Serwis Xiaomi Redmi Note 10 Pro

Naprawa Xiaomi Redmi Note 10 Pro

Szukasz serwisu, który wykona naprawę Twojego telefonu Xiaomi Redmi Note 10 Pro? Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Jako profesjonalny serwis Xiaomi posidamy wyspecjalizowaną kadrę, która kompleksowo przeprowadzi naprawę Twojego Xiaomi Redmi Note 10 Pro na najwyższym poziomie.

Jeżeli nie wiesz co jest przyczyną źle działającego urządzenia, możesz powierzyć go nam. Nasi specjaliści sprawdzą co w trawie piszczy i postawią odpowiednią diagnozę. Dopiero po akceptacji przystąpią do naprawy Twojego Xiaomi Redmi Note 10 Pro.

Korzystamy tylko z najnowszych sprzętów o sprawdzonej jakości. To wszystko jest gwarancją szybkiej naprawy każdej usterki. Przy usuwaniu uszkodzeń korzystamy z metod laminacji, separacji oraz ciśnieniowo-próżniowej, robimy to starannie z najwyższą precyzją. Powierzając nam swój smartfon nie musisz obawiać się utratą danych. Na każdą usługę dajemy 3-miesięczną gwarancję.

Odwiedź profesjonalny serwis Xiaomi Redmi Note 10 Pro i ciesz się najwyższą jakością naprawy!

telefon xiaomi redmi note 10 pro

Jakie usługi oferujemy dla urządzenia Xiaomi Redmi Note 10 Pro?

Wybierz usługę, którą możemy dla Ciebie zrealizować.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Specyfikacja Xiaomi Redmi Note 10 Pro

  Xiaomi Redmi Note 10 Pro to telefon ze średniej półki cenowej z doskonałymi podzespołami. Wyposażony w wyświetlacz AMOLED oraz szklaną obudowę sprawia wrażenie telefonu premium. Pracę urządzenia zapewnia świetny procesor Qualcomm Snapdragon 730G oraz pamięć RAM rzędu 6 lub 8GB, w zależności od modelu. Aparaty umieszczone w Xiaomi Redmi Note 10 Pro wspierają nagrywanie obrazu w 4K. Telefon świetnie radzi sobie podczas codziennego użytkowania dzięki pojemnej baterii o ogniwie 5020mAh. Note 10 Pro wspiera technologię NFC, szybkie ładowanie oraz odtwarzanie dźwięku w stereo.

  W większości przypadków nasz serwis Xiaomi rekomenduje wymianę szybki w Xiaomi Redmi Note 10 Pro. Jest to tańsze rozwiązanie od wymiany wyświetlacza na nowy. Niestety jednak nie w każdym przypadku będzie to możliwe.

  Wymiana szybki lub wyświetlacza w Xiaomi Redmi Note 10 Pro

  Wymiana szybki w Xiaomi Redmi 10 Pro to naprawa dość skomplikowana, wymagającą profesjonalnych narzędzi. Polega ona na odseparowaniu uszkodzonej szybki od wyświetlacza. Jest ona jednak możliwa tylko w przypadku, kiedy wyświetlacz pozostał sprawny. Jeśli niestety ekran podczas urazu został uszkodzony, konieczna będzie jego wymiana na nowy. W naszym serwisie oferujemy klientowi wybór wyświetlacza oryginalnego lub wysokiej jakości zamiennika.

  Wymiana baterii w Xiaomi Redmi Note 10 Pro

  Podstawą stabilnego telefonu jest jego bateria. Kondycja ogniwa wpływa znacząco na działanie naszego urządzenia. Producent gwarantuje, że bateria pozostanie sprawna przez dwa pierwsze lata użytkowania smartfona. Niestety, przez nieodpowiednie ładowanie lub nadmierną eksploatację czas ten może się skrócić. Jeśli zauważysz, że wydajność pracy baterii w twoim telefonie znacząco spadła, powinieneś rozważyć jej wymianę.

  Wymiana klapki baterii Xiaomi Redmi Note 10 Pro

  Klapka baterii to nieodłączna część estetyki naszego urządzenia. Brak odpowiedniego etui lub pokrowca może porysować, lub całkowicie uszkodzić tylną klapkę telefonu. Jest ona odpowiedzialna przede wszystkim za bezpieczeństwo naszego telefonu. Chroni urządzenie przed czynnikami zewnętrznymi oraz zapewnia odprowadzanie ciepła z urządzenia. Jeśli klapka baterii w twoim Xiaomi Redmi Note 10 Pro jest uszkodzona, rozważ jej wymianę w jednym z naszych serwisów.

  Diagnoza telefonu Xiaomi Redmi Note 10 Pro

  Jeśli Twój telefon nie działa prawidłowo i nie wiesz, jaka jest tego przyczyna, zachęcamy do wykonania pełnej diagnozy telefonu Xiaomi Redmi Note 10 Pro. W serwisie wykonamy dokładną weryfikację wszystkich podzespołów, aby odnaleźć źródło problemu. Na tej podstawie będziemy mogli określić koszty oraz czas potrzebny na wykonanie naprawy telefonu. Pozwoli to na podjęcie decyzji, czy naprawa telefonu będzie dla Ciebie opłacalna.

  Odwiedź najczęściej polecany Serwis Xiaomi Redmi Note 10 Pro !

  Posiadamy serwisy w 3 dużych miastach w Polsce. Odwiedź nas i dołącz do grona zadowolonych klientów.

  PanSzybka Warszawa

  ul. Andrzejowska 6/8
  02-312 Warszawa

  +48 889 952 182 warszawa@panszybka.com

  Pn-Pt: 09:00-18:00

  Zaplanuj podróż
  PanSzybka Kraków

  ul. Fieldorfa-Nila 17
  31-209 Kraków

  +48 690 999 036 krakow@panszybka.com

  Pn-Pt: 09:00-18:00

  Zaplanuj podróż
  PanSzybka Gdańsk

  Aleja Grunwaldzka 124
  80-244 Gdańsk

  +48 733 321 337 gdansk@panszybka.com

  Pn-Pt: 09:00-18:00

  Zaplanuj podróż

  Nie masz czasu na wizytę w salonie ?

  Skorzystaj z darmowego kuriera na terenie całej Polski. To proste !

  Formularz

  W naszym sklepie online wybierasz model telefonu, a następnie rodzaj uszkodzenia, które chcesz naprawić. Możesz też skorzystać z opcji diagnozy.

  Nadanie paczki

  Zamawiając usługę otrzymasz od nas etykietę do wybranego przez Ciebie paczkomatu. Możesz również nadać paczkę we własnym zakresie. Pamiętaj o odpowiednim zabezpieczeniu urządzenia na czas wysyłki.

  Naprawa

  Zdecydowaną większość napraw jesteśmy w stanie wykonać nawet tego samego dnia. Jeśli jednak posiadasz nietypowe urządzenie lub będą potrzebne dodatkowe części, naprawa może się lekko wydłużyć.

  Wysyłka

  Za wykonaną naprawę możesz zapłacić za pobraniem lub w formie przedpłaty. W obu przypadkach zamawiając folię ochronną na swoje urządzenie, otrzymasz bezpłatną przesyłkę zwrotną.