Serwis Samsung A52s

Naprawa Samsung A52s

Uszkodzony ekran, problemy z baterią, awarie aparatu czy kłopoty z oprogramowaniem? Wszystkie te problemy stają się przeszłością w serwisie Pan Szybka. Specjaliści z naszego zespołu posiadają doświadczenie w naprawach modelu Samsung A52s, gwarantując szybką i profesjonalną interwencję. Oryginalne części oraz precyzyjne podejście do każdej naprawy zapewniają, że Wasz telefon wróci do pełnej sprawności. Ciesz się nieskazitelnym wyświetlaczem, doskonałymi fotografiami i płynną pracą oprogramowania.

telefon samsung a52s

Cennik napraw Samsung A52s

Wybierz usługę, którą możemy dla Ciebie zrealizować.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Wymiana szybki Samsung A52s

  Wymiana szybki w Samsungu A52s to usługa, która przywróci wygląd i funkcjonowanie smartfona nawet w kilka godzin. Naprawa polega na demontażu wyświetlacza, a następnie usunięciu z niego uszkodzonej warstwy szkła. Po wyczyszczeniu matrycy montuje się nową, wysokiej jakości szybkę, dzięki której front urządzenia wygląda jak nowy. Usługa wymiany szybki możliwa jest jedynie w przypadku, kiedy wyświetlacz nie jest uszkodzony, a jego funkcja dotykowa jest w pełni sprawna.

  W serwisie Pan Szybka wymienimy zbitą szybkę Samsunga A52s w kilka godzin, bez potrzeby rozstawania się z telefonem na kilka dni. Po naprawie przyznajemy 3-miesięczną gwarancję. Na świeżo zamontowanej szybce nakleimy folię hydrożelową gratis, aby dodatkowo zadbać o ochronę urządzenia.

  Wymiana wyświetlacza Samsung A52s

  Uszkodzony wyświetlacz utrudnia, a może nawet uniemożliwić korzystanie ze smartfona, dlatego uważany jest za najważniejszy komponent smartfona. Jeśli zauważysz, że po upadku telefonu, nawet z niewielkiej wysokości, ekran zacznie migać, pojawią się na nim plamy lub pasy, to oznacza to, że został uszkodzony i należy go wymienić na nowy.

  W naszym serwisie korzystamy wyłącznie z oryginalnych wyświetlaczy Samsung, abyś miał pewność, że komponent jest najwyższej jakości, a ty nie będziesz musiał tracić czasu na kolejną wizytę w serwisie w przyszłości.

  Wymiana baterii Samsung A52s

  Słaba kondycja baterii może irytować niejednego posiadacza smartfona Samsung A52s, który powinien być wydajny i szybki, a ponadto powinien umożliwiać relatywnie długą pracę na jednym ładowaniu. Często, poprzez nieodpowiednie ładowanie telefonu, bateria smartfona może spuchnąć, powodując nie tylko nieprawidłowe działanie urządzenia, ale także jego rozszczelnienie, co w konsekwencji może doprowadzić do uszkodzenia innych komponentów.

  Wymiana baterii Samsung A52s to usługa, którą wykonujemy w zaledwie pół godziny. Dzięki oryginalnym częściom oraz dużemu doświadczeniu naszych serwisantów, usługa wymiany baterii wykonywana jest w najwyższej jakości.

  Wymiana tylnej klapki Samsung A52s

  Korzystanie z telefonu ze źle dobranym pokrowcem lub jego całkowity brak, wiąże się ryzykiem porysowania, a nawet uszkodzenia tylnej klapki smartfonu. Element ten jest o tyle ważny, że odpowiada za prawidłowe odprowadzanie ciepła z telefonu oraz zabezpiecza podzespoły urządzenia przed uszkodzeniami mechanicznymi. Dlatego, jeśli klapka baterii uległa zniszczeniu, zastanów się nad jej wymianą. Poprawi to nie tylko wygląd Twojego Samsunga A52s, ale też zagwarantuje większe bezpieczeństwo.

  Wymiana klapki to najszybsza naprawa wykonywana w naszym serwisie. Usługa zajmuje kilkanaście minut, a po zabiegu tył telefonu wygląda jak nowy. Korzystamy wyłącznie z oryginalnych części Samsung.

  Odwiedź najczęściej polecany Serwis Samsung A52s !

  Posiadamy serwisy w 3 dużych miastach w Polsce. Odwiedź nas i dołącz do grona zadowolonych klientów.

  PanSzybka Warszawa

  pinezka na mapieul. Andrzejowska 6/8
  02-312 Warszawa

  telefon+48 889 952 182 skrzynka mailowawarszawa@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż
  PanSzybka Kraków

  pinezka na mapieul. Fieldorfa-Nila 17
  31-209 Kraków

  telefon+48 690 999 036 skrzynka mailowakrakow@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż
  PanSzybka Gdańsk

  pinezka na mapie Aleja Grunwaldzka 124
  80-244 Gdańsk

  telefon+48 733 321 337 skrzynka mailowagdansk@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż

  Nie masz czasu na wizytę w salonie ?

  Skorzystaj z darmowego kuriera na terenie całej Polski. To proste !

  Formularz

  W naszym sklepie online wybierasz model telefonu, a następnie rodzaj uszkodzenia, które chcesz naprawić. Możesz też skorzystać z opcji diagnozy.

  Nadanie paczki

  Zamawiając usługę otrzymasz od nas etykietę do wybranego przez Ciebie paczkomatu. Możesz również nadać paczkę we własnym zakresie. Pamiętaj o odpowiednim zabezpieczeniu urządzenia na czas wysyłki.

  Naprawa

  Zdecydowaną większość napraw jesteśmy w stanie wykonać nawet tego samego dnia. Jeśli jednak posiadasz nietypowe urządzenie lub będą potrzebne dodatkowe części, naprawa może się lekko wydłużyć.

  Wysyłka

  Za wykonaną naprawę możesz zapłacić za pobraniem lub w formie przedpłaty. W obu przypadkach zamawiając folię ochronną na swoje urządzenie, otrzymasz bezpłatną przesyłkę zwrotną.