Serwis Samsung S8 Plus

Naprawa Samsung S8 Plus

Twój Samsung S8 Plus może znów działać dzięki naszym specjalistycznym usługom. Wymiana szybki to nasza specjalność – usuniemy wszelkie rysy i pęknięcia, przywracając ekran do pierwotnej świetności. Jeśli zdarzył się większy wypadek, a wyświetlacz odmówił posłuszeństwa, nie martw się! Dzięki naszej doświadczonej ekipie wymienimy uszkodzony wyświetlacz na nowy, gwarantując doskonały obraz i jakość wizualną.

U nas nie ma potrzeby czekać tygodniami na naprawę. Nasza błyskawiczna obsługa pozwoli Ci szybko wrócić do codziennych czynności z Twoim odnowionym Samsungiem S8 Plus. Zaufaj doświadczeniu i zaangażowaniu naszego zespołu w naprawie Twojego Samsunga S8 Plus. Czekamy na Ciebie i zapraszamy do serwisu Pan Szybka!

serwis samsung s8 plus

Cennik napraw Samsung S8 Plus

Wybierz usługę, którą możemy dla Ciebie zrealizować.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Wymiana szybki Samsung S8 Plus

  Zakrzywiony ekran Samsunga S8 Plus dodaje smartfonowi nowoczesnego wyglądu, ale może okazać się również wadą przy ewentualnym upadku urządzenia. Zakrzywione boki są bardziej narażone na uszkodzenia niż w ekranach prostych.

  Jeśli twój Samsung S8 Plus potrzebuje wymiany szybki, zgłoś się do naszego serwisu. Naprawa trwa kilka godzin. Specyfiką wymiany szybki jest fakt, że przy montażu nowej szybki wyświetlacz pozostaje oryginalny. Niweluje to koszty naprawy z uwagi na to, że nie trzeba wymieniać całego modułu ekranu.

  Wymiana wyświetlacza Samsung S8 Plus

  Pomimo wysokiej jakości części zastosowanych w produkcji Samsunga S8 Plus, jest on narażony na rozbicia, które w konsekwencji mogą skończyć się uszkodzeniem wyświetlacza. Jeśli zauważysz, że po rozbiciu pojawiły się pasy lub plamy na matrycy, oznacza to uszkodzenie ekranu.

  W serwisie Pan Szybka wymienimy ekran twojego Samsunga S8 Plus tego samego dnia, zachowując najwyższą jakość komponentów i usługi. Korzystamy wyłącznie z oryginalnych wyświetlaczy firmy Samsung. Na usługi przyznajemy 3 miesiące gwarancji.

  Wymiana baterii Samsung S8 Plus

  Jedną z najpopularniejszych napraw w serwisie Pan Szybka jest wymiana baterii. Model Samsung S8 Plus mimo wydajnej baterii, premierę miał kilka lat temu. Niewymieniona bateria po kilku latach traci na swojej kondycji. W przypadku, kiedy bateria podczas codziennej pracy wytrzymuje jedynie kilka godzin, zalecamy jej wymianę na nową.

  Wpływ na kondycję baterii mają przede wszystkim wykorzystywane akcesoria ładujące, dlatego warto zadbać, żeby były one oryginalne. Ważne jest również zadbanie o odpowiednią eksploatację urządzenia. Zbyt długie ładowanie telefonu lub pozostawianie ładowanego telefonu na całą noc może obniżyć kondycję baterii.

  Wymiana klapki baterii Samsung S8 Plus

  Tylne szkło telefonu Samsung S8 Plus odpowiedzialne jest za kilka ważnych cech flagowca. Odpowiada nie tylko za wodoszczelność i pyłoszczelność, ale także gwarantuje odpowiednie odprowadzenie ciepła z urządzenia.

  Uszkodzenie tylnej klapki w Samsungu S8 Plus grozi utratą wodoszczelności, a także zwiększa ryzyko uszkodzenia komponentów wewnętrznych smartfona. W naszym serwisie wymienimy klapkę baterii Samsung S8 Plus w zaledwie kilkanaście minut, abyś nie musiał rozstawać się z urządzeniem na długi czas. Zarezerwuj wizytę lub umów się telefonicznie, a my zorganizujemy niezbędne części. Korzystamy wyłącznie z oryginalnych plecków od Samsunga.

  Odwiedź najczęściej polecany Serwis Samsung S8 Plus !

  Posiadamy serwisy w 3 dużych miastach w Polsce. Odwiedź nas i dołącz do grona zadowolonych klientów.

  PanSzybka Warszawa

  pinezka na mapieul. Andrzejowska 6/8
  02-312 Warszawa

  telefon+48 889 952 182 skrzynka mailowawarszawa@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż
  PanSzybka Kraków

  pinezka na mapieul. Fieldorfa-Nila 17
  31-209 Kraków

  telefon+48 690 999 036 skrzynka mailowakrakow@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż
  PanSzybka Gdańsk

  pinezka na mapie Aleja Grunwaldzka 124
  80-244 Gdańsk

  telefon+48 733 321 337 skrzynka mailowagdansk@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż

  Nie masz czasu na wizytę w salonie ?

  Skorzystaj z darmowego kuriera na terenie całej Polski. To proste !

  Formularz

  W naszym sklepie online wybierasz model telefonu, a następnie rodzaj uszkodzenia, które chcesz naprawić. Możesz też skorzystać z opcji diagnozy.

  Nadanie paczki

  Zamawiając usługę otrzymasz od nas etykietę do wybranego przez Ciebie paczkomatu. Możesz również nadać paczkę we własnym zakresie. Pamiętaj o odpowiednim zabezpieczeniu urządzenia na czas wysyłki.

  Naprawa

  Zdecydowaną większość napraw jesteśmy w stanie wykonać nawet tego samego dnia. Jeśli jednak posiadasz nietypowe urządzenie lub będą potrzebne dodatkowe części, naprawa może się lekko wydłużyć.

  Wysyłka

  Za wykonaną naprawę możesz zapłacić za pobraniem lub w formie przedpłaty. W obu przypadkach zamawiając folię ochronną na swoje urządzenie, otrzymasz bezpłatną przesyłkę zwrotną.