serwis samsung a53

Serwis Samsung A53 5G

Serwis Samsung A53 to profesjonalne podejście do powierzonych nam napraw. Szukasz serwisu, który wykona naprawę Twojego telefonu Samsung A53? Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Wykonamy dla Ciebie szybką wymianę szybki, wyświetlacza lub baterii na nowe. W razie potrzeby przeprowadzimy diagnozę telefonu oraz naprawimy inne usterki w telefonie Samsung A53.

Jakie usługi oferujemy dla urządzenia Samsung A53 5G?

Wybierz usługę, którą możemy dla Ciebie zrealizować.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Serwis
  Samsung A53 5G

  Specyfikacja Samsung A53

  Debiut Galaxy A53 pokazał rynkowi, że Samsung ani na chwilę nie zwalnia z produkcją średniobudżetowych smartfonów. Telefon został wyposażony w podzespoły, które z pewnością spełnią wymagania nawet wymagających użytkowników. Sercem urządzenia jest ośmiordzeniowy procesor Exynos 1280 wspomagany pamięcią 8GB RAM. Na dane producent przygotował aż 128 gigabajtów pamięci. Wyświetlacz z smartfonie Samsung A53 jest naprawdę świetnej jakości. Mowa tutaj o ekranie Super AMOLED FullHD+ 6,52" z odświeżaniem 120Hz. Mocną stroną telefonu są jego aparaty. Główny obiektyw 64Mpix wspierany będzie dodatkowymi 3 matrycami - szerokokątną 12Mpix, sensorem makro 5Mpix oraz czujnikiem głębi 5Mpix. Pojemność baterii Samsunga A53 wynosi 4500mAh, która na spokojnie wystarczy na 2 dni pracy urządzenia. Smartfon zabezpieczony jest certyfikatem IP67 oraz posiada niezbędne technologie - NFC, Bluetooth 5.1 oraz łączność 5G.

  Wymiana szybki lub wyświetlacza w Samsung Galaxy A53

  Wymiana szybki lub wyświetlacza to bez wątpienia najczęstsza naprawa w naszym serwisie Samsung. Zdarza się, że po nieszczęśliwych wypadku w naszym urządzeniu dojdzie do rozbicia szybki. W momencie, kiedy wyświetlacz jest sprawny, a ucierpiała jedynie warstwa ochronna, wystarczy wymiana samej szybki. Jest to tańsza usługa względem wymiany wyświetlacza. Niestety, jeśli wyświetlacz również zostanie uszkodzony, konieczna będzie wymiana całego modułu. W naszym serwisie przy wymianie ekranu w Samsungu A53 korzystamy wyłącznie z wyświetlaczy oryginalnych. Dodatkowo udzielamy 3-miesięcznej gwarancji na usługę. Cennik usług znajdziesz powyżej.

  Wymiana baterii w Samsung Galaxy A53

  Bateria smartfona stanowi jeden z najważniejszych podzespołów urządzenia. To od niego zależy jak długo możemy się cieszyć z korzystania ze smartfona. Producent gwarantuje, że oryginalna bateria powinna spełniać swoje zastosowanie przez dwa pierwsze lata użytkowania. Jednak przez nadmierną eksploatację, używanie niewłaściwych akcesoriów lub po prostu wadliwego ogniwa może się zdarzyć, że bateria w naszym telefonie ulegnie uszkodzeniu. W takim przypadku niezbędna jest jej wymiana na nową. W naszym serwisie usługa wymiany baterii trwa niecałą godzinę, ponieważ cenimy czas klientów. Jeśli podejrzewasz, że bateria w twoim Samsungu A53 uległa uszkodzeniu, skontaktuj się z nami. Zdiagnozujemy źródło problemu i pomożemy w wyborze najkorzystniejszego rozwiązania.

  Wymiana klapki baterii Samsung A53

  Tylna klapka smartfona Samsung A53 wpływa nie tylko na aspekt wizualny urządzenia, ale także na jego bezpieczeństwo. Używanie niedopasowanych pokrowców lub etui może trwale uszkodzić plecki, a co za tym idzie - doprowadzić do utraty wodoszczelności. Klapka baterii odpowiedzialna jest również za prawidłowe odprowadzanie ciepła ze smartfona, dlatego ważne jest, aby pozostała nienaruszona. Jeśli zdarzy Ci się przykry wypadek, w którym dojdzie do jej uszkodzenia, zalecamy jej wymianę na nową. W serwisie Pan Szybka usługę wykonamy w pół godziny, żebyś nie musiał na długo rozstawać się ze swoim smartfonem.

  Diagnoza telefonu Samsung A53

  W naszym serwisie możesz wykonać pełną diagnozę Samsung Galaxy A53, dzięki czemu dowiesz się, co może być źródłem twoich problemów z urządzeniem. Wycenimy także koszty naprawy oraz czas potrzebny na jej wykonanie, dzięki czemu będziesz mógł zdecydować, czy naprawa modelu jest opłacalna.