakrakow@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż
  PanSzybka Gdańsk

  pinezka na mapie Aleja Grunwaldzka 124
  80-244 Gdańsk

  telefon+48 733 321 337 skrzynka mailowagdansk@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż

  Nie masz czasu na wizytę w salonie ?

  Skorzystaj z darmowego kuriera na terenie całej Polski. To proste !

  Formularz

  W naszym sklepie online wybierasz model telefonu, a następnie rodzaj uszkodzenia, które chcesz naprawić. Możesz też skorzystać z opcji diagnozy.

  Nadanie paczki

  Zamawiając usługę otrzymasz od nas etykietę do wybranego przez Ciebie paczkomatu. Możesz również nadać paczkę we własnym zakresie. Pamiętaj o odpowiednim zabezpieczeniu urządzenia na czas wysyłki.

  Naprawa

  Zdecydowaną większość napraw jesteśmy w stanie wykonać nawet tego samego dnia. Jeśli jednak posiadasz nietypowe urządzenie lub będą potrzebne dodatkowe części, naprawa może się lekko wydłużyć.

  Wysyłka

  Za wykonaną naprawę możesz zapłacić za pobraniem lub w formie przedpłaty. W obu przypadkach zamawiając folię ochronną na swoje urządzenie, otrzymasz bezpłatną przesyłkę zwrotną.