Serwis Samsung A03s

Naprawa Samsung A03s

Szukasz miejsca, gdzie bezpiecznie przekażesz swojego Samsung A03s na naprawę? Serwis Pan Szybka to profesjonalne podejście do każdej usługi. Posiadamy wyspecjalizowaną kadrę serwisową oraz niezbędne narzędzia aby przeprowadzić naprawę na najwyższym poziomie.

Wizytę zarezerwujesz online lub stacjonarnie w placówce. Czekamy na wasze smartfony w Gdańsku, Warszawie oraz Krakowie. Pamiętaj, że na każdą naprawę zakupioną w naszym serwisie otrzymasz 3 miesiące gwarancji!

telefon samsung a03s

Cennik napraw Samsung A03s

Wybierz usługę, którą możemy dla Ciebie zrealizować.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Wymiana szybki Samsung A03s

  Niespodziewany upadek smartfona może skończyć się uszkodzeniem frontu urządzenia. Przy odrobinie szczęścia uszkodzeniu ulega jedynie szybka wyświetlacza, którą jesteśmy w stanie wymienić pozostawiając oryginalny wyświetlacz telefonu. Rozbita szybka to usługa tańsza względem usługi wymiany wyświetlacza z uwagi na to, że ekran poddaje się procesowi regeneracji, czyli odnowieniu korzystając z wysokiej jakości szybki.

  W serwisie Pan Szybka naprawa trwa kilka godzin, a telefon możesz odebrać tego samego dnia. Na każdą naprawę przyznajemy 3 miesiące gwarancji. Jeśli nie masz pewności, czy wystarczy jedynie wymiana szybki w Samsungu A03s, zgłoś się do nas po darmową ekspertyzę.

  Wymiana wyświetlacza Samsung A03s

  Wyświetlacz telefonu to najważniejszy komponent urządzenia. Nieszczęśliwy upadek smartfona może spowodować, że oprócz szkła ochronnego uszkodzona zostanie również matryca, co znacznie utrudni lub uniemożliwi korzystanie z urządzenia. Jeśli po wypadku zauważysz czarne plamy lub pasy na ekranie, oznacza to właśnie uszkodzenie wyświetlacza.

  W serwisie Pan Szybka wymienimy wyświetlacz w Samsungu A03s tego samego dnia, bez długiego oczekiwania na odbiór urządzenia. Po usłudze przyznajemy 3 miesiące gwarancji, a w przypadku kolejnych usterek pamiętamy o naszych klientach i realizujemy wymiany wyświetlaczy ze zniżką.

  Wymiana baterii Samsung A03s

  Bateria smartfona, jak zapewniają producenci, powinna spełniać swoje pełne wymagania wydajnościowe przez pierwszej dwa lata użytkowania. Niestety, zdarza się, że okres ten znacznie się skraca. Przez niewłaściwe ładowanie urządzenia, pozostawianie telefonu na długi czas w ładowarce lub korzystanie z nieoryginalnych akcesoriów ładujących może się okazać, że bateria uszkodzi się. W najgorszym wypadku bateria spuchnie, doprowadzając do uszkodzenia ekranu lub plecków telefonu.

  Jeśli zauważysz, że bateria zachowuje się w nieprawidłowy sposób, zalecamy jej wymianę na nową. W naszym serwisie wymienimy baterię w Samsungu A03s w kilkanaście minut, podczas demontażu starej baterii przeprowadzimy ekspertyzę smartfona.

  Wymiana klapki baterii Samsung A03s

  Wymiana plecków Samsunga A03s to jedna z najszybciej wykonywanych usług w naszym serwisie. Na naprawę potrzebujemy kilka minut, a twój telefon będzie wyglądał jak nowy. Klapka baterii to ważny komponent smartfona, ponieważ odpowiedzialny jest za poprawne odprowadzanie ciepła z urządzenia, a także zapewnia bezpieczeństwo komponentów wewnętrznych.

  W przypadku uszkodzenia tylnej klapki, nie warto zwlekać z jej wymianą. Zaleca się również stosowanie odpowiednio dobranych pokrowców oraz szkieł ochronnych na ekran w celu zwiększenia bezpieczeństwa urządzenia.

  Odwiedź najczęściej polecany Serwis Samsung A03s !

  Posiadamy serwisy w 3 dużych miastach w Polsce. Odwiedź nas i dołącz do grona zadowolonych klientów.

  PanSzybka Warszawa

  pinezka na mapieul. Andrzejowska 6/8
  02-312 Warszawa

  telefon+48 889 952 182 skrzynka mailowawarszawa@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż
  PanSzybka Kraków

  pinezka na mapieul. Fieldorfa-Nila 17
  31-209 Kraków

  telefon+48 690 999 036 skrzynka mailowakrakow@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż
  PanSzybka Gdańsk

  pinezka na mapie Aleja Grunwaldzka 124
  80-244 Gdańsk

  telefon+48 733 321 337 skrzynka mailowagdansk@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż

  Nie masz czasu na wizytę w salonie ?

  Skorzystaj z darmowego kuriera na terenie całej Polski. To proste !

  Formularz

  W naszym sklepie online wybierasz model telefonu, a następnie rodzaj uszkodzenia, które chcesz naprawić. Możesz też skorzystać z opcji diagnozy.

  Nadanie paczki

  Zamawiając usługę otrzymasz od nas etykietę do wybranego przez Ciebie paczkomatu. Możesz również nadać paczkę we własnym zakresie. Pamiętaj o odpowiednim zabezpieczeniu urządzenia na czas wysyłki.

  Naprawa

  Zdecydowaną większość napraw jesteśmy w stanie wykonać nawet tego samego dnia. Jeśli jednak posiadasz nietypowe urządzenie lub będą potrzebne dodatkowe części, naprawa może się lekko wydłużyć.

  Wysyłka

  Za wykonaną naprawę możesz zapłacić za pobraniem lub w formie przedpłaty. W obu przypadkach zamawiając folię ochronną na swoje urządzenie, otrzymasz bezpłatną przesyłkę zwrotną.