serwis xiaomi mi 9

Serwis Xiaomi Mi 9

Szukasz serwisu, który wykona naprawę Twojego telefonu Xiaomi Mi 9? Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Jako profesjonalny serwis Xiaomi posidamy wyspecjalizowaną kadrę, która kompleksowo przeprowadzi naprawę Twojego Xiaomi Mi 9 na najwyższym poziomie.

Jeżeli nie wiesz co jest przyczyną źle działającego urządzenia, możesz powierzyć go nam. Nasi specjaliści sprawdzą co w trawie piszczy i postawią odpowiednią diagnozę. Dopiero po akceptacji przystąpią do naprawy Twojego Xiaomi Mi 9.

Korzystamy tylko z najnowszych sprzętów o sprawdzonej jakości. To wszystko jest gwarancją szybkiej naprawy każdej usterki. Przy usuwaniu uszkodzeń korzystamy z metod laminacji, separacji oraz ciśnieniowo-próżniowej, robimy to starannie z najwyższą precyzją. Powierzając nam swój smartfon nie musisz obawiać się utratą danych. Na każdą usługę dajemy 3-miesięczną gwarancję.

Odwiedź profesjonalny serwis Xiaomi Mi 9 i ciesz się najwyższą jakością naprawy!

Jakie usługi oferujemy dla urządzenia Xiaomi Mi 9?

Wybierz usługę, którą możemy dla Ciebie zrealizować.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Serwis
  Xiaomi Mi 9

  Specyfikacja Xiaomi Mi 9

  Xiaomi Mi 9 to telefon przemyślany pod względem specyfikacji, ergonomii jak i designu. Zaprezentowany w 2019 roku smartfon wyposażony jest w bardzo dobry ekran AMOLED 6,39" zabezpieczony szkłem Gorilla Glass 6. Pracę telefonu zapewnia ośmiordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 855 z układem graficznym Adreno 640, 6 GB pamięci oraz 128 GB pamięci wewnętrznej. Zestaw ten świetnie spisuje się w testach syntetycznych, co przekłada się na płynne korzystanie.  Czytnik linii papilarnych umiejscowiony w ekranie oraz system rozpoznawania twarzy świetnie zabezpiecza telefon. Dodatkowymi atutami smartfona Xiaomi Mi 9 jest obecność technologii NFC oraz nagrywania filmów w 4K.

  W większości przypadków nasz serwis Xiaomi rekomenduje wymianę szybki w Xiaomi Mi 9. Jest to tańsze rozwiązanie od wymiany wyświetlacza na nowy. Niestety jednak nie w każdym przypadku będzie to możliwe.

  Wymiana szybki lub wyświetlacza w Xiaomi Mi 9

  Najczęstszą naprawą, jaka wykonujemy dla naszych klientów jest wymiana szybki. Popękane szkło utrudnia codzienne użytkowanie, a często doprowadza do uszkodzenia wyświetlacza. Dlatego też zalecamy jak najszybszą naprawę tej usterki. W przypadku uszkodzonego wyświetlacza, oferujemy klientowi wybór ekranu oryginalnego lub zamiennika.

  Wymiana baterii w Xiaomi Mi 9

  W pełni sprawna bateria powinna wspierać nasze urządzenia przez pierwsze 2 lata użytkowania. Niestety, zdarzają się przypadki, że niewłaściwa eksploatacja uszkodzi naszą baterie wcześniej. Jeśli zauważyłeś, że kondycja twojego smartfona uległa zmianie, rozważ wymianę baterii na nową. W naszym serwisie wykonamy dla Ciebie diagnozę i potwierdzimy, czy problem rzeczywiście leży w uszkodzonej baterii.

  Wymiana klapki baterii Xiaomi Mi 9

  Uszkodzenie tylnej klapki spowodowane jest nie tylko upadkiem, ale także złym doborem etui lub pokrowca. W przypadku jakiegokolwiek braku zabezpieczenia telefonu, ryzyko uszkodzenia wzrasta. Tylne plecki smartfona mają za zadanie odprowadzać ciepło oraz chronić urządzenie przed pyłem, także odpowiedzialne są za wodoszczelność. Sugerowana wymiana klapki nie tylko odnowi wygląd telefonu, ale także zapewni odpowiednią ochronę.

  Diagnoza telefonu Xiaomi Mi 11

  Jeśli Twój telefon nie działa prawidłowo i nie wiesz, jaka jest tego przyczyna, zachęcamy do wykonania pełnej diagnozy telefonu Xiaomi Mi 9. W serwisie wykonamy dokładną weryfikację wszystkich podzespołów, aby odnaleźć źródło problemu. Na tej podstawie będziemy mogli określić koszty oraz czas potrzebny na wykonanie naprawy telefonu. Pozwoli to na podjęcie decyzji, czy naprawa telefonu będzie dla Ciebie opłacalna.