Serwis Samsung M20

Naprawa Samsung M20

Serwis Samsung M20 to profesjonalne podejście do powierzonych nam napraw. Szukasz serwisu, który wykona naprawę Twojego telefonu Samsung Galaxy M20? Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Wykonamy dla Ciebie szybką wymianę szybki, wyświetlacza lub baterii na nowe. W razie potrzeby przeprowadzimy diagnozę telefonu oraz naprawimy inne usterki w telefonie Samsung Galaxy M20.

wymiana baterii samsung m

Jakie usługi oferujemy dla urządzenia Samsung M20?

Wybierz usługę, którą możemy dla Ciebie zrealizować.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Specyfikacja Samsung M20

  Samsung Galaxy M20 zaprezentowany został na rynku polskim w 2019 roku. Wyposażony został w procesor Samsung Exynos 7904 z pamięcią RAM rzędu 4GB. Urządzenie pracuje dzięki systemowi Android 8.1 Oreo. Telefon posiada dobry wyświetlacz TFT 6,3 cala o rozdzielczości 1080 x 2340px. Producent wyposażył smartfon w 64GB pamięci masowej oraz w pojemną baterię 5000mAh, która pozwala na korzystanie z Samsunga M20 nawet przez dwa dni. Samsung M20 jest dla osób, które cenią sobie jakość wykonania względem ceny.

  W większości przypadków nasz serwis Xiaomi rekomenduje wymianę szybki w Xiaomi Mi 11. Jest to tańsze rozwiązanie od wymiany wyświetlacza na nowy. Niestety jednak nie w każdym przypadku będzie to możliwe.

  Wymiana szybki lub wyświetlacza w Samsung M20

  Najczęstszą naprawą, jaką wykonujemy w Samsung M20 jest wymiana pękniętej szybki. Zabieg ten polega na odseparowaniu uszkodzonej szybki od wyświetlacza oraz na montażu nowej. Niestety, nie w każdym przypadku wymiana samej szybki wystarczy. Często jesteśmy zmuszeni wymienić cały wyświetlacz, który po upadku lub innym incydencie został uszkodzony. W przypadku wymiany wyświetlacza dajemy klientowi możliwość wyboru oryginalnego lub zamiennego ekranu zgodnie z jego preferencją.

  Wymiana baterii w Samsung M20

  Podstawą stabilnego działania każdego smartfona jest w pełni sprawna bateria. Oryginalna bateria producenta powinna pozostać niezawodna przez około 2 lata. Niestety zdarza się, że poprzez nieodpowiednią eksploatację lub nadmierne ładowanie, bateria zacznie działać nieprawidłowo. Jeśli nie jesteś pewien, czy bezpośrednią przyczyną nieprawidłowego działania twojego telefonu jest bateria – wykonamy diagnozę, aby znaleźć źródło problemu.

  Wymiana klapki baterii Samsung M20

  Tylna klapka baterii odpowiada nie tylko za estetykę telefonu, ale także za odpowiednie odprowadzenie ciepła oraz wodoszczelność smartfona. Jeśli nie stosujesz pokrowca lub korzystasz ze źle dobranego etui, może się zdarzyć, że klapka porysuje się, lub co najgorsze, zostanie uszkodzona. Dlatego też zalecamy wymianę klapki na nową, co poprawi wygląd i bezpieczeństwo smartfona.

  Diagnoza telefonu Samsung M20

  Jeśli Twój telefon nie działa prawidłowo i nie wiesz, jaka jest tego przyczyna, zachęcamy do wykonania pełnej diagnozy telefonu Samsung M20. W serwisie wykonamy dokładną weryfikację wszystkich podzespołów, aby odnaleźć źródło problemu. Na tej podstawie będziemy mogli określić koszty oraz czas potrzebny na wykonanie naprawy telefonu. Pozwoli to na podjęcie decyzji, czy naprawa telefonu będzie dla Ciebie opłacalna.

  Odwiedź najczęściej polecany Serwis Samsung M20 !

  Posiadamy serwisy w 3 dużych miastach w Polsce. Odwiedź nas i dołącz do grona zadowolonych klientów.

  PanSzybka Warszawa

  ul. Andrzejowska 6/8
  02-312 Warszawa

  +48 889 952 182 warszawa@panszybka.com

  Pn-Pt: 09:00-18:00

  Zaplanuj podróż
  PanSzybka Kraków

  ul. Fieldorfa-Nila 17
  31-209 Kraków

  +48 690 999 036 krakow@panszybka.com

  Pn-Pt: 09:00-18:00

  Zaplanuj podróż
  PanSzybka Gdańsk

  Aleja Grunwaldzka 124
  80-244 Gdańsk

  +48 733 321 337 gdansk@panszybka.com

  Pn-Pt: 09:00-18:00

  Zaplanuj podróż

  Nie masz czasu na wizytę w salonie ?

  Skorzystaj z darmowego kuriera na terenie całej Polski. To proste !

  Formularz

  W naszym sklepie online wybierasz model telefonu, a następnie rodzaj uszkodzenia, które chcesz naprawić. Możesz też skorzystać z opcji diagnozy.

  Nadanie paczki

  Zamawiając usługę otrzymasz od nas etykietę do wybranego przez Ciebie paczkomatu. Możesz również nadać paczkę we własnym zakresie. Pamiętaj o odpowiednim zabezpieczeniu urządzenia na czas wysyłki.

  Naprawa

  Zdecydowaną większość napraw jesteśmy w stanie wykonać nawet tego samego dnia. Jeśli jednak posiadasz nietypowe urządzenie lub będą potrzebne dodatkowe części, naprawa może się lekko wydłużyć.

  Wysyłka

  Za wykonaną naprawę możesz zapłacić za pobraniem lub w formie przedpłaty. W obu przypadkach zamawiając folię ochronną na swoje urządzenie, otrzymasz bezpłatną przesyłkę zwrotną.