Serwis Samsung Note 20

Naprawa Samsung Note 20

Szukasz serwisu, który wykona naprawę Twojego telefonu Samsung Galaxy Note 20? Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Wykonamy dla Ciebie szybką wymianę szybki, wyświetlacza lub baterii na nowe. W razie potrzeby przeprowadzimy diagnozę telefonu oraz naprawimy inne usterki w telefonie Samsung Galaxy Note 20.

telefon samsung note 20

Jakie usługi oferujemy dla urządzenia Samsung Note 20?

Wybierz usługę, którą możemy dla Ciebie zrealizować.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Specyfikacja Samsung Note 20

  Samsung Galaxy Note 20 został wyposażony w mocny ośmiordzeniowy procesor Exynos 990, aż 33% szybszy w porównaniu z Note 10. Jednostka pracuje z częstotliwością 2,70 GHz, w połączeniu z 8GB pamięci RAM zapewnia wysoką wydajność podczas korzystania z aplikacji. Smartfon posiada 6,70 calowy wyświetlacz Super AMOLED o rozdzielczości FHD+ 2400×1080 pikseli i odświerzaniu 60 Hz. Na uwagę zasługuje potrójny aparat z głównym obiektywem o matrycy 9248×6936 pikseli. Pozwala on na wykonywanie świetnych zdjęć i nagrywanie filmów w jakości 8K. Za czas pracy na urządzeniu odpowiada bateria o pojemności 4300mAh z funkcją szybkiego ładowania. Telefon ładuje się do 50% w 30min. Ciekawą funkcją jest PowerShare, pozwalająca na dzielenie się energią z innymi urządzeniami. Note 20 dostępny jest w dwóch wersjach pamięciwych: 128GB i 256GB pamięci do przechowywania danych.

  Wymiana szybki lub wyświetlacza w Samsung Galaxy Note 20

  Najczęściej wykonywaną naprawą w modelu Samsung Galaxy Note 20 jest wymiana szybki bądź wymiana wyświetlacza. Rodzaj proponowanej usługi będzie zależny od rodzaju, jak i zakresu uszkodzeń. W momencie, gdy uszkodzeniu uległ cały moduł wyświetlacza, może być to objawione poprzez problem z wyświetleniem obrazu czy rozlaniem. Wiązało się to będzie z koniecznością wymiany wyświetlacza. W zależności od preferencji może to być nowy, oryginalny wyświetlacz lub dobrej jakości zamiennik. W przypadku, gdy uszkodzeniu ulegnie jedynie warstwa ochronna, wygodniejszym, jak i bardziej ekonomicznym rozwiązaniem będzie wymiana szybki.

  Wymiana baterii w Samsung Galaxy Note 20

  Sprawna i wydajna bateria w telefonie to kwestia podstawowa. Od  niej  właśnie zależy, jak długo będziemy mogli korzystać z telefonu po jego naładowaniu. W nowych telefonach bateria powinna działać niezawodnie przez około dwa pierwsze lata korzystania z telefonu. Często jednak przez niewłaściwe korzystanie lub nadmierną eksploatację, do jej uszkodzenia możemy doprowadzić o wiele  wcześniej. Jeśli zauważysz, że bateria nie działa prawidłowo, powinieneś rozważyć wymianę baterii w Samsung Galacy Note 20 na nową. W razie niepewności co do bezpośredniej przyczyny problemu możemy wykonać pełną diagnozę urządzenia, w celu odnalezienia źródła problemu.

  Wymiana klapki baterii Samsung Galaxy Note 20

  Przenoszenie urządzenia bez wykorzystania pokrowca, czy też niewłaściwie dopasowanego etui może skutkować w perspektywie długofalowej porysowaniem klapki w Samsung Galaxy Note 20,a  wręcz jej uszkodzeniem. Należy zwrócić uwagę, na istotną funkcję pełnioną przez ten element, gdyż odpowiedzialna jest za odprowadzanie ciepła, wodoszczelność i ochronę przed pyłami. Z tego powodu, jeśli klapka baterii uległa uszkodzeniu, należy wziąć pod uwagę wymianę tylnej szybki na nową. Nie dość, że poprawi to wygląd telefonu, ale też zagwarantuje większe bezpieczeństwo.

  Diagnoza telefonu Samsung Galaxy Note 20

  Z chwilą, gdy stwierdzisz, iż telefon nie działa w odpowiedni sposób, nie mając pojęcia co jest przyczyną takiego stanu rzeczy warto zwrócić się do serwisu o wykonanie pełnej diagnozy telefonu Samsung Galaxy Note 20.  Po weryfikacji wszelkich podzespołów możliwe będzie określenie źródła problemu. Pozwoli to na oszacowanie czasu i wycenę naprawy urządzenia, a przez to wesprze w podjęciu decyzji co do opłacalności naprawy urządzenia.

  Odwiedź najczęściej polecany Serwis Samsung Note 20 !

  Posiadamy serwisy w 3 dużych miastach w Polsce. Odwiedź nas i dołącz do grona zadowolonych klientów.

  PanSzybka Warszawa

  ul. Andrzejowska 6/8
  02-312 Warszawa

  +48 889 952 182 warszawa@panszybka.com

  Pn-Pt: 09:00-18:00

  Zaplanuj podróż
  PanSzybka Kraków

  ul. Fieldorfa-Nila 17
  31-209 Kraków

  +48 690 999 036 krakow@panszybka.com

  Pn-Pt: 09:00-18:00

  Zaplanuj podróż
  PanSzybka Gdańsk

  Aleja Grunwaldzka 124
  80-244 Gdańsk

  +48 733 321 337 gdansk@panszybka.com

  Pn-Pt: 09:00-18:00

  Zaplanuj podróż

  Nie masz czasu na wizytę w salonie ?

  Skorzystaj z darmowego kuriera na terenie całej Polski. To proste !

  Formularz

  W naszym sklepie online wybierasz model telefonu, a następnie rodzaj uszkodzenia, które chcesz naprawić. Możesz też skorzystać z opcji diagnozy.

  Nadanie paczki

  Zamawiając usługę otrzymasz od nas etykietę do wybranego przez Ciebie paczkomatu. Możesz również nadać paczkę we własnym zakresie. Pamiętaj o odpowiednim zabezpieczeniu urządzenia na czas wysyłki.

  Naprawa

  Zdecydowaną większość napraw jesteśmy w stanie wykonać nawet tego samego dnia. Jeśli jednak posiadasz nietypowe urządzenie lub będą potrzebne dodatkowe części, naprawa może się lekko wydłużyć.

  Wysyłka

  Za wykonaną naprawę możesz zapłacić za pobraniem lub w formie przedpłaty. W obu przypadkach zamawiając folię ochronną na swoje urządzenie, otrzymasz bezpłatną przesyłkę zwrotną.