Serwis iPhone 11 Pro

Naprawa iPhone 11 Pro

Jeśli twój iPhone 11 Pro potrzebuje wizyty w serwisie – skorzystaj z usług Pana Szybki. Naprawy wykonujemy korzystając z części serwisowych najwyższej jakości. Wykonamy dla Ciebie wymianę szybki, wyświetlacza, baterii lub złącza ładowania, a w przypadku zalania wykonamy bezpłatną diagnozę. Na każdą naprawę udzielamy 3-miesięczną gwarancję.

wymiana szybki iphone 11 pro

Cennik napraw iPhone 11 Pro

Wybierz usługę, którą możemy dla Ciebie zrