Wymiana wyświetlacza Xiaomi

Jesteś szczęśliwym posiadaczem telefonu Xiaomi ale przydarzyła Ci się pechowa sytuacja związana z uszkodzeniem wyświetlacza? Wiemy jak bardzo potrafi to utrudnić korzystanie z urządzenia, dlatego jako profesjonalny serwis Xiaomi oferujemy szybką i sprawną wymianę ekranu w telefonie.

Nasze wieloletnie doświadczenie oraz specjalistyczny sprzęt przekładają się na jakościowe wykonanie usługi w telefonie Xiaomi. Dodatkowo otrzymasz od nas 3-miesiące gwarancji i wsparcie po naprawie. Nie zwlekaj i zarezerwuj wizytę już dziś!

wymiana wyświetlacza xiaomi mi 11 lite

Wybierz model Twojego urządzenia.

Xiaomi Mi Xiaomi Mi
Xiaomi Redmi Xiaomi Redmi
Xiaomi Poco Xiaomi Poco

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Wymiana wyświetlacza Xiaomi - Szybko i sprawnie!

  Jak sprawimy, że Twój Smartfon będzie jak nowo narodzony?

  1. Przyjęcie telefonu do naprawy

  Przed przystąpieniem do naprawy przeprowadzimy wstępną diagnozę pod kątem ewentualnych problemów. Na tej podstawie sporządzimy kartę przyjęcia, która zawiera koszty oraz czas potrzebny na realizację usługi.

  2. Wymiana wyświetlacza w telefonie Xiaomi

  Aby wymienić ekran w telefonie Xiaomi, należy najpierw zdemontować uszkodzoną część i dokładnie oczyścić obudowę z resztek kleju i taśmy montażowej. Następnie, precyzyjnie zamontować nowy, oryginalny wyświetlacz, używając odpowiednich uszczelek dostosowanych do konkretnego modelu smartfonu.

  3. Testowanie i odbiór urządzenia

  Po dokonaniu naprawy, telefon zostanie przetestowany, aby upewnić się, że działa poprawnie. Jeśli wyniki testów będą zadowalające, zostaniesz powiadomiony o możliwości odbioru urządzenia.

  4. Pamiętaj o pozostawieniu opinii

  W naszej firmie każda naprawa jest realizowana profesjonalnie. Dlatego jeśli będziesz zadowolony z wymiany ekranu w Twoim telefonie Xiaomi, gorąco zachęcamy do udzielania opinii. Naszym celem jest zapewnienie pełnej satysfakcji każdemu klientowi, który odwiedza nasze placówki serwisowe.

  wymiana ekranu w telefonie xiaomi

  Wymiana wyświetlacza Xiaomi

  Nieszczęśliwe upadki naszych smartfonów mają różne konsekwencje. W większości przypadków uszkodzony zostaje front urządzenia, który może utrudnić lub często uniemożliwić korzystanie z telefonu. W przypadku, kiedy zbicie szyby jest obszerne, na matrycy pojawią się pasy lub martwe piksele lub funkcja dotykowa nie reaguje poprawnie, konieczna będzie wymiana wyświetlacza Xiaomi. Nic straconego!

  Jako profesjonalny serwis Xiaomi, Pan Szybka zajmie się twoim smartfonem nawet tego samego dnia w zaledwie kilka godzin. Stale zaopatrzamy nasze serwisy w oryginalne wyświetlacze Xiaomi, aby zmniejszać czas realizacji usług. Wybierz model urządzenia powyżej i ciesz się swoim sprawnym, wyglądającym jak nowe urządzeniem Xiaomi!

  Jak wygląda wymiana wyświetlacza w Xiaomi?

  Wymianę wyświetlacza Xiaomi rozpoczyna się od dokładnej diagnozy pod kątem działania innych istotnych funkcji telefonu. Jeśli poza uszkodzeniem wyświetlacza nie występują inne usterki, przechodzi się do demontażu klapki baterii, rozkłada się telefon na części pierwsze, a następnie demontuje ekran z ramki. W wielu przypadkach wymienia się również ramkę wyświetlacza, w zależności od rodzaju matrycy. Po prawidłowym montażu wyświetlacza telefon zostaje złożony, a później poddane dokładnym testom.

