serwis ipad

Serwis iPad Podstawowy

Uszkodzona szybka w iPad? A może problem z ładowaniem? Jeśli szukasz serwisu, który wykona naprawę Twojego tabletu Apple iPad to świetnie trafiłeś. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Wykonamy dla Ciebie kompleksową wymianę szybki. W razie potrzeby przeprowadzimy pełną diagnozę urządzenia oraz naprawimy inne usterki w Apple iPad.

Jakie usługi oferujemy dla urządzenia iPad Podstawowy?

Wybierz usługę, którą możemy dla Ciebie zrealizować.

Wyświetlanie jednego wyniku

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.
  Serwis
  iPad Podstawowy

  Serwis Apple iPad

  Szukając odpowiedniego serwisu dla swojego iPada możesz się niemile zaskoczyć. Nie wszystkie serwisy wykonują usługę wymiany szybki. Serwisy najczęściej proponują jedynie wymianę całego modułu wyświetlacza. W naszym serwisie wymiana szybki chroniącej ekran to nie problem. Usługę wykonujemy korzystając z profesjonalnych narzędzi. Kilka lat doświadczenia pozwala nam na wykonywanie usług w szybkim tempie, nie pozostawiając klienta na długo bez urządzenia. Odwiedź jedną z naszych placówek stacjonarnych lub wyślij nam swojego iPada przesyłką kurierską. Nasz salony znajdziesz w Warszawie, Krakowie i Gdańsku. Do każdej naprawy udzielamy 3-miesięczną gwarancję.

  Wymiana szybki Apple iPad

  Uszkodzona szybka to jeden z najczęstszych problemów spotykających właścicieli Apple iPad. Warto wtedy powierzyć naprawę zaufanemu serwisowi, który profesjonalnie zajmie się wymianą szybki. Jako serwis Apple posiadamy wyspecjalizowaną kadrę, która codziennie boryka się z tego typu problemami. Podczas naprawy korzystamy z profesjonalnych narzędzi oraz oryginalnych komponentów, dlatego Twoje urządzenie po wizycie w naszym serwisie będzie wyglądać jak nowe. Koszty naprawy zależą w dużej mierze od wersji posiadanego iPad Mini. Chcąc dowiedzieć się ile będzie kosztować wymiana szybki dla Twojego urządzenia, możesz skorzystać z wyszukiwarki na naszej stronie internetowej lub poprzez kontakt telefoniczny z serwisem. Odpowiadamy również na maile.

  Diagnoza Apple iPad

  Jeśli Twój iPad odmawia posłuszeństwa i nie wiesz co jest tego przyczyną, zachęcamy do odwiedzenia serwisu Pan Szybka w celu wykonania pełnej diagnozy urządzenia. Zweryfikujemy wszystkie podzespoły, by znaleźć źródło problemu. Ostatecznie zostaniesz poinformowany o zakresie usterki i potencjalnych kosztach naprawy. Dopiero po Twojej akceptacji przystąpimy do naprawy iPad.