serwis iphone 11

Serwis iPhone 11

Zależy Ci na szybkiej i skutecznej naprawie twojego telefonu iPhone 11?
Zapraszamy do jednego z naszych serwisów Pan Szybka. Wykonujemy takie naprawy jak wymiana szybki, wyświetlacza, baterii lub złącza ładowania. Używamy części oryginalnych lub zamienników najwyższej jakości, a na naprawę udzielamy 3-miesięczną gwarancję.

Jakie usługi oferujemy dla urządzenia iPhone 11?

Wybierz usługę, którą możemy dla Ciebie zrealizować.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Serwis
  iPhone 11

  Specyfikacja iPhone 11

  iPhone 11 to następca bardzo popularnego modelu XR. Wchodząc na rynek, wyróżniał się przede wszystkim dużym rozmiarem wyświetlacza 6,1’ LCD. Pracował pod kontrolą iOS 13, który cieszył się świetną optymalizacją. Za działanie telefonu odpowiada procesor A13 Bionic, który zapewnia niezwykle płynne działanie oraz umożliwia wykonywanie nawet bardzo wymagających zadań. iPhone 11 został zamknięty w szklanej i wodoszczelnej obudowie, która spełnia standard IP68. Dodatkowo użytkownicy tego modelu mogą cieszyć się 12 Mpix aparatem, który nagrywa w rozdzielczości 4K.

  W większości przypadków nasz serwis Apple rekomenduje wymianę szybki w iPhone 11. Jest to tańsze rozwiązanie od wymiany wyświetlacza na nowy. Niestety jednak nie w każdym przypadku będzie to możliwe.

  Kiedy można wykonać wymianę szybki w iPhone 11?

  Przede wszystkim wtedy, gdy cały wyświetlacz oraz dotyk działają prawidłowo. Jeśli podczas upadku lub przygniecenia wyświetlacz został uszkodzony, wymiana samej szybki nie będzie możliwa. Kiedy należy wymienić wyświetlacz w iPhone 11? Na naprawę całego modułu wyświetlacza należy zdecydować się wtedy, gdy ekran został uszkodzony, co objawia się nieprawidłowym wyświetlaniem obrazu. W wielu przypadkach obraz może być zdeformowany lub całkowicie niewidoczny.

  Nie jesteś pewny, jaki rodzaj naprawy powinieneś wybrać w swoim telefonie? Nasz serwis Apple chętnie Ci doradzi.

  Wymiana szybki lub wyświetlacza w iPhone 11

  Do najczęściej wykonywanych napraw w modelu iPhone 11 należy wymiana szybki lub wymiana wyświetlacza. Rodzaj możliwej usługi będzie zależał jednak od rodzaju oraz zakresu uszkodzeń. W przypadku, gdy w telefonie został uszkodzony cały moduł wyświetlacza, co może objawiać się na przykład problemem z wyświetlaniem obrazu lub rozlaniem, konieczna będzie wymiana wyświetlacza w iPhone 11. W zależności od preferencji może to być nowy, oryginalny wyświetlacz lub dobrej jakości zamiennik. W przypadku, gdy uszkodzeniu ulegnie jedynie warstwa ochronna, tańszym oraz wygodniejszym rozwiązaniem będzie wymiana szybki.

  Wymiana baterii w iPhone 11

  Telefon jest po to, aby pomógł nam w każdej sytuacji, w której możemy go potrzebować. W nowych telefonach bateria powinna działać niezawodnie przez około dwa pierwsze lata korzystania z telefonu. Często jednak możemy doprowadzić do jej uszkodzenia znacznie wcześniej. Jeśli zauważysz, że bateria nie działa prawidłowo, powinieneś rozważyć wymianę baterii w iPhone 11 na nową. Nie jesteś pewny, czy bezpośrednią przyczyną problemu jest bateria? Jeśli chcesz, chętnie wykonamy dla Ciebie pełną diagnozę urządzenia, aby znaleźć przyczynę problemu.

  Wymiana klapki baterii iPhone 11

  Brak pokrowca w prosty sposób może doprowadzić do uszkodzenia . Element ten jest o tyle ważny, że tylnej szybki w telefonie. Odpowiada między innymi za odpowiednie odprowadzanie ciepła oraz pyło i wodoszczelność telefonu. Niewłaściwe etui również może stać się przyczyną uszkodzenia tego elementu w telefonie. Dlatego, jeśli klapka baterii uległa uszkodzeniu, zastanów się nad wymianą tylnej szybki na nową. Poprawi to nie tylko wygląd Twojego telefonu, ale też zagwarantuje większe bezpieczeństwo dla Ciebie, jako użytkownika.

  Diagnoza telefonu iPhone 11

  Jeśli Twój telefon nie działa prawidłowo, ale nie wiesz, jaka jest tego przyczyna, zachęcamy do wykonania pełnej diagnozy telefonu iPhone 11. W serwisie wykonamy dokładną weryfikację wszystkich podzespołów, aby odnaleźć źródło problemu. Na tej podstawie będziemy mogli określić koszty oraz czas potrzebny na wykonanie naprawy telefonu. Pozwoli to na podjęcie decyzji, czy naprawa telefonu będzie dla Ciebie opłacalna.