Serwis Samsung A14

Naprawa Samsung A14

Szukasz profesjonalnego miejsca do naprawy Twojego Samsung A14? Serwis Pan Szybka to doskonały wybór jeśli stawiasz na jakość wykonywanej usługi. Zapewniamy szybką i sprawną naprawę przy wykorzystaniu oryginalnych komponentów Samsung.

W naszej ofercie napraw znajdziesz m.in. wymianę zbitej szybki, wymianę wyświetlacza, wymianę zużytej baterii oraz wiele więcej. Jeśli nie wiesz jakiej usługi potrzebuje Twój Samsung A14, nasi specjaliści przeprowadzą wstępną diagnozę i poinformują Cię o potencjalnym koszcie naprawy.

telefon samsung a14

Cennik napraw Samsung A14

Wybierz usługę, którą możemy dla Ciebie zrealizować.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Wymiana szybki Samsung A14

  Rozbita szybka w Samsungu A14 to przykra sytuacja, szczególnie dla osób, które stosunkowo niedawno zakupiły ten model smartfona. Uszkodzenie potrafi na tyle utrudnić korzystanie z urządzenia, że konieczna jest jej wymiana. Zbita szybka ochronna może uszkodzić również wyświetlacz, dlatego ważna jest jej wymiana najlepiej od razu po nieszczęśliwym wypadku. Uszkodzenie szybki wiąże się również z większym ryzykiem zalania telefonu.

  W serwisie Pan Szybka wymienimy szybkę w Samsungu A14 nawet tego samego dnia, zachowując wysoką jakość usługi. Czas naprawy wynosi średnio kilka godzin, dlatego nie musisz rozstawać się na długi czas ze smartfonem. Po usłudze przyznajemy 3 miesiące gwarancji.

  Wymiana wyświetlacza Samsung A14

  Wyświetlacz to najważniejszy komponent każdego smartfona. W Samsungu A14 ze względu na jego duży rozmiar, jest on wysoce narażony na uszkodzenie spowodowane niespodziewanym upadkiem nawet z niewielkiej wysokości. W najgorszym przypadku może zdarzyć się, że wyświetlacz nie będzie wyświetlał żadnej treści (czarny obraz). Wówczas nasz smartfon nie nadaje się do użytku. W większości przypadków natomiast uszkodzona zostaje część matrycy lub warstwa dotykowa. W każdym tym przypadku zalecamy wymianę wyświetlacza w Samsungu A14 na nowy, przywracając jego pełną funkcjonalność.

  Koszt usługi nie przewyższa połowy wartości nowego smartfona, dlatego warto zarezerwować naprawę w serwisie Pan Szybka i już po kilku godzinach cieszyć się nowym, oryginalnym wyświetlaczem. Po każdej usłudze przyznajemy 3 miesiące gwarancji.

  Wymiana baterii Samsung A14

  Do najszybciej wykonywanych napraw telefonu Samsung A14 należy wymiana baterii. Czas realizacji naprawy w naszym serwisie wynosi niecałą godzinę. Po naprawie testujemy urządzenie i ładujemy baterię, aby nie zaskoczyć klienta rozładowanym lub wyłączonym telefonem.

  Fabryczna bateria, według producenta, powinna spełniać swoje zastosowanie i wydajność przez pierwsze dwa lata użytkowania. Mimo tej deklaracji, może zdarzyć się, że bateria straci swoją kondycję o wiele szybciej. Głównymi przyczynami usterek baterii są między innymi: zbyt częste i długie ładowanie smartfona, korzystanie z niesprawdzonych akcesoriów ładujących, a także wady fabryczne.

  Wymiana plecków (klapki tylnej) Samsung A14

  Samsung A14 został wyposażony w plastikową ramkę oraz plastikową klapkę tylną, która mimo wysokiej odporności na uderzenia, może się uszkodzić nawet przy upadku z niewielkiej wysokości. Uszkodzona klapka baterii to jedna z usterek, która może przysporzyć kilku potencjalnych problemów. Pierwszym z nich jest brak szczelności urządzenia. Mimo braku wodoszczelności Samsung A14, klapka chroni podzespoły przez niespodziewanym działaniem czynników zewnętrznych, takich jak pył czy woda. Dodatkowo, klapka baterii odpowiedzialna jest za ochronę obiektywów aparatu oraz odpowiednie odprowadzanie ciepła z urządzenia.

  W serwisie Pan Szybka wykonamy dla Ciebie naprawę wymiany plecków w kilkanaście minut. Korzystamy wyłącznie z oryginalnych części serwisowych, a naprawę przyznajemy 3 miesiące gwarancji.

  Odwiedź najczęściej polecany Serwis Samsung A14 !

  Posiadamy serwisy w 3 dużych miastach w Polsce. Odwiedź nas i dołącz do grona zadowolonych klientów.

  PanSzybka Warszawa

  pinezka na mapieul. Andrzejowska 6/8
  02-312 Warszawa

  telefon+48 889 952 182 skrzynka mailowawarszawa@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż
  PanSzybka Kraków

  pinezka na mapieul. Fieldorfa-Nila 17
  31-209 Kraków

  telefon+48 690 999 036 skrzynka mailowakrakow@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż
  PanSzybka Gdańsk

  pinezka na mapie Aleja Grunwaldzka 124
  80-244 Gdańsk

  telefon+48 733 321 337 skrzynka mailowagdansk@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż

  Nie masz czasu na wizytę w salonie ?

  Skorzystaj z darmowego kuriera na terenie całej Polski. To proste !

  Formularz

  W naszym sklepie online wybierasz model telefonu, a następnie rodzaj uszkodzenia, które chcesz naprawić. Możesz też skorzystać z opcji diagnozy.

  Nadanie paczki

  Zamawiając usługę otrzymasz od nas etykietę do wybranego przez Ciebie paczkomatu. Możesz również nadać paczkę we własnym zakresie. Pamiętaj o odpowiednim zabezpieczeniu urządzenia na czas wysyłki.

  Naprawa

  Zdecydowaną większość napraw jesteśmy w stanie wykonać nawet tego samego dnia. Jeśli jednak posiadasz nietypowe urządzenie lub będą potrzebne dodatkowe części, naprawa może się lekko wydłużyć.

  Wysyłka

  Za wykonaną naprawę możesz zapłacić za pobraniem lub w formie przedpłaty. W obu przypadkach zamawiając folię ochronną na swoje urządzenie, otrzymasz bezpłatną przesyłkę zwrotną.