Serwis Samsung S22 Plus

Naprawa Samsung S22 Plus

Zastanawiasz się gdzie naprawić Samsung S22 Plus? Serwis Pan Szybka oferuje profesjonalne usługi naprawcze dla telefonów marki Samsung. Łączymy doświadczenie zawodowe z pasją, dzięki czemu każdy przypadek traktujemy indywidualnie. Poradzimy sobie z każdym problemem w Samsung S22 Plus, począwszy od zbitych szybek po skomplikowane naprawy układów płyty głównej.

Czekamy na wasze smartfony w Gdańsku, Warszawie oraz Krakowie. Jeśli jednak nie możesz dostarczyć urządzenia osobiście, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty naprawy wysyłkowej. Możesz wysłać do nas Samsung S22 Plus z każdego miejsca w Polsce.

smartfon samsung galaxy s22 plus

Cennik napraw Samsung S22 Plus

Wybierz usługę, którą możemy dla Ciebie zrealizować.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Wymiana szybki Samsung S22 Plus

  Każdy upadek smartfona może doprowadzić do sporych uszkodzeń, które zmniejszają komfort korzystania z telefonu. Jeśli masz szczęście, upadek może spowodować jedynie uszkodzenie szybki chroniącej ekran. Jest to z pewnością tańsza naprawa, pozwalająca na zachowanie oryginalnego wyświetlacza telefonu.

  Wymiana szybki polega na ostrożnym demontażu wyświetlacza z ramki telefonu. Proces odbywa się przy wysokiej temperaturze, dlatego ważne jest doświadczenie serwisantów. Pomyślne usunięcie rozbitej szybki umożliwia regenerację oryginalnego wyświetlacza.

  Wymiana wyświetlacza Samsung S22 Plus

  Wyświetlacz, choć zabezpieczony szkłem Gorilla Glass Victus, narażony jest na uszkodzenia niezależnie od tego, jak bardzo dbamy o nasze urządzenie. Często nie wystarczają nawet odpowiednie szkła ochronne, folie hydrożelowe czy pokrowce. Głównym powodem uszkodzeń smartfona są upadki z wysokości. Prowadzą często do trwałego uszkodzenia wyświetlacza, który niestety trzeba wymienić.

  Rozległe uszkodzenie wyświetlacza może uniemożliwić korzystanie z urządzenia. Uszkodzony dotyk, widoczne pasy lub plamy na ekranie to najczęstsze objawy uszkodzonego wyświetlacza. Często również ekran nie wyświetla żadnej treści, co także jest spowodowane jego uszkodzeniem. Warto wtedy zwrócić się do profesjonalnego serwisu Samsung S22 Plus. Wymiana przywróci pełne działanie urządzenia.

  Wymiana baterii Samsung S22 Plus

  Producent zwykle zapewnia, że bateria utrzyma swoje właściwości przez pierwsze dwa lata użytkowania. Często jednak dochodzi do uszkodzenia przez nieodpowiednie akcesoria lub nadmierne ładowanie.

  Wymiana baterii Samsunga S22 Plus przebiega bardzo szybko, bo w niecałą godzinę. Jest to ważny komponent telefonu, dlatego warto nadzorować jego sprawność. Dzięki aplikacji Samsung Members zainstalowanej na twoim smartfonie S22 Plus możesz wykonać diagnozę urządzenia, w tym właśnie baterii. Jeśli okaże się, że bateria nie jest w najlepszym stanie, rozważ jej wymianę. Uszkodzona bateria może doprowadzić nawet do uszkodzenia wyświetlacza lub innych komponentów. W naszym serwisie posiadamy większość baterii popularnych urządzeń firmy Samsung, dlatego naprawa przebiega sprawnie i szybko.

  Wymiana klapki baterii Samsung S22 Plus

  Klapka baterii w modelu Samsung S22 Plus jest co prawda stworzona z mocnego plastiku, natomiast przy korzystaniu może stracić na estetyce, a w najgorszym przypadku zostać uszkodzona. Oczka aparatów są szklane, dlatego tym bardziej narażone na uszkodzenia.

  Warto rozważyć jej wymianę z kilku powodów – klapka baterii odpowiedzialna jest za odprowadzanie ciepła z urządzenia, natomiast stłuczone oczka aparatu mogą doprowadzić do uszkodzenia obiektywów. W serwisie Pan Szybka wymienimy klapkę w niecałe 30 minut!

  Odwiedź najczęściej polecany Serwis Samsung S22 Plus !

  Posiadamy serwisy w 3 dużych miastach w Polsce. Odwiedź nas i dołącz do grona zadowolonych klientów.

  PanSzybka Warszawa

  pinezka na mapieul. Andrzejowska 6/8
  02-312 Warszawa

  telefon+48 889 952 182 skrzynka mailowawarszawa@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż
  PanSzybka Kraków

  pinezka na mapieul. Fieldorfa-Nila 17
  31-209 Kraków

  telefon+48 690 999 036 skrzynka mailowakrakow@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż
  PanSzybka Gdańsk

  pinezka na mapie Aleja Grunwaldzka 124
  80-244 Gdańsk

  telefon+48 733 321 337 skrzynka mailowagdansk@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż

  Nie masz czasu na wizytę w salonie ?

  Skorzystaj z darmowego kuriera na terenie całej Polski. To proste !

  Formularz

  W naszym sklepie online wybierasz model telefonu, a następnie rodzaj uszkodzenia, które chcesz naprawić. Możesz też skorzystać z opcji diagnozy.

  Nadanie paczki

  Zamawiając usługę otrzymasz od nas etykietę do wybranego przez Ciebie paczkomatu. Możesz również nadać paczkę we własnym zakresie. Pamiętaj o odpowiednim zabezpieczeniu urządzenia na czas wysyłki.

  Naprawa

  Zdecydowaną większość napraw jesteśmy w stanie wykonać nawet tego samego dnia. Jeśli jednak posiadasz nietypowe urządzenie lub będą potrzebne dodatkowe części, naprawa może się lekko wydłużyć.

  Wysyłka

  Za wykonaną naprawę możesz zapłacić za pobraniem lub w formie przedpłaty. W obu przypadkach zamawiając folię ochronną na swoje urządzenie, otrzymasz bezpłatną przesyłkę zwrotną.