Wymiana plecków (klapki baterii) Samsung

Tylna pokrywa Twojego smartfonu uległa pęknięciu lub uszkodzeniu? Wymiana tylnej klapki Samsung to usługa właśnie dla Ciebie! Serwis Pan Szybka specjalizuje się w tego typu naprawach. Dzięki naszemu doświadczeniu wymienimy plecki w Samsung na najwyższym poziomie, jeszcze tego samego dnia! Wystarczy, że zarezerwujesz termin naprawy na naszej stronie lub skontaktujesz się z naszą placówką. Nasi specjaliści przedstawią atrakcyjną ofertę oraz ustalą z Tobą szczegóły naprawy.

serwis samsung s20 plus

Cennik wymiany plecków (klapki tylnej) w telefonie Samsung

Wybierz model Twojego urządzenia.

Apple Apple
Samsung Samsung
Xiaomi Xiaomi

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Naprawa telefonów Samsung - Pan Szybka Serwis Samsung

  Jak sprawimy, że Twój Smartfon będzie jak nowo narodzony?

  1. Przyjęcie telefonu do naprawy

  Na wstępie sporządzimy kartę przyjęcia telefonu w naszym serwisie, na której znajdować się będą Twoje dane osobowe wraz z opisem usterki. Dodatkowo na formularzu zamieścimy informacje odnośnie kosztu naprawy jak i czasu realizacji. Po akceptacji warunków usługi zostanie wydany egzemplarz przyjęcia, który będzie potrzebny przy odbiorze gotowego telefonu Samsung.

  2. Dokładna diagnostyka urządzenia

  Przed rozpoczęciem wymiany klapki w Twoim telefonie, przejdzie on dokładną diagnozę pod kątem potencjalnych usterek. Jeśli zajdzie konieczność naprawy pozostałych elementów poinformujemy Cię o tym oraz zaproponujemy najkorzystniejsze rozwiązanie. Warto wspomnieć, że pakiety napraw są zawsze rabatowane!

  3. Profesjonalna wymiana tylnej klapki w Samsung

  Po weryfikacji urządzenia możemy przejść do wykonania profesjonalnej wymiany plecków w Twoim smartfonie Samsung. Nasi technicy posiadają doświadczenie oraz wiedzę, niezbędną do przeprowadzenia naprawy na wysokim poziomie. Możesz być pewien, że dołożymy wszelkich starań, abyś mógł odebrać gotowe urządzenie jak najszybciej.

  4. Już po wszystkim - testowanie i odbiór urządzenia

  Telefon po naprawie jest dokładnie testowany, aby zweryfikować jego poprawne działanie. Po wszystkim poinformujemy Cię o możliwości odbioru urządzenia lub na życzenie klienta odeślemy je pod wskazany adres. Na usługę wymiany klapki w telefonie Samsung udzielamy 3-miesięcznej gwarancji.

  5. Opinie są dla nas ważne - decyzje zostawiamy Tobie

  Ostateczną decyzję zostawiamy Tobie. Jeśli naprawa spełniła Twoje oczekiwania to zachęcamy do podzielenia się opinią na naszej wizytówce Google. Dążymy do tego, aby każdy był zadowolony z efektów naszej pracy. Mamy nadzieję, że Ty również! :)

  wymiana tylnej klapki w telefonie samsung galaxy w serwisie pan szybka

  Ile trwa wymiana plecków (klapki tylnej) w telefonie Samsung?

  Podczas uderzenia klapka telefonu w telefonie Samsung może uszkodzić się, powodując rozszczelnienie smartfona. W najnowszych telefonach Samsung plecki zwykle są szklane, tak też szanse na rozbicie tylnej klapki są wysokie. W serwisie Pan Szybka wymienimy plecki twojego Samsunga tego samego dnia, w zaledwie 30 minut!

  Naprawa wymaga szczególnej ostrożności, ze względu na wrażliwe komponenty znajdujące się tuż pod klapką baterii. Konieczna jest zatem znajomość każdego modelu urządzenia oraz jego specyfiki. Korzystamy wyłącznie z oryginalnych klapek Samsung, aby mieć pewność, że plecki będą pasować do korpusu, a telefon będzie szczelny. Jeśli zdarzy Ci się rozbić plecki w twoim telefonie, zgłoś się jak najszybciej do naszego serwisu w celu weryfikacji i diagnozy.

  Ile kosztuje wymiana plecków (klapki tylnej) Samsung?

  Koszt usługi uwarunkowany jest ceną dostępnych na rynku oryginalnych klapek baterii. Ceny wymiany tylnej klapki Samsung zaczynają się już od 160zł, w zależności od modelu urządzenia oraz tworzywa stosowanego do produkcji klapki baterii. Ceny możesz sprawdzić na naszej stronie internetowej, wyszukując lupką lub wybierając odpowiedni model z menu listy rozwijanej.

  Koszt usługi jest tani w stosunku do gwarantowanej ochrony po wymianie klapki Samsung. Odnowione plecki w telefonie Samsung chronią urządzenie przed czynnikami zewnętrznymi takimi jak kurz czy woda, dlatego warto zainwestować w naprawę.

  wymiana klapki w telefonie samsung galaxy w serwisie panszybka

  Nie masz czasu na wizytę w salonie ?

  Skorzystaj z darmowego kuriera na terenie całej Polski. To proste !

  Formularz

  W naszym sklepie online wybierasz model telefonu, a następnie rodzaj uszkodzenia, które chcesz naprawić. Możesz też skorzystać z opcji darmowej diagnozy usterki, wystarczy kliknąć przycisk znajdujący się poniżej

  Nadanie paczki

  Zamawiając usługę otrzymasz od nas etykietę do wybranego przez Ciebie paczkomatu. Możesz również nadać paczkę we własnym zakresie. Pamiętaj o odpowiednim zabezpieczeniu urządzenia na czas wysyłki.

  Naprawa

  Zdecydowaną większość napraw jesteśmy w stanie wykonać nawet tego samego dnia. Jeśli jednak posiadasz nietypowe urządzenie lub będą potrzebne dodatkowe części, naprawa może się lekko wydłużyć.

  Wysyłka

  Za wykonaną naprawę możesz zapłacić za pobraniem lub w formie przedpłaty. W obu przypadkach zamawiając folię ochronną na swoje urządzenie, otrzymasz bezpłatną przesyłkę zwrotną.

  Wymiana plecków (klapki tylnej) Samsung

  Większość nowych modeli smartfonów Samsung wyposażona jest w szklane plecki, które dodają im elegancji. Niestety zdarza się, że po upadku zostaje uszkodzony nie tylko wyświetlacz, ale również klapka baterii. Doprowadza to do rozszczelnienia korpusu, co znacznie wpływa na bezpieczeństwo smartfona. Wymiana klapki Samsung to usługa, którą wykonać powinien serwis z dużym doświadczeniem. Bezpośrednio pod klapką znajdziemy taśmę od ekranu, baterię oraz złącze ładowania, które przy niewłaściwej ingerencji może się uszkodzić, doprowadzając do utraty jednej z funkcjonalności telefonu. Tylna pokrywa Samsung odpowiada także za prawidłowe odprowadzenie ciepła z urządzenia, dlatego warto rozważyć jej wymianę jak najszybciej.

  wymiana plackow w serwisie samsung panszybka

  W serwisie Pan Szybka do wymiany plecków (klapki tylnej) Samsung korzystamy wyłącznie z oryginalnych części, aby mieć pewność, że naprawa przebiegnie bez jakichkolwiek problemów. Wiemy, jak ważna jest dla klientów jakość usługi oraz wygląd urządzenia. Dlatego też, wykorzystywane części idealnie wpasowują się do korpusu telefonu, przez co telefon jest szczelnie zamknięty. Znamy każdy model od podszewki, dlatego realizowana naprawa trwa zaledwie 30 minut!

  Twój telefon rozbił się i nie jesteś pewien, czy wymiana klapki Samsung przywróci urządzenie do pełnego działania? Nie musisz się martwić. Zdiagnozujemy urządzenie pod kątem dodatkowych usterek, a jeżeli wykryjemy konieczność innej usługi, zadzwonimy do Ciebie. Przy kompleksowej naprawie udzielamy rabatu na kilka usług. Do każdej naprawy przyznajemy 3 miesiące gwarancji.