Serwis Samsung M23 5G

Naprawa Samsung M23 5G

Szukając miejsca, do którego spokojnie przekażesz swoje urządzenie na naprawę, warto sprawdzić ofertę serwisu Pan Szybka. Nasza placówka posiada ogromne doświadczenie i zaawansowany sprzęt, który pozwala nam realizować naprawy na najwyższym poziomie. Zapewaniamy naszym klientom oryginalne komponenty oraz 3 miesiące gwarancji na każdą usługę. Dzięki temu masz pewność, że Twój Samsung M23 5G będzie działał i wyglądał jak nowy.

Zarezerwuj wizytę na naszej stronie lub skontaktuj się z nami. Nasi specjaliści przedstawią Ci atrakcyjny koszt naprawy i zamówią potrzebne części zamienne. Znaczną większość napraw wykonujemy jeszcze tego samego dnia od dostarczenia telefonu do placówki.

telefon samsung m23 5g

Cennik napraw Samsung M23 5G

Wybierz usługę, którą możemy dla Ciebie zrealizować.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Wymiana szybki Samsung M23 5G

  Usługa wymiany szybki w Samsungu M23 5G dostępna w serwisie Pan Szybka przywróci Twojemu smartfonowi pełen blask i sprawność w zaledwie kilka godzin. Proces naprawy obejmuje demontaż ekranu i usunięcie uszkodzonej warstwy szkła, po czym zostaje ona zastąpiona nową, wysokiej jakości szybką. Dzięki temu Twój telefon odzyskuje świeży wygląd. Warto zaznaczyć, że ta usługa jest dostępna tylko wtedy, gdy sam ekran nie uległ uszkodzeniu, a funkcja dotykowa działa bez zarzutu.

  Co ważne, proces wymiany szybki w Samsungu M23 5G w serwisie Pan Szybka trwa zaledwie kilka godzin, dzięki czemu nie musisz na długo rozstawać się z telefonem. Dodatkowo, po przeprowadzonej naprawie oferujemy 3-miesięczną gwarancję. W ramach dodatkowej ochrony urządzenia, na nowo zamontowanej szybce nakleimy gratis folię hydrożelową.

  Wymiana wyświetlacza Samsung M23 5G

  Wyświetlacz to bez wątpienia jeden z najważniejszych komponentów smartfona, ponieważ jego uszkodzenie może znacząco utrudnić lub nawet uniemożliwić korzystanie z urządzenia. Dlatego, jeśli zauważysz, że po upadku telefonu, nawet z niewielkiej wysokości, na ekranie pojawią się migające plamy lub pasy, to oznacza, że ekran uległ uszkodzeniu i konieczna jest jego wymiana.

  W serwisie korzystamy wyłącznie z oryginalnych wyświetlaczy Samsung, zapewniając Ci najwyższą jakość komponentu. Dzięki temu masz pewność, że Twój telefon będzie działać sprawnie, a nie będziesz musiał martwić się kolejnymi wizytami w serwisie w przyszłości. Oferujemy kompleksową usługę naprawy, abyś mógł szybko wrócić do pełnej funkcjonalności swojego smartfona.

  Wymiana baterii Samsung M23 5G

  Kondycja baterii w smartfonie Samsung M23 5G jest niezwykle istotna, ponieważ wpływa na jego wydajność i zdolność do długotrwałej pracy na jednym ładowaniu. Nieodpowiednie ładowanie telefonu może prowadzić do spuchnięcia baterii, co nie tylko wpływa na funkcjonowanie urządzenia, ale także może spowodować jego rozszczelnienie, co z kolei grozi uszkodzeniem innych podzespołów.

  Jeśli zauważysz problemy z baterią, to wymiana baterii Samsung M23 5G to usługa, którą oferujemy i wykonujemy w zaledwie pół godziny. Dzięki wykorzystaniu oryginalnych części oraz doświadczeniu naszych serwisantów, możesz być pewien, że usługa wymiany baterii zostanie wykonana na najwyższym poziomie. Dzięki temu Twój telefon odzyska pełną wydajność, a Ty unikniesz dalszych problemów związanych z baterią.

  Wymiana plecków (klapki tylnej) Samsung M23 5G

  Korzystanie z telefonu bez odpowiedniego pokrowca lub z jego brakiem może prowadzić do ryzyka porysowania lub uszkodzenia tylnej klapki smartfonu. Ta klapka odgrywa istotną rolę, odprowadzając ciepło z urządzenia i chroniąc podzespoły telefonu przed uszkodzeniami mechanicznymi. Dlatego, jeśli zauważysz, że klapka baterii jest uszkodzona, rozważ jej wymianę. Dzięki temu poprawisz nie tylko wygląd swojego Samsunga M23 5G, ale także zapewnisz większe bezpieczeństwo urządzenia.

  Wymiana klapki baterii to jedna z najszybszych napraw, którą oferujemy w naszym serwisie. Usługa zajmuje zaledwie kilkanaście minut, a po zabiegu tył telefonu odzyskuje swój pierwotny wygląd. Warto podkreślić, że korzystamy wyłącznie z oryginalnych części Samsung, co gwarantuje jakość i trwałość wykonanej naprawy.

  Odwiedź najczęściej polecany Serwis Samsung M23 5G !

  Posiadamy serwisy w 3 dużych miastach w Polsce. Odwiedź nas i dołącz do grona zadowolonych klientów.

  PanSzybka Warszawa

  pinezka na mapieul. Andrzejowska 6/8
  02-312 Warszawa

  telefon+48 889 952 182 skrzynka mailowawarszawa@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż
  PanSzybka Kraków

  pinezka na mapieul. Fieldorfa-Nila 17
  31-209 Kraków

  telefon+48 690 999 036 skrzynka mailowakrakow@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż
  PanSzybka Gdańsk

  pinezka na mapie Aleja Grunwaldzka 124
  80-244 Gdańsk

  telefon+48 733 321 337 skrzynka mailowagdansk@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż

  Nie masz czasu na wizytę w salonie ?

  Skorzystaj z darmowego kuriera na terenie całej Polski. To proste !

  Formularz

  W naszym sklepie online wybierasz model telefonu, a następnie rodzaj uszkodzenia, które chcesz naprawić. Możesz też skorzystać z opcji diagnozy.

  Nadanie paczki

  Zamawiając usługę otrzymasz od nas etykietę do wybranego przez Ciebie paczkomatu. Możesz również nadać paczkę we własnym zakresie. Pamiętaj o odpowiednim zabezpieczeniu urządzenia na czas wysyłki.

  Naprawa

  Zdecydowaną większość napraw jesteśmy w stanie wykonać nawet tego samego dnia. Jeśli jednak posiadasz nietypowe urządzenie lub będą potrzebne dodatkowe części, naprawa może się lekko wydłużyć.

  Wysyłka

  Za wykonaną naprawę możesz zapłacić za pobraniem lub w formie przedpłaty. W obu przypadkach zamawiając folię ochronną na swoje urządzenie, otrzymasz bezpłatną przesyłkę zwrotną.