Wymiana wyświetlacza Xiaomi

Jesteś osobą zabieganą, wymagającą i szanującą swój czas? Twój Xiaomi towarzyszy Ci w każdej chwili, a dzięki niemu masz wszystko pod kontrolą? To Twój osobisty planer i doradca?

Uszkodzony ekran może skutecznie utrudnić, a nawet uniemożliwić swobodne korzystanie z urządzenia. Nasz serwis Xiaomi dokonuje wymiany szybek i ekranów szybko i sprawnie. Przekonaj się – znajdziesz nas w Warszawie, Krakowie i Gdańsku.

Wybierz model Twojego urządzenia.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.
  Serwis
  Wymiana wyświetlacza Xiaomi

  Obecnie ciężko jest nam wyobrazić sobie funkcjonowanie bez telefonów komórkowych. Mimo iż świat technologiczny idzie ciągle do przodu, to urządzenia te są narażone na wszelkie uszkodzenia przez swoją delikatność. Jednym z najczęściej pojawiających się problemów z urządzeniem jest uszkodzenie wyświetlacza. Aby do tego doszło czasem wystarczy upadek z niewielkiej wysokości lub przygniecenie. Zaleca się stosowanie dodatkowej ochrony ekranu w postaci różnego rodzaju pokrówców oraz folii ochronnych. W momencie, gdy dojdzie do uszkodzenia wyświetlacza, pozostaje nam wymienić ekran lub zakupić nowy telefon. W większości przypadków oczywiście opcja pierwsza będzie korzystniejsza finansowo.

  Czy wymiana ekranu Xiaomi jest potrzebna?

  Znaczna większość telefonów, które do nas trafiają na naprawę, są spowodowane uszkodzeniami mechanicznymi, które powstały w wyniku upadku, bądź przygniecenia. Na pierwszy rzut oka może wydawać się, że uszkodzeniu uległa tylko szybka ochronna. Po sprawdzeniu urządzenia przez specjalistę może okazać się, że do wymiany mamy cały ekran telefonu Xiaomi. W przypadku, gdy panel dotykowy ekranu i wyświetlacz są sprawne, decydujemy się tylko na wymianę szybki. Jeśli jednak na ekranie pojawią się plamy i dojdzie do rozlania ekranu, a dodatkowo pojawią się problemy z dotykiem, wymiana ekranu Xiaomi będzie jedynym rozwiązaniem.

  Wymiana ekranu Xiaomi w serwisie telefonów

  Niezależnie od tego, czy nasz telefon upadł, czy został przygnieciony, powinniśmy udać się do profesjonalnego serwisu smartfonów. Fakt, że odwiedzimy takie miejsce sprawi, że nasz telefon będzie działał tak, jak nowy, przed niepożądanym uszkodzeniem. Nasi specjaliści codziennie zajmują się tego typu uszkodzeniami, dzięki czemu bez problemu poradzą sobie z wymianą wyświetlacza w telefonie Xiaomi.

  Ile trwa wymiana ekranu Xiaomi?

  Niewątpliwie każda naprawa telefonu wymaga ogromnej dokładności i precyzji. W serwisie Pan Szybka stosujemy odpowiednie narzędzia specjalistyczne oraz posiadamy dobrze wyszkoloną kadrę serwisową. Wymianę wyświetlacza Xiaomi rozpoczynamy od rejestracji urządzenia w naszym systemie. Następnie nasz pracownik odpowiedzialny za naprawę telefonu demontuje uszkodzony element i zastępuje go zupełnie nowym. Na koniec urządzenie przechodzi dogłębne testy, które pozwalają sprawdzić, czy smartfon jest w pełni sprawny i gotowy do użytku. Urządzenie, które nie przejawia żadnych problemów z działaniem trafia do klienta. Dokładamy wszelkich starań, aby czas wymiany ekranu Xiaomi był jak najkrótszy. W większości przypadków usługa trwa tylko kilka godzin. Jeśli chciałbyś otrzymać telefon jeszcze w tym samym dniu, uprzednio skontaktuj się z nami i zapytaj, czy posiadamy dostępne części do Twojego modelu Xiaomi.

  Ile kosztuje wymiana ekranu Xiaomi?

  Jeśli chciałbyś poznać odpowiedź na pytanie, ile będzie kosztowała naprawa wyświetlacza Xiaomi, możesz to sprawdzić w naszym sklepie online. Innym sposobem jest bezpośredni kontakt z nami poprzez numer telefonu, bądź przesłanie wiadomości prywatnej z pytaniem. Cena, która jest podana na stronie, dotyczy kompleksowej usługi wymiany wyświetlacza w telefonie Xiaomi, Zapewniamy, że po wymianie nie dojdą dodatkowe koszty, a jedynie te, które są podane na stronie.