serwis iphone 13

Serwis iPhone 13

Szukasz serwisu, który wykona naprawę Twojego telefonu Apple iPhone 13? Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Wykonamy dla Ciebie szybką wymianę szybki, wyświetlacza lub baterii na nowe. W razie potrzeby przeprowadzimy diagnozę telefonu oraz naprawimy inne usterki w telefonie Apple iPhone 13.

Jakie usługi oferujemy dla urządzenia iPhone 13?

Wybierz usługę, którą możemy dla Ciebie zrealizować.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Serwis
  iPhone 13

  Specyfikacja iPhone 13

  Przed premierą iPhone 13 wiele osób zastanawiało się, co nowego przyniesie tegoroczny model. Pod względem wizualnym smartfon zasadniczo nie różni się od poprzednika. Jedyną widoczną zmianą jest układ aparatów na wysepce. Jeżeli chodzi o podzespoły, to zmiany są dość znaczące. Na pokładzie iPhone'a 13 znajdziemy najnowszy procesor Apple A15 Bionic wspierany pamięcią RAM 4GB. Daje to świetną wydajność i płynność urządzeniu. Telefon wyposażony jest w wyświetlacz Super Retina XDR 6,10". Smartfon posiada również dwa świetne obiektywy aparatu. Pierwszy, główny aparat to szerokokątny 12Mpix z przysłoną f/1,6. Drugi obiektyw to ultraszerokokątny z przesłoną f/2,4 z kątem widzenia 120 stopni. iPhone 13 dostępny jest w trzech wariantach pamięciowych - 128, 256 oraz 512 GB. Telefon spełnia wymagania wodoszczelności IP68.

  Wymiana szybki lub wyświetlacza w iPhone 13

  Najczęściej wykonywaną naprawą w telefonie iPhone 13 należy wymiana szybki lub wymiana wyświetlacza. Gdy w telefonie zostanie uszkodzony cały moduł wyświetlacza, może pojawić się problem z wyświetlaniem obrazu lub rozlaniem, konieczna będzie wymiana wyświetlacza w iPhone 13. Można wymienić wyświetlacz na oryginalny, nowy lub dobrej jakości zamiennik. Kiedy uszkodzeniu ulegnie jedynie warstwa ochronna, tańszym rozwiązaniem będzie wymiana szybki.

  Wymiana baterii w iPhone 13

  Od sprawnej baterii zależy prawidłowe działanie telefonu. W nowych telefonach bateria powinna działać bez zarzutu przez około dwa lata korzystania z telefonu, natomiast przez nieprawidłowe korzystanie lub nadmierną eksploatację, do jej uszkodzenia może dojść znacznie wcześniej. Jeśli zauważysz, że bateria nie działa prawidłowo, powinieneś rozważyć wymianę baterii w iPhone 13 na nową. Jeśli masz wątpliwości, czy bezpośrednią przyczyną problemu jest bateria? Wykonamy dla Ciebie pełną diagnozę urządzenia, aby znaleźć źródło problemu.

  Wymiana klapki baterii iPhone 13

  Noszenie telefonu bez pokrowca lub etui, może spowodować uszkodzenie tylnej klapki, np. poprzez porysowanie. Klapka jest o tyle ważnym elementem, że odpowiada między innymi za odpowiednie odprowadzanie ciepła oraz pyło i wodoszczelność telefonu. Dlatego, jeśli klapka baterii uległa uszkodzeniu, zastanów się nad wymianą tylnej klapki na nową. Poprawi to nie tylko wygląd Twojego telefonu, ale też zagwarantuje większe bezpieczeństwo.

  Diagnoza telefonu iPhone 13

  Jeśli Twój telefon nie działa prawidłowo, ale masz wątpliwości, jaka jest tego przyczyna nieprawidłowości, zachęcamy do wykonania pełnej diagnostyki telefonu iPhone 13. W serwisie wykonamy dokładną weryfikację wszystkich podzespołów, aby odnaleźć źródło problemu. Na tej podstawie możliwe będzie określenie kosztów oraz czas potrzebny na wykonanie naprawy telefonu. Pozwoli to na podjęcie decyzji, czy naprawa telefonu będzie dla Ciebie opłacalna.