Serwis Samsung Note 20

Naprawa Samsung Note 20

Posiadasz uszkodzony telefon Samsung Note 20? Skontaktuj się z profesjonalnym serwisem Pan Szybka. Oferujemy szereg usług, które pozwolą przywrócić Twój smartfon do pełnej sprawności. Nasi technicy posiadają praktyczne doświadczenie, które przekładają na jakościowe wykonanie naprawy przy wykorzystaniu oryginalnych komponentów zamiennych.

Zachęcamy do rezerwacji wybranego terminu na naszej stronie, pozwoli to skrócić czas potrzebny na naprawę do niezbędnego minimum. Dodatkowo zapewniamy naszym klientom 3 miesiące gwarancji na wszystkie usługi.

telefon samsung note 20

Cennik napraw Samsung Note 20

Wybierz usługę, którą możemy dla Ciebie zrealizować.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Wymiana szybki w Samsung Note 20

  Jeśli Twój Samsung Note 20 ma stłuczony ekran, nie musisz wymieniać całego telefonu. Nasz profesjonalny serwis oferuje szybką i skuteczną wymianę szybki, przywracając Twojemu urządzeniu pierwotną funkcjonalność i estetykę. Nasi wysoko wykwalifikowani technicy to specjaliści w branży mobilnej, którzy posiadają doświadczenie w naprawach smartfonów Samsung. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości części zamiennych oraz nowoczesnych narzędzi, gwarantujemy, że Twój Samsung Note 20 zostanie odnowiony z dbałością o każdy szczegół. Nasza szybka i precyzyjna wymiana szybki pozwoli Ci cieszyć się urządzeniem jeszcze tego samego dnia, od dostarczenia go do serwisu.

  Wymiana wyświetlacza w Samsung Note 20

  Jeśli ekran Twojego urządzenia uległ uszkodzeniu, nie czekaj z jego naprawą. Nasz doświadczony zespół specjalistów oferuje szybką i profesjonalną wymianę wyświetlacza, przywracając Twojemu Note 20 pełną funkcjonalność i wyrazistą jakość obrazu. Dzięki precyzyjnym narzędziom oraz dogłębnemu doświadczeniu w branży mobilnej, zapewniamy, że Twój smartfon zostanie odnowiony z największą starannością.

  Zaufaj profesjonalistom od napraw telefonów i oddaj swojego Samsung Note 20 w ręce ekspertów. Skontaktuj się z nami już dziś, a nasz zespół z przyjemnością pomoże Ci w przywróceniu Twojego urządzenia do pełnej sprawności!

  Wymiana baterii w Samsung Note 20

  Kluczowym elementem w smartfonie jest sprawna bateria, która pozwala nam cieszyć się urządzeniem przez długie godziny. W serwisie Pan Szybka mamy przyjemność zaoferować profesjonalną usługę wymiany baterii w modelu Samsung Note 20. Dzięki naszemu doświadczonemu zespołowi techników oraz wysokiej jakości komponentom, możemy przywrócić Twojemu telefonowi pełną moc i wydajność.

  Podczas naprawy stosujemy oryginalne, certyfikowane baterie, które zapewniają nie tylko optymalną wydajność, ale także długotrwałą żywotność. Dodatkowo, podczas wymiany baterii dbamy o zachowanie integralności pozostałych komponentów telefonu, co gwarantuje, że urządzenie będzie działać jak nowe.

  Wymiana tylnej klapki w Samsung Note 20

  Rozbita klapka w Samsung Note 20? Serwis Pan Szybka oferuje profesjonalną usługę wymiany tylnej klapki w zaledwie 30 minut. Zapewniamy naszym klientom najwyższą jakość naprawy, posługując się oryginalnymi komponentami zamiennymi oraz specjalistycznym sprzętem serwisowym. Z nami Twój smartfon będzie w najlepszych rękach. Skorzystaj z usługi wymiany klapki i przekonaj się, jak szybko i sprawnie możemy przywrócić pełną funkcjonalność Twojemu urządzeniu.

  Odwiedź najczęściej polecany Serwis Samsung Note 20 !

  Posiadamy serwisy w 3 dużych miastach w Polsce. Odwiedź nas i dołącz do grona zadowolonych klientów.

  PanSzybka Warszawa

  pinezka na mapieul. Andrzejowska 6/8
  02-312 Warszawa

  telefon+48 889 952 182 skrzynka mailowawarszawa@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż
  PanSzybka Kraków

  pinezka na mapieul. Fieldorfa-Nila 17
  31-209 Kraków

  telefon+48 690 999 036 skrzynka mailowakrakow@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż
  PanSzybka Gdańsk

  pinezka na mapie Aleja Grunwaldzka 124
  80-244 Gdańsk

  telefon+48 733 321 337 skrzynka mailowagdansk@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż

  Nie masz czasu na wizytę w salonie ?

  Skorzystaj z darmowego kuriera na terenie całej Polski. To proste !

  Formularz

  W naszym sklepie online wybierasz model telefonu, a następnie rodzaj uszkodzenia, które chcesz naprawić. Możesz też skorzystać z opcji diagnozy.

  Nadanie paczki

  Zamawiając usługę otrzymasz od nas etykietę do wybranego przez Ciebie paczkomatu. Możesz również nadać paczkę we własnym zakresie. Pamiętaj o odpowiednim zabezpieczeniu urządzenia na czas wysyłki.

  Naprawa

  Zdecydowaną większość napraw jesteśmy w stanie wykonać nawet tego samego dnia. Jeśli jednak posiadasz nietypowe urządzenie lub będą potrzebne dodatkowe części, naprawa może się lekko wydłużyć.

  Wysyłka

  Za wykonaną naprawę możesz zapłacić za pobraniem lub w formie przedpłaty. W obu przypadkach zamawiając folię ochronną na swoje urządzenie, otrzymasz bezpłatną przesyłkę zwrotną.