Serwis Xiaomi Mi 11 Lite

Naprawa Xiaomi Mi 11 Lite

Szukasz serwisu, który wykona naprawę Twojego telefonu Xiaomi Mi 11 Lite? Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Jako profesjonalny serwis Xiaomi posidamy wyspecjalizowaną kadrę, która kompleksowo przeprowadzi naprawę Twojego Xiaomi Mi 11 Lite na najwyższym poziomie.

Jeżeli nie wiesz co jest przyczyną źle działającego urządzenia, możesz powierzyć go nam. Nasi specjaliści sprawdzą co w trawie piszczy i postawią odpowiednią diagnozę. Dopiero po akceptacji przystąpią do naprawy Twojego Xiaomi Mi 11 Lite.

Korzystamy tylko z najnowszych sprzętów o sprawdzonej jakości. To wszystko jest gwarancją szybkiej naprawy każdej usterki. Przy usuwaniu uszkodzeń korzystamy z metod laminacji, separacji oraz ciśnieniowo-próżniowej, robimy to starannie z najwyższą precyzją. Powierzając nam swój smartfon nie musisz obawiać się utratą danych. Na każdą usługę dajemy 3-miesięczną gwarancję.

Odwiedź profesjonalny serwis Xiaomi Mi 11 Lite i ciesz się najwyższą jakością naprawy!

serwis xiaomi mi 11 lite

Jakie usługi oferujemy dla urządzenia Xiaomi Mi 11 Lite?

Wybierz usługę, którą możemy dla Ciebie zrealizować.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Specyfikacja Xiaomi Mi 11 Lite

  Xiaomi Mi 11 Lite to jednej z najnowszych modeli od Xiaomi. Świetnie wkomponowuje się w rodzinę Mi 11, nie tylko ze względu na świetną jakość, ale także na przystępną cenę. Model ten ma na pokładzie całkiem niezłe podzespoły. Sercem urządzenia jest procesor Qualcomm Snapdragon 780G z aż 8GB pamięcią RAM, wspierany systemem Android 11. Urządzenie posiada 128GB pamięci na dane. Za wyświetlanie treści odpowiada ekran AMOLED 6,55″ z odświeżaniem 90Hz, chroniony szkłem Gorilla Glass 6. Telefon wspiera technologię 5G.

  W większości przypadków nasz serwis Xiaomi rekomenduje wymianę szybki w Xiaomi Mi 11 Lite. Jest to tańsze rozwiązanie od wymiany wyświetlacza na nowy. Niestety jednak nie w każdym przypadku będzie to możliwe.

  Wymiana szybki lub wyświetlacza w Xiaomi Mi 11 Lite

  Wymiana wyświetlacza lub szybki to najczęstsze naprawy Xiaomi Mi 11 Lite wykonywane w naszym serwisie. Rodzaj usługi będzie zależał od rodzaju oraz zakresu uszkodzenia urządzenia. W przypadku, gdy wyświetlacz jest sprawny, wymieniamy tylko przednią szybkę telefonu. Jeżeli jednak wyświetlacz został uszkodzony, co objawia się niesprawnym dotykiem lub problemem z wyświetlaniem obrazu – konieczna będzie wymiana ekranu na nowy. W zależności od preferencji klienta może to być wyświetlacz oryginalny lub równie dobrej jakości zamiennik.

  Wymiana baterii w Xiaomi Mi 11 Lite

  Sprawna bateria to podstawa. Jest to komponent, od którego zależy długość użytkowania na jednym ładowaniu. W nowych telefonach bateria powinna działać niezawodnie przez około dwa pierwsze lata korzystania z telefonu. Zdarza się jednak, że przez nieodpowiednie korzystanie bateria uszkadza się szybciej. W takiej sytuacji powinieneś rozważyć wymianę na nową. Jeśli nie jesteś pewien, czy to bateria jest przyczyną problemu, skontaktuj się z nami. Wykonamy dla Ciebie diagnozę oraz wykluczymy inne źródła problemu.

  Wymiana klapki baterii Xiaomi Mi 11 Lite

  Korzystanie z telefonu bez pokrowca czy etui może zwiększyć ryzyko uszkodzenia twojego urządzenia. Jeśli uszkodzisz tylną klapkę, powinieneś rozważyć jej wymianę. Klapka odpowiada nie tylko za wizualny aspekt telefonu, ale także za bezpieczeństwo. Element ten jest ważny ze względu na to, że chroni telefon przed pyłem, kurzem i często przed wodą. Wymiana klapki baterii poprawi wygląd twojego telefonu, ale przede wszystkim poprawnie zabezpieczy twój telefon.

  Diagnoza telefonu Xiaomi Mi 11 Lite

  Jeśli Twój telefon nie działa prawidłowo i nie wiesz, jaka jest tego przyczyna, zachęcamy do wykonania pełnej diagnozy telefonu Xiaomi Mi 11 Lite. W serwisie wykonamy dokładną weryfikację wszystkich podzespołów, aby odnaleźć źródło problemu. Na tej podstawie będziemy mogli określić koszty oraz czas potrzebny na wykonanie naprawy telefonu. Pozwoli to na podjęcie decyzji, czy naprawa telefonu będzie dla Ciebie opłacalna.

  Odwiedź najczęściej polecany Serwis Xiaomi Mi 11 Lite !

  Posiadamy serwisy w 3 dużych miastach w Polsce. Odwiedź nas i dołącz do grona zadowolonych klientów.

  PanSzybka Warszawa

  ul. Andrzejowska 6/8
  02-312 Warszawa

  +48 889 952 182 warszawa@panszybka.com

  Pn-Pt: 09:00-18:00

  Zaplanuj podróż
  PanSzybka Kraków

  ul. Fieldorfa-Nila 17
  31-209 Kraków

  +48 690 999 036 krakow@panszybka.com

  Pn-Pt: 09:00-18:00

  Zaplanuj podróż
  PanSzybka Gdańsk

  Aleja Grunwaldzka 124
  80-244 Gdańsk

  +48 733 321 337 gdansk@panszybka.com

  Pn-Pt: 09:00-18:00

  Zaplanuj podróż

  Nie masz czasu na wizytę w salonie ?

  Skorzystaj z darmowego kuriera na terenie całej Polski. To proste !

  Formularz

  W naszym sklepie online wybierasz model telefonu, a następnie rodzaj uszkodzenia, które chcesz naprawić. Możesz też skorzystać z opcji diagnozy.

  Nadanie paczki

  Zamawiając usługę otrzymasz od nas etykietę do wybranego przez Ciebie paczkomatu. Możesz również nadać paczkę we własnym zakresie. Pamiętaj o odpowiednim zabezpieczeniu urządzenia na czas wysyłki.

  Naprawa

  Zdecydowaną większość napraw jesteśmy w stanie wykonać nawet tego samego dnia. Jeśli jednak posiadasz nietypowe urządzenie lub będą potrzebne dodatkowe części, naprawa może się lekko wydłużyć.

  Wysyłka

  Za wykonaną naprawę możesz zapłacić za pobraniem lub w formie przedpłaty. W obu przypadkach zamawiając folię ochronną na swoje urządzenie, otrzymasz bezpłatną przesyłkę zwrotną.