Wymiana baterii w telefonie

Twój smartfon nie wytrzymuje na jednym ładowaniu tak długo jak kiedyś? Powodem może być uszkodzona lub zużyta bateria telefonu. Wymiana baterii w serwisie Pan Szybka rozwiąże problem ciągłego ładowania urządzenia. Sprawdź nasz cennik poniżej i ciesz się swoim smartfonem dłużej! Wymiana baterii jeszcze nigdy nie trwała tak krótko – 30 minut i gotowe!

wymiana baterii iphone 12 pro w serwisie pan szybka

Wybierz producenta Twojego urządzenia.

Apple Apple
Samsung Samsung
Xiaomi Xiaomi

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Naprawa Samsung, iPhone, iPad , Apple Watch, Xiaomi - Pan Szybka Serwis

  Jak sprawimy, że Twój Smartfon będzie jak nowo narodzony?

  1. Przyjęcie telefonu do naprawy

  W pierwszym kroku sporządamy kartę naprawy z twoimi danymi osobowymi, numerem kontaktowym, opisem przedstawionej usterki oraz wyceną. Na formularzu znajdziesz również szacowany termin naprawy oraz regulamin usługi. Otrzymasz egzemplarz karty przyjęcia, który potrzebny będzie podczas wydania naprawionego telefonu.

  2. Dokładna diagnostyka urządzenia

  Twoje urządzenie przejdzie szczegółową diagnozę, aby wykluczyć dodatkowe usterki. Jeśli zaobserwujemy, że konieczna będzie dodatkowa naprawa, poinformujemy Cię o tym telefonicznie lub mailowo oraz zaproponujemy najkorzystniejszą ofertę. Pamiętaj, że łączone naprawy są zawsze rabatowane.

  3. Profesjonalna naprawa

  Wszystko gotowe - możemy zająć się naprawą! Zdobyte doświadczenie oraz umiejętności naszych serwisantów przekładają się na jakość oraz czas usług. Znaczną większość napraw wykonujemy tego samego dnia, aby rozłąka z ulubionych urządzeniem nie trwała długo.

  4. Już po wszystkim - testowanie i odbiór urządzenia

  Po wykonaniu naprawy telefon przechodzi szereg testów, abyś miał pewność, że działa dokładnie tak, jak przed uszkodzeniem. Następnie informujemy Cię, że urządzenie jest gotowe do odbioru. Jeśli naprawa spełnia twoje oczekiwanie, oddajemy smartfon z trzy miesięczną gwarancją oraz wsparciem na przyszłość.

  5. Opinie są dla nas ważne - decyzje zostawiamy Tobie

  O ostatnim kroku zadecydujesz Ty. Liczą się dla nas opinie klientów o naszych usługach. Staramy się, aby każdy wychodził z naszych punktów serwisowych uśmiechnięty i zadowolony z końcowego efektu. Mamy nadzieję, że ty również! :)

  Ile trwa wymiana baterii w telefonie

  Zastanawiasz się, ile czasu zajmie wymiana baterii w telefonie? Zaledwie 30 minut! Proces usługi wymiany baterii na nową mimo szybkości wykonania wymaga skupienia i doświadczenia serwisantów. Demontując szklane plecki telefonu ważne jest, aby zachować szczególną ostrożność, wykorzystując specjalistyczne narzędzia. Ważne jest, aby naprawa wykonana była w profesjonalnym serwisie właśnie ze względu na możliwość uszkodzenia komponentów wewnętrznych urządzenia. Bateria telefonu zamontowana jest bardzo mocno do korpusu urządzenia, dlatego warto rozważyć naprawę w serwisie, ze względu na wysokie ryzyko.

  wymiana baterii w telefonie
  wymiana baterii w telefonie

  Ile kosztuje wymiana baterii w telefonie

  Koszt wymiany baterii może różnić się dla poszczególnych modeli telefonów. Aktaulną kwotę naprawy znajdziesz na naszej stronie korzystając z wyszukiwarki lub wybierając odpowiednio Twój model smartfona na stronie usługi. Zamawiając wymianę baterii dla Twojego urządzenia w cenie otrzymujesz nową, oryginalną baterię oraz jej kompleksową wymianę. Każda usługa w naszym serwisie objęta jest gwarancją!

  Nie masz czasu na wizytę w salonie ?

  Skorzystaj z darmowego kuriera na terenie całej Polski. To proste !

  ikona komputera

  Formularz

  W naszym sklepie online wybierasz model telefonu, a następnie rodzaj uszkodzenia, które chcesz naprawić. Możesz też skorzystać z opcji darmowej diagnozy usterki, wystarczy kliknąć przycisk znajdujący się poniżej

  ikona dostawy

  Nadanie paczki

  Zamawiając usługę otrzymasz od nas etykietę do wybranego przez Ciebie paczkomatu. Możesz również nadać paczkę we własnym zakresie. Pamiętaj o odpowiednim zabezpieczeniu urządzenia na czas wysyłki.

  ikona naprawy

  Naprawa

  Zdecydowaną większość napraw jesteśmy w stanie wykonać nawet tego samego dnia. Jeśli jednak posiadasz nietypowe urządzenie lub będą potrzebne dodatkowe części, naprawa może się lekko wydłużyć.

  ikona przesyłki

  Wysyłka

  Za wykonaną naprawę możesz zapłacić za pobraniem lub w formie przedpłaty. W obu przypadkach zamawiając folię ochronną na swoje urządzenie, otrzymasz bezpłatną przesyłkę zwrotną.

  Wymiana baterii w telefonie

  Kondycja baterii w smartfonie drastycznie spadła? Jeśli odczuwasz, że telefon pracuje dużo krócej na jednym ładowaniu niż kiedyś, to prawdopodobnie bateria jest już zużyta lub uszkodzona. Producenci zapewniają, że bateria smartfona powinna spełniać swoje wydajnościowe zastosowanie przez dwa pierwsze lata użytkowania. W praktyce jednak zdarza się, że bateria traci swoją żywotność dużo szybciej. Przyczyną może być nadmierne ładowanie, zostawianie telefonu pod ładowarką na długi okres czasu lub korzystanie z niesprawdzonych akcesoriów ładujących. W serwisie Pan Szybka wymienimy dla Ciebie baterię na oryginalną.

  naprawa telefonu w serwisie panszybka

  Nowoczesne baterię w smartfonach są przyklejane do korpusu urządzenia co znacznie utrudnia ich łatwą wymianę. Próba wymiany akumulatora przez osoby niekompetętne może skutkować pojawieniem się dodatkowych usterek, a nawet doprowadzić do samozapłonu baterii. Dlatego ważne jest, aby przekazać telefon do profesjonalnego serwisu. Nasza placówka posiada niezbędny sprzęt oraz doświadczenie, które pozwoli szybko i sprawnie wymienić baterię w Twoim urządzeniu.

  Nie masz pewności czy w Twoim smartfonie przyczyną awarii jest wadliwa bateria? Nasi technicy sprawdzą działanie podzespołów i wykluczą potencjalne uszkodzenia. Po wstępnej diagnozie przedstawią Ci atrakcyjny kosztorys oraz czas potrzebny na naprawę telefonu. Dopiero po Twojej akceptacji przystąpimy do realizacji usługi. Dodatkowo otrzymasz od nas 3-miesięczny okres gwarancji.