wymiana plecków iphone 11 pro

Wymiana plecków (klapki tylnej) lub obudowy iPhone 11 Pro

Cena: 499 zł

Dołącz folie ochronną.

Zredukujesz koszt wysyłki do 0 zł

- Dodaj do zamówienia

Usługa polega na wymianie zbitych plecków/ klapki

Naprawa rozbitej klapki tylnej | plecki iPhone | szklany tył | broken back glass

Naprawa

w salonie Pan Szybka

od60

minut
  Bez rozstawania się z smartfonem
  Możliwa płatność kartą
  Darmowa konsultacja
Zarezerwuj Wizyte
Naprawa

wysyłkowa

1-3

dni
  Bez wychodzenia z domu
  Wysyłka zwrotna nawet w 1 dzień
  Bezpłatny kurier
Zamów Kuriera

Wymiana tylnej szybki iPhone 11 Pro

Inżynierowie Apple od 8 serii iPhone’ów wrócili do montażu tylnej klapki ze szkła. Jest to rozwiązanie, które nadaje uradzeniu bardzo elegancki design. Niestety jednak zastosowanie takiego typu materiału na klapce baterii sprawia, że urządzenie staje się bardziej podatne na różnego rodzaju uszkodzenia. Często zdarza się, że szybka po prostu pęka. Uszkodzenie tylnego panelu iPhone nie tylko psuje jego wygląd, ale może też doprowadzić do pokaleczenie się. Mimo zastosowania najnowszej technologii duża odporność szkła nie świadczy o tym, iż jest niezniszczalne. Jak podaje oficjalny serwis Apple w ich punktach, usługa naprawy zbitej obudowy nie jest możliwa. Dla nas nie ma jednak rzeczy niemożliwych – wykonujemy profesjonalną wymianę tylnego panelu w iPhone 11 Pro, a także innych modelach.

Ile trwa wymiana klapki iPhone 11 Pro?

Nasz serwis składa się z grona ekspertów w swoim fachu, którzy mają do dyspozycji najnowszą technologię. Niemalże wszystkie naprawy jesteśmy w stanie wykonać „od ręki” – zdecydowaną większość komponentów mamy na miejscu. Dzięki temu nie będziesz musiał rozstawać się ze swym smartfonem na długo, ani nie będziesz musiał szukać telefonu zastępczego. Zajmiemy się Twoim iPhone’m od razu. Dzięki temu telefon może zostać naprawiony nawet tego samego dnia!

Wymiana plecków iPhone 11 Pro na odległość

Rozumiemy, że nie każdy ma możliwość odwiedzenia naszego punktu stacjonarnego. Dlatego w trosce o profesjonalną naprawę Państwa smartfonów i wygodę, wprowadziliśmy wymianę szybki zdalnie! Wystarczy, że złożysz zamówienie w naszym sklepie i wypełnisz formularz. Czas oczekiwania na naprawę wydłuża się o czas przesyłki. Będziesz mieć jednak pewność, że Twój telefon trafi w ręce profesjonalistów, którzy wykonają dla Ciebie jakościową naprawę telefonu.

Dlaczego warto wybrać nasz serwis?

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w naprawie urządzeń Apple oraz innych firm,
Posiadamy w pełni profesjonalne laserowe głowice, które umożliwiają precyzyjną i szybką pracę,
Szybkość działania – naprawimy Twój smartfon nawet tego samego dnia,
Dajemy gwarancję na wykonaną usługę.

Ile kosztuje wymiana tylnej szyby iPhone 11 Pro?

Aktualny cennik wymiany placków w telefonie iPhone 11 Pro znajdziesz na naszej stronie internetowej.  Podane ceny zawierają nową część do Twojego smartfona oraz w pełni profesjonalną usługę serwisową wraz z gwarancją.