Serwis iPhone 11

Naprawa iPhone 11

Zależy Ci na szybkiej i skutecznej naprawie twojego telefonu iPhone 11?
Zapraszamy do jednego z naszych serwisów Pan Szybka. Wykonujemy takie naprawy jak wymiana szybki, wyświetlacza, baterii lub złącza ładowania. Używamy części oryginalnych lub zamienników najwyższej jakości, a na naprawę udzielamy 3-miesięczną gwarancję.

wymiana szybki iphone 11 w serwis pan szybka

Cennik napraw iPhone 11

Wybierz usługę, którą możemy dla Ciebie zrealizować.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Wymiana szybki iPhone 11

  Wymiana szybki w iPhone 11 to dla nas codzienność. Ten szybki i prosty dla naszych serwisantów proces przeprowadzamy w ciągu kilku godzin, tego samego dnia. Korzystamy z wysokiej jakości części od renomowanych dostawców, aby zapewnić ng>wysoką jakość usługi.

  Wymiana szybki iPhone 11 to najpopularniejsza usługa dla tego modelu, dlatego posiadamy niezbędny sprzęt oraz doświadczenie, aby wykonać naprawę. Po wymianie szybki dotykowa funkcja wyświetlacza będzie działać tak samo, jak przed uszkodzeniem. Po montażu wyświetlacz przechodzi dokładne testy, a następnie zabezpieczany jest folią ochronna.

  Zaletą usługi jest fakt, że po wymianie szybki wyświetlacz telefonu pozostaje oryginalny. Naprawa nie wpływa więc na jakość wyświetlanego obrazu, a sama usługa znacznie niweluje koszty naprawy.

  Wymiana wyświetlacza iPhone 11

  Jeśli Twojemu iPhone 11 przydarzy się niefortunny upadek, nie martw się – rozwiążemy ten problem nawet tego samego dnia! Wyświetlacze do iPhone 11 są u nas zawsze dostępne!

  Na ogół pojawić się mogą na froncie dwie z widocznych usterek: rozbita szybka lub całkowicie uszkodzony ekran, na którym widnieją zielone pasy lub ciemne plamy. Oddając swój smartfon do Pana Szybki masz pewność jakości wykonania, ponieważ profesjonalny serwis Apple zagwarantuje Ci oryginalne oraz zamienne części, które przed montażem dokładnie testujemy!

  Montaż nowego wyświetlacza przywraca nie tylko funkcjonalność dotyku oraz matrycy ekranu, ale także funkcje zintegrowane z wyświetlaczem, takie jak Face ID oraz True Tone.

  Wymiana baterii iPhone 11

  Długi czas pracy na jednym ładowaniu to jedna z najważniejszych cech, na którą zwracamy uwagę przy wyborze smartfona. Niestety, bateria w smartfonie może ulec uszkodzeniu z powodu czynników takich jak intensywna praca, korzystanie z nieoryginalnych ładowarek lub eksploatacja baterii.

  Wymiana baterii w telefonie iPhone 11 to świetny sposób na przywrócenie jego sprawności. Jeśli zauważysz, że bateria w twoim iPhone 11 ma niską kondycję lub krótko trzyma na jednym ładowaniu, zwróć się do sewisu Pan Szybka na szybką wymianę nawet tego samego dnia. Czas realizacji wymiany baterii w naszym serwisie wynosi niecałą godzinę!

  Warto pamiętać, że zbyt długie zwlekanie z wymianą może doprowadzić do napuchnięcia baterii, co w konsekwencji może spowodować uszkodzenie wyświetlacza, a także spowodować, że telefon rozszczelni się, powodując ryzyko zalania smartfona.

  Wymiana klapki lub całej obudowy iPhone 11

  Wymiana plecków w iPhone 11 przywraca nie tylko klasycznych wygląd smartfona, ale także jego ochronę. Pod klapką znajduje się między innymi ładowanie indukcyjne, dlatego warto zwrócić się do serwisu jak najszybciej.

  Wymiana klapki iPhone 11 odbywa się poprzez laserowe wypalenie stłuczonego szkła, które jest następnie dokładnie usuwane pod wysoką temperaturą. Wymagane są do tego niezbędne narzędzia, dlatego wymiana w profesjonalnym serwisie to jedyna słuszna opcja.

  Wybierz serwis Pan Szybka i ciesz się swoim odświeżonym telefonem już tego samego dnia, po kilku godzinach! Zapewniamy wysokiej jakości części zamienne, które nie różnią się wizualnie od wcześniejszych zamontowanych oryginalnie plecków.

  Wymiana gniazda ładowania iPhone 11

  Przy wymianie złącza ładowania iPhone 11 konieczna jest wstępna diagnoza sprawdzająca stan i czystość złącza. Jeśli jest ono zabrudzone, należy je dokładnie wyczyścić. Jeśli czyszczenie nie pomoże, warto zdiagnozować również stan ogniwa baterii. Po dokładnej wstępnej diagnostyce, jeśli wymiana gniazda jest konieczna, usługa trwa około kilku godzin, łącznie z testowaniem urządzenia.

  Złącze ładowania jest kluczowym elementem urządzenia, ponieważ odpowiada m.in. za mikrofon, połączenia WiFi oraz technologię Taptic Engine. Przy uszkodzeniu złącza ładowania, podobnie jak w innych uszkodzeniach, pojawiają się również problemy z resetowaniem telefonu, dlatego przed ostateczną wyceną naprawy warto zdiagnozować urządzenie pod kątem współzależnych usterek.

  Wymiana mikrofonu iPhone 11

  Uszkodzenie mikrofonu w iPhone 11 objawia się poprzez słabą słyszalność podczas rozmów. Jeśli rozmówcy skarżą się, że słyszą Cię niewyraźnie, cicho lub praktycznie wcale – warto rozważyć diagnozę w celu weryfikacji, czy mikrofon nie jest uszkodzony.

  W serwisie Pan Szybka zajmiemy się usługą wymiany mikrofonu w kilka godzin, łącznie z wstępną diagnozą, czyszczeniem mikrofonu, a w ostateczności jego kompletną wymianą. Mikrofony w iPhone’ach znajdują się na złączach ładowania, które dodatkowo obsługują połączenia WiFI oraz Taptic Engine dlatego istotne jest, aby naprawę wykonał doświadczony, profesjonalny serwis Apple.

  Wymiana głośnika rozmów iPhone 11

  Wymiana głośnika rozmów rozwiązuje problem z nieprawidłowym odbiorem dźwięku podczas rozmów. Jeśli zauważysz, że głośnik w telefonie 'sprzęga’, działa znacznie ciszej lub kompletnie nie odtwarza dźwięku – zgłoś się do nas w celu diagnozy, a w ostateczności wymiany głośnika rozmów iPhone 11.

  Głośnik rozmów w iPhone 11 znajduje się na górnej taśmie wyświetlacza odpowiedzialnej za funkcje czujnika zbliżeniowego oraz Face ID, dlatego ważne jest, aby naprawę dokonał renomowany serwis Apple.

  Warto zauważyć: Przed ostateczna decyzją o wymianie głośniczka rozmów, warto wykluczyć jego głębokie zabrudzenie, ponieważ jest to jeden z najczęstszych powodów nieprawidłowego funkcjonowania głośnika.

  Wymiana aparatu iPhone 11

  Wymiana aparatu iPhone 11 jest usługą, która wymaga wstępnej diagnozy przed przystąpieniem do naprawy kompletnego modułu kamery. Bardzo często przyczyną nieodpowiedniego wyświetlania obrazu z aparatu oraz problem ze zdjęciami wynika nie z uszkodzenia, a z zabrudzenia obiektywów lub oczek aparatu.

  W serwisie Pan Szybka dokonujemy bezpłatnej diagnozy, która być może wykluczy nie potrzebną wymianę modułu, co pozwoli Ci zaoszczędzić nawet kilkaset złotych.

  W przypadku, jeśli czyszczenie nie pomoże, zajmiemy się wymianą aparatu iPhone 11 równie szybko. Sprawdź naszą ofertę powyżej i uwieczniaj piękne chwilę jak przed uszkodzeniem!

  Brak sieci (nie czyta SIM) iPhone 11

  Uszkodzenie modułu sieci występuje zwykle podczas upadku urządzenia z wysokości. Usterka objawia się brakiem łączności z kartą SIM, widoczną jako ikonka nieustannego ładowania kresek zasięgu.

  Naprawa SIM iPhone można również spotkać w serwisach jako naprawa modułu baseband. Naprawa jest skomplikowanym procesem ze względu na umiejscowienie modułu na płycie głównej. Uszkodzony moduł SIM należy wylutować z płyty, dlatego ważne jest doświadczenie serwisantów oraz precyzja wykonania.

  Wybierając nasz serwis, zdiagnozujemy problem jak najszybciej, a czas naprawy zniwelujemy do jak najkrótszego, abyś jak najszybciej miał możliwość kontaktu z bliskimi!

  Naprawa Face ID iPhone 11

  Naprawa modułu Face ID to skomplikowana proces, przy którym nie wystarczy jedynie wymiana komponentu na nowy. Usterka ta jest specyficzna i często wymaga specjalnego programowania, dlatego warto wybrać profesjonalny serwis iPhone Pan Szybka.

  Jeśli po upadku smartfona zauważysz w ustawieniach komunikat „Nie można aktywować Face ID na tym telefonie”, konieczna będzie naprawa modułu. Technologia Face ID odpowiedzialna jest za mapowanie głębi twarzy oraz odczyt biometrii z oddzielnych czujników. Uszkodzenie jednego z nich prowadzi do uszkodzenia całego modułu.

  Diagnoza zalanego iPhone 11

  Pomimo gwarantowanego przez producenta certyfikatu wodoszczelności, może zdarzyć się, że telefon po kontakcie z wodą rozszczelni się, powodując trwałe lub możliwe do usunięcia uszkodzenia.

  W sytuacji zalania telefonu iPhone 11 warto natychmiast udać się do serwisu w celu weryfikacji, czy dokładne czyszczenie wystarczy, aby przywrócić telefon do sprawności. Należy pamiętać, aby po wypadku wyłączyć telefon lub w przypadku, kiedy się wyłączył samoistnie – nie uruchamiać go ponownie.

  W serwisie Pan Szybka wykonamy diagnozę urządzenia korzystając z wysokiej jakości narzędzi, które nie przewodzą prądu. Zniweluje to ryzyko uszkodzenia smartfona.

  Odwiedź najczęściej polecany Serwis iPhone 11 !

  Posiadamy serwisy w 3 dużych miastach w Polsce. Odwiedź nas i dołącz do grona zadowolonych klientów.

  PanSzybka Warszawa

  pinezka na mapieul. Andrzejowska 6/8
  02-312 Warszawa

  telefon+48 889 952 182 skrzynka mailowawarszawa@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż
  PanSzybka Kraków

  pinezka na mapieul. Fieldorfa-Nila 17
  31-209 Kraków

  telefon+48 690 999 036 skrzynka mailowakrakow@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż
  PanSzybka Gdańsk

  pinezka na mapie Aleja Grunwaldzka 124
  80-244 Gdańsk

  telefon+48 733 321 337 skrzynka mailowagdansk@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż

  Nie masz czasu na wizytę w salonie ?

  Skorzystaj z darmowego kuriera na terenie całej Polski. To proste !

  Formularz

  W naszym sklepie online wybierasz model telefonu, a następnie rodzaj uszkodzenia, które chcesz naprawić. Możesz też skorzystać z opcji diagnozy.

  Nadanie paczki

  Zamawiając usługę otrzymasz od nas etykietę do wybranego przez Ciebie paczkomatu. Możesz również nadać paczkę we własnym zakresie. Pamiętaj o odpowiednim zabezpieczeniu urządzenia na czas wysyłki.

  Naprawa

  Zdecydowaną większość napraw jesteśmy w stanie wykonać nawet tego samego dnia. Jeśli jednak posiadasz nietypowe urządzenie lub będą potrzebne dodatkowe części, naprawa może się lekko wydłużyć.

  Wysyłka

  Za wykonaną naprawę możesz zapłacić za pobraniem lub w formie przedpłaty. W obu przypadkach zamawiając folię ochronną na swoje urządzenie, otrzymasz bezpłatną przesyłkę zwrotną.