Serwis Serwis Xiaomi 11T

Szukasz serwisu, który wykona naprawę Twojego telefonu Xiaomi 11T? Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Jako profesjonalny serwis Xiaomi posidamy wyspecjalizowaną kadrę, która kompleksowo przeprowadzi naprawę Twojego Xiaomi 11T na najwyższym poziomie.

Jeżeli nie wiesz co jest przyczyną źle działającego urządzenia, możesz powierzyć go nam. Nasi specjaliści sprawdzą co w trawie piszczy i postawią odpowiednią diagnozę. Dopiero po akceptacji przystąpią do naprawy Twojego Xiaomi 11T.

Korzystamy tylko z najnowszych sprzętów o sprawdzonej jakości. To wszystko jest gwarancją szybkiej naprawy każdej usterki. Przy usuwaniu uszkodzeń korzystamy z metod laminacji, separacji oraz ciśnieniowo-próżniowej, robimy to starannie z najwyższą precyzją. Powierzając nam swój smartfon nie musisz obawiać się utratą danych. Na każdą usługę dajemy 3-miesięczną gwarancję.

Odwiedź profesjonalny serwis Xiaomi 11T i ciesz się najwyższą jakością naprawy!

Jakie usługi oferujemy dla urządzenia Xiaomi 11T?

Wybierz usługę, którą możemy dla Ciebie zrealizować.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.
  Serwis
  Serwis Xiaomi 11T

  Specyfikacja Xiaomi 11T

  Trzymając Xiaomi 11T odczuwamy, że mamy doczynienia ze smartfonem klasy premium. Największą jego zaletą jest potrójny aparat, w tym główny z matrycą 108 Mpix. Świetnie współgra z bardzo wydajnym procesorem. Jednostka posiada osiem rdzeni o taktowaniu zegara 3.00 GHz. Xiaomi 11T zapewnia także wyświetlanie treści na najwyższym poziomie. Wszystko za sprawą 6,67 calowego wyświetlacza AMOLED o rozdzielczości 2400x1080 px. Dzięki odświerzaniu 120 Hz, obraz jest płynny i wyraźny. Wyświetlacz jest chroniony szkłem Corning Gorilla Glass Victus. Bateria jaką wykorzystuje smartfon ma pojemność 5000mAh i starcza na użytkownie z telefonu nawet do dwóch dni bez konieczności ładowania. Warto dodać że urządzenie posiada funkcję szybkiego ładowania. Xiaomi 11T dostępny jest w wersji 128GB i 256GB pamięci wbudowanej. Oba warianty posiadają 8GB pamięci RAM.

  W większości przypadków nasz serwis Xiaomi rekomenduje wymianę szybki w Xiaomi 11T. Jest to tańsze rozwiązanie od wymiany wyświetlacza na nowy. Niestety jednak nie w każdym przypadku będzie to możliwe.

  Wymiana szybki lub wyświetlacza w Xiaomi 11T

  Jedną z najczęstszych napraw jakie wykonujemy dla Xiaomi 11T jest wymiana zbitej szybki i wymiana wyświetlacza. Jeżeli uszkodzeniu uległo tylko szybka, sama jej wymiana wystarczy aby telefon wyglądał jak nowy. W przypadku kiedy wyświetlacz przestaje działać prawidłowo, konieczna będzie jego wymiana na nowy. Niestety będzie się to wiązać z większym kosztem naprawy niż w przypadku zbitej szybki. Dlatego dajemy klientowi możliwość wyboru między nowym oryginalnym wyświetlaczem, a tańszym, najwyższej jakości zamiennikiem.

  Wymiana baterii w Xiaomi 11T

  Nowa bateria w Xiaomi 11T powinna pozostać niezawodna przez najbliższe dwa lata. Niestety bywa tak, że kondycja baterii spada szybciej, niż jest to zagwarantowane. Zdarza się to w przypadku kiedy nie stosujemy się do zaleceń odnośnie ładowania urządzenia. Pomimo dużej pojemności baterii w Xiaomi 11T, często ładujemy go, kiedy nie jest to konieczne. Takie działania doprowadzają stopniowo do spadku wydajności baterii. Bardzo niebezpieczna dla urządzenia jest spuchnięta bateria, najczęściej spotykana po zalaniu. Może ona doprowadzić do uszkodzenia komponentów telefonu. Dlatego ważne jest aby jak najszybciej dostraczyć sprzęt z taką wadą do serwisu, w celu wymiany baterii na nową.

  Wymiana klapki baterii Xiaomi 11T

  Klapka baterii w Xiaomi 11T, zapewnia estetykę oraz bezpieczeństwo telefonu. Służy ona także za odprowadzanie ciepła z urządzenia. Dlatego ważne jest aby zadbać o nasz sprzęt i stosować róznego radzaju etui ochronne. Brak takiego pokrowca naraża nasz telefon na wszelakie uszkodzenia zewnętrzne jak i wewnętrzne. Korzystanie z urządzenia ze zbitą tylną klapką może skutkować przypadkowym pokaleczeniem, a w najgorszym wypadku doprowadzić do uszkodzenia podzespołów smartfona. Jeśli posidasz Xiaomi 11T z wadliwą klapką baterii, zachęcamy Cię do skorzystania z naszej usługi wymiany klapki. Dzięki temu zapewnisz bezpieczeństwo sobie i Twojemu urządzeniu.

  Diagnoza telefonu Xiaomi 11T

  Jeśli Twój telefon nie działa prawidłowo i nie wiesz, jaka jest tego przyczyna, zachęcamy do wykonania pełnej diagnozy telefonu Xiaomi 11T. W serwisie wykonamy dokładną weryfikację wszystkich podzespołów, aby odnaleźć źródło problemu. Na tej podstawie będziemy mogli określić koszty oraz czas potrzebny na wykonanie naprawy telefonu. Pozwoli to na podjęcie decyzji, czy naprawa telefonu będzie dla Ciebie opłacalna.