Serwis Samsung A53 5G

Naprawa Samsung A53 5G

Zastanawiasz się gdzie naprawić Samsung A53 5G? Jeśli cenisz sobie jakość oraz czas realizacji usługi to Serwis Pan Szybka jest właśnie dla Ciebie! Oferujemy kompleksowe usługi naprawcze dla telefonów marki Samsung m.in. wymianę zbitych szybek, wymianę wyświetlaczy, baterii oraz wiele więcej napraw dla Samsung A53 5G.

Jeśli nie wiesz jaka usługa będzie dla Ciebie odpowiednia, nasi specjaliści przeprowadzą profesjonalną ekspertyzę i poinformują Cię o każdej usterce oraz zaproponują atrakcyjny koszt naprawy. Dodatkowo zapewniamy 3-miesiące gwarancji na każdą usługę.

telefon samsung a53 5g

Cennik napraw Samsung A53 5G

Wybierz usługę, którą możemy dla Ciebie zrealizować.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  ymiana szybki Samsung A53 5G

  Nieszczęśliwy upadek smartfona często wiąże się z niespodziewanym wydatkiem na naprawę. Najczęściej uszkadza się front telefonu, a konkretnie jego wyświetlacz lub szybka. W przypadku, jeśli na ekranie nie pojawią się pasy lub plamy, wystarczy wymiana samego szkła zabezpieczającego wyświetlacz. Usługa ta jest tańsza względem wymiany całego modułu ekranu.

  Wymiana szybki w Samsungu A53 5G to usługa, którą jesteśmy w stanie wykonać tego samego dnia. Naprawa trwa kilka godzin, abyś nie musiał rozstawać się z telefonem do następnego dnia. Jeśli nie jesteś pewien usterki, jaka przydarzyła się twojemu smartfonowi, odwiedź jeden z naszych serwisów w celu bezpłatnej diagnozy.

  Wymiana wyświetlacza Samsung A53 5G

  Podczas upadku telefonu istnieje spore ryzyko uszkodzenia matrycy urządzenia. Tego typu usterka znacznie ogranicza funkcjonowanie naszego smartfonu. Aby przywrócić Twojego Samsung A53 5G do pełnej sprawności konieczna będzie wizyta w profesjonalnym serwisie takim jak Pan Szybka.

  Nasi specjaliści zajmą się Twoim sprzętem kompleksowo i szybko wymienią wadliwy komponent na nowy. Przy montażu nowego wyświetlacza korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych, oryginalnych części. Dzięki temu wyświetlany obraz będzie w doskonałej jakości. Na ekran jak i jego wymianę oferujemy 3-miesiące gwarancji.

  Wymiana baterii Samsung A53 5G

  Szybko rozładowujący się telefon Samsung A53 5G czy problemy z jego ładowaniem to jedne z oznak, które mogą wskazywać na uszkodzoną lub mocno zużytą baterię. W krytycznych sytuacjach bateria potrafi napuchnąć przez co zacznie wywierać nacisk na pozostałe komponenty urządzenia. Serwis Pan Szybka oferuje szybką i skuteczną wymianę baterii w Samsung A53 5G aby przyrócić pełny komfort użytkownia z telefonu.

  Dzięki zastosowaniu oryginalnych ogniw zapewniamy najwyższą jakość usługi objętą 3-miesięczną gwarancją. Należy pamiętać, że każdy akumulator ma swoją ograniczoną żywotność i przyjdzie w końcu taki moment, że użytkownik będzie zmuszony wymienić baterię. Warto wówczas mieć zaufany serwis, który profesjonalnie zajmie się Twoim smartfonem.

  Wymiana plecków (klapki tylnej) Samsung A53 5G

  Tylna klapka w telefonie zapewnia mu szczelność i ochronę przed dostawaniem się wody oraz pyłu. Uszkodzenie plecków wiąże się zatem z narażeniem podzespołów na pojawienie się dodatkowych usterek. Aby tego uniknąć zaleca się jak najszybszą wymianę klapki w profesjonalnym serwisie takim jak Pan Szybka.

  Nasi specjaliści wymienią zbite plecki od ręki, w przeciągu 15 minut. Wystarczy, że zarezerwujesz wybrany termin na naszej stronie lub skontaktujesz się z placówką. Na każdą wykonywaną przez nas usługę zapewniamy 3-miesiące gwarancji!

  Odwiedź najczęściej polecany Serwis Samsung A53 5G !

  Posiadamy serwisy w 3 dużych miastach w Polsce. Odwiedź nas i dołącz do grona zadowolonych klientów.

  PanSzybka Warszawa

  pinezka na mapieul. Andrzejowska 6/8
  02-312 Warszawa

  telefon+48 889 952 182 skrzynka mailowawarszawa@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż
  PanSzybka Kraków

  pinezka na mapieul. Fieldorfa-Nila 17
  31-209 Kraków

  telefon+48 690 999 036 skrzynka mailowakrakow@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż
  PanSzybka Gdańsk

  pinezka na mapie Aleja Grunwaldzka 124
  80-244 Gdańsk

  telefon+48 733 321 337 skrzynka mailowagdansk@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż

  Nie masz czasu na wizytę w salonie ?

  Skorzystaj z darmowego kuriera na terenie całej Polski. To proste !

  Formularz

  W naszym sklepie online wybierasz model telefonu, a następnie rodzaj uszkodzenia, które chcesz naprawić. Możesz też skorzystać z opcji diagnozy.

  Nadanie paczki

  Zamawiając usługę otrzymasz od nas etykietę do wybranego przez Ciebie paczkomatu. Możesz również nadać paczkę we własnym zakresie. Pamiętaj o odpowiednim zabezpieczeniu urządzenia na czas wysyłki.

  Naprawa

  Zdecydowaną większość napraw jesteśmy w stanie wykonać nawet tego samego dnia. Jeśli jednak posiadasz nietypowe urządzenie lub będą potrzebne dodatkowe części, naprawa może się lekko wydłużyć.

  Wysyłka

  Za wykonaną naprawę możesz zapłacić za pobraniem lub w formie przedpłaty. W obu przypadkach zamawiając folię ochronną na swoje urządzenie, otrzymasz bezpłatną przesyłkę zwrotną.