serwis xiaomi mi 9se

Serwis Xiaomi Mi 9 SE

Szukasz serwisu, który wykona naprawę Twojego telefonu Xiaomi Mi 9 SE? Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Jako profesjonalny serwis Xiaomi posidamy wyspecjalizowaną kadrę, która kompleksowo przeprowadzi naprawę Twojego Xiaomi Mi 9 SE na najwyższym poziomie.

Jeżeli nie wiesz co jest przyczyną źle działającego urządzenia, możesz powierzyć go nam. Nasi specjaliści sprawdzą co w trawie piszczy i postawią odpowiednią diagnozę. Dopiero po akceptacji przystąpią do naprawy Twojego Xiaomi Mi 9 SE.

Korzystamy tylko z najnowszych sprzętów o sprawdzonej jakości. To wszystko jest gwarancją szybkiej naprawy każdej usterki. Przy usuwaniu uszkodzeń korzystamy z metod laminacji, separacji oraz ciśnieniowo-próżniowej, robimy to starannie z najwyższą precyzją. Powierzając nam swój smartfon nie musisz obawiać się utratą danych. Na każdą usługę dajemy 3-miesięczną gwarancję.

Odwiedź profesjonalny serwis Xiaomi Mi 9 SE i ciesz się najwyższą jakością naprawy!

Jakie usługi oferujemy dla urządzenia Xiaomi Mi 9 SE?

Wybierz usługę, którą możemy dla Ciebie zrealizować.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Odwiedź najczęściej polecany Xiaomi Mi 9 SE !

  Posiadamy serwisy w 3 dużych miastach w Polsce. Odwiedź nas i dołącz do grona zadowolonych klientów.

  PanSzybka Warszawa

  ul. Andrzejowska 6/8
  02-312 Warszawa

  +48 889 952 182 [email protected]

  Pn-Pt: 09:00-18:00

  Zaplanuj podróż
  PanSzybka Kraków

  ul. Fieldorfa-Nila 17
  31-209 Kraków

  +48 690 999 036 [email protected]

  Pn-Pt: 09:00-18:00

  Zaplanuj podróż
  PanSzybka Gdańsk

  Aleja Grunwaldzka 124
  80-244 Gdańsk

  +48 733 321 337 [email protected]

  Pn-Pt: 09:00-18:00

  Zaplanuj podróż

  Nie masz czasu na wizytę w salonie ?

  Skorzystaj z darmowego kuriera na terenie całej Polski. To proste !

  Formularz

  W naszym sklepie online wybierasz model telefonu, a następnie rodzaj uszkodzenia, które chcesz naprawić. Możesz też skorzystać z opcji diagnozy.

  Nadanie paczki

  Zamawiając usługę otrzymasz od nas etykietę do wybranego przez Ciebie paczkomatu. Możesz również nadać paczkę we własnym zakresie. Pamiętaj o odpowiednim zabezpieczeniu urządzenia na czas wysyłki.

  Naprawa

  Zdecydowaną większość napraw jesteśmy w stanie wykonać nawet tego samego dnia. Jeśli jednak posiadasz nietypowe urządzenie lub będą potrzebne dodatkowe części, naprawa może się lekko wydłużyć.

  Wysyłka

  Za wykonaną naprawę możesz zapłacić za pobraniem lub w formie przedpłaty. W obu przypadkach zamawiając folię ochronną na swoje urządzenie, otrzymasz bezpłatną przesyłkę zwrotną.

  Specyfikacja Xiaomi Mi 9 SE

  Xiaomi Mi 9 SE to "odchudzona" wersja flagowca z serii Mi 9. Model ten jak na obecne standardy charakteryzuje się przede wszystkim wielkością ekranu. Wyposażony jest w wyświetlacz Super AMOLED 5,97" o rozdzzielczości Full HD+. Pracę urządzenia zapewnia procesor Qualcomm Snapdragon 712, który wspomagany pamięci 6GB RAM radzi sobie nieźle podczas testów jak i codziennego użytkowania. Xiaomi Mi 9 SE posiada zabezpieczenie biometryczne umieszczone pod ekranem oraz system rozpoznawania twarzy. Bateria w Mi 9 o pojemności 3070mAh z pewnością pozwoli na korzystanie z telefonu przez cały dzień. Dodatkowo, Xiaomi Mi 9 SE wspiera technologię NFC.

  W większości przypadków nasz serwis Xiaomi rekomenduje wymianę szybki w Xiaomi Mi 9 SE. Jest to tańsze rozwiązanie od wymiany wyświetlacza na nowy. Niestety jednak nie w każdym przypadku będzie to możliwe.

  Wymiana szybki lub wyświetlacza w Xiaomi Mi 9 SE

  Najczęstszą naprawą, jaką wykonujemy w Xiaomi Mi 9 SE jest wymiana przedniej szybki. Zbita szybka może przeszkadzać w codziennym użytkowaniu smartfona, a nawet doprowadzić do uszkodzenia wyświetlacza. Jest to naprawa tańsza od wymiany całego modułu wyświetlacza, ale nie w każdym przypadku rozwiąże problem. Jeśli ekran w twoim Xiaomi Mi 9 SE nie wyświetla treści lub ma problem z dotykiem, konieczna będzie jest wymiana. W serwisie Pan Szybka dajemy możliwość wymiany wyświetlacza na oryginalny lub zamienny.

  Wymiana baterii w Xiaomi Mi 9 SE

  Podstawą stabilnego działania urządzenia jest w pełni sprawna bateria. Z doświadczenia wiemy, że częste ładowanie może być uciążliwe, ale także może doprowadzić do jeszcze większego uszkodzenia baterii. Nadmierna eksploatacja to główny powód problemów z baterią. Jeśli zauważysz, że twój smartfon ma problem z modułem baterii, rozważ jej wymianę na nową.

  Wymiana klapki baterii Xiaomi Mi 9 SE

  Brak odpowiedniej ochrony smartfona poprzez etui może doprowadzić do porysowania tylnej klapki naszego smartfona, a w najgorszym wypadku - do jej uszkodzenia. Klapka baterii odpowiada nie tylko za estetykę naszego smartfona, ale także za bezpieczeństwo. Czynniki zewnętrzne takie jak woda, kurz lub pył mogą trwale uszkodzić komponenty naszego urządzenia. Dlatego też, jeśli uszkodzenie klapki jest rozległe, powinieneś rozważyć jej wymianę na nową. Zapewni to ochronę oraz odświeży wygląd twojego Xiaomi Mi 9 SE

  Diagnoza telefonu Xiaomi Mi 9 SE

  Jeśli Twój telefon nie działa prawidłowo i nie wiesz, jaka jest tego przyczyna, zachęcamy do wykonania pełnej diagnozy telefonu Xiaomi Mi 9 SE. W serwisie wykonamy dokładną weryfikację wszystkich podzespołów, aby odnaleźć źródło problemu. Na tej podstawie będziemy mogli określić koszty oraz czas potrzebny na wykonanie naprawy telefonu. Pozwoli to na podjęcie decyzji, czy naprawa telefonu będzie dla Ciebie opłacalna.