Wymiana baterii w iPhone, Samsung i Xiaomi

Zarysowana, stłuczona lub pęknięta szybka w telefonie nie tylko wygląda nieestetycznie, ale często także utrudnia lub wręcz uniemożliwia swobodne korzystanie z urządzenia. Takie uszkodzenie może zdarzyć się każdemu. Wymiana ekranu w naszym serwisie smartfonów to najszybszy i najlepszy sposób na to, by znów był sprawny. Serwis telefonów w Krakowie i Warszawie to szybka naprawa, oryginalne części i bezpłatna diagnoza – niezależnie od problemu, z jakim przyjdziesz.

Wybierz producenta Twojego urządzenia.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Serwis
  Wymiana baterii

  Wymiana baterii w telefonie Samsung, Apple, Xiaomi

  Zdecydowana większość właścicieli telefonów komórkowych zmuszona jest, by ładować je przynajmniej raz dziennie. Bardzo często zdarza się, że w każdej wolnej chwili telefon musi zostać podłączony do ładowania tylko po to, aby zyskać kilka dodatkowych procent baterii. I choć producenci zapewniają, że nowoczesne baterie nie będą się przez to psuły, powinniśmy pamiętać, że przecież każda bateria ma ograniczoną żywotność. Jeśli podczas użytkowania telefonu zauważymy, że bateria rozładowuje się znacznie szybciej to czas, aby rozważyć wymianę baterii na nową. Decydując się na zakup naszej usługi, otrzymasz nową baterię oraz usługę serwisowej wymianę baterii w telefonie. Warto pamiętać jednak o tym, że przyczyną problemów z baterią może być też uszkodzone złącze ładowania lub inne problemy, do których znalezienia niezbędna może okazać się pełna diagnoza. Po sprawdzeniu telefonu nasz serwis poinformuje Cię o kosztach naprawy telefonu.

  Ile trwa wymiana baterii w telefonie Samsung, Apple, Xiaomi?

  Wszystkie naprawy telefonów komórkowych, nawet tak proste jak wymiana baterii w telefonie powinny być wykonywane bardzo dokładnie. Wnętrza telefonów są bardzo delikatne, dlatego przy tego typu naprawach wymagana jest bardzo duża precyzja. Większość baterii w telefonach jest przyklejana specjalnym klejem do korpusu, co utrudnia jej szybki demontaż. Usługę wymiany baterii rozpoczynamy od rejestracji urządzenia po otrzymaniu przesyłki kurierskiej. Demontujemy starą baterię w telefonie i zastępujemy ją nową, oryginalną baterią. Ostatnim etapem jest przekazanie telefonu na dokładne testy końcowe, po których urządzenie odsyłamy bezpośrednio do klienta. Dbamy o to, by czas potrzebny na naprawę skrócić do niezbędnego minimum, jednak priorytetowo traktujemy jakość wykonania usługi.

  Ile kosztuje wymiana baterii w telefonie Apple, Samsung, Xiaomi?

  Kupując usługę wymiany baterii przez naszą stronę internetową, otrzymasz nową baterię oraz serwisową usługę wymiany. Telefon po wykonanej naprawie jest przez nas sprawdzany, bardzo dokładnie pakowany oraz zabezpieczany przed wysyłką. Tak przygotowaną paczkę przekazujemy firmie kurierskiej, która dostarczy ją do domu, miejsca pracy lub pod inny, dowolnie wskazany przez Ciebie adres. Na wymianę baterii otrzymasz gwarancję.

  Dlaczego wymianę baterii Apple, Samsung, Xiaomi warto wykonywać w serwisie telefonów?

  Warto pamiętać, że stosowane w urządzeniach baterie bardzo często są wklejane w konstrukcje telefonu, przez co nieumiejętne wykonanie wymiany mogłoby spowodować przerwanie jej powierzchni. Uszkodzona bateria może ulec samozapłonowi. Jeśli chcesz przekazać swój telefon do naprawy, to pamiętaj, że naprawa powinna zostać wykonana przez wykwalifikowanych serwisantów z wieloletnim doświadczeniem. Przekazując telefon do profesjonalnego serwisu telefonów komórkowych, masz pewność, że naprawa zostanie wykonana w sposób prawidłowy i przy wykorzystaniu oryginalnych części.