Serwis Samsung A9

Naprawa Samsung A9

Szukasz serwisu, który wykona naprawę Twojego Samsung A9? Zapraszamy do skorzystania z usług profesjonalnego serwisu Pan Szybka. Nasi technicy specjalizują się w naprawie uszkodzeń mechanicznych jak również diagnozy i napraw po zalaniu.

Zachęcamy do rezerwacji terminu na naszej stronie lub poprzez bezpośredni kontakt z serwisem. Większość napraw jesteśmy w stanie wykonać jeszcze tego samego dnia od przyjęcia urządzenia w placówce.

serwis samsung a9

Cennik napraw Samsung A9

Wybierz usługę, którą możemy dla Ciebie zrealizować.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Wymiana szybki w Samsung A9

  Podczas upadku telefonu najczęstszym skutkiem jest rozbicie szybki wyświetlacza. Taka usterka potrafi znacznie utrudnić nam korzystanie z telefonu oraz niesie ze sobą ryzyko pokaleczenia o skruszone szkło. Aby zabezpieczyć smartfon przed rozwojem uszkodzeń zaleca się wymianę szybki w profesjonalnym serwisie Pan Szybka.

  Nasza placówka posiada niezbędne doświadczenie oraz narzędzia, dzięki którym realizujemy naprawy na najwyższym poziomie. Rezerwując termin na naszej stronie skracasz czas potrzebny na naprawę do niezbędnego minimum. Zazwyczaj wymianę szybki wykonujemy jeszcze tego samego dnia od przyjęcia telefonu w serwisie.

  Wymiana wyświetlacza w Samsung A9

  Wymiana wyświetlacza w telefonie Samsung A9 to proces polegający na wyklejeniu uszkodzonego komponentu z korpusu urządzenia. Do tego typu naprawy niezbędne są tutaj specjalistyczne narzędzia oraz odpowiednia wiedza i doświadczenie. Serwis Pan Szybka służy profesjonalną pomocą w przypadku naprawy Twojego Samsung A9.

  Zachęcamy do rezerwacji terminu na naszej stronie lub bezpośrednio w wybranym serwisie. Pozwoli to skrócić czas oczekiwania na naprawę. Dodatkowo na każdą usługę oferujemy 3 miesiące gwarancji i wsparcia serwisowego.

  Wymiana baterii w Samsung A9

  Szybkie rozładowywanie się urządzenia może wskazywać na to, że Twój telefon potrzebuje kompleksowej wymiany baterii. Serwis Pan Szybka służy ekspresową usługą wymiany jeszcze w ten sam dzień od przyjęcia urządzenia w placówce. Posiadamy niezbędne doświadczenie i narzędzia aby przeprowadzić naprawę na najwyższym poziomie.

  Kwestia jakości jest dla nas najważniejsza, dlatego korzystamy wyłącznie z oryginalnych ogniw dla modeli Samsung A9. Zarezerwuj wizytę na naszej stronie lub skontaktuj się z wybranym serwisem. Nasi specjaliści kompleksowo zajmą się naprawą Twojego Samsung A9.

  Wymiana tylnej klapki w Samsung A9

  Uszkodzenie tylnej klapki powoduje, że telefon staje się nieszczelny. Aby zapobiec pojawieniu się dodatkowych usterek lub zalaniu zaleca się wymianę klapki w profesjonalnym serwisie. Nasza placówka posiada niezbędne doświadczenie oraz narzędzia, które pozwalają na realizację usług najwyższej jakości.

  Decydując się na zakup naszej usługi otrzymasz 3 miesiące gwarancji i wsparcia serwisowego po naprawie. Swojego Samsung A9 dostarczysz do nas osobiście lub poprzez opcję naprawy wysyłkowej za pośrednictwem kuriera.

  Odwiedź najczęściej polecany Serwis Samsung A9 !

  Posiadamy serwisy w 3 dużych miastach w Polsce. Odwiedź nas i dołącz do grona zadowolonych klientów.

  PanSzybka Warszawa

  pinezka na mapieul. Andrzejowska 6/8
  02-312 Warszawa

  telefon+48 889 952 182 skrzynka mailowawarszawa@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż
  PanSzybka Kraków

  pinezka na mapieul. Fieldorfa-Nila 17
  31-209 Kraków

  telefon+48 690 999 036 skrzynka mailowakrakow@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż
  PanSzybka Gdańsk

  pinezka na mapie Aleja Grunwaldzka 124
  80-244 Gdańsk

  telefon+48 733 321 337 skrzynka mailowagdansk@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż

  Nie masz czasu na wizytę w salonie ?

  Skorzystaj z darmowego kuriera na terenie całej Polski. To proste !

  Formularz

  W naszym sklepie online wybierasz model telefonu, a następnie rodzaj uszkodzenia, które chcesz naprawić. Możesz też skorzystać z opcji diagnozy.

  Nadanie paczki

  Zamawiając usługę otrzymasz od nas etykietę do wybranego przez Ciebie paczkomatu. Możesz również nadać paczkę we własnym zakresie. Pamiętaj o odpowiednim zabezpieczeniu urządzenia na czas wysyłki.

  Naprawa

  Zdecydowaną większość napraw jesteśmy w stanie wykonać nawet tego samego dnia. Jeśli jednak posiadasz nietypowe urządzenie lub będą potrzebne dodatkowe części, naprawa może się lekko wydłużyć.

  Wysyłka

  Za wykonaną naprawę możesz zapłacić za pobraniem lub w formie przedpłaty. W obu przypadkach zamawiając folię ochronną na swoje urządzenie, otrzymasz bezpłatną przesyłkę zwrotną.