Serwis Samsung M52 5G

Naprawa Samsung M52 5G

Planujesz naprawę swojego Samsung M52 5G? Warto rozważyć ofertę serwisu Pan Szybka, gdzie szybko i sprawnie przywrócimy Twój smartfon do pełnej sprawności. Posiadamy zaawansowany sprzęt serwisowy oraz dostęp do oryginalnych komponentów zamiennych firmy Samsung. Jakość naszych usług potwierdzają liczne pozytywne opinie pozostawione przez zadowolonych klientów.

Przekaż swoje urządzenie do placówki, a nasi specjaliści doradzą Ci w kwestii doboru odpowiedniej usługi w atrakcyjnej cenie. Dodatkowo otrzymasz od nas 3 miesiące gwarancji oraz pełne wsparcie serwisowe.

telefon samsung m52

Cennik napraw Samsung M52 5G

Wybierz usługę, którą możemy dla Ciebie zrealizować.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Wymiana szybki Samsung M52 5G

  Częsty upadek smartfona może zaskoczyć cię nieoczekiwanym wydatkiem na jego naprawę. Zazwyczaj uszkodzony zostaje przedni panel telefonu, a szczególnie jego wyświetlacz lub szybka. Jeśli nie widzisz na ekranie pasów ani plam, wystarczy wymienić jedynie rozbitą szybkę ekranu. To o wiele tańsza opcja niż wymiana całego modułu wyświetlacza.

  Wymiana szybki w Samsungu M52 5G to usługa, którą wykonamy jeszcze tego samego dnia. Naprawa zajmuje tylko kilka godzin, więc nie będziesz musiał rozstawać się ze swoim telefonem do następnego dnia. Jeśli nie jesteś pewien, co się stało z twoim smartfonem, zapraszamy do odwiedzenia jednego z naszych serwisów, gdzie możemy przeprowadzić bezpłatną diagnozę.

  Wymiana wyświetlacza Samsung M52 5G

  Rozważając wymianę ekranu w telefonie Samsung M52 5G, warto szukać renomowanego serwisu, który posiada odpowiednią wiedzę i doświadczenie, a także dostęp do oryginalnych podzespołów. Aby zagwarantować naszym klientom najwyższą jakość usługi, używamy tylko oryginalnych ekranów Samsunga podczas montażu. Dzięki temu po naprawie Twój smartfon będzie działał tak sprawnie, jak nowy.

  Powierz swojego Samsunga M52 5G specjalistom i oddaj go w nasze ręce, a przywrócimy mu pełną funkcjonalność. Cały proces wymiany ekranu zajmuje zaledwie 2 godziny. Wystarczy, że umówisz się na dogodny termin na naszej stronie internetowej lub skontaktujesz się z wybranym serwisem.

  Wymiana baterii Samsung M52 5G

  Wymiana baterii w Samsungu M52 5G należy do jednych z najprostszych i najczęstszych napraw tego modelu. Po kilku latach użytkowania smartfona bateria znacząco traci na swojej kondycji, dlatego wiele użytkowników decyduje się na wymianę. W naszym serwisie usługa wymiany baterii przebiega szybko, a wykorzystywane ogniwa baterii są zawsze oryginalne.

  Jeśli zauważysz, że twój smartfon nie wytrzymuje nawet jednego dnia na pełnym ładowaniu, rozważ wymianę baterii na nową. Oszczędzisz przy tym nie tylko sporo czasu, ale także wzmocnisz wydajność swojego smartfona. Pamiętaj, że poprawne ładowanie oraz nienadmierna eksploatacja baterii to klucz to utrzymania nowej baterii w świetnej kondycji przez nawet kolejne dwa lata.

  Wymiana plecków (klapki tylnej) Samsung M52 5G

  Klapka tylna obudowy baterii to istotny element smartfona, który pełni kilka ważnych funkcji. Oprócz estetycznego aspektu, tylna klapka odgrywa istotną rolę w skutecznym odprowadzaniu ciepła z urządzenia. Uszkodzona tylna obudowa Samsunga może również prowadzić do silnego zabrudzenia lub nawet zalania wewnętrznych komponentów. Dlatego nawet jeśli telefon nie jest oficjalnie wodoszczelny, zawsze warto zadbać o stan tylnej obudowy.

  W serwisie Pan Szybka jesteśmy w stanie szybko wymienić uszkodzoną tylną klapkę w ciągu zaledwie 15 minut, abyś nie musiał na długo pozostawać bez swojego urządzenia. Wykorzystujemy tylko oryginalne części Samsung, a także oferujemy 3 miesiące gwarancji na naszą usługę.

  Odwiedź najczęściej polecany Serwis Samsung M52 5G !

  Posiadamy serwisy w 3 dużych miastach w Polsce. Odwiedź nas i dołącz do grona zadowolonych klientów.

  PanSzybka Warszawa

  pinezka na mapieul. Andrzejowska 6/8
  02-312 Warszawa

  telefon+48 889 952 182 skrzynka mailowawarszawa@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż
  PanSzybka Kraków

  pinezka na mapieul. Fieldorfa-Nila 17
  31-209 Kraków

  telefon+48 690 999 036 skrzynka mailowakrakow@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż
  PanSzybka Gdańsk

  pinezka na mapie Aleja Grunwaldzka 124
  80-244 Gdańsk

  telefon+48 733 321 337 skrzynka mailowagdansk@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż

  Nie masz czasu na wizytę w salonie ?

  Skorzystaj z darmowego kuriera na terenie całej Polski. To proste !

  Formularz

  W naszym sklepie online wybierasz model telefonu, a następnie rodzaj uszkodzenia, które chcesz naprawić. Możesz też skorzystać z opcji diagnozy.

  Nadanie paczki

  Zamawiając usługę otrzymasz od nas etykietę do wybranego przez Ciebie paczkomatu. Możesz również nadać paczkę we własnym zakresie. Pamiętaj o odpowiednim zabezpieczeniu urządzenia na czas wysyłki.

  Naprawa

  Zdecydowaną większość napraw jesteśmy w stanie wykonać nawet tego samego dnia. Jeśli jednak posiadasz nietypowe urządzenie lub będą potrzebne dodatkowe części, naprawa może się lekko wydłużyć.

  Wysyłka

  Za wykonaną naprawę możesz zapłacić za pobraniem lub w formie przedpłaty. W obu przypadkach zamawiając folię ochronną na swoje urządzenie, otrzymasz bezpłatną przesyłkę zwrotną.