serwis samsung s8 plus

Serwis Samsung S8 Plus

Szukasz serwisu, który wykona naprawę Twojego telefonu Samsung Galaxy S8 Plus? Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Wykonamy dla Ciebie szybką wymianę szybki, wyświetlacza lub baterii na nowe. W razie potrzeby przeprowadzimy diagnozę telefonu oraz naprawimy inne usterki w telefonie Samsung Galaxy S8 Plus.

Jakie usługi oferujemy dla urządzenia Samsung S8 Plus?

Wybierz usługę, którą możemy dla Ciebie zrealizować.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Serwis
  Samsung S8 Plus

  Specyfikacja Samsung Galaxy S8 Plus

  Samsung Galaxy S8 Plus został w wyposażony w procesor Exynos 8895 o taktowaniu zegara 2,30 GHz. Jednostka pracująca z 4GB pamięci RAM zapewania wysoką wydajność w większościach aplikacji i grach. Za wyświetlanie obrazu odpowiada 6,20 calowy wyświetlacz Super AMOLED o rozdzielczości 2960x1440 pikseli. Ekran pokryty jest wytrzymałym szkłem ochronnym Corning Gorilla Glass 5. Samsung S8 Plus posiada bateria o pojemności 3500mAh, która pozwala na pracę na urządzeniu przez cały dzień. Telefon posiada 64GB pamięci do przechowywania danych, z możliwością dołożenia karty microSD do maksymalnej pojemności 256GB.

  Wymiana szybki lub wyświetlacza w Samsung Galaxy S8 Plus

  Uszkodzony wyświetlacz lub pęknięta szybka to uszkodzenia, które często pojawiają się w przypadku telefonów Samsung S8 Plus. Niezbędna w tej sytuacji okazuje się naprawa aparatu. Zakres usługi, podobnie jak koszt naprawy, zależy przede wszystkim od tego, jaki element uległ uszkodzeniu. Najbardziej odczuwalne, zarówno pod względem stricte użytkowym, jak i finansowym, jest awaria całego modułu wyświetlacza. W tej sytuacji korzystanie z telefonu jest praktycznie niemożliwe, gdyż często pojawia się problem z wyświetlaniem obrazu. Inną niedogodnością wskazującą na uszkodzenie wyświetlacza, jest rozlana plama na ekranie, uniemożliwiająca korzystanie z zasobów Samsung S8 Plus. W tym przypadku nie pozostaje nic innego, jak zainwestować w nowy wyświetlacz. Warto jednak pamiętać, że nie ma konieczności montowania oryginalnego elementu – dostępne są tańsze i równie dobre pod względem jakości zamienniki, które zapewniają praktycznie taki sam komfort użytkowania jak oryginały.

  Mniej odczuwalny pod względem finansowym i użytkowym jest pęknięty wyświetlacz. Korzystanie z aparatu zazwyczaj jest możliwe, choć defekt może wpływać na komfort użytkowania. Niedogodności najprościej zniwelować decydując się na wymianę szybki – koszt usług jest zdecydowane niższy niż naprawa wyświetlacza.

  Wymiana baterii w Samsung Galaxy S8 Plus

  Bateria w istotny sposób wpływa na pracę telefonu. Jeśli jest sprawna i wydajna, z telefonu można korzystać co najmniej dwie doby bez konieczności ponownego ładowania. Zakłada się, że w nowo zakupionym telefonie bateria powinna działać bez zastrzeżeń co najmniej dwa lata, jej faktyczna żywotność zależy jednak od eksploatacji oraz prawidłowego korzystania. Jeśli okaże się, że bateria w telefonie Samsung S8 Plus jest zbyt słaba i zbyt szybko ulega rozładowaniu, warto rozważyć jej wymianę. Jeśli nie masz pewności, że przyczyną problemów z użytkowaniem aparatu jest bateria, możesz zlecić pełną diagnozę urządzenia – w ten sposób znane będzie źródło problemu i usunięcie niedogodności.

  Wymiana klapki baterii Samsung Galaxy S8 Plus

  Użytkowanie telefonu Samsung S8 Plus bez pokrowca lub w nieodpowiednim etui może sprawić, że tylna klapka aparatu zostanie porysowana, a nawet uszkodzona. Nadal możliwe jest użytkowanie telefonu, należy jednak pamiętać, że wspomniany element pełni bardzo ważną funkcję – odpowiada za prawidłową cyrkulację powietrza, zapobiega przegrzaniu lub wychłodzeniu baterii i części znajdujących się wewnątrz aparatu, a także chroni przed pyłem i zalaniem. Uszkodzona klapka zwiększa ryzyko uszkodzenia telefonu, warto więc zastanowić się nad jej wymianą. Rozwiązanie to nie tylko wpłynie na stronę estetyczną modelu, ale przede wszystkim zoptymalizuje jego bezpieczeństwo.

  Diagnoza telefonu Samsung Galaxy S8 Plus

  Może się zdarzyć, że Twój telefon przestanie prawidłowo działać, a Ty nie będziesz wiedział, jaka jest tego przyczyna. W tej sytuacji najlepiej skorzystać z usługi, jaką jest diagnoza telefonu Samsung S8 Plus. Wystarczy, że przyniesiesz go do naszego serwisu, a specjaliści wykonają niezbędną diagnozę, sprawdzając szczegółowo wszystkie podzespoły. Znając przyczynę problemu, będziemy mogli precyzyjnie określić koszt naprawy oraz czas, jaki potrzebujemy, aby wykonać usługę. Decyzja o ewentualnej naprawie należy oczywiście do Ciebie.