Wymiana wyświetlacza Xiaomi

We współczesnych smartfonach nie jest trudno rozbić szybkę wyświetlacza. Ile razy zdarzyło się, że smartfon wyśliznął się z ręki, albo ktoś go wytrącił z ręki? W najgorszym wypadku skończy się to dużym pęknięciem na szybce i nie działającym wyświetlaczu. I cóż wtedy możemy zrobić? Zaawansowani użytkownicy i zdolni manualnie, oraz znający język Angielski mogą znaleźć swój model telefonu na popularnej stronie internetowej i spróbować dokonać samodzielnej naprawy. (nie jest to zalecane, gdyż można nieodwracalnie uszkodzić urządzenie) Jednakże jest to bardzo trudne. Możemy to zlecić specjalistom. Tylko gdzie ich znaleźć?

Wybierz model Twojego urządzenia.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Serwis
  Wymiana wyświetlacza Xiaomi

  Jeśli telefon był zakupiony u operatora, to najlepiej udać się do salonu i oddać sprzęt. Wtedy zostanie on odesłany do serwisu producenta, chyba, że operator sam wykonuje tę usługę. Gdy telefon był kupiony poza salonem operatora, możemy za pomocą Google Maps znaleźć serwis producenta najbliższy naszej lokalizacji (Warszawa, Gdańsk, Kraków). Najlepiej jest, gdy serwis jest autoryzowany przez producenta. Wtedy mamy pewność, że wyświetlacz zostanie wymieniony na oryginalny, przeznaczony do tego telefonu. W rezultacie posłuży nam dłużej od podróbki. Serwis Pan Szybka posiada w swojej ofercie zarówno wymianę samej szybki, jak i całego wyświetlacza. Nie które modele posiadają opcję darmowej wymiany wyświetlacza.

  Czy wymiana ekranu Xiaomi jest potrzebna?

  Jeśli ekran zepsuł się po upływie roku od zakupu smartfona i twój model posiada taką możliwość, wtedy wymiana niestety nie będzie darmowa. Zazwyczaj są dwie opcje:

  Wymiana samej szybki – stosuje się ją wtedy, gdy obraz jest wyświetlany poprawnie a tylko szybka jest pęknięta.

  Wymiana całego ekranu – Kiedy nic się nie wyświetla, lub są plamy, wtedy wymienia się cały wyświetlacz. W serwisie Pan Szybka są oferowane obie te usługi, specjalizujemy się również w marce Xiaomi.  W naszym serwisie można również zabezpieczyć telefon szkłem ochronnym. O ile tylko budżet pozwala, jest wysoce zalecane założenie takiego szkła. Zabezpieczy ono wtedy nasz telefon. Po upadku będą mniejsze szanse na rozbicie szybki. Jest ona wzmacniana przez szkło ochronne. W serwisach przyklejane jest ono profesjonalnie. Oznacza to, że po założeniu szkła nie będzie żadnych baniek na ekranie telefonu, a samo korzystanie będzie przyjemne. Ceny szkieł są zróżnicowane. Wahają się w przedziale od 30 do nawet 300 PLN (przeważnie za szkło szafirowe). Jednakże jest to inwestycja na lata, więc warto się na nią zdecydować.

  Objawy zepsutego wyświetlacza w telefonach Xiaomi:

  – Brak reakcji na dotyk,

  – Paski lub plamy pojawiające się po włączeniu urządzenia,

  – Mruganie telefonu przy włączaniu

  – Przebicia obrazu,

  – Czarny ekran po mimo włączonego urządzenia.

  Ile kosztuje wymiana ekranu Xiaomi?

  Jeśli chciałbyś poznać odpowiedź na to pytanie: ile będzie kosztować naprawa wyświetlacza telefonu Xiaomi, możesz sprawdzić to w naszym sklepie online. Natomiast innym sposobem jest bezpośredni kontakt  poprzez nasz numer telefonu, bądź wysłanie wiadomości prywatnej z pytaniem.

  W serwisie Pan Szybka pomożemy zdiagnozować wszelkie usterki dotykające smartfonów, dlatego serdecznie zapraszamy na konsultacje. Ceny naprawy wyświetlacza wachają się od 200 PLN wzwyż. Wymiana szybki jest trochę tańsza, (od 100 PLN w górę).

  Po naprawie gwarancja na nowy wyświetlacz zazwyczaj trwa od pół roku do jednego roku.