Serwis Samsung S23 Plus

Naprawa Samsung S23 Plus

Szukasz serwisu, który specjalizuje się w naprawie telefonów marki Samsung? Postaw na serwis Pan Szybka! Dzięki wiedzy i praktycznemu doświadczeniu, nasi technicy zapewnią usługi naprawcze na najwyższym poziomie. Nie ważne z jakim problemem przychodzisz, pomożemy i naprawimy Twój smartfon Samsung S23 Plus.

Specjalizujemy się nie tylko w naprawach uszkodzeń mechanicznych ale również trochę bardziej skomplikowanych usterek płyty głównej. Przeprowadzimy dokładną diagnozę urządzenia oraz czyszczenie po zalaniu. Posługujemy się profesjonalnym sprzętem serwisowym i oryginalnymi komponentami.

telefon samsung s23 plus

Cennik napraw Samsung S23 Plus

Wybierz usługę, którą możemy dla Ciebie zrealizować.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Wymiana szybki Samsung S23 Plus

  Jeżeli Twój smartfon Samsung S23 Plus ma stłuczoną szybkę, warto jak najszybciej udać się do serwisu w celu wymiany. W serwisie Pan Szybka oferujemy profesjonalną usługę wymiany szybki, która przywróci Twojemu telefonowi pełną funkcjonalność i estetyczny wygląd. Korzystamy jedynie z najwyższej jakości szybek, które są dopasowane do modelu Samsung S23 Plus. Dzięki naszemu doświadczeniu i precyzji, zapewniamy szybką i bezpieczną wymianę, która pozwoli Ci cieszyć się w pełni sprawnym urządzeniem.

  Usługa wymiany szybki będzie możliwa tylko w przypadku, kiedy wyświetlacz urządzenia zachował jego poprawne działanie. Jeśli na ekranie pojawiły się czarne plamy, kolorowe paski lub pojawił się problem z działaniem panelu dotykowego, to niestety wymiana samej szybki nie wystarczy i konieczna będzie wymiana całego komponentu ekranu.

  Wymiana wyświetlacza Samsung S23 Plus

  Martwe piksele, czarne plamy i kolorowe paski to główne objawy uszkodzenia ekranu w Samsung S23 Plus. Dodatkowo istnieje możliwość pojawienia się problemu z działaniem panelu dotykowego. Taki stan sprawia, że urządzenie staje się niezdatne do normalnego użytkowania. Serwis Pan Szybka oferuje kompleksową usługę wymiany wyświetlacza, która przywróci pełną funkcjonalność Twojego smartfona. Połączenie profesjonalnego sprzętu i doświadczenia pozwala nam realizować usługi na najwyższym poziomie spełniając wszelkie oczekiwania klientów.

  Korzystając z naszych uług serwisowych dla telefonu Samsung S23 Plus otrzymasz 3-miesięczną gwarancję na naprawę oraz oryginalny komponent ekranu. Nie zwlekaj dłużej z naprawą, przekaż nam swoje urządzenie i ciesz się szybką i sprawną naprawą.

  Wymiana baterii Samsung S23 Plus

  Samsung S23 Plus zaczyna wykazywać problemy z ładowaniem, szybko się rozładowuje lub w ogóle nie reaguje na ładowarkę? Może być to oznaka mocno zużytej lub uszkodzonej baterii w smartfonie. Serwis Pan Szybka przychodzi z pomocą aby zapewnić Ci kompleksową usługę wymiany baterii w Twoim Samsung S23 Plus. Jako profesjonalna placówka serwisowa zapewniamy oryginalne komponenty wraz z 3-miesięczną gwarancją. Dzięki temu masz pewność, że odbierasz w pełni sprawne urządzenie.

  Warto rozważyć wymianę baterii już przy pierwszych objawach wskazujących na to, że akumulator w naszym urządzeniu może być uszkodzony. Mocno zużyta bateria potrafi stworzyć poważne zagrożenie dla pozostałych komponentów, znajdujących się wewnątrz telefonu. Spuchnięcie lub samozapłon baterii to tylko jedne ze skutków długotrwałego korzystania z wadliwego ogniwa.

  Wymiana plecków (tylnej klapki) Samsung S23 Plus

  Tylna klapka w Samsung S23 Plus to wbrew pozorom bardzo ważny element całości urządzenia. Uszkodzenie tego komponentu może mieć znaczący wpływ na działanie telefonu. Plecki smartfona odpowiadają m.in. za szczelność urządzenia oraz zapewniają prawidłowe odprowadzanie ciepła. Dlatego jeśli Twój Samsung S23 Plus ma rozbitą klapkę warto jak najszybciej rozważyć jej wymianę. Profesjonalny serwis Pan Szybka służy szybką i fachową pomocą. Wymiana klapki zajmuje zaledwie 30 minut. Wystarczy, że zarezerwujesz wybrany termin na naszej stronie, a my zjamiemy się resztą.

  Odwiedź najczęściej polecany Serwis Samsung S23 Plus !

  Posiadamy serwisy w 3 dużych miastach w Polsce. Odwiedź nas i dołącz do grona zadowolonych klientów.

  PanSzybka Warszawa

  pinezka na mapieul. Andrzejowska 6/8
  02-312 Warszawa

  telefon+48 889 952 182 skrzynka mailowawarszawa@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż
  PanSzybka Kraków

  pinezka na mapieul. Fieldorfa-Nila 17
  31-209 Kraków

  telefon+48 690 999 036 skrzynka mailowakrakow@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż
  PanSzybka Gdańsk

  pinezka na mapie Aleja Grunwaldzka 124
  80-244 Gdańsk

  telefon+48 733 321 337 skrzynka mailowagdansk@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż

  Nie masz czasu na wizytę w salonie ?

  Skorzystaj z darmowego kuriera na terenie całej Polski. To proste !

  Formularz

  W naszym sklepie online wybierasz model telefonu, a następnie rodzaj uszkodzenia, które chcesz naprawić. Możesz też skorzystać z opcji diagnozy.

  Nadanie paczki

  Zamawiając usługę otrzymasz od nas etykietę do wybranego przez Ciebie paczkomatu. Możesz również nadać paczkę we własnym zakresie. Pamiętaj o odpowiednim zabezpieczeniu urządzenia na czas wysyłki.

  Naprawa

  Zdecydowaną większość napraw jesteśmy w stanie wykonać nawet tego samego dnia. Jeśli jednak posiadasz nietypowe urządzenie lub będą potrzebne dodatkowe części, naprawa może się lekko wydłużyć.

  Wysyłka

  Za wykonaną naprawę możesz zapłacić za pobraniem lub w formie przedpłaty. W obu przypadkach zamawiając folię ochronną na swoje urządzenie, otrzymasz bezpłatną przesyłkę zwrotną.