serwis samsung note 10

Serwis Samsung Note 10

Szukasz serwisu, który wykona naprawę Twojego telefonu Samsung Galaxy Note 10? Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Wykonamy dla Ciebie szybką wymianę szybki, wyświetlacza lub baterii na nowe. W razie potrzeby przeprowadzimy diagnozę telefonu oraz naprawimy inne usterki w telefonie Samsung Galaxy Note 10.

Jakie usługi oferujemy dla urządzenia Samsung Note 10?

Wybierz usługę, którą możemy dla Ciebie zrealizować.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.
  Serwis
  Samsung Note 10

  Specyfikacja Samsung Galaxy Note 10

  Samsung Galaxy Note 10 posiada wydajny, ośmiordzeniowy procesor Exynos 9825 o taktowaniu zegara 2,70 GHz. Za wyświetlanie obrazu odpowiada 6,3 calowy wyświetlacz Dynamic AMOLED o rozdzielczości 2280x1080 pikseli. Smartfon wyposażony jest w potrójny aparat z głównym obiektywem 16 Mpix o rozdzielczości 4608x3456 pikseli. Pozwala on również na nagywanie filmów w jakości 4K. Bateria zasilająca Note 10 posiada pojemność 3500mAh z funkcją szybkiego ładowania. Dodatkowo telefon pozwala dzielić się energią z innymi urządzeniami dzięki funkcji PowerShare.

  Wymiana szybki lub wyświetlacza w Samsung Galaxy Note 10

  Jedną z częściej wykonywanych napraw w telefonie Samsung Galaxy Note 10 jest wymiana szybki lub wyświetlacza. Zdarza się, że uszkodzenie jest tak poważne, że naprawa wymaga całkowitej wymiany w wyświetlacza. W przypadku, jeżeli serwisant stwierdzi, że doszło do awarii modułu wyświetlacza, co objawia się problemami z prawidłowym wyświetlaniem obrazu lub charakterystycznym rozdaniem, należy przeprowadzić wymianę wyświetlacza. W zależności od preferencji i możliwości finansowych możesz zdecydować się na zakup oryginalnego wyświetlacza lub sięgnąć po dobrej jakości zamiennik. Części zamienne charakteryzują się analogicznymi właściwościami co oryginały, dlatego większość użytkowników zdecyduje się na budżetowe rozwiązania. W sytuacji, kiedy uszkodzeniu ulegnie wyłącznie warstwa ochronna, nie musisz wymieniać całego wyświetlacza, a jedynie dokonać wymiany szybki. Cena za usługę w przypadku modelu Samsung Galaxy Note 10 waha się w granicach od kilkudziesięciu do kilkuset złotych.

  Wymiana baterii w Samsung Galaxy Note 10

  Każdy użytkownik smartfona wie, że podstawowym czynnikiem determinującym funkcjonalność smartfona jest sprawna i długo działająca bateria. Jeżeli zauważysz, że telefon coraz szybciej się rozładowuje i stale musisz podłączać go do powerbanka, warto zdecydować się na wymianę baterii. Powody, przez które telefon krótko trzyma baterie, są zróżnicowane. Najczęstszym z nich jest nadmierna eksploatacja. Jeżeli użytkujesz telefon przez długie godziny dziennie, ściągasz energochłonne aplikacje i zapominasz o włączanie trybu oszczędzania baterii, możesz spodziewać się szybkiego wyczerpywanie akumulatora. Korzystając z usług profesjonalnego serwisu szybko przewrócisz swój Samsung Galaxy Note 10 do oryginalnego stanu i będziesz mógł cieszyć się pojemną baterią. Jeżeli twój telefon nie działa prawidłowo, nie zwlekaj, jak najszybciej udaj się do serwisu i przeprowadź profesjonalną wycenę niezbędnych prac naprawczych.

  Wymiana klapki baterii w Samsung Galaxy Note 10

  Tylna klapka Twojego Samsung Galaxy Note 10 została zarysowana lub nawet uszkodzona? Mogło się to zdarzyć w wyniku noszenia telefonu bez etui lub korzystanie z pokrowca nieodpowiednio dopasowanego. Uszkodzona klapka baterii to nie jest wyłącznie kwestia estetyki. Ten element odpowiada między innymi za prawidłowe odprowadzanie ciepła z akumulatora, a także za pyłoszczelność i wodoszczelność urządzenia. Jeżeli klapka baterii została uszkodzona, rozważ jej wymianę. Zapewni to poprawę bezpieczeństwa i przywróci urządzeniu świetny wygląd.

  Diagnoza telefonu Samsung Galaxy Note 10

  W momencie stwierdzenia, iż telefon nie działa w prawidłowy sposób, nie znając konkretnej przyczyny wato wykonać pełną diagnozę urządzenia Samsung Galaxy Note 10. Serwis wykona dokładną weryfikację podzespołów w celu odnalezienia źródła problemu. Pozwoli to oszacować koszty  i czas naprawy, a tym samym podjąć decyzję co do jej zasadności i opłacalności.