Serwis Samsung M52 5G

Szukasz serwisu, który wykona naprawę Twojego telefonu Samsung Galaxy M52 5G? Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Wykonamy dla Ciebie szybką wymianę szybki, wyświetlacza lub baterii na nowe. W razie potrzeby przeprowadzimy diagnozę telefonu oraz naprawimy inne usterki w telefonie Samsung Galaxy M52 5G.

Jakie usługi oferujemy dla urządzenia Samsung M52 5G?

Wybierz usługę, którą możemy dla Ciebie zrealizować.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Serwis
  Samsung M52 5G

  Specyfikacja Samsung Galaxy M52 5G

  Samsung M52 5G posiada niezawodny, ośmiordzeniowy procesor Snapdragon 778G o częstotliwości 2,40 GHz i 6GB pamięci RAM, które umożliwiają szybką i wydajną pracę na urządzeniu. Miejsca do przechowywania danych tu nie brakuje. Model ten posiada 128GB z możliwością dołożenia karty microSD o maksymalnej pojemności 1TB. Wyświetlacz jaki posiada Samsung M52 5G, to 6,7 calowy Super AMOLED o rozdzielczości 2400x1080 pikseli i odświerzaniu 120Hz, co sprawia, że obraz wyświetlany jest płynnie i wyraźnie w jakości Full HD+. Smartfon posiada potrójny aparat z obiektywem głównym, ultraszerokokątnym i makro. Na przednim panelu znajdziemy jeden aparat do selfie z matrycą 32 Mpix. Takie zestawienie sprawia, że zdjęcia zrobione telefonem wyglądają bardzo dobrze, nawet w słabym oświetleniu. Smartfon oferuje długi czas pracy na baterii, dzięki pojemności akumulatora wynoszącej 5000mAh. Urządzenie obsługuje funkcję szybkiego ładowania i łączność 5G.

  W większości przypadków nasz serwis Samsung rekomenduje wymianę szybki w Samsung M52 5G. Jest to tańsze rozwiązanie od wymiany wyświetlacza na nowy. Niestety jednak nie w każdym przypadku będzie to możliwe.

  Wymiana szybki lub wyświetlacza w Samsung Galaxy M52 5G

  Do najczęściej wykonywanych napraw w modelu Samsung M52 5G należy wymiana szybki lub wymiana wyświetlacza. Rodzaj możliwej usługi będzie zależał jednak od zakresu uszkodzeń. W przypadku, gdy w telefonie został uszkodzony cały moduł wyświetlacza, co może objawiać się na przykład problemem z wyświetlaniem obrazu lub rozlaniem, konieczna będzie wymiana wyświetlacza w Samsung M52 5G. W zależności od preferencji może to być nowy, oryginalny wyświetlacz lub dobrej jakości zamiennik. W przypadku, gdy uszkodzeniu ulegnie jedynie warstwa ochronna, tańszym oraz wygodniejszym rozwiązaniem będzie wymiana szybki.

  Wymiana baterii w Samsung Galaxy M52 5G

  Sprawna i wydajna bateria w telefonie to podstawa. To właśnie od niej zależy, jak długo będziemy mogli korzystać z telefonu po naładowaniu. W nowych telefonach bateria powinna działać niezawodnie przez około dwa pierwsze lata korzystania z telefonu. Często jednak przez niewłaściwe korzystanie lub nadmierną eksploatację, do jej uszkodzenia możemy doprowadzić znacznie wcześniej. Jeśli zauważysz, że bateria nie działa prawidłowo, powinieneś rozważyć wymianę baterii w Samsung M52 5G na nową. Nie jesteś pewny, czy bezpośrednią przyczyną problemu jest bateria? Wykonamy dla Ciebie pełną diagnozę urządzenia, aby znaleźć źródło problemu.

  Wymiana klapki baterii Samsung Galaxy M52 5G

  Jeśli nosisz telefon bez pokrowca lub korzystasz ze źle dopasowanego etui, po pewnym czasie może okazać się, że tylna klapka w Samsung M52 5G może zostać porysowana, a nawet uszkodzona. Element ten jest o tyle ważny, że odpowiada między innymi za odpowiednie odprowadzanie ciepła oraz pyłu i wodoszczelność telefonu. Dlatego, jeśli klapka baterii uległa uszkodzeniu, zastanów się nad wymianą tylnej szybki na nową. Poprawi to nie tylko wygląd Twojego telefonu, ale też zagwarantuje większe bezpieczeństwo.

  Diagnoza telefonu Samsung Galaxy M52 5G

  Jeśli Twój telefon nie działa prawidłowo, ale nie wiesz, jaka jest tego przyczyna, zachęcamy do wykonania pełnej diagnozy telefonu Samsung M52 5G. W serwisie wykonamy dokładną weryfikację wszystkich podzespołów, aby odnaleźć źródło problemu. Na tej podstawie będziemy mogli określić koszty oraz czas potrzebny na wykonanie naprawy telefonu. Pozwoli to na podjęcie decyzji, czy naprawa telefonu będzie dla Ciebie opłacalna.