Serwis Samsung S10e

Naprawa Samsung S10e

Twój Samsung S10e potrzebuje fachowej naprawy? Nie martw się! Jesteśmy tu, aby pomóc Ci przywrócić telefon do pełnej sprawności! Oferujemy szeroki zakres usług naprawczych, aby zapewnić Ci wyjątkowe doświadczenie użytkowania smartfona.

Dlaczego warto nam zaufać? Nasz zespół składa się z doświadczonych techników, którzy mają nie tylko wiedzę, ale i pasję do napraw telefonów. Szybkość, jakość i profesjonalizm to nasze priorytety, dlatego możesz być pewien, że Twój Samsung S10e będzie w najlepszych rękach.

serwis samsung s10e

Cennik napraw Samsung S10e

Wybierz usługę, którą możemy dla Ciebie zrealizować.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Wymiana szybki Samsung S10e

  Samsung S10e to najmniejszy smartfon z serii S10. Różni się technicznie względem innych modeli z serii, ponieważ posiada płaski wyświetlacz. Zdarza się niestety, że po upadku uszkodzony zostaje front urządzenia. Jeśli wyświetlacz nie uszkodzi się, można wymienić samą szybkę chroniącą matrycę.

  W serwisie Pan Szybka wykonamy naprawę jeszcze tego samego dnia, gwarantując wysoką jakość wykonania i części. Do każdej naprawy Samsunga S10e przyznajemy gwarancję 3 miesiące oraz wsparcie przy innych usterkach.

  Wymiana wyświetlacza Samsung S10e

  Wymiana wyświetlacza w Samsungu S10e należy do najpopularniejszych i najszybszych napraw wykonywanych w naszym serwisie
  Jeśli zdarzy Ci się nieprzewidziany wypadek i wyświetlacz w twoim Samsungu S10e zostanie uszkodzony, zgłoś się do naszego serwisu.

  Wymiana wyświetlacza Samsung S10e trwa około godziny. Demontujemy uszkodzony wyświetlacz ze starannością, a następnie montujemy nowy, oryginalny egzemplarz. Po montażu testujemy odpowiednie funkcje wyświetlacza. Na usługę przyznajemy 3 miesiące gwarancji.

  Wymiana baterii Samsung S10e

  Sprawna i wydajna bateria to podstawa każdego smartfona. Zbyt częste ładowanie, trzymanie telefonu pod ładowarką na długie godziny, a nawet wada fabryczna mogą uszkodzić baterię, powodując znaczne obniżenie jej kondycji. Aby zadbać o poprawną eksploatację telefonu, warto stosować oryginalne akcesoria ładujące.

  W przypadku, jeśli potrzebujesz naprawy, warto skorzystać z usług naszego serwisu. Wymienimy uszkodzoną baterie tego samego dnia w zaledwie 30 minut, przywracając pełną wydajność telefonu, bez potrzeby częstego kontrolowania zużycia ogniwa.

  Wymiana klapki baterii Samsung S10e

  Rezygnacja z pokrowca na  telefon czy też kiepsko dopasowane etui może skutkować porysowaniem a wręcz uszkodzeniem tylnej klapki w Samsung S10e. Jest to szczególnie istotne ze względu, na to, iż ten element zapewnia prawidłowe odprowadzenie pyłów i ciepła, jak również wodoszczelność urządzenia.  Z tego powodu uszkodzenie klapki baterii powinno zmusić do refleksji nad jej wymianą. Zwiększy to bezpieczeństwo, zapewniając bardziej estetyczny wygląd.

  Serwis Pan Szybka wymieni klapkę twojego Samsung S10e w zaledwie 20 minut, przywracając wygląd i bezpieczeństwo smartfona.

  Odwiedź najczęściej polecany Serwis Samsung S10e !

  Posiadamy serwisy w 3 dużych miastach w Polsce. Odwiedź nas i dołącz do grona zadowolonych klientów.

  PanSzybka Warszawa

  pinezka na mapieul. Andrzejowska 6/8
  02-312 Warszawa

  telefon+48 889 952 182 skrzynka mailowawarszawa@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż
  PanSzybka Kraków

  pinezka na mapieul. Fieldorfa-Nila 17
  31-209 Kraków

  telefon+48 690 999 036 skrzynka mailowakrakow@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż
  PanSzybka Gdańsk

  pinezka na mapie Aleja Grunwaldzka 124
  80-244 Gdańsk

  telefon+48 733 321 337 skrzynka mailowagdansk@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż

  Nie masz czasu na wizytę w salonie ?

  Skorzystaj z darmowego kuriera na terenie całej Polski. To proste !

  Formularz

  W naszym sklepie online wybierasz model telefonu, a następnie rodzaj uszkodzenia, które chcesz naprawić. Możesz też skorzystać z opcji diagnozy.

  Nadanie paczki

  Zamawiając usługę otrzymasz od nas etykietę do wybranego przez Ciebie paczkomatu. Możesz również nadać paczkę we własnym zakresie. Pamiętaj o odpowiednim zabezpieczeniu urządzenia na czas wysyłki.

  Naprawa

  Zdecydowaną większość napraw jesteśmy w stanie wykonać nawet tego samego dnia. Jeśli jednak posiadasz nietypowe urządzenie lub będą potrzebne dodatkowe części, naprawa może się lekko wydłużyć.

  Wysyłka

  Za wykonaną naprawę możesz zapłacić za pobraniem lub w formie przedpłaty. W obu przypadkach zamawiając folię ochronną na swoje urządzenie, otrzymasz bezpłatną przesyłkę zwrotną.