  Czas realizacji poszczególnych modeli może się różnić czasowo ze względu na zastosowaną technologię wyświetlacza. W przypadku wyświetlaczy OLED, które sprzedawane są z ramką telefonu, czas jest krótszy względem wyświetlaczy TFT, które sprzedaje się również oddzielnie.

  wymiana wyświetlacza xiaomi

  Czy warto wymienić wyświetlacz w telefonie Xiaomi?

  Uszkodzony telefon często skłania klientów do rozważenia kupna nowego urządzenia. Niekiedy jest to nowszy model, a bardzo często ten sam egzemplarz. Porównując cenę usługi wymiany wyświetlacza z zakupem nowego telefonu można zauważyć, że cena różni się mniej więcej o połowę. Wymiana wyświetlacza przywraca pełną funkcjonalność urządzenia, wygląda estetycznie i najczęściej dużo lepiej niż przed naprawą. Dodatkowo, oszczędzamy czas, lub w przypadku braku wiedzy pieniądze, które potrzeba wydać na zgranie danych lub tworzenie kopii zapasowej po zakupie nowego telefonu. Przy dużym szczęściu, jeśli uszkodzony wyświetlacz można uruchomić, to zgranie danych jest możliwe. Natomiast w większości przypadków musimy założyć dodatkową wizytę w serwisie.

  Wymiana wyświetlacza Xiaomi rozwiązuje te problemy z uwagi na to, że nie ingerujemy w dane telefonu. Urządzenie nie zostaje resetowane, a co za tym idzie – po wymianie wyświetlacza otrzymujesz w pełni sprawny telefon bez konieczności przenoszenia lub utraty danych.

  Nie masz czasu na wizytę w salonie ?

  Skorzystaj z darmowego kuriera na terenie całej Polski. To proste !

  ikona komputera

  Formularz

  W naszym sklepie online wybierasz model telefonu, a następnie rodzaj uszkodzenia, które chcesz naprawić. Możesz też skorzystać z opcji darmowej diagnozy usterki, wystarczy kliknąć przycisk znajdujący się poniżej

  ikona dostawy

  Nadanie paczki

  Zamawiając usługę otrzymasz od nas etykietę do wybranego przez Ciebie paczkomatu. Możesz również nadać paczkę we własnym zakresie. Pamiętaj o odpowiednim zabezpieczeniu urządzenia na czas wysyłki.

  ikona naprawy

  Naprawa

  Zdecydowaną większość napraw jesteśmy w stanie wykonać nawet tego samego dnia. Jeśli jednak posiadasz nietypowe urządzenie lub będą potrzebne dodatkowe części, naprawa może się lekko wydłużyć.

  ikona przesyłki

  Wysyłka

  Za wykonaną naprawę możesz zapłacić za pobraniem lub w formie przedpłaty. W obu przypadkach zamawiając folię ochronną na swoje urządzenie, otrzymasz bezpłatną przesyłkę zwrotną.

  Czy wymiana wyświetlacza w Xiaomi wystarczy?

  Telefony Xiaomi jak każde urządzenia elektroniczne są podatne na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Najczęstsze usterki powstają w skutek upadku lub przygniecenia smartfona. Rodzaj naprawy telefonu w głównej mierze będzie zależał od zakresu usterki. Czasem wystarczy wymiana samej zbitej szybki, a czasem uszkodzenie jest na tyle obszerne, że naprawa przewyższy wartość urządzenia.

  Wstępną diagnozę możemy przeprowadzić we własnym zakresie sprawdzając działanie ekranu. Jeśli występują jakieś problemy z prawidłowym wyświetlaniem obrazu m.in pojawiły się zielone pasy lub czarne plamy możemy mieć pewność, że doszło do uszkodzenia wyświetlacza. Natomiast jeśli telefon nie pokazuje żadnego obrazu i nie masz pewności czy uszkodzeniu uległ jedynie ekran, zachęcamy do przekazania smartfonu do jednego z naszych punktów serwisowych w celu kompleksowej diagnozy. Nasi technicy sprawdzą urządzenie pod kątem potencjalnych usterek i zaproponują atrakcyjny kosztorys naprawy tak aby naprawa telefonu Xiaomi była dla Ciebie opłacalna.