wymiana klapki iphone 8 plus serwis pan szybka

Wymiana plecków (klapki tylnej) lub obudowy iPhone 8 Plus

Cena: 249 zł

Dołącz folie ochronną.

Zredukujesz koszt wysyłki do 0 zł

- Dodaj do zamówienia

Usługa polega na wymianie zbitych plecków/ klapki iPhone

Naprawa rozbitej klapki tylnej | pęknięte plecki iPhone | szklany tył | broken back glass

Naprawa

w salonie Pan Szybka

od60

minut
znacznik wyboru  Bez rozstawania się z smartfonem
znacznik wyboru  Możliwa płatność kartą
znacznik wyboru  Darmowa konsultacja
Zarezerwuj Wizyte
Naprawa

wysyłkowa

1-3

dni
znacznik wyboru  Bez wychodzenia z domu
znacznik wyboru  Wysyłka zwrotna nawet w 1 dzień
znacznik wyboru  Bezpłatny kurier
Zamów Kuriera

Jak wygląda wymiana plecków, czyli tylnej szybki w iPhone 8 Plus?

Apple iPhone 8 Plus to telefon, który cały czas cieszy się bardzo dużą popularnością. Połączenie eleganckiej ramki ze szklanymi elementami sprawia, że wiele osób uznaje go za jeden z najładniejszych telefonów dostępnych na rynku. Niestety jednak szklane plecki w telefonie, podobnie jak wyświetlacz, mogą być narażone na zarysowania lub rozbicie. Okazuje się, że nawet noszenie telefonu w pokrowcu nie zagwarantuje nam pewności, że telefon w trakcie upadku lub przygniecenia się nie rozbije. Jeśli w takim przypadku dojdzie do uszkodzenia szklanej klapki w telefonie, najlepszym rozwiązaniem będzie wymiana tylnej szybki w iPhone 8 Plus na nową. Dzięki temu telefon po naprawie będzie wyglądać jak nowy, a jego właściciel nie pokaleczy się o kruszące się z klapki baterii szkło. Warto jednak pamiętać o tym, że wymiana plecków będzie możliwa tylko w przypadku, gdy ramka telefonu nie została wgnieciona. Wymieniając tylną szybkę w iPhone 8 Plus, warto zdecydować się na naprawę telefonu w serwisie Pan Szybka. Jako nieliczni w Polsce przeprowadzamy laserowe wymiany szklanej klapki. Po dobraniu odpowiednich ustawień laserowo usuwamy popękane kawałki szybki oraz czyścimy pozostałości kleju. Tylna szybka w iPhone 8 Plus demontowana jest tak, by nie uszkodzić ramki w telefonie.

Ile trwa wymiana klapki w iPhone 8 Plus?

Zastanawiasz się pewnie, jak długo potrwa naprawa Twojego telefonu? Wymiana tylnej szybki w iPhone 8 Plus to prosta naprawa, którą nasz serwis telefonów Apple jest w stanie wykonać nawet tego samego dnia. W przypadku napraw wysyłkowych trzeba jednak doliczyć do naprawy jeszcze czas oczekiwania na kuriera. Chcesz wiedzieć, dlaczego wymianę klapki w iPhone 8 Plus warto wykonać w serwisie Pan Szybka? W naszych punktach stacjonarnych posiadamy profesjonalne urządzenia serwisowe oraz specjalistyczne pomieszczenia, które pozwalają na wykonanie jakościowych napraw telefonów Apple. Posiadamy wieloletnie doświadczenie serwisowe, co pozwala nam na bezbłędne usuwanie wszystkich usterek, które mogą pojawić się w telefonie. Dodatkowo wyróżnia nas szybki czas naprawy oraz atrakcyjne ceny. Ile kosztuje wymiana tylnej szybki w iPhone 8 Plus? Cenę możesz sprawdzić w sklepie internetowym naszego serwisu telefonów Apple. Zawiera ona nową część oraz koszt serwisowej wymiany klapki w iPhone 8 Plus na nową.

 

 

FAQ ?

Odpowiedzi na najczęstsze pytania. To proste !

Wymiana plecków (klapki tylnej) lub obudowy iPhone 8 Plus

Ile kosztuje wymiana plecków / klapki w iPhone 8 Plus?

Cena wymiany plecków / klapki w iPhone 8 Plus to 249zł

Ile trwa wymiana plecków w iPhone 8 Plus?

Wymiana plecków w telefonie to usługa, która składa się z kilku istotnych kroków, które warunkują czas realizacji. Pierwszym krokiem jest jest dokładna diagnoza potwierdzająca, że wystarczy wymienić jedynie szkło tylne, a nie cały korpus. Następnie telefon jest rozkładany i trafia do specjalistycznego lasera, który świetnie radzi sobie z klejem pod pleckami. Kolejnym krokiem jest demontaż rozbitych plecków. Po około dwóch godzinach telefon trafia do czyszczenia, a następnie plecki wklejane są specjalistycznym klejem, który również potrzebuje czasu na skuteczne zadziałanie. Cała operacja trwa około 3-4 godziny. Należy jednak pamiętać, że jest to czas szacunkowy i może różnić się w zależności od zakresu uszkodzenia.

Czy plecki, które stosujecie do montażu są oryginalne?

Naprawa wykonywana jest na wysokiej jakości zamiennikach OEM, które wizualnie nie różnią się od plecków oryginalnych. Apple nie produkuje tylnych klapek na potrzeby serwisu, a w serwisach pogwarancyjnych wymiana samego szkła nie jest możliwa. Wymiana plecków to typowa dla serwisów nieautoryzowanych usługa, która pozwala na zaoszczędzenie stosunkowo dużej kwoty względem wymiany całego korpusu.

Dlaczego warto wymienić plecki w iPhone 8 Plus?

Uszkodzone plecki to przede wszystkim mankament wizualny. Popękane szkło wygląda nieestetycznie i może negatywnie wpłynąć na ogólne korzystanie z urządzenia. W przypadku bezpieczeństwa telefonu, jest on narażony na kontakt z cieczą lub pyłem. Pęknięta tylna szybka jest nieszczelna, co w konsekwencji może doprowadzić do zalania lub zabrudzenia, natomiast pokruszone szkło również może dostać się do wnętrza telefonu i doprowadzić do np. uszkodzenia baterii lub ekranu. Wymiana plecków zwiększy bezpieczeństwo i poprawi estetykę urządzenia.

Czy po wymianie plecków iPhone 8 Plus wygląda jak nowy?

Usługa przeprowadzana jest z jak największą dbałością o szczegóły. Nasza ingerencja nie powinna negatywnie doprowadzić do zmiany wyglądu urządzenia, natomiast ubytki powstałe po uszkodzeniu telefonu nie znikną z ramki, oczek aparatu czy korpusu. Wymieniane zostają same plecki telefonu, które po montażu wyglądają jak nowe, natomiast reszta obudowy pozostaje bez zmian. Jeżeli zależy Ci na kompletnej poprawie wizualnej smartfona, proponujemy wymianę całej obudowy.

Czy po wymianie plecków będzie działać ładowanie indukcyjne?

Jeśli po uszkodzeniu plecków nie zauważyłeś problemu z ładowaniem indukcyjnym, to po naszej usłudze również się to nie zmieni. Nasi specjaliści wymieniając szklane plecki starannie demontują szkło znajdujące się nad modułem ładowania indukcyjnego. Części, z jakich korzystamy podczas naprawy również nie wpływają na działanie indukcji. Komponent ten jest bardzo delikatny, dlatego zalecamy wizytę w serwisie, który specjalizuje się w naprawach uszkodzeń mechanicznych. Sprawdź naszą ofertę.

Pytanie ogólne

Czy telefon po naprawie jest wodoodporny?

Niestety, po każdej ingerencji serwisu telefon traci swój producencki certyfikat wodoszczelności. Dodatkowo, sam producent nie ponosi odpowiedzialności za zalanie telefonu. Naprawa telefonu wiąże się z otwarciem telefonu, a co za tym idzie rozklejeniem uszczelek producenta, które są co prawda wymieniane na nowe, natomiast naprawa wykonywana jest ręcznie. Z tych przyczyn nie jesteśmy w stanie zagwarantować wodoodporności telefonu.

Ile gwarancji otrzymam po naprawie?

W naszym serwisie do każdej naprawy oferujemy 3 miesiące gwarancji. Gwarancja obowiązuje wraz z odbiorem telefonu przez klienta, a nie informacją odnośnie odbioru urządzenia. Warto wspomnieć, że gwarancja rozpatrywana jest tylko w przypadku, jeśli posiadasz wydrukowaną kopię gwarancji.

Czy po naprawie utracę dane telefonu? Czy muszę zrobić kopię zapasową?

Jako serwis pogwarancyjny nie mamy potrzeby ingerowania w dane telefonu podczas jakiejkolwiek naprawy. Telefon możesz oddać do naprawy bez konieczności podawania kodu telefonu, natomiast zalecamy usunięcie hasła blokady w celu sprawniejszego testowania telefonu po usłudze. Bywają również sytuacje, w których do pełnego przeprowadzenia naprawy konieczne jest wyzerowanie telefonu, o którym informujemy klienta przed jego przystąpieniem. Zalecamy zatem stworzenie kopii zapasowej pamięci urządzenia w razie nieprzewidzianych komplikacji, które bardzo rzadko, ale mogą się pojawić.

Czy konieczna jest rezerwacja naprawy przed wizytą w serwisie?

Jeśli zależy Ci na szybszym wykonaniu usługi to warto przed wizytą zarezerwować termin na naszej stronie internetowej. Nasi pracownicy zobaczą twoje zgłoszenie i skontaktują się z Tobą w celu weryfikacji usterki. Jeśli okaże się, że posiadamy na miejscu niezbędne do wykonania usługi części serwisowe, to naprawę możemy wykonać nawet tego samego dnia. Czas wykonania poszczególnych napraw różni się w zależności od zakresu uszkodzenia, dlatego finalne oszacowanie terminu otrzymasz po weryfikacji.