Serwis Samsung A34 5G

Naprawa Samsung A34 5G

Zdarzyła Ci się niefortunna sytuacja związana z uszkodzeniem Twojego Samsung A34 5G? Zapraszamy do serwisu Pan Szybka, gdzie szybko i profesjonalnie przywrócimy smartfon do pełnej sprawności. Usługi serwisowe świadczymy od wielu lat, dzięki temu posiadamy niezbędne doświadczenie aby realizować naprawy na najwyższym poziomie.

Jeśli nie możesz dostarczyć urządzenia osobiście oferujemy naszym klientom usługi naprawy wysyłkowej. Wystarczy, że nadasz do nas swojego Samsung A34 5G, a my zajmiemy się jego kompleksową naprawą. Gotowy smartfon odeślemy na wskazany przez Ciebie adres.

telefon samsung a34 5g

Cennik napraw Samsung A34 5G

Wybierz usługę, którą możemy dla Ciebie zrealizować.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Wymiana szybki Samsung A34 5G

  Wymiana szybki w Samsungu A34 5G to opłacalna usługa dla osób, którym zdarzył się nieszczęśliwy wypadek smartfona. Rozbite szkło może przysporzyć problemów pod względem korzystania z urządzenia. Dodatkowo, telefon narażony jest na czynniki zewnętrzne takie jak pył lub woda, a samo pokruszone szkło może doprowadzić do uszkodzenia matrycy. Ważne jest zatem, żeby wykonać naprawę jak najszybciej.

  Wymianę szybki nazywamy również usługą regeneracji wyświetlacza. Demontaż samej szybki pozwala na zachowanie oryginalnego wyświetlacza, a co za tym idzie, oszczędność dla klienta. Do każdej usługi wymiany szybki w Samsungu A34 5G przyznajemy 3 miesiące gwarancji.

  Wymiana wyświetlacza Samsung A34 5G

  Uszkodzony wyświetlacz Samsunga A34 5G to duże utrudnienie przy korzystaniu z urządzenia. Przy odrobinie szczęścia, uszkodzony wyświetlacz może działać na tyle, żeby z niego korzystać, natomiast w wielu przypadkach nie ma możliwości używania smartfona ze względu na duży zakres uszkodzeń. Do głównych wad wyświetlacza należą między innymi: pojawiające się pasy lub plamy, a także martwe piksele lub uszkodzona warstwa odpowiedzialna za funkcję dotyku.

  Jeśli zauważysz, że po upadku smartfona na wyświetlaczu pojawią się wyżej wymienione problemy, zgłoś się do naszego serwisu. Wykonamy usługę nawet tego samego dnia, a jeśli nie będziemy mieli niezbędnych części na miejscu – zamówimy je na następny dzień. Do każdej naprawy przyznajemy 3 miesiące gwarancji.

  Wymiana baterii Samsung A34 5G

  Wymiana baterii to usługa, która przywróci wydajność twojego smartfona. Zdajemy sobie sprawę, że krótka praca baterii to duże utrudnienie, kiedy smartfon służy nam za narzędzie pracy. Mimo deklaracji producenta odnośnie długości czasu pracy baterii na jednym ładowaniu, może się zdarzyć, że kondycja baterii diametralnie spadnie. Czynnikiem na to jest między innymi niewłaściwa eksploatacja urządzenia, korzystanie z niewłaściwych akcesoriów ładujących, a w skrajnych przypadkach nawet wada fabryczna baterii.

  W serwisie Pan Szybka wymienimy baterię tego samego dnia w niecałą godzinę. Korzystamy wyłącznie z oryginalnych części Samsunga. Na naprawę przyznajemy 3 miesiące gwarancji.

  Wymiana plecków (klapki tylnej) Samsung A34 5G

  Mimo zastosowanego tworzywa sztucznego na tył Samsunga A34 5G może zdarzyć się, że po upadku plecki pękną, powodując rozszczelnienie urządzenia. Dla użytkownika jest to szczególny sygnał prowadzący do wymiany plecków, z uwagi na liczne niebezpieczeństwa związane z uszkodzeniem komponentów. Uszkodzona klapka baterii nie tylko powoduje utratę wodoodporności, ale naraża także płytę główną i inne podzespoły na uszkodzenia.

  W serwisie Pan Szybka korzystamy wyłącznie z oryginalnych części producenta, a na każdą usługę przyznajemy 3 miesiące gwarancji. zarezerwuj usługę i ciesz się swoim telefonem nawet tego samego dnia.

  Odwiedź najczęściej polecany Serwis Samsung A34 5G !

  Posiadamy serwisy w 3 dużych miastach w Polsce. Odwiedź nas i dołącz do grona zadowolonych klientów.

  PanSzybka Warszawa

  pinezka na mapieul. Andrzejowska 6/8
  02-312 Warszawa

  telefon+48 889 952 182 skrzynka mailowawarszawa@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż
  PanSzybka Kraków

  pinezka na mapieul. Fieldorfa-Nila 17
  31-209 Kraków

  telefon+48 690 999 036 skrzynka mailowakrakow@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż
  PanSzybka Gdańsk

  pinezka na mapie Aleja Grunwaldzka 124
  80-244 Gdańsk

  telefon+48 733 321 337 skrzynka mailowagdansk@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż

  Nie masz czasu na wizytę w salonie ?

  Skorzystaj z darmowego kuriera na terenie całej Polski. To proste !

  Formularz

  W naszym sklepie online wybierasz model telefonu, a następnie rodzaj uszkodzenia, które chcesz naprawić. Możesz też skorzystać z opcji diagnozy.

  Nadanie paczki

  Zamawiając usługę otrzymasz od nas etykietę do wybranego przez Ciebie paczkomatu. Możesz również nadać paczkę we własnym zakresie. Pamiętaj o odpowiednim zabezpieczeniu urządzenia na czas wysyłki.

  Naprawa

  Zdecydowaną większość napraw jesteśmy w stanie wykonać nawet tego samego dnia. Jeśli jednak posiadasz nietypowe urządzenie lub będą potrzebne dodatkowe części, naprawa może się lekko wydłużyć.

  Wysyłka

  Za wykonaną naprawę możesz zapłacić za pobraniem lub w formie przedpłaty. W obu przypadkach zamawiając folię ochronną na swoje urządzenie, otrzymasz bezpłatną przesyłkę zwrotną.