Serwis Samsung A33 5G

Naprawa Samsung A33 5G

Szukasz serwisu, który spełni Twoje oczekiwania w kwestii naprawy Samsung A33 5G? Pan Szybka to idealny wybór! Nasze wieloletntie doświadczenie przekładamy na realizowanie usług najwyższej jakości. Posiadamy wyspecjalizowany personel oraz narzędzia serwisowe niezbędne do przeprowadzenia bezpiecznej naprawy.

W naszej ofercie znajdziesz m. in. wymianę zbitej szybki, wymianę wyświetlacza, wymianę baterii, wymianę zbitej klapki oraz wiele więcej. Zapraszamy do salonów w Gdańsku, Warszawie i Krakowie. Jeśli nie możesz dostarczyć urządzenia osobiście, możesz wysłać do nas Samsung A33 5G, a my zajmiemy się resztą.

telefon samsung a33 5g

Cennik napraw Samsung A33 5G

Wybierz usługę, którą możemy dla Ciebie zrealizować.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Wymiana szybki Samsung A33 5G

  Rozbita szybka w Samsungu A33 5G to usterka, która szybko nie naprawiona, może doprowadzić do uszkodzenia matrycy wyświetlacza. Wówczas koszt naprawy wzrośnie nawet dwukrotnie. Jeśli szybka twojego smartfona rozbije się, pozostawiając funkcję dotykową sprawną, możesz zgłosić się do serwisu na wymianę.

  Usługa wymiany szybki trwa kilka godzin, dlatego jesteśmy w stanie wykonać naprawę tego samego dnia, bez konieczności przetrzymywania telefonu na dłużej. Jeśli zauważysz, że mimo pękniętej szybki wyświetlacz jest sprawny, zgłoś się do nas na naprawę wymiany szybki w Samsungu A33 5G. Po naprawie przyznajemy 3 miesiące gwarancji.

  Wymiana wyświetlacza Samsung A33 5G

  Uszkodzony ekran w twoim Samsungu A33 5G może utrudnić lub uniemożliwić korzystanie z urządzenia. Usterka objawia się widocznymi pasami lub plamami na matrycy, a także nieprawidłowo działającą funkcją dotykową. W wielu przypadkach wyświetlacz kompletnie nie wyświetla treści. W takim przypadku mamy do czynienia z pękniętym ekranem.

  Do usługi wymiany wyświetlacza wykorzystujemy tylko oryginalne wyświetlacze Samsunga. Po naprawie twój telefon będzie wyglądał jak nowy. Do każdej usługi przyznajemy 3 miesiące gwarancji.

  Wymiana baterii Samsung A33 5G

  Wymiana baterii w telefonach Samsung to jedna z najszybciej wykonywanych napraw w naszym serwisie. Usługa nie zajmuje dłużej niż 40 minut, dlatego nie zwlekaj z naprawą, szczególnie w przypadku, gdy bateria jest napuchnięta. Mimo zapewnienia producenta o wytrzymałości baterii na 2 lata użytkowania telefonu, zdarza się, że bateria traci swoją kondycję dużo wcześniej.

  Uszkodzona bateria może przyczynić się do uszkodzenia innych komponentów smartfona. Najbardziej narażony jest wyświetlacz, który może zostać wypchnięty z obudowy. W przypadku innych podzespołów, wadliwa bateria może doprowadzić do samozapłonu, czego wynikiem będzie uszkodzenie płyty głównej.

  Wymiana klapki baterii Samsung A33 5G

  Klapka baterii Samsunga A33 5G mimo, że wyprodukowana jest z plastiku, może się uszkodzić, powodując rozszczelnienie telefonu, a co za tym idzie, przy kontakcie z wodą spowodować zalanie podzespołów. Dodatkowo, szklane oczka aparatów również narażone są na uszkodzenia.

  Klapka baterii to również ważny komponent telefonu, ponieważ odpowiedzialny jest za ochronę baterii, prawidłowe odprowadzanie ciepła z urządzenia, a także za pyłoszczelność. Jeśli zauważysz, że po upadku plecki Samsunga A33 5G zostały uszkodzone, zapraszamy do jednego z naszych serwisów na wymianę. Korzystamy wyłącznie z oryginalnych części zamiennych.

  Odwiedź najczęściej polecany Serwis Samsung A33 5G !

  Posiadamy serwisy w 3 dużych miastach w Polsce. Odwiedź nas i dołącz do grona zadowolonych klientów.

  PanSzybka Warszawa

  pinezka na mapieul. Andrzejowska 6/8
  02-312 Warszawa

  telefon+48 889 952 182 skrzynka mailowawarszawa@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż
  PanSzybka Kraków

  pinezka na mapieul. Fieldorfa-Nila 17
  31-209 Kraków

  telefon+48 690 999 036 skrzynka mailowakrakow@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż
  PanSzybka Gdańsk

  pinezka na mapie Aleja Grunwaldzka 124
  80-244 Gdańsk

  telefon+48 733 321 337 skrzynka mailowagdansk@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż

  Nie masz czasu na wizytę w salonie ?

  Skorzystaj z darmowego kuriera na terenie całej Polski. To proste !

  Formularz

  W naszym sklepie online wybierasz model telefonu, a następnie rodzaj uszkodzenia, które chcesz naprawić. Możesz też skorzystać z opcji diagnozy.

  Nadanie paczki

  Zamawiając usługę otrzymasz od nas etykietę do wybranego przez Ciebie paczkomatu. Możesz również nadać paczkę we własnym zakresie. Pamiętaj o odpowiednim zabezpieczeniu urządzenia na czas wysyłki.

  Naprawa

  Zdecydowaną większość napraw jesteśmy w stanie wykonać nawet tego samego dnia. Jeśli jednak posiadasz nietypowe urządzenie lub będą potrzebne dodatkowe części, naprawa może się lekko wydłużyć.

  Wysyłka

  Za wykonaną naprawę możesz zapłacić za pobraniem lub w formie przedpłaty. W obu przypadkach zamawiając folię ochronną na swoje urządzenie, otrzymasz bezpłatną przesyłkę zwrotną.