Serwis iPhone 14 Pro Max

Naprawa iPhone 14 Pro Max

Serwis Apple Pan Szybka to miejsce, gdzie szybko i sprawnie naprawisz swój smartfon iPhone 14 Pro Max. Codziennie mierzymy się z różnego rodzaju uszkodzeniami występującymi w urządzeniach mobilnych. Począwszy od prostych wymian podzespołów po skomplikowane naprawy układów elektornicznych.

Liczne pozytywne opinie od naszych klientów świadczą o wysokim poziomie usług naszego serwisu. Wybierając nasz serwis możesz być pewien, że iPhone 14 Pro Max wróci do Ciebie w pełni sprawny. Nasi specjaliści dołożą wszelkich starań, aby przeprowadzić naprawę jak najszybciej.

wymiana szybki iphone 14 pro max w serwisie pan szybka

Cennik napraw iPhone 14 Pro Max

Wybierz usługę, którą możemy dla Ciebie zrealizować.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 16

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Wymiana szybki iPhone 14 Pro Max

  Wymiana szybki w iPhone 14 Pro Max to bez wątpienia najpopularniejsza usługa wybierana przez klientów smartfonów Apple. Usterka najczęściej wynika z upadku lub przygniecenia urządzenia i sprawia, że korzystanie z telefonu może być znacznie utrudnione. Warto jednak mieć na uwadze, że usługa wymiany szybki możliwa jest w momencie, kiedy wyświetlacz telefonu działa prawidłowo. Jeśli nie jesteś pewien zakresu usterki w swoim smartfonie, nasi specjaliści przeprowadzą bezpłatną diagnozę wstępną.

  Decydując się wymienić szybkę w naszym serwisie, gotowe urządzenie odbierzesz jeszcze tego samego dnia! Zachęcamy do rezerwacji wybranego terminu na naszej stronie lub poprzez bezpośredni kontakt z serwisem.

  Wymiana wyświetlacza iPhone 14 Pro Max

  Jeśli Twój iPhone 14 Pro Max po upadku przestał wyświetlać obraz, konieczna może być wymiana wyświetlacza na nowy. Tego typu naprawa wymaga specjalistycznych narzędzi oraz doświadczenia, dzięki któremu zaprogramujemy niezbędne funkcję TrueTone i FaceID. Dlatego jeśli chcesz zachować pełną funkcjonalność urządzenia wybierz serwis Apple Pan Szybka.

  Nasi doświadczeni technicy przeprowadzą wymianę ekranu w przeciągu godziny. W naszej ofercie znajdziesz oryginalne komponenty objęte 3-miesięczną gwarancją. Dodatkowo na każdą usługę zapewniamy wsparcie serwisowe po naprawie.

  Wymiana baterii iPhone 14 Pro Max

  Zużywanie się baterii w nowoczesnych smartfonach to naturalny proces eksploatacji. Z biegiem czasu przyjdzie moment, w którym będziemy musieli rozważyć wymianę baterii w iPhone 14 Pro Max. Pan Szybka to zaufany serwis Apple, który codziennie ma styczność z tego typu naprawami w smartfonach.

  Jeśli zauważysz, że bateria w Twoim telefonie szybko się rozładowuje lub ma problemy z ładowaniem, rozważ wymianę ogniwa na nowe. Pozwoli to zwiększyć wydajność i wydłuży czas pracy na jednym ładowaniu.

  Wymiana klapki lub całej obudowy iPhone 14 Pro Max

  Tylna klapka iPhone 14 Pro Max mimo wysokiej jakości wykonania, podatna jest na uszkodzenia wynikające z upadku lub przygniecenia urządzenia. Komponent ten jest bardzo ważnym elementem smartfonu ponieważ odpowiada między innymi za szczelność urządzenia i chroni przed dostawaniem się wody oraz pyłu.

  Wymiana klapki w iPhone 14 Pro Max pozwoli przywrócić elegancki wygląd urządzenia a także zapewni bezpieczeństwo podzespołom przed czynnikami zewnętrznymi. Dlatego nie czekaj i zarezerwuj wizytę już dzisiaj lub skontaktuj się z wybranym serwisem. Wymianę „plecków” w Twoim iPhone 14 Pro Max wykonamy jeszcze w ten sam dzień od dostarczenia sprzętu.

  Wymiana złącza ładowania iPhone 14 Pro Max

  Problem z zasialaniem iPhone 14 Pro Max często spowodowane jest zabrudzeniem portu ładowania. W większości przypadków samo czyszczenie rozwiązuje ten problem. Jeśli jednak samo czyszczenie nie pomoże, konieczne będzie przeprowadzenie diagnozy urządzenia aby zweryfikować dokładnie gdzie leży problem. Taśma lightning posiada również moduły mikrofonu i głośnika, dzięki czemu pojawienie się spięcia na jednym z tych komponentów może powodować problemy z ładowaniem telefonu.

  Nasi specjaliści zlokalizują źródło usterki i w razie konieczności wymienią złącze jeszcze tego samego dnia. Przy pomocy oryginalnych komponentów przywrócimy Twoje urządzenie do pełni sprawności.

  Wymiana mikrofonu iPhone 14 Pro Max

  Naprawa mikrofonu w iPhone 14 Pro Max zawsze jest poprzedzona dokładną diagnozą urządzenia. Komponent znajduje się na taśmie Flex ładowania, która posiada wiele innych układów odpowiedzialnych za poszczególne funkcje telefonu. Dlatego może okazać się, że wymiana złącza lightning pomoże w przypadku problemów z działaniem mikrofonu.

  Serwis Pan Szybka zajmie się wymianą mikrofonu iPhone 14 Pro Max w kilka godzin, dzięki czemu gotowe urządzenie odbierzesz jeszcze tego samego dnia! Podczas naprawy stosujemy wyłącznie oryginalne komponenty aby zapewnić pełną funkcjonalność smartfona.

  Wymiana głośnika rozmów iPhone 14 Pro Max

  Bardzo cicho słyszalny dźwięk z głośnika iPhone 14 Pro Max? Warto w pierwszej kolejności sprawdzić czy siateczka osłaniająca głośniczek rozmów nie jest zabrudzona. Jest to bardzo częsty powód tego typu problemów. Pan Szybka oferuje profesjonalną diagnozę urządzenia aby sprawdzić czy wymiana głośnika będzie konieczna. Jeśli tak, to naprawa zajmie zaledwie kilka godzin, a Ty będziesz mógł odebrać gotowy telefon jeszcze tego samego dnia!

  Głośnik rozmów znajduje się na górnej taśmie wyświetlacza odpowiedzialnej za działanie czujnika zbliżeniowego i Face ID. Dlatego aby bezpiecznie przeprowadzić proces naprawy głośnika potrzebne są specjalistyczne narzędzia serwisowe oraz doświadczenie.

  Wymiana aparatu iPhone 14 Pro Max

  Uszkodzenie aparatu w iPhone 14 Pro Max może wynikać z mocnego upadku lub zalania urządzenia. Natomiast, jeśli smartfon robi niewyraźne zdjęcia przyczyną może być zabrudzone lub pęknięte oczko aparatu. Dlatego warto w pierwszej kolejności przeprowadzić dokładną diagnozę aby zweryfikować źródło problemu.

  Wymiana aparatu w iPhone 14 Pro Max to usługa, którą realizujemy tego samego dnia, dzięki czemu nie będziesz musiał długo czekać na telefon. Podczas naprawy posługujemy się oryginalnymi komponentami, na które wraz z usługą oferujemy 3-miesiące gwarancji i wsparcia serwisowego.

  Brak sieci (nie czyta SIM) iPhone 14 Pro Max

  Twój iPhone 14 Pro Max ma problemy z połączeniem sieci mimo, że karta SIM znajduje się w slocie? Bardzo możliwe, że Twój smartfon posiada uszkodzony moduł Baseband odpowiedzialny między innymi za łączność sieci.

  Naprawa basebandu w iPhone 14 Pro Max wymaga ogromnej precyzji i doświadczenia ze względu na położenie modułu na płycie głównej telefonu. Diagnoza jak i sama naprawa może potrwać kilka dni, dlatego warto uzbroić się w cierpliwość i zarezerwować dogodny termin na naszej stronie lub kontaktując się z wybranym serwisem.

  Naprawa Face ID iPhone 14 Pro Max

  Face ID to kluczowa funkcja w iPhone 14 Pro Max, dlatego uszkodzenie tego modułu powoduje wiele utrudnień w korzystaniu z urządzenia. Komponent Face ID składa się z dwóch nieodłącznych modułów takich jak: mapa głębi twarzy oraz kamera odczytu biometrii twarzy. Uszkodzenie jednego z nich powoduje problemy z jego działaniem.

  Naprawa Face ID to skomplikowany proces, który powinien być wykonywany przez wykwalifikowanych serwisantów z doświadczeniem i wiedzą. Warto wówczas postawić na serwis Pan Szybka! Codziennie mierzymy się z różnego rodzaju uszkodzeniami w smartfonach. Ponadto liczne pozytywne opinie od zadowolonych klientów świadczą o najwyższej jakości naszych usług.

  Diagnoza zalanego iPhone 14 Pro Max

  Zalania nowoczesnych telefonów mogą być nieprzewidywalne. Najważniejszym krokiem, który należy wykonać jeśli iPhone 14 Pro Max miał kontakt z cieczą jest wyłączenie urządzenia aby nie doprowadzić do spięcia elementów na płycie głównej. Warto również przekazać telefon do profesjonalnego serwisu Apple jakim jest Pan Szybka. Nasi specjaliści zdiagnozują urządzenie oraz przeprowadzą dokładne czyszczenie po zalaniu. Proces ten pozwoli zweryfikować, które elementy w telefonie wymagają naprawy lub wymiany. O wszystkim zostaniesz poinformowany, a nasi serwisanci przedstawią atrakcyjny kosztorys i czas realizacji naprawy.

  Odwiedź najczęściej polecany Serwis iPhone 14 Pro Max !

  Posiadamy serwisy w 3 dużych miastach w Polsce. Odwiedź nas i dołącz do grona zadowolonych klientów.

  PanSzybka Warszawa

  pinezka na mapieul. Andrzejowska 6/8
  02-312 Warszawa

  telefon+48 889 952 182 skrzynka mailowawarszawa@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż
  PanSzybka Kraków

  pinezka na mapieul. Fieldorfa-Nila 17
  31-209 Kraków

  telefon+48 690 999 036 skrzynka mailowakrakow@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż
  PanSzybka Gdańsk

  pinezka na mapie Aleja Grunwaldzka 124
  80-244 Gdańsk

  telefon+48 733 321 337 skrzynka mailowagdansk@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż

  Nie masz czasu na wizytę w salonie ?

  Skorzystaj z darmowego kuriera na terenie całej Polski. To proste !

  Formularz

  W naszym sklepie online wybierasz model telefonu, a następnie rodzaj uszkodzenia, które chcesz naprawić. Możesz też skorzystać z opcji diagnozy.

  Nadanie paczki

  Zamawiając usługę otrzymasz od nas etykietę do wybranego przez Ciebie paczkomatu. Możesz również nadać paczkę we własnym zakresie. Pamiętaj o odpowiednim zabezpieczeniu urządzenia na czas wysyłki.

  Naprawa

  Zdecydowaną większość napraw jesteśmy w stanie wykonać nawet tego samego dnia. Jeśli jednak posiadasz nietypowe urządzenie lub będą potrzebne dodatkowe części, naprawa może się lekko wydłużyć.

  Wysyłka

  Za wykonaną naprawę możesz zapłacić za pobraniem lub w formie przedpłaty. W obu przypadkach zamawiając folię ochronną na swoje urządzenie, otrzymasz bezpłatną przesyłkę zwrotną.