serwis samsung a33

Serwis Samsung A33 5G

Serwis Samsung A33 5G to profesjonalne podejście do powierzonych nam napraw. Szukasz serwisu, który wykona naprawę Twojego telefonu Samsung A33 5G? Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Wykonamy dla Ciebie szybką wymianę szybki, wyświetlacza lub baterii na nowe. W razie potrzeby przeprowadzimy diagnozę telefonu oraz naprawimy inne usterki w telefonie Samsung A33 5G.

Jakie usługi oferujemy dla urządzenia Samsung A33 5G?

Wybierz usługę, którą możemy dla Ciebie zrealizować.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Serwis
  Samsung A33 5G

  Specyfikacja Samsung A33 5G

  Samsung Galaxy A33 5G to najnowszy smartfon ze średniej półki, który zaskoczył klientów swoją wydajną specyfikacją. Zaprezentowany 17 marca 2022 roku telefon wyposażony jest w świetny procesor Exynos 1280, który wspierany jest 6 gigabajtową pamięcią RAM oraz 128GB pamięci masowej. Urządzenie pracuje dzięki systemowi Android 12 z nakładką producenta One UI 4.1. Za wyświetlanie obrazu odpowiada cieszący oko ekran Super AMOLED 6,4" z odświeżaniem 90Hz oraz rozdzielczością FullHD+. Pod ekranem znajdziemy również czytnik biometryczny, który jest bardzo wygodnym zabezpieczeniem telefonu. Galaxy A33 5G zawdzięcza swoją popularność również dzięki aparatom fotograficznym. Poczwórny moduł wyposażony jest w optyczną stabilizację obrazu, za którą odpowiada główna matryca 48Mpix. Do zestawu należą również - szerokokątny obiektyw 8Mpix, sensor makro 5Mpix oraz czujnik głębi 2Mpix. Ogniwo baterii o pojemności 5000mAh wspiera ładowanie o mocy 25W. Dodatkowymi atutami Samsunga A33 5G jest również moduł NFC, Bluetooth 5.1 oraz technologia 5G. Za bezpieczeństwo urządzenia odpowiada certyfikat wodoszczelności IP67.

  Wymiana szybki lub wyświetlacza w Samsung Galaxy A33 5G

  W naszym serwisie Samsung wykonujemy głównie naprawy z zakresu wymiany szybki oraz wyświetlacza. W Samsungu A33 5G rodzaj usługi zależy przede wszystkim od zakresu uszkodzenia. W przypadku, jeśli wyświetlacz nie reaguje na dotyk lub widnieją na nim martwe piksele, konieczna będzie jego wymiana na nowy. W serwisie Pan Szybka w naprawach telefonów Samsung korzystamy wyłącznie z oryginalnych wyświetlaczy, dlatego powierzając nam swój telefon nie musisz się martwić jakością wykonania naprawy. Jeśli podczas upadku smartfona jego szybka ochronna zostanie potłuczona ale wyświetlacz spełnią swoją funkcję, w takim przypadku wystarczy jedynie wymiana szybki. Jest to usługa tańsza od wymiany całego modułu ekranu, a jej realizacja pozostawia oryginalny wyświetlacz smartfona.

  Wymiana baterii w Samsung Galaxy A33 5G

  Sercem każdego smartfona Samsung jest sprawna bateria. Wierząc na słowo producentowi, powinna ona spełniać swoje zastosowanie przez pierwsze dwa lata użytkowania urządzenia. Zdarza się niestety, że kondycja baterii drastycznie spada przez takie czynniki jak nadmierna eksploatacja, korzystanie ze słabej jakości akcesoriów lub zbyt częstego ładowania. Jeśli zauważysz, że twój smartfon nie wytrzymuje wystarczającą ilość czasu na jednym cyklu ładowania, powinieneś rozważyć wymianę baterii na nową. W naszym serwisie korzystamy wyłącznie z oryginalnych baterii Samsung. Jeśli jednak nie jesteś pewny, czy to bateria jest przyczyną usterki smartfona - zgłoś się do nas na bezpłatną diagnozę.

  Wymiana klapki baterii Samsung A33 5G

  Dla każdego z nas wygląd i bezpieczeństwo naszego smartfona jest bardzo kluczowe. Te dwie funkcje z pewnością spełnia tylna klapka telefonu. Jest ona odpowiedzialna nie tylko za design urządzenia, ale także za jego wodoszczelność, odpowiednie odprowadzenie ciepła oraz ochronę wewnętrznych podzespołów. Jeśli plecki twojego Samsunga A33 5G zostaną uszkodzone, zalecamy ich wymianę. Poprawi to nie tylko aspekt wizualny twojego urządzenia, ale także zapobiegnie dodatkowym uszkodzeniom telefonu.

  Diagnoza telefonu Samsung A33 5G

  W naszym serwisie możesz wykonać pełną diagnozę Samsung Galaxy A33 5G, dzięki czemu dowiesz się, co może być źródłem twoich problemów z urządzeniem. Wycenimy także koszty naprawy oraz czas potrzebny na jej wykonanie, dzięki czemu będziesz mógł zdecydować, czy naprawa modelu jest opłacalna.