Serwis Samsung Note 10

Naprawa Samsung Note 10

Czy Twój smartfon Samsung Note 10 wymaga szybkiej i skutecznej naprawy? Skorzystaj z profesjonalnej pomocy serwisu Pan Szybka. Posiadamy specjalistyczny sprzęt oraz wieloletnie doświadczenie, które przekładamy na realizację usług na najwyższym poziomie. Nie ważne czy przychodzisz z rozbitą szybką wyświetlacza czy zalanym telefonem, nasi technicy zweryfikują zakres usterki oraz poinformują Cię o kosztach naprawy.

Znaczną większość napraw wykonujemy jeszcze tego samego dnia od przyjęcia sprzętu w placówce. Warto jednak zarezerwować wizytę na naszej stronie lub kontaktując się z wybranym serwisem.

serwis samsung note 10

Cennik napraw Samsung Note 10

Wybierz usługę, którą możemy dla Ciebie zrealizować.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Wymiana szybki w Samsung Note 10

  Rozbita szybka w telefonie Samsung Note 10 wygląda bardzo nieestetycznie oraz niesie ze sobą ryzyko przypadkowego pokaleczenia i dodatkowego uszkodzenia wyświetlacza. Aby temu zapobiec zalecamy wymianę szybki w renomowanym serwisie takim jak Pan Szybka. Nasi specjaliści kompleksowo zajmą się Twoim urządzeniem i przywrócą go do pełnej funkcjonalności jeszcze w ten sam dzień.

  Podczas naprawy korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych szybek najwyższej jakości aby zapewnić Ci usługę na wysokim poziomie. Wymiana szybki w telefonie to prosty sposób, dzięki któremu odświeżysz nie tylko wygląd urządzenia ale również zabezpieczysz go przed potencjalnym rozwojem usterki.

  Wymiana wyświetlacza w Samsung Note 10

  Jeśli Twój Samsung Note 10 doznał upadku, warto sprawdzić czy wyświetlacz urządzenia nie został uszkodzony. Przejawia się to między innymi pojawieniem się czarnych plam lub kolorowych pasków na ekranie. Usługa wymiany wyświetlacza pomoże szybko rozwiązać ten problem. Nasza placówka jest odpowiednio wyposażona do realizacji naprawy na najwyższym poziomie. Posiadamy nie tylko zaawansowany sprzęt ale również wysoko wykwalifikowanych serwisantów. Dzięki temu wymiana ekranu nie powinna zająć nam dłużej niż kilka godzin. Gorąco zachęcamy do rezerwacji terminu na naszej stronie lub poprzez bezpośredni kontakt z serwisem.

  Wymiana baterii w Samsung Note 10

  Wydajna bateria to obecnie podstawa każdego nowoczesnego smartfonu. Samsung Note 10 został wyposażony w ogniwo o dużej pojemności, dzięki temu możemy długo korzytać z urządzenia na jednym ładowaniu. Uszkodzenie baterii powoduje wiele problemów z działaniem telefonu. W takiej sytuacji warto skorzystać z wymiany baterii w serwisie Pan Szybka. Dzięki naszemu doświadczeniu i profesjonalnemu sprzętowi wymienimy zużyty akumulator jeszcze tego samego dnia. Dodatkowo otrzymasz od nas 3 miesiące gwarancji na nowy komponent wraz z kompleksową wymianą.

  Wymiana tylnej klapki w Samsung Note 10

  Uszkodzona klapka baterii w Samsung Note 10 jest często ignorowana przez użytkowników, co jest dużym błędem jeśli zależy nam na bezpieczeństwie naszego smartofnu. To właśnie ten element odpowiada głównie za szczelność urządzenia i chroni komponenty wewnętrzne przed dostaniem się pyłu oraz cieczy. Jeśli nie wymienimy tylnej klapki w porę, może okazać się, że w telefonie zaczną pojawiać się dodatkowe usterki.

  Nasza placówka posiada wszystkie niezbędne narzędzia do przeprowadzenia szybkiej i bezpiecznej wymiany klapki na nową. Wystarczy, że zarezerwujesz wybrany termin na naszej stronie, a my zajmiemy się zamówieniem odpowiedniego komponentu oraz kompleksową naprawą.

  Odwiedź najczęściej polecany Serwis Samsung Note 10 !

  Posiadamy serwisy w 3 dużych miastach w Polsce. Odwiedź nas i dołącz do grona zadowolonych klientów.

  PanSzybka Warszawa

  pinezka na mapieul. Andrzejowska 6/8
  02-312 Warszawa

  telefon+48 889 952 182 skrzynka mailowawarszawa@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż
  PanSzybka Kraków

  pinezka na mapieul. Fieldorfa-Nila 17
  31-209 Kraków

  telefon+48 690 999 036 skrzynka mailowakrakow@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż
  PanSzybka Gdańsk

  pinezka na mapie Aleja Grunwaldzka 124
  80-244 Gdańsk

  telefon+48 733 321 337 skrzynka mailowagdansk@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż

  Nie masz czasu na wizytę w salonie ?

  Skorzystaj z darmowego kuriera na terenie całej Polski. To proste !

  Formularz

  W naszym sklepie online wybierasz model telefonu, a następnie rodzaj uszkodzenia, które chcesz naprawić. Możesz też skorzystać z opcji diagnozy.

  Nadanie paczki

  Zamawiając usługę otrzymasz od nas etykietę do wybranego przez Ciebie paczkomatu. Możesz również nadać paczkę we własnym zakresie. Pamiętaj o odpowiednim zabezpieczeniu urządzenia na czas wysyłki.

  Naprawa

  Zdecydowaną większość napraw jesteśmy w stanie wykonać nawet tego samego dnia. Jeśli jednak posiadasz nietypowe urządzenie lub będą potrzebne dodatkowe części, naprawa może się lekko wydłużyć.

  Wysyłka

  Za wykonaną naprawę możesz zapłacić za pobraniem lub w formie przedpłaty. W obu przypadkach zamawiając folię ochronną na swoje urządzenie, otrzymasz bezpłatną przesyłkę zwrotną.