Serwis iPad Podstawowy

Naprawa iPad Podstawowy

Szukając odpowiedniego serwisu tabletów marki Apple warto rozważyć naszą ofertę. Pan Szybka to profesjonalna placówka zajmująca się naprawami iPadów od wielu lat. Dzięki temu zdobyliśmy wiedzą i praktyczne doświadczenie, by móc przeprowadzić naprawę urządzeń iPad na najwyższym poziomie.

Topowymi usługami w naszym serwisie są: wymiana szybki oraz wymiana wyświetlacza w tabletach iPad. Chcąc naprawić u nas swoje urządzenie wystarczy zarezerwować wybrany termin na naszej stronie lub poprzez bezpośredni kontakt z serwisem. Jeśli nie możesz dostarczyć do nas sprzętu osobiście, możesz skorzystać z oferty wysyłkowej obowiązującej na terenie całego kraju.

wymiana szybki w tablecie apple ipad

Cennik napraw iPad Podstawowy

Wybierz usługę, którą możemy dla Ciebie zrealizować.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Wymiana szybki iPad

  Zbita szybka ekranu w Apple iPad to bardzo częsty skutek upadku lub przygniecenia urządzenia. Nasi specjaliści spotykają się z tego typu uszkodzeniami codziennie. Dzięki temu realizowane przez nas naprawy są na najwyższym poziomie. Warto jednak pamiętać, że aby móc przeprowadzić wymianę szybki w tabletach Apple, koniecznym warunkiem jest prawidłowe działanie wyświetlacza. Jeśli nie jesteś w stanie zweryfikować czy Twój iPad podlega naprawie samej szybki, nasi technicy przeprowadzą bezpłatną diagnozę wstępną i ocenią zakres usterki.

  Wymiana wyświetlacza iPad

  Wyświetlacz w Apple iPad jest znacząco podatny na uszkodzenia powstałe w wyniku upadku lub przygniecenia. Konieczność wymiany tego komponentu przejawia się tym, że ekran ma problem z prawidłowym wyświetlaniem obrazu. Dodatkowo często również możemy zauważyć kolorowe pasy i czarne plamy pokazujące się na ekranie.

  Korzystając z usług serwisu Pan Szybka masz gwarancję wykonania jakościowej naprawy przy pomocy oryginalnych komponentów. Wymiana wyświetlacza w Apple iPad to stosunkowo szybki i sprawny proces pod warunkiem, że w pierwszej kolejności umówisz wizytę na naszej stronie lub telefonicznie.

  Odwiedź najczęściej polecany Serwis iPad Podstawowy !

  Posiadamy serwisy w 3 dużych miastach w Polsce. Odwiedź nas i dołącz do grona zadowolonych klientów.

  PanSzybka Warszawa

  pinezka na mapieul. Andrzejowska 6/8
  02-312 Warszawa

  telefon+48 889 952 182 skrzynka mailowawarszawa@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż
  PanSzybka Kraków

  pinezka na mapieul. Fieldorfa-Nila 17
  31-209 Kraków

  telefon+48 690 999 036 skrzynka mailowakrakow@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż
  PanSzybka Gdańsk

  pinezka na mapie Aleja Grunwaldzka 124
  80-244 Gdańsk

  telefon+48 733 321 337 skrzynka mailowagdansk@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż

  Nie masz czasu na wizytę w salonie ?

  Skorzystaj z darmowego kuriera na terenie całej Polski. To proste !

  Formularz

  W naszym sklepie online wybierasz model telefonu, a następnie rodzaj uszkodzenia, które chcesz naprawić. Możesz też skorzystać z opcji diagnozy.

  Nadanie paczki

  Zamawiając usługę otrzymasz od nas etykietę do wybranego przez Ciebie paczkomatu. Możesz również nadać paczkę we własnym zakresie. Pamiętaj o odpowiednim zabezpieczeniu urządzenia na czas wysyłki.

  Naprawa

  Zdecydowaną większość napraw jesteśmy w stanie wykonać nawet tego samego dnia. Jeśli jednak posiadasz nietypowe urządzenie lub będą potrzebne dodatkowe części, naprawa może się lekko wydłużyć.

  Wysyłka

  Za wykonaną naprawę możesz zapłacić za pobraniem lub w formie przedpłaty. W obu przypadkach zamawiając folię ochronną na swoje urządzenie, otrzymasz bezpłatną przesyłkę zwrotną.