Serwis Xiaomi Mi 9

Naprawa Xiaomi Mi 9

W Serwisie Pan Szybka rozumiemy, jak ważne jest dla Ciebie, aby Twój Xiaomi Mi 9 działał sprawnie i nie tracił na wydajności. Dlatego oferujemy Ci usługę naprawy jeszcze tego samego dnia. Nasza zgrana ekipa specjalistów nie tylko dokładnie diagnozuje problem, ale również błyskawicznie przystępuje do naprawy. Niezależnie od rodzaju usterki, możesz być pewien, że Twój smartfon trafi w ręce profesjonalistów, którzy przywrócą mu pełną funkcjonalność.

Twoje zaufanie jest dla nas priorytetem, dlatego gwarantujemy Ci najwyższą jakość naszych usług naprawy Xiaomi Mi 9. Nasza firma od lat specjalizuje się w serwisie urządzeń mobilnych, co pozwoliło nam zdobyć zaufanie klientów na całym rynku. Każda przeprowadzona przez nas naprawa objęta jest naszą solidną gwarancją, co daje Ci pełną pewność, że Twój smartfon jest w bezpiecznych rękach.

serwis xiaomi mi 9

Cennik napraw Xiaomi Mi 9

Wybierz usługę, którą możemy dla Ciebie zrealizować.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Wymiana szybki w Xiaomi Mi 9

  Nieszczęśliwy wypadek z Twoim Xiaomi Mi 9 zakończył się rozbiciem szybki? Jeśli wyświetlacz urządzenia zachował poprawne działanie to zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty profesjonalnej wymiany szybki w Xiaomi Mi 9. Tego typu usługa pozwoli przywrócić estetykę jak i bezpieczeństwo smartfona oraz zachować oryginalnie montowany ekran. Wybierając Pan Szybka masz gwarancję wykonania jakościowej naprawy w ekspresowym czasie. Po uprzedniej rezerwacji terminu wymienimy zbitą szybkę jeszcze tego samego dnia.

  Wymiana wyświetlacza w Xiaomi Mi 9

  Wymiana wyświetlacza to usługa dedykowana użytkownikom, którzy mają problem z nieprawidłowym wyświetlaniem obrazu lub reakcją na dotyk w Xiaomi Mi 9. Tego typu usterka występuje najczęściej po upadku telefonu i niestety znacząco ogranicza nam korzystanie z urządzenia. Wybierając serwis Pan Szybka masz pewność, że wymiana wyświetlacza zostanie przeprowadzona profesjonalnie i z najwyższymi standardami, zapewniając Ci tym samym jakościową naprawę. Zarezerwuj termin na naszej stronie i ciesz się gotowym Xiaomi Mi 9 jeszcze tego samego dnia!

  Wymiana baterii w Xiaomi Mi 9

  Wydajna bateria to jeden z elementów, które wpływają na nasz komfort pracy na urządzeniu. Mocne zużycie lub uszkodzenie ogniwa powoduje pojawienie się wiele problemów m. in. szybkie rozładowywanie lub samoistne wyłączanie telefonu. Z pomocą przychodzi serwis Pan Szybka, który świadczy profesjonalne usługi wymiany baterii w Xiaomi Mi 9. Nasza usługa opiera się na zapewnieniu najwyższej jakości naprawy, dzięki temu możesz być pewien, że Twój smartfon będzie działał jak nowy.

  Wymiana tylnej klapki w Xiaomi Mi 9

  Tylna klapka w Xiaomi Mi 9 pełni funkcję nie tylko estetyczną ale również ochronną. Uszkodzenie tego elementu ogranicza szczelność urządzenia, przez co smartfon jest znacząco podatny na dostawanie się pyłu i cieczy do środka telefonu. Jest to niezwykle ryzykowne dla podzespołów, które są narażone na pojawienie się potencjalnych usterek. Naszym celem jest zapewnienie najwyższej jakości usług, przy wykorzystaniu oryginalnych komponentów zamiennych.

  Odwiedź najczęściej polecany Serwis Xiaomi Mi 9 !

  Posiadamy serwisy w 3 dużych miastach w Polsce. Odwiedź nas i dołącz do grona zadowolonych klientów.

  PanSzybka Warszawa

  pinezka na mapieul. Andrzejowska 6/8
  02-312 Warszawa

  telefon+48 889 952 182 skrzynka mailowawarszawa@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż
  PanSzybka Kraków

  pinezka na mapieul. Fieldorfa-Nila 17
  31-209 Kraków

  telefon+48 690 999 036 skrzynka mailowakrakow@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż
  PanSzybka Gdańsk

  pinezka na mapie Aleja Grunwaldzka 124
  80-244 Gdańsk

  telefon+48 733 321 337 skrzynka mailowagdansk@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż

  Nie masz czasu na wizytę w salonie ?

  Skorzystaj z darmowego kuriera na terenie całej Polski. To proste !

  Formularz

  W naszym sklepie online wybierasz model telefonu, a następnie rodzaj uszkodzenia, które chcesz naprawić. Możesz też skorzystać z opcji diagnozy.

  Nadanie paczki

  Zamawiając usługę otrzymasz od nas etykietę do wybranego przez Ciebie paczkomatu. Możesz również nadać paczkę we własnym zakresie. Pamiętaj o odpowiednim zabezpieczeniu urządzenia na czas wysyłki.

  Naprawa

  Zdecydowaną większość napraw jesteśmy w stanie wykonać nawet tego samego dnia. Jeśli jednak posiadasz nietypowe urządzenie lub będą potrzebne dodatkowe części, naprawa może się lekko wydłużyć.

  Wysyłka

  Za wykonaną naprawę możesz zapłacić za pobraniem lub w formie przedpłaty. W obu przypadkach zamawiając folię ochronną na swoje urządzenie, otrzymasz bezpłatną przesyłkę zwrotną.