Serwis Samsung A510

Naprawa Samsung A510

Potrzebujesz profesjonalnej naprawy Twojego Samsung A510? Pan Szybka oferuje ekspresową pomoc i naprawę na najwyższym poziomie przy wykorzystaniu oryginalnych komponentów. Specjalizujemy się w wymianie zbitych szybek, wyświetlaczy, zużytych baterii, a nawet w przypadku naprawy po zalaniu.

Swoje urządzenie możesz przekazać osobiście do jednego z naszych punktów serwisowych w Gdańsku, Warszawie oraz Krakowie lub wysyłając na adres wybranej placówki. Zaufaj naszym specjalistom i ciesz się w pełni sprawnym telefonem Samsung A510.

serwis samsung a510

Cennik napraw Samsung A510

Wybierz usługę, którą możemy dla Ciebie zrealizować.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Wymiana szybki w Samsung A510

  Rozbicie szybki w Samsung A510 to bardzo częsty skutek upadku lub przygniecenia urządzenia. Korzystnie z telefonu w takim stanie może doprowadzić m. in. do pokaleczeń użytkownika lub uszkodzenia matrycy ekranu. Warto się przed tym uchronić i zlecić wymianę szybki w profesjonalnym serwisie Pan Szybka.

  Przekazując do nas swój Samsung A510 masz pewność, że naprawa zostanie przeprowadzona szybko i sprawnie przy wykorzystaniu szybek najwyższej jakości. Cały proces naprawy polega na separacji poszczególnych warstw ekranu. Takie działanie pozwoli zachować oryginalnie montowany wyświetlacz urządzenia.

  Wymiana wyświetlacza Samsung A510

  Uszkodzenie wyświetlacza w telefonie Samsung A510 często uniemożliwia nam pracę na urządzeniu. W takich przypadkach nie obejdzie się bez profesjonalnej pomocy w serwisie Pan Szybka. Nasi specjaliści zweryfikują zakres usterki i w razie potrzeby szybko i sprawnie wymienią wyświetlacz na nowy, oryginalny.

  Aby zapewnić najlepszą jakość usługi oferujemy 3 miesiące gwarancji oraz pełne wsparcie po naprawie. Swojego Samsung A510 przekażesz do nas osobiście lub wysyłając urządzenie na adres wybranej placówki.

  Wymiana baterii Samsung A510

  Obniżenie kondycji akumulara w telefonie to naturalny proces eksploatacji. Najczęsciej urządzenie wymaga wymiany baterii po okresie około 2 lat. Są sytuacje, w których dojdzie do uszkodzenia ogniwa znacznie wczęśniej czego skutkiem może być bardzo szybkie rozładowywanie się telefonu lub pojawienie się problemu z ładowaniem.

  Serwis Pan Szybka oferuje ekspresową wymianę przy użyciu oryginalnych baterii Samsung. Dzięki temu Twój smartfon po naprawie będzie działał jak nowy. Zamów usługę wymiany baterii i ciesz się odświeżonym Samsung A510 już dziś!

  Wymiana tylnej klapki Samsung A510

  Pęknięta klapka w telefonie sprawia, że smartfon przestaje być szczelny i jest narażony na wszelkiego rodzaju czynniki zewnętrzne. Szczególne ryzyko ponoszą tutaj podzespoły telefonu, które mogą ulec dodatkowym usterkom. Warto w tej sytuacji skorzystać z usługi wymiany klapki w serwisie Pan Szybka.

  Tego typu usługę realizujemy w ciągu 30 minut, dzięki czemu nie musisz rozstawać się ze swoim sprzętem na długo. Dodatkowo aby zapewnić najwyższą jakość usługi oferujemy 3 miesiące gwarancji i wspracie serwisowe po naprawie.

  Odwiedź najczęściej polecany Serwis Samsung A510 !

  Posiadamy serwisy w 3 dużych miastach w Polsce. Odwiedź nas i dołącz do grona zadowolonych klientów.

  PanSzybka Warszawa

  pinezka na mapieul. Andrzejowska 6/8
  02-312 Warszawa

  telefon+48 889 952 182 skrzynka mailowawarszawa@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż
  PanSzybka Kraków

  pinezka na mapieul. Fieldorfa-Nila 17
  31-209 Kraków

  telefon+48 690 999 036 skrzynka mailowakrakow@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż
  PanSzybka Gdańsk

  pinezka na mapie Aleja Grunwaldzka 124
  80-244 Gdańsk

  telefon+48 733 321 337 skrzynka mailowagdansk@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż

  Nie masz czasu na wizytę w salonie ?

  Skorzystaj z darmowego kuriera na terenie całej Polski. To proste !

  Formularz

  W naszym sklepie online wybierasz model telefonu, a następnie rodzaj uszkodzenia, które chcesz naprawić. Możesz też skorzystać z opcji diagnozy.

  Nadanie paczki

  Zamawiając usługę otrzymasz od nas etykietę do wybranego przez Ciebie paczkomatu. Możesz również nadać paczkę we własnym zakresie. Pamiętaj o odpowiednim zabezpieczeniu urządzenia na czas wysyłki.

  Naprawa

  Zdecydowaną większość napraw jesteśmy w stanie wykonać nawet tego samego dnia. Jeśli jednak posiadasz nietypowe urządzenie lub będą potrzebne dodatkowe części, naprawa może się lekko wydłużyć.

  Wysyłka

  Za wykonaną naprawę możesz zapłacić za pobraniem lub w formie przedpłaty. W obu przypadkach zamawiając folię ochronną na swoje urządzenie, otrzymasz bezpłatną przesyłkę zwrotną.