serwis xiaomi redmi note 9s

Serwis Xiaomi Redmi Note 9S

Szukasz serwisu, który wykona naprawę Twojego telefonu Xiaomi Redmi Note 9S? Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Jako profesjonalny serwis Xiaomi posidamy wyspecjalizowaną kadrę, która kompleksowo przeprowadzi naprawę Twojego Xiaomi Redmi Note 9S na najwyższym poziomie.

Jeżeli nie wiesz co jest przyczyną źle działającego urządzenia, możesz powierzyć go nam. Nasi specjaliści sprawdzą co w trawie piszczy i postawią odpowiednią diagnozę. Dopiero po akceptacji przystąpią do naprawy Twojego Xiaomi Redmi Note 9S.

Korzystamy tylko z najnowszych sprzętów o sprawdzonej jakości. To wszystko jest gwarancją szybkiej naprawy każdej usterki. Przy usuwaniu uszkodzeń korzystamy z metod laminacji, separacji oraz ciśnieniowo-próżniowej, robimy to starannie z najwyższą precyzją. Powierzając nam swój smartfon nie musisz obawiać się utratą danych. Na każdą usługę dajemy 3-miesięczną gwarancję.

Odwiedź profesjonalny serwis Xiaomi Redmi Note 9S i ciesz się najwyższą jakością naprawy!

Jakie usługi oferujemy dla urządzenia Xiaomi Redmi Note 9S?

Wybierz usługę, którą możemy dla Ciebie zrealizować.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Serwis
  Xiaomi Redmi Note 9S

  Specyfikacja Xiaomi Redmi Note 9S

  Xiaomi po raz pierwszy zastosowało procesor Snapdragon serii 700 w Redmi Note 9S. Jest to jednostka 720G o częstotliwości 2,3 GHz i ośmiu rdzeniach. Zapewnia ona wydajność na najwyższym poziomie. Wyświetlacz wykorzystywany przez smartfon to 6,67 calowy IPS TFT o rozdzielczości 2400x1080 px. Dzięki bardzo dużej pojemności baterii 5020mAh, możemy korzystać ze smartfona przez wiele godzin bez konieczności ładowania. Redmi Note 9S oferuje robienie niesamowitych zdjęć, a wszystko to za sprawą poczwórnego aparatu z głównym obiektywem 48 Mpix. Smartfon dostępny jest w wersji 4/64GB RAM i 6/128GB RAM.

  W większości przypadków nasz serwis Xiaomi rekomenduje wymianę szybki w Xiaomi Redmi Note 9S. Jest to tańsze rozwiązanie od wymiany wyświetlacza na nowy. Niestety jednak nie w każdym przypadku będzie to możliwe.

  Wymiana szybki lub wyświetlacza w Xiaomi Redmi Note 9S

  Najczęstszym problemem, z jakim do nas przychodzicie jest uszkodzenie szybki lub wyświetlacza. W przypadku, jeśli wyświetlacz po upadku pozostaje sprawny, wymieniamy samą szybkę. Niestety nie zawsze to wystarcza. W przypadku, gdy wyświetlacz nie reaguje na dotyk lub widnieją na nim uszkodzenia, konieczna jest jego wymiana. Zalecamy wymianę na wyświetlacz oryginalny, natomiast pozostawiamy klientowi wybór ekranu zamiennego.

  Wymiana baterii w Xiaomi Redmi Note 9S

  Bateria to niewątpliwie jeden z najważniejszych komponentów smartfona. To ona zapewnia nam długie korzystanie z urządzenia tuż po naładowaniu. Producent urządzenia zwykle zapewnia, że bateria powinna być niezawodna przez pierwsze 2 lata. Niestety zdarza się, że przez niewłaściwe ładowanie lub nadmierną eksploatację bateria może ulec uszkodzeniu. Warto w takim przypadku wymienić ją na nową. Jeśli nie jesteś pewien, czy wymiana baterii rozwiąże problem twojego smartfona, zapraszamy do naszego serwisu. Wykonamy dla Ciebie pełną diagnozę oraz odszukamy źródło problemu.

  Wymiana klapki baterii Xiaomi Redmi Note 9S

  Jeśli nie korzystasz z etui lub posiadasz źle dobrany pokrowiec, może się okazać, że klapka zostanie porysowana lub w gorszym wypadku - uszkodzona. Tylna klapka ma za zadanie odprowadzać ciepło z urządzenia, zabezpieczać go przed pyłem i kurzem, a co najważniejsze, zapewniać estetykę smartfona. Dlatego też, w przypadku uszkodzenia zalecamy jej wymianę na nową.

  Diagnoza telefonu Xiaomi Redmi Note 9S

  Jeśli Twój telefon nie działa prawidłowo i nie wiesz, jaka jest tego przyczyna, zachęcamy do wykonania pełnej diagnozy telefonu Xiaomi Redmi Note 9S. W serwisie wykonamy dokładną weryfikację wszystkich podzespołów, aby odnaleźć źródło problemu. Na tej podstawie będziemy mogli określić koszty oraz czas potrzebny na wykonanie naprawy telefonu. Pozwoli to na podjęcie decyzji, czy naprawa telefonu będzie dla Ciebie opłacalna.