Serwis Samsung S10

Naprawa Samsung S10

Przytrafiła Ci się przykra sytuacja z uszkodzeniem Twojego Samsung S10? Serwis Pan Szybka służy profesjonalną pomocą w każdym przypadku. Jesteśmy specjalistami w wymianie zbitych szybek, wyświetlaczy, zużytych baterii, a także w naprawie układów na płycie głównej. Jeśli Twój smartfon miał kontakt z wodą, przeprowadzimy również kompleksową diagnozę i czyszczenie po zalaniu.

Czekamy na wasze smartfony w Gdańsku, Warszawie oraz Krakowie. Jeśli nie możesz dostarczyć urządzenia osobiście, zachęcamy do skorzystania z naprawy wysyłkowej na terenie całego kraju. Wystarczy, że nadasz do nas Samsung S10, a my zajmiemy się resztą. Gotowy smartfon odeślemy na wskazany przez Ciebie adres.

telefon samsung s10

Cennik napraw Samsung S10

Wybierz usługę, którą możemy dla Ciebie zrealizować.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Wymiana szybki Samsung S10

  Kiedy należy spodziewać się wymiany szybki w telefonie Samsung S10? Najczęściej do tego typu uszkodzenia dochodzi podczas upadku smartfona. Jeśli sam wyświetlacz zachował prawidłowe wyświetlanie obrazu to możemy skorzystać z usługi jaką jest wymiana zbitej szybki. Nasz serwis działa na rynku od wielu lat, dzięki czemu posiadamy doświadczenie i wiedzę, niezbędną do przeprowadzenia usługi na najwyższym poziomie. Zarezerwuj wizytę i przekonaj się!

  Wymiana wyświetlacza Samsung S10

  Chcąc wymienić wyświetlacz w telefonie, warto w pierwszej kolejności upewnić się, czy w urządzeniu nie wystarczy wymiana samej zbitej szybki. Usługa ta jest znacznie tańsza niż wymiana całego ekranu. Jak zatem rozróżnić te dwie podobne do siebie usterki? Na początek możemy zweryfikować działanie wyświetlacza, jeśli ekran poprawnie wyświetla obraz oraz nie ma problemów z działaniem panelu dotykowego, możemy śmiało stwierdzić, że wystarczy wymiana samej szybki. W przeciwnym razie należy umówić się na wymianę wyświetlacza w Samsung S10.

  Wymiana baterii Samsung S10

  Wymiana baterii w Samsung S10 to usługa, którą wykonujemy nie tylko w momencie uszkodzenia komponentu. Bateria jak każdy akumulator ma swoją ograniczoną żywotność, dlatego długoletnie korzystanie z telefonu może powodować naturalną eksploatację ogniwa. Producenci telefonów podają termin na około 2 lata od zakupu urządzenia. Jeśli jednak spotkałeś się z przykrym incydentem usterki Twojego akumulatora, to również należy rozważyć wymianę baterii w profesjonalnym serwisie jakim jest Pan Szybka.

  Wymiana tylnej klapki Samsung S10

  Podczas dokonywania zakupu telefonu, ważne jest zadbanie o dobre etui lub pokrowiec, które będą stanowić dodatkową ochronę dla urządzenia. Etui zapewni skuteczną ochronę przed mechanicznymi uszkodzeniami, które są najczęstszą przyczyną uszkodzeń telefonów, a także wpłynie korzystnie na jego wydajność poprzez efektywne odprowadzanie ciepła. W przypadku Samsunga Galaxy S10 istnieje także możliwość wymiany tylnej szybki, dlatego też warto podjąć takie działanie ze względów zarówno praktycznych, jak i estetycznych.

  Odwiedź najczęściej polecany Serwis Samsung S10 !

  Posiadamy serwisy w 3 dużych miastach w Polsce. Odwiedź nas i dołącz do grona zadowolonych klientów.

  PanSzybka Warszawa

  pinezka na mapieul. Andrzejowska 6/8
  02-312 Warszawa

  telefon+48 889 952 182 skrzynka mailowawarszawa@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż
  PanSzybka Kraków

  pinezka na mapieul. Fieldorfa-Nila 17
  31-209 Kraków

  telefon+48 690 999 036 skrzynka mailowakrakow@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż
  PanSzybka Gdańsk

  pinezka na mapie Aleja Grunwaldzka 124
  80-244 Gdańsk

  telefon+48 733 321 337 skrzynka mailowagdansk@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż

  Nie masz czasu na wizytę w salonie ?

  Skorzystaj z darmowego kuriera na terenie całej Polski. To proste !

  Formularz

  W naszym sklepie online wybierasz model telefonu, a następnie rodzaj uszkodzenia, które chcesz naprawić. Możesz też skorzystać z opcji diagnozy.

  Nadanie paczki

  Zamawiając usługę otrzymasz od nas etykietę do wybranego przez Ciebie paczkomatu. Możesz również nadać paczkę we własnym zakresie. Pamiętaj o odpowiednim zabezpieczeniu urządzenia na czas wysyłki.

  Naprawa

  Zdecydowaną większość napraw jesteśmy w stanie wykonać nawet tego samego dnia. Jeśli jednak posiadasz nietypowe urządzenie lub będą potrzebne dodatkowe części, naprawa może się lekko wydłużyć.

  Wysyłka

  Za wykonaną naprawę możesz zapłacić za pobraniem lub w formie przedpłaty. W obu przypadkach zamawiając folię ochronną na swoje urządzenie, otrzymasz bezpłatną przesyłkę zwrotną.