Serwis Samsung S10

Szukasz serwisu, który wykona naprawę Twojego telefonu Samsung Galaxy S10? Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Wykonamy dla Ciebie szybką wymianę szybki, wyświetlacza lub baterii na nowe. W razie potrzeby przeprowadzimy diagnozę telefonu oraz naprawimy inne usterki w telefonie Samsung Galaxy S10.

Jakie usługi oferujemy dla urządzenia Samsung S10?

Wybierz usługę, którą możemy dla Ciebie zrealizować.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Serwis
  Samsung S10

  Specyfikacja Samsung Galaxy S10

  Samsung Galaxy S10 zadebutował na początku 2019 roku. Aktualnie dostępny jest w dwóch wariantach pamięciowych: 128GB i 512GB z możliwością rozszerzenia o kartę microSD do 512GB. Jednostką napędzającą smartfon jest ośmiordzeniowy procesor Samsung Exynos 9820 o taktowaniu zegara 2,70 GHz i module gradicznym ARM Mali-G76 MP12. Szybką wydajność zapewnia również 8GB pamięci RAM. W Galaxy S10 zastosowano 6,10 calowy wyświetlacz Dynamic AMOLED o rozdzielczości 3040x1440 pikseli. Bateria zasilająca urządzenie to akumulator o pojemności 3400mAh z funkcją indukcyjnego dzielenia się energią z innymi urządzeniami. Samsung S10 posiada potrójny aparat z głównym obiektywem 16 Mpix, pozwalający na robienie zdjeć w rozdzielczości 4608x3456 pikseli.

  Wymiana szybki lub wyświetlacza w Samsungu Galaxy S10

  Wymiana szybki lub wyświetlacza należy do najczęstszych między innymi w Samsungu Galaxy S10. Przed wymianą należy sprawdzić, który element uległ uszkodzeniu. Na moduł telefonu składają się szybka, wyświetlacz oraz dotyk. Wiele serwisów oferuje zarówno nowe elementy, jak i świetne zamienniki (które mimo niższej ceny charakteryzują się wysoką jakością). W przypadku rozległych uszkodzeń należy wymienić cały moduł wyświetlacza, natomiast mniejsze uszkodzenie może być jedynie kwestią wymiany szybki.

  Wymiana baterii w Samsungu Galaxy S10

  W nowych modelach telefonów bateria powinna działać sprawnie przez pierwsze 2 lata użytkowania. Często jednak nie ma to miejsca, ze względu na niewłaściwą eksploatację i niedbanie o żywotność urządzenia. W przypadku wszelkich wątpliwości co do sprawności tego elementu istnieje możliwość sprawdzenia, co jest bezpośrednią przyczyną problemu. Każdy użytkownik telefonu wie, jak ważną funkcję spełnia sprawnie działająca bateria, dlatego nie należy lekceważyć pierwszych oznak obniżenia jej sprawności i niezwłocznie udać się na analizę.

  Wymiana klapki baterii Samsung Galaxy S10

  Dokonując zakupu telefonu, należy zatroszczyć się również o dokupienie do zestawu dobrego etui lub pokrowca, które przyczyni się lepszego zabezpieczenia urządzenia. Zapewni to ochronę przed czynnikami mechanicznymi, które są najczęstszą przyczyną uszkodzeń oraz wpłynie korzystnie na pracę urządzenia (poprzez odprowadzenie ciepła). W przypadku Samsunga Galaxy S10 możliwa jest wymiana tylnej szybki. Takie działanie podejmowane jest również ze względów estetycznych.

  Diagnoza telefonu Samsung Galaxy S10

  Taki rodzaj diagnozy wykonywany jest w przypadku wszelkich wątpliwości związanych z prawidłową pracą telefonu. Specjalne serwisy dokonują analizy działania sprzętu i ustalają przyczynę wadliwego działania. Następnie dokonywana jest wycena naprawy, dzięki której można ocenić czy warto ją dokonać, czy pomyśleć nad zakupem nowego modelu sprzętu.