Serwis samsung Warszawa poleca swoje usługi

Serwis Samsung A52s

Szukasz serwisu, który wykona naprawę Twojego telefonu Samsung Galaxy A52s? Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Wykonamy dla Ciebie szybką wymianę szybki, wyświetlacza lub baterii na nowe. W razie potrzeby przeprowadzimy diagnozę telefonu oraz naprawimy inne usterki w telefonie Samsung Galaxy A52s.

Jakie usługi oferujemy dla urządzenia Samsung A52s?

Wybierz usługę, którą możemy dla Ciebie zrealizować.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Odwiedź najczęściej polecany Samsung A52s !

  Posiadamy serwisy w 3 dużych miastach w Polsce. Odwiedź nas i dołącz do grona zadowolonych klientów.

  PanSzybka Warszawa

  ul. Andrzejowska 6/8
  02-312 Warszawa

  +48 889 952 182 [email protected]

  Pn-Pt: 09:00-18:00

  Zaplanuj podróż
  PanSzybka Kraków

  ul. Fieldorfa-Nila 17
  31-209 Kraków

  +48 690 999 036 [email protected]

  Pn-Pt: 09:00-18:00

  Zaplanuj podróż
  PanSzybka Gdańsk

  Aleja Grunwaldzka 124
  80-244 Gdańsk

  +48 733 321 337 [email protected]

  Pn-Pt: 09:00-18:00

  Zaplanuj podróż

  Nie masz czasu na wizytę w salonie ?

  Skorzystaj z darmowego kuriera na terenie całej Polski. To proste !

  Formularz

  W naszym sklepie online wybierasz model telefonu, a następnie rodzaj uszkodzenia, które chcesz naprawić. Możesz też skorzystać z opcji diagnozy.

  Nadanie paczki

  Zamawiając usługę otrzymasz od nas etykietę do wybranego przez Ciebie paczkomatu. Możesz również nadać paczkę we własnym zakresie. Pamiętaj o odpowiednim zabezpieczeniu urządzenia na czas wysyłki.

  Naprawa

  Zdecydowaną większość napraw jesteśmy w stanie wykonać nawet tego samego dnia. Jeśli jednak posiadasz nietypowe urządzenie lub będą potrzebne dodatkowe części, naprawa może się lekko wydłużyć.

  Wysyłka

  Za wykonaną naprawę możesz zapłacić za pobraniem lub w formie przedpłaty. W obu przypadkach zamawiając folię ochronną na swoje urządzenie, otrzymasz bezpłatną przesyłkę zwrotną.

  Specyfikacja Samsung A52s

  Samsung Galaxy A52s to jeden z nowszych modeli w tej serii, zadebiutował na rynku pod koniec 2021 roku. Zastosowano w nim 6,5 calowy wyświetlacz Super AMOLED z odświerzaniem 120 Hz, dzięki czemu wyświetlany obraz jest płynny i wyraźny. Procesor to ośmiordzeniowy Snapdragon 778G o częstotliwości 2,40 GHz i module graficznym Adreno 642L. Smartfon dostępny jest w dwóch wersjach pamięciowych 6/128GB oraz 8/256GB. Istnieje również możliowść rozszerzenia pamięci o kartę microSD o maksymalnej pojemności 1TB. Za pracę na urządzeniu odpowiada bateria o pojemności 4500mAh z funkcją szybkiego ładowania 25W. Pozwala ona na korzystanie z telefonu przez cały dzień. Samsung A52s posiada z tyłu poczwórny aparat z głównym obiektywem 64 Mpix i matrycą 9248x6936 pikseli. Do dyzpozycji mamy również obiektyw ultraszerokokątny, makro oraz głębi. Z przodu urządzenia natomiast mieści się aparat do selfie 32 Mpix.

  Wymiana szybki lub wyświetlacza w Samsung Galaxy A52s

  Zdecydowanie najczęściej wykonywaną naprawą w serwisie jest wymiana szybki lub wyświetlacza dla modelu Samsung Galaxy A52s. Rodzaj możliwej usługi zależy jednak od zakresu urzkodzeń. W momencie, gdy w telefonie zostanie uszkodzony wyświetlacz, co przejawia się najczęściej problemem z wyświetlaniem obrazu lub reakcją ekranu na dotyk, koniecznością będzie wymiana całego modułu wyświetlacza. Natomiast, gdy uszkodzeniu ulegnie jedynie warstwa ochronna, tańszym oraz wygodniejszym rozwiązaniem będzie wymiana szybki.

  Wymiana baterii w Samsung Galaxy A52s

  Podstawą dobrze działającego telefonu jest sprawna i wydajna bateria. To właśnie od niej zależy, jak długo będziemy mogli korzystać z urządzenia po naładowaniu. Producenci zapewniają że nowa bateria powinna utrzymać swoją niezawodność przez około dwa lata. Często jednak poprzez nadmierną eksploatację możemy doprowadzić do jej uszkodzenia znacznie szybciej. Jeśli zauważysz, że bateria w Twoim telefonie rozładowuje się szybciej niż powinna lub pojawiają się problemy z ładowaniem, powinieneś rozważyć wymianę baterii w Samsung A52s na nową. W sytuacji, gdy nie wiesz co jest bezpośrednią przyczyną problemu ze smartfonem, wykonamy dla Ciebie pełną diagnozę urządzenia, po czym poinformujemy o zakresie uszkodzeń i kosztach naprawy.

  Wymiana klapki baterii Samsung A52s

  Korzystanie z telefonu ze źle dobranym pokrowcem lub jego całkowity brak, wiąże się ryzykiem porysowania, a nawet uszkodzenia tylnej klapki smartfonu. Element ten jest o tyle ważny, że odpowiada za prawidłowe odprowadzanie ciepła z telefonu oraz zabezpiecza podzespoły urządzenia przed uszkodzeniami mechanicznymi. Dlatego, jeśli klapka baterii uległa zniszczeniu, zastanów się nad jej wymianą. Poprawi to nie tylko wygląd Twojego Samsung A52s, ale też zagwarantuje większe bezpieczeństwo.

  Diagnoza telefonu Samsung A52s

  Jeśli Twój telefon nie działa prawidłowo i nie wiesz jaka jest tego przyczyna, zachęcamy do wykonania pełnej diagnozy urządzenia. W naszym serwisie zweryfikujemy wszystkie podzespoły, by znaleźć źródło problemu. Na tej podstawie będziemy mogli określić koszty naprawy oraz czas potrzebny na jej przeprowadzenie.