Serwis Apple Watch Series 4

Naprawa Apple Watch Series 4

Nasza wykwalifikowana ekipa serwisantów doskonale zna Apple Watch 4 i jest gotowa podjąć się każdego wyzwania naprawczego. Bez względu na problem, z jakim się borykasz, możesz być pewien, że zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby przywrócić Twoje urządzenie do idealnej kondycji.

Nie trać czasu na szukanie innych serwisów – Pan Szybka to miejsce, gdzie Twoje potrzeby naprawcze są naszym priorytetem. Skorzystaj z naszych usług i przekonaj się, dlaczego tak wielu klientów poleca nas swoim znajomym.

Zadzwoń już dziś lub odwiedź naszą stronę internetową, aby umówić się na naprawę Apple Watch 4 w serwisie Pan Szybka. Czekamy na Ciebie gotowi przywrócić Twój zegarek do doskonałego stanu!

wymiana szybki apple watch 4

Cennik napraw Apple Watch Series 4

Wybierz usługę, którą możemy dla Ciebie zrealizować.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Specyfikacja Apple Watch 4

  Apple Watch serii czwartej zaprezentowany został równolegle z takimi modelami smartfonów jak IPhone XR, Xs oraz Xs Max. Zegarek nawiązuje designem do wcześniejszej wersji, lecz obudowa jest cieńsza, a ekran większy. Nowy, 64-bitowy procesor Apple S4 oraz wbudowana pamięć 16gb – podwojona względem poprzednika serii trzeciej sprawiły, że smartwatch zyskał na wydajności oraz płynności. Model ten rozbudowano również o nowości takie jak łączność LTE, wykrywacz upadku oraz czujnik pracy serca, który wykorzystuje impulsy elektryczne.

  W większości przypadków nasz serwis Apple rekomenduje wymianę szybki w Apple Watch Series 4. Jest to tańsze rozwiązanie od wymiany wyświetlacza na nowy. Niestety jednak nie w każdym przypadku będzie to możliwe.

  Wymiana szybki Apple Watch 4

  W serwisie Pan Szybka mamy doskonałą usługę wymiany szybki w Apple Watch 4, która przywróci Twój zegarek do pierwotnej świetności. Jeśli Twoja szybka jest porysowana, pęknięta lub uszkodzona, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc.

  Nasz proces wymiany szybki jest szybki i skuteczny. Nasz doświadczony zespół techników pracuje z precyzją i dokładnością, aby zapewnić Ci wysoką jakość usługi. Przebieg wymiany szybki w Apple Watch 4 zaczynamy od profesjonalnego demontażu zegarka. Następnie usuwamy uszkodzoną szybkę z precyzją, aby nie naruszyć innych elementów urządzenia. Po dokładnym oczyszczeniu powierzchni aplikujemy nową, wysokiej jakości szybkę.

  Kiedy można wykonać wymianę szybki w Apple Watch Series 4?

  Przede wszystkim wtedy, gdy cały wyświetlacz oraz dotyk działają prawidłowo. Jeśli podczas upadku lub przygniecenia wyświetlacz został uszkodzony, wymiana samej szybki nie będzie możliwa. Kiedy należy wymienić wyświetlacz w Apple Watch Series 4? Na naprawę całego modułu wyświetlacza należy zdecydować się wtedy, gdy ekran został uszkodzony, co objawia się nieprawidłowym wyświetlaniem obrazu. W wielu przypadkach obraz może być zdeformowany lub całkowicie niewidoczny.

  Nie jesteś pewny, jaki rodzaj naprawy powinieneś wybrać w swoim smartwatchu? Nasz serwis Apple chętnie Ci doradzi.

  Odwiedź najczęściej polecany Serwis Apple Watch Series 4 !

  Posiadamy serwisy w 3 dużych miastach w Polsce. Odwiedź nas i dołącz do grona zadowolonych klientów.

  PanSzybka Warszawa

  pinezka na mapieul. Andrzejowska 6/8
  02-312 Warszawa

  telefon+48 889 952 182 skrzynka mailowawarszawa@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż
  PanSzybka Kraków

  pinezka na mapieul. Fieldorfa-Nila 17
  31-209 Kraków

  telefon+48 690 999 036 skrzynka mailowakrakow@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż
  PanSzybka Gdańsk

  pinezka na mapie Aleja Grunwaldzka 124
  80-244 Gdańsk

  telefon+48 733 321 337 skrzynka mailowagdansk@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż

  Nie masz czasu na wizytę w salonie ?

  Skorzystaj z darmowego kuriera na terenie całej Polski. To proste !

  Formularz

  W naszym sklepie online wybierasz model telefonu, a następnie rodzaj uszkodzenia, które chcesz naprawić. Możesz też skorzystać z opcji diagnozy.

  Nadanie paczki

  Zamawiając usługę otrzymasz od nas etykietę do wybranego przez Ciebie paczkomatu. Możesz również nadać paczkę we własnym zakresie. Pamiętaj o odpowiednim zabezpieczeniu urządzenia na czas wysyłki.

  Naprawa

  Zdecydowaną większość napraw jesteśmy w stanie wykonać nawet tego samego dnia. Jeśli jednak posiadasz nietypowe urządzenie lub będą potrzebne dodatkowe części, naprawa może się lekko wydłużyć.

  Wysyłka

  Za wykonaną naprawę możesz zapłacić za pobraniem lub w formie przedpłaty. W obu przypadkach zamawiając folię ochronną na swoje urządzenie, otrzymasz bezpłatną przesyłkę zwrotną.