Serwis Xiaomi POCO X3

Naprawa Xiaomi POCO X3

Szukasz serwisu, który wykona naprawę Twojego telefonu Xiaomi POCO X3? Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Jako profesjonalny serwis Xiaomi posidamy wyspecjalizowaną kadrę, która kompleksowo przeprowadzi naprawę Twojego POCO X3 na najwyższym poziomie.

Jeżeli nie wiesz co jest przyczyną źle działającego urządzenia, możesz powierzyć go nam. Nasi specjaliści sprawdzą co jest problemem i postawią odpowiednią diagnozę. Dopiero po akceptacji przystąpią do naprawy Twojego Xiaomi POCO X3.

Korzystamy tylko z najnowszych sprzętów o sprawdzonej jakości. To wszystko jest gwarancją szybkiej naprawy każdej usterki. Przy usuwaniu uszkodzeń korzystamy z metod laminacji, separacji oraz ciśnieniowo-próżniowej, robimy to starannie z najwyższą precyzją. Powierzając nam swój smartfon nie musisz obawiać się utratą danych. Na każdą usługę dajemy 3-miesięczną gwarancję.

Odwiedź profesjonalny serwis Xiaomi POCO X3 i ciesz się najwyższą jakością naprawy!

serwis xiaomi poco x3

Cennik napraw Xiaomi POCO X3

Wybierz usługę, którą możemy dla Ciebie zrealizować.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Specyfikacja Xiaomi POCO X3

  Xiaomi POCO X3 wyposażony jest w procesor Qualcomm Snapdragon 732G o ośmiu rdzeniach i taktowaniu 2,30 GHz. Co w połączeniu z aż 6GB pamięci RAM daje nam jeden z najbardziej wydajnych urządzeń dostępnych na rynku w tej cenie. 6,67 calowy ekran posiada wyświetlacz w technologi IPS TFT o rozdzielczości 2400×1080 px. Co do aparatów nie ma znaczącej różnicy między POCO X3 a innymi smartfonami Xiaomi. Standardowo mamy doczynienia z czterema obiektywami z tyłu, w tym główny o matrycy 64 Mpx pozwalającej na nagrywanie filmów w jakości 4K. Telefon możemy wybrać w dwóch wariantach pamięciowych: 64GB i 128GB pamięci do przechowywania plików.

  W większości przypadków nasz serwis Xiaomi rekomenduje wymianę szybki w Xiaomi POCO X3. Jest to tańsze rozwiązanie od wymiany wyświetlacza na nowy. Niestety jednak nie w każdym przypadku będzie to możliwe.

  Wymiana szybki lub wyświetlacza w Xiaomi POCO X3

  Niewątpliwie najczęstszą naprawą z jaką mamy styczność jest wymiana zbitej szybki ekranu. Nie zawsze jednak jest to wystarczające aby rozwiązać problem z urządzeniem. Podczas upadku lub innego niechcianego incydentu może dojść do uszkodzenia wyświetlacza. Wtedy wówczas następuje konieczność jego wymiany co wiąże się ze znacznie wyższą ceną niż w przypadku wymiany samej szybki. Korzystając z usługi wymiany szybki dla Xiaomi POCO X3, klient ma możliwość wyboru między oryginalnym wyświetlaczem a tańszym, najwyższej jakości zamiennikiem. Wszystko zależy od preferencji użytkownika.

  Wymiana baterii w Xiaomi POCO X3

  Xiaomi POCO X3 posiada baterię o dużej pojemności aż 5160mAh! Taka bateria pozwoli użytkownikowi korzystać z urządzenia nawet do dwóch dni. Oryginalna bateria producenta powinna służyć nam przez około dwa lata. Zdarza się jednak tak, że poprzez zbyt częste ładowanie telefonu, kondycja baterii może ulec pogorszeniu. Zalecamy wówczas wymianę baterii na nową aby zapewnić sobie większy komfort z użytkowania Xiaomi POCO X3.

  Wymiana klapki baterii w Xiaomi POCO X3

  Tylna klapka baterii w Xiaomi POCO X3, nadaje smartfonie nowoczesny i elegancki design a także dba o odpowiednie odprowadzanie ciepła z urządzenia i chroni przed pyłem oraz kurzem. Uszkodzenie klapki tylnej wiąże się z ryzykiem przedostania się wody do wnętrza telefonu, co może spowodować uszkodzenie podzespołów. Jeśli na Twoim Xiaomi POCO X3 zauważysz pękniętą lub zniekształconą tylną klapkę baterii, zalecamy jej wymianę aby uniknąć dodatkowych kosztów naprawy.

  Diagnoza telefonu Xiaomi POCO X3

  Jeśli Twój telefon nie działa prawidłowo i nie wiesz, jaka jest tego przyczyna, zachęcamy do wykonania pełnej diagnozy telefonu Xiaomi POCO X3. W serwisie wykonamy dokładną weryfikację wszystkich podzespołów, aby odnaleźć źródło problemu. Na tej podstawie będziemy mogli określić koszty oraz czas potrzebny na wykonanie naprawy telefonu. Pozwoli to na podjęcie decyzji, czy naprawa telefonu będzie dla Ciebie opłacalna.

  Odwiedź najczęściej polecany Serwis Xiaomi POCO X3 !

  Posiadamy serwisy w 3 dużych miastach w Polsce. Odwiedź nas i dołącz do grona zadowolonych klientów.

  PanSzybka Warszawa

  pinezka na mapieul. Andrzejowska 6/8
  02-312 Warszawa

  telefon+48 889 952 182 skrzynka mailowawarszawa@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż
  PanSzybka Kraków

  pinezka na mapieul. Fieldorfa-Nila 17
  31-209 Kraków

  telefon+48 690 999 036 skrzynka mailowakrakow@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż
  PanSzybka Gdańsk

  pinezka na mapie Aleja Grunwaldzka 124
  80-244 Gdańsk

  telefon+48 733 321 337 skrzynka mailowagdansk@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż

  Nie masz czasu na wizytę w salonie ?

  Skorzystaj z darmowego kuriera na terenie całej Polski. To proste !

  Formularz

  W naszym sklepie online wybierasz model telefonu, a następnie rodzaj uszkodzenia, które chcesz naprawić. Możesz też skorzystać z opcji diagnozy.

  Nadanie paczki

  Zamawiając usługę otrzymasz od nas etykietę do wybranego przez Ciebie paczkomatu. Możesz również nadać paczkę we własnym zakresie. Pamiętaj o odpowiednim zabezpieczeniu urządzenia na czas wysyłki.

  Naprawa

  Zdecydowaną większość napraw jesteśmy w stanie wykonać nawet tego samego dnia. Jeśli jednak posiadasz nietypowe urządzenie lub będą potrzebne dodatkowe części, naprawa może się lekko wydłużyć.

  Wysyłka

  Za wykonaną naprawę możesz zapłacić za pobraniem lub w formie przedpłaty. W obu przypadkach zamawiając folię ochronną na swoje urządzenie, otrzymasz bezpłatną przesyłkę zwrotną.