serwis samsung s10e

Serwis Samsung S10e

Szukasz serwisu, który wykona naprawę Twojego telefonu Samsung Galaxy S10e? Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Wykonamy dla Ciebie szybką wymianę szybki, wyświetlacza lub baterii na nowe. W razie potrzeby przeprowadzimy diagnozę telefonu oraz naprawimy inne usterki w telefonie Samsung Galaxy S10e.

Jakie usługi oferujemy dla urządzenia Samsung S10e?

Wybierz usługę, którą możemy dla Ciebie zrealizować.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Odwiedź najczęściej polecany Samsung S10e !

  Posiadamy serwisy w 3 dużych miastach w Polsce. Odwiedź nas i dołącz do grona zadowolonych klientów.

  PanSzybka Warszawa

  ul. Andrzejowska 6/8
  02-312 Warszawa

  +48 889 952 182 [email protected]

  Pn-Pt: 09:00-18:00

  Zaplanuj podróż
  PanSzybka Kraków

  ul. Fieldorfa-Nila 17
  31-209 Kraków

  +48 690 999 036 [email protected]

  Pn-Pt: 09:00-18:00

  Zaplanuj podróż
  PanSzybka Gdańsk

  Aleja Grunwaldzka 124
  80-244 Gdańsk

  +48 733 321 337 [email protected]

  Pn-Pt: 09:00-18:00

  Zaplanuj podróż

  Nie masz czasu na wizytę w salonie ?

  Skorzystaj z darmowego kuriera na terenie całej Polski. To proste !

  Formularz

  W naszym sklepie online wybierasz model telefonu, a następnie rodzaj uszkodzenia, które chcesz naprawić. Możesz też skorzystać z opcji diagnozy.

  Nadanie paczki

  Zamawiając usługę otrzymasz od nas etykietę do wybranego przez Ciebie paczkomatu. Możesz również nadać paczkę we własnym zakresie. Pamiętaj o odpowiednim zabezpieczeniu urządzenia na czas wysyłki.

  Naprawa

  Zdecydowaną większość napraw jesteśmy w stanie wykonać nawet tego samego dnia. Jeśli jednak posiadasz nietypowe urządzenie lub będą potrzebne dodatkowe części, naprawa może się lekko wydłużyć.

  Wysyłka

  Za wykonaną naprawę możesz zapłacić za pobraniem lub w formie przedpłaty. W obu przypadkach zamawiając folię ochronną na swoje urządzenie, otrzymasz bezpłatną przesyłkę zwrotną.

  Specyfikacja Samsung Galaxy S10e

  Samsung Galaxy S10e posiada bardzo wydajny ośmiordzeniowy procesor Exynos 9820 o częstotliwości 2,70 GHz. W połączeniu z 6GB pamięci RAM, smartfon radzi sobie nawet z najbardziej wymagającymi aplikacjami. Wyświetlacz zastosowany w tym modelu to 5,8 calowy Dynamic AMOLED o rozdzielczości 2280x1080 pikseli. Do dyspozycji mamy 128GB pamięci do przechowywania danych, z możliwością dołożenia karty microSD o maksymalnej pojemności 512GB. Bateria posiada 3100mAh oraz funkcję szybkiego ładowania. Telefon posiada podwójny aparat z tyłu o matrycy 16 Mpix i rozdzielczości 4608x3456 pikseli. Dodatkowo znajdziemy tu obiektyw szerokokątnym obejmującym 123 stopnie.

  Wymiana szybki lub wyświetlacza w Samsung S10e

  Najczęściej wykonywaną naprawą w modelu Samsung S10e jest wymiana szybki albo wymiana wyświetlacza. Zakres uszkodzeń oraz jego specyfika jest decydujący co do rodzaju możliwej usługi. Uszkodzenia całego modułu wyświetlacza może przyjmować, postać problemu z wyświetlaniem obrazu lub rozlaniem. W takim wypadku niezbędna będzie wymiana wyświetlacza w Samsung S10e. Zależnie od decyzji wyświetlacz może być oryginalny, nowy, lub wykorzystać można wysokiej jakości zamiennik. W momencie, gdy uszkodzeniu uległa wyłącznie warstwa ochronna wygodniejszym, jak również bardziej ekonomicznym rozwiązaniem będzie wymiana szybki.

  Wymiana baterii w Samsung S10e

  Prawidłowo działająca bateria w telefonie wydaje się rzeczą niezbędną. Od jej działania zależna jest długość korzystania z telefonu po naładowaniu. Przez dwa początkowe lata korzystania z urządzenia bateria w nowych telefonach powinna działać bez szwanku. Niestety niewłaściwe użytkowanie wraz z nadmierną eksploatacją doprowadzają do uszkodzenia baterii o wiele wcześniej. Spostrzeżenie, iż nie działa ona prawidłowo, powinno skłonić do refleksji nad jej wymianą. Możliwa jest diagnoza całego urządzenia w celu znalezienia źródła takich problemów.

  Wymiana klapki baterii Samsung S10e

  Rezygnacja z pokrowca na  telefon czy też kiepsko dopasowane etui może skutkować porysowaniem a wręcz uszkodzeniem tylnej klapki w Samsung S10e. Jest to szczególnie istotne ze względu, na to, iż ten element zapewnia prawidłowe odprowadzenie pyłów i ciepła, jak również wodoszczelność urządzenia.  Z tego powodu uszkodzenie klapki baterii powinno zmusić do refleksji nad jej wymianą. Zwiększy to bezpieczeństwo, zapewniając bardziej estetyczny wygląd.

  Diagnoza telefonu Samsung S10e

  Po zauważeniu nieprawidłowości działania w urządzeniu zachęca się do pełnej diagnozy Samsunga S10e.  Nasz serwis wykona dokładną weryfikację każdego podzespołu, po to by można było odnaleźć źródło problemu. Pozwoli to nam określić czas niezbędny do wykonania naprawy oraz niezbędnego do tego czasu. To z kolei pozwoli  na podjęcie decyzji, czy naprawa urządzenia będzie miała sens pod względem ekonomicznym.