Serwis iPhone 13

Naprawa iPhone 13

Szukasz serwisu, który szybko i sprawnie wykona naprawę Twojego iPhone 13? Pan Szybka to profesjonalny serwis Apple, gdzie wykonamy wymianę uszkodzonych podzespołów, przeprowadzimy diagnozę oraz naprawę po zalaniu. Dodatkowo możemy zabezpieczyć Twój smartfon dedykowanym etui oraz folią hydrożelową. Liczne pozytywne opinie od naszych klientów potwierdzają najwyższą jakość realizowanych usług. Jeśli Twój iPhone 13 uległ awarii, nie ryzykuj dalszymi usterkami i zarezerwuj wizytę online lub zamów kuriera na terenie całej Polski.

wymiana szybki iphone 13 w serwisie pan szybka

Cennik napraw iPhone 13

Wybierz usługę, którą możemy dla Ciebie zrealizować.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 16

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Wymiana szybki iPhone 13

  Wymiana szybki w telefonie iPhone to najpopularniejsza usługa wykonywana przez nasz serwis. Posiadając niezbędny sprzęt serwisowy oraz doświadczenie, realizujemy naprawę na najwyższym poziomie. Możesz być pewien, że po wymianie szybki, warstwa dotykowa będzie działać tak samo, jak przed uszkodzeniem. Dodatkowym atutem jest fakt, że przy wymianie samej szybki zachowujemy oryginalny wyświetlacz urządzenia, przez co usługa jest znacznie tańsza.

  Wymiana zbitej szybki w iPhone 13 to dla nas codzienność, dlatego nasi specjaliści przeprowadzą ten proces w ciągu kilku godzin jeszcze tego samego dnia. Nasza placówka oferuje również usługę naprawy wysyłkowej na terenie całego kraju. Wystarczy, że wyślesz do nas swoje urządzenie, a my zajmiemy się resztą.

  Wymiana wyświetlacza iPhone 13

  Wymiana wyświetlacza w telefonie iPhone 13 to jedna z podstawowych napraw wykonywanych przez większość serwisów Apple. Uszkodzenie ekranu powstaje w wyniku mocnego upadku lub przygniecenie urządzenia. Naprawa wymaga specjalistycznych narzędzi oraz sprzętu, dzięki któremu będziemy w stanie zaprogramować kluczowe funkcję wyświetlacza takie jak TrueTone czy Face ID. Dlatego jeśli chcesz aby Twój iPhone 13 działał jak dotychczas, skorzystaj z usług profesjonalnego serwisu Pan Szybka.

  Nasi doświadczeni specjaliści wykonają cały proces wymiany wyświetlacza w niecałą godzinę, korzystając z oryginalnych komponentów marki Apple. Dodatkowo na każdą usługę oferujemy 3-miesięczny okres gwarancji i wsparcie po naprawie.

  Wymiana baterii iPhone 13

  Wymiana baterii w iPhone to usługą, którą zaleca się nie tylko w momencie jej awarii ale również co kilka lat użytkowania. Zużywanie się baterii to naturalny proces eksploatacji. Prędzej czy później przyjdzie moment, w którym będziemy musieli skorzystać z wymiany akumulatora w naszym telefonie aby przywrócić mu najlepszą wydajność.

  Jeśli zauważysz, że bateria w Twoim smartfonie krótko trzyma lub szybko się rozładowuje, może to być oznaka niskiej kondycji akumulatora. Warto zwrócić się w tej sytuacji do serwisu Pan Szybka, gdzie szybko i sprawnie wymienimy baterie w iPhone 13 na nową. Czas realizacji takiej usługi to zaledwie godzina!

  Warto pamiętać, że zbyt długie zwlekanie z wymianą może powodować dodatkowe uszkodzenia lub awarie związane z komponentami urządzenia. W nielicznych przypadkach, mocno zużyta bateria może również doprowadzić do napuchnięcia lub co gorsza, do samozapłonu.

  Wymiana klapki lub całej obudowy iPhone 13

  Klapka baterii w iPhone 13 to nie tylko element eleganckiego wyglądu ale również bardzo istotny komponent całego urządzenia. Odpowiada on za szczelność telefonu, dzięki czemu chroni podzespoły przed dostaniem się pyłu oraz wody. Uszkodzenie plecków naszego smartfona może prowadzić do pojawienia się dodatkowych uszkodzeń wewnątrz urządzenia.

  Aby prawidłowo wymienić tylną klapkę w iPhone 13 należy skorzystać ze specjalistycznego sprzętu oraz narzędzi, dlatego naprawa w profesjonalnym serwisie to jedyna słuszna opcja. Serwis Pan Szybka słynie z szybkiej i sprawnej wymiany plecków w telefonach marki Apple. Podczas naprawy wykorzystujemy komponenty wyłącznie najwyższej jakości aby zapewnić naszym klientom trwałość i bezpieczeństwo całego urządzenia.

  Wymiana gniazda ładowania iPhone 13

  Taśma złącza ładowania w telefonie iPhone posiada również moduł mikrofonu i dolnego głośnika, dlatego jej uszkodzenie może powodować wiele awarii smartfona. Przed przystąpieniem do naprawy niezbędna jest diagnoza komponentów. Po dokładnej weryfikacji poinformujemy Cię o tym, czy iPhone 13 wymaga wymiany złącza ładowania. Jeśli usługa będzie konieczna zajmiemy się tym, a Ty będziesz mógł odebrać swoje urządzenie jeszcze tego samego dnia.

  W znacznej większości problemów z ładowaniem, rozwiązaniem okazuje się wyczyszczenie gniazda lightning, bardzo często spowodowane noszeniem telefonu w kieszeni lub torbie. Nasz serwis bezpłatnie wyczyści złącze i sprawdzi czy przyniesie to zamierzony efekt.

  Wymiana mikrofonu iPhone 13

  Problem z działaniem mikrofonu zazwyczaj jest skutkiem mocnego upadku lub zalania urządzenia. W takich przypadkach nie obejdzie się bez profesjonalnego serwisu Apple, który codziennie zajmuje się tego typu usterkami. Pan Szybka zajmie się usługą wymiany mikrofonu w kilka godzin, łącznie ze wstępną diagnozą, czyszczeniem i w ostateczności kompleksową wymianą. Proces ten wymaga przelutowania modułu, dlatego niezwykle istotne jest aby naprawę przeprowadził doświadczony serwis z wieloletnim stażem.

  Wymiana głośnika rozmów iPhone 13

  Uszkodzenie głośnika rozmów w iPhone 13 powstaje na skutek upadku lub zalania urządzenia. Jeśli słabo słyszysz rozmówcę lub dźwięk jest zniekształcony, skorzystaj z profesjonalnej usługi diagnozy w naszym serwisie. Jeśli wymiana głośnika będzie konieczna zajmiemy się tym jeszcze tego samego dnia od dostarczenie telefonu.

  Głośnik rozmów w telefonie iPhone 13 znajduje się w górnej części taśmy wyświetlacza odpowiedzialnej za funkcje czujnika zbliżeniowego czy również Face ID. Dlatego warto zaznaczyć, że tego typu naprawy powinny być wykonywane przez wyspecjalizowany serwis Apple.

  Wymiana aparatu iPhone 13

  Smartfony firmy Apple to bezkonkurencyjnie najlepsze telefony fotograficzne. Utrata możliwości robienia zdjęć znacznie obniża komfort użytkowania smartfona. Wymienimy dla Ciebie uszkodzony aparat iPhone 13 nawet tego samego dnia. Wystarczy, że złożysz rezerwację, a na następny dzień niezbędne komponenty będziemy mieli na miejscu.

  Należy pamiętać, że problem z niewyraźnymi zdjęciami lub widoczne na obiektywy plamy nie zawsze oznaczają uszkodzony aparat. Często zdarza się, że oczko aparatu lub obiektyw jest zabrudzony. Warto dlatego zwrócić się z pomocą do profesjonalnego serwisu Apple Pan Szybka, aby zdiagnozować przyczynę usterki aparatu.

  Brak sieci (nie czyta SIM) iPhone 13

  Twój iPhone ma problem ze znalezieniem sieci mimo, że karta SIM jest umieszczona w slocie? Przyczyną może być uszkodzony moduł baseband w iPhone 13 . Jest to układ odpowiedzialny właśnie za łączność sieci.

  Naprawa baseband iPhone 13 wymaga dużej precyzji i doświadczenia, ponieważ moduł ten umiejscowiony jest na płycie głównej smartfona. Zdiagnozowanie problemu może potrwać do kilku dni, dlatego warto zarezerwować termin naprawy z wyprzedzeniem. W serwisie Pan Szybka zajmujemy się tego typu naprawami, dlatego nie musisz się martwić o swoje urządzenie. Naprawimy twój smartfon nie ingerując i usuwając danych zapisanych w telefonie. Po naprawie usterki przydzielimy 3 miesiące gwarancję.

  Naprawa Face ID iPhone 13

  Face ID to jeden z najbardziej skomplikowanych komponentów w smartfonach Apple. Technologia ta składa się z dwóch zintegrowanych modułów – mapę głębi twarzy oraz kamery odczytu biometrii twarzy. Uszkodzenie jednego z nich natychmiastowo zatrzymuje działanie funkcji Face ID.

  Skomplikowana naprawa Face ID w iPhone 13 odbywa się poprzez zdiagnozowanie źródła problemu. W większości przypadków sama wymiana modułu nie wystarcza. Należy zatem zaprogramować Face ID ponownie.

  W serwisie Pan Szybka naprawimy Face ID twojego iPhone’a bez przywracania go do ustawień fabrycznych, zachowując najwyższą jakość usługi. Sprawdź sam – dostarcz nam swoje urządzenie, a za kilka dni będzie gotowe do odbioru!

  Diagnoza zalanego iPhone 13

  Skutki zalanego iPhone 13 mogą pojawić się nawet do kilku tygodniach korzystania. Po kontakcie telefonu z cieczą nie zaleca się korzystania z niego w celach bezpieczeństwa. Zalane komponenty mogą uszkodzić się do tego stopnia, że naprawa będzie możliwa jedynie poprzez ich wymianę.

  W serwisie Pan Szybka wykonamy dla Ciebie dogłębną diagnozę oraz kompleksowe czyszczenie twojego urządzenia. Jeśli zajdzie potrzeba naprawy, powiadomimy Cię o kosztach usługi jeszcze przed przeprowadzeniem naprawy.

  Odwiedź najczęściej polecany Serwis iPhone 13 !

  Posiadamy serwisy w 3 dużych miastach w Polsce. Odwiedź nas i dołącz do grona zadowolonych klientów.

  PanSzybka Warszawa

  pinezka na mapieul. Andrzejowska 6/8
  02-312 Warszawa

  telefon+48 889 952 182 skrzynka mailowawarszawa@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż
  PanSzybka Kraków

  pinezka na mapieul. Fieldorfa-Nila 17
  31-209 Kraków

  telefon+48 690 999 036 skrzynka mailowakrakow@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż
  PanSzybka Gdańsk

  pinezka na mapie Aleja Grunwaldzka 124
  80-244 Gdańsk

  telefon+48 733 321 337 skrzynka mailowagdansk@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż

  Nie masz czasu na wizytę w salonie ?

  Skorzystaj z darmowego kuriera na terenie całej Polski. To proste !

  Formularz

  W naszym sklepie online wybierasz model telefonu, a następnie rodzaj uszkodzenia, które chcesz naprawić. Możesz też skorzystać z opcji diagnozy.

  Nadanie paczki

  Zamawiając usługę otrzymasz od nas etykietę do wybranego przez Ciebie paczkomatu. Możesz również nadać paczkę we własnym zakresie. Pamiętaj o odpowiednim zabezpieczeniu urządzenia na czas wysyłki.

  Naprawa

  Zdecydowaną większość napraw jesteśmy w stanie wykonać nawet tego samego dnia. Jeśli jednak posiadasz nietypowe urządzenie lub będą potrzebne dodatkowe części, naprawa może się lekko wydłużyć.

  Wysyłka

  Za wykonaną naprawę możesz zapłacić za pobraniem lub w formie przedpłaty. W obu przypadkach zamawiając folię ochronną na swoje urządzenie, otrzymasz bezpłatną przesyłkę zwrotną.