Serwis Xiaomi 13 Pro

Naprawa Xiaomi 13 Pro

Pan Szybka świadczy profesjonalne usługi naprawcze dla telefonów marki Xiaomi. Dlatego jeśli zależy Ci na jakości wykonania naprawy, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Zapewniamy wymianę zbitych szybek, wyświetlaczy, zużytych baterii, rozbitych klapek oraz wiele więcej. Posiadamy praktyczne doświadczenie oraz profesjonalne narzędzia serwisowe, dzięki temu naprawa Xiaomi 13 Pro nie stanowi dla nas żadnego problemu.

Wizytę zarezerwujesz na naszej stronie lub bezpośrednio w placówce. Warto wspomnieć, że znaczną większość napraw realizujemy jeszcze w ten sam dzień. Dodatkowo na każdą usługę zapewniamy 3 miesiące gwarancji i wsparcia serwisowego.

telefon xiaomi 13

Cennik napraw Xiaomi 13 Pro

Wybierz usługę, którą możemy dla Ciebie zrealizować.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Wymiana szybki Xiaomi 13 Pro

  Najczęściej wykonujemy usługę wymiany szybki w telefonie Xiaomi 13 Pro po jego upadku. Pęknięta szybka może prowadzić do dodatkowych usterek i stanowić zagrożenie dla użytkownika. Jeśli twój Xiaomi 13 Pro ma uszkodzoną szybkę, zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Rezerwując wizytę, masz pewność, że nasi technicy natychmiast zajmą się twoim urządzeniem. Ważne jest, że podczas wymiany szybki zachowujemy oryginalny wyświetlacz, dzięki czemu nie musisz obawiać się zniekształconego obrazu ani niedziałającego panelu dotykowego.

  Wymiana wyświetlacza Xiaomi 13 Pro

  Uszkodzony wyświetlacz w przeciwieństwie do szybki wymaga wymiany całego komponentu ekranu. Typowymi objawami uszkodzonego wyświetlacza są: czarne plamy, kolorowe pasy, zielony obraz i niedziałający dotyk ekranu. Jeśli twój Xiaomi 13 Pro wykazuje którykolwiek z tych objawów, to konieczna jest wymiana całego ekranu. W naszej ofercie dostępne są wyłącznie sprawdzone, oryginalne ekrany dedykowane modelom marki Xiaomi. Dzięki temu gwarantujemy najwyższą jakość wyświetlanego obrazu oraz wygodę użytkowania urządzenia.

  Wymiana baterii Xiaomi 13 Pro

  Szybkie rozładowywanie się telefonu, wyłączanie się urządzenia przy wyższym poziomie naładowania oraz problemy z ładowaniem to sygnały wskazujące na konieczność wymiany baterii w Xiaomi 13 Pro. Jeśli zdecydujesz się na rezerwację terminu naprawy, jesteśmy w stanie dokonać wymiany akumulatora w ciągu zaledwie 30 minut. W naszych naprawach używamy wyłącznie oryginalnych baterii marki Xiaomi, co zapewnia, że twój smartfon będzie działał jak nowy.

  Wymiana plecków (klapki tylnej) Xiaomi 13 Pro

  Uszkodzona klapka w Xiaomi 13 Pro nie tylko psuje estetykę urządzenia, ale może również stanowić potencjalne zagrożenie dla użytkownika. Ten element odgrywa kluczową rolę w zachowaniu szczelności urządzenia, chroniąc podzespoły przed wodą i kurzem. Korzystanie z telefonu, który ma uszkodzoną klapkę, naraża komponenty na potencjalne usterki. Dlatego zalecamy, aby jak najszybciej zarezerwować termin naprawy na naszej stronie, dzięki czemu przywrócimy Twoje urządzenie do bezpiecznego stanu.

  Odwiedź najczęściej polecany Serwis Xiaomi 13 Pro !

  Posiadamy serwisy w 3 dużych miastach w Polsce. Odwiedź nas i dołącz do grona zadowolonych klientów.

  PanSzybka Warszawa

  pinezka na mapieul. Andrzejowska 6/8
  02-312 Warszawa

  telefon+48 889 952 182 skrzynka mailowawarszawa@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż
  PanSzybka Kraków

  pinezka na mapieul. Fieldorfa-Nila 17
  31-209 Kraków

  telefon+48 690 999 036 skrzynka mailowakrakow@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż
  PanSzybka Gdańsk

  pinezka na mapie Aleja Grunwaldzka 124
  80-244 Gdańsk

  telefon+48 733 321 337 skrzynka mailowagdansk@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż

  Nie masz czasu na wizytę w salonie ?

  Skorzystaj z darmowego kuriera na terenie całej Polski. To proste !

  Formularz

  W naszym sklepie online wybierasz model telefonu, a następnie rodzaj uszkodzenia, które chcesz naprawić. Możesz też skorzystać z opcji diagnozy.

  Nadanie paczki

  Zamawiając usługę otrzymasz od nas etykietę do wybranego przez Ciebie paczkomatu. Możesz również nadać paczkę we własnym zakresie. Pamiętaj o odpowiednim zabezpieczeniu urządzenia na czas wysyłki.

  Naprawa

  Zdecydowaną większość napraw jesteśmy w stanie wykonać nawet tego samego dnia. Jeśli jednak posiadasz nietypowe urządzenie lub będą potrzebne dodatkowe części, naprawa może się lekko wydłużyć.

  Wysyłka

  Za wykonaną naprawę możesz zapłacić za pobraniem lub w formie przedpłaty. W obu przypadkach zamawiając folię ochronną na swoje urządzenie, otrzymasz bezpłatną przesyłkę zwrotną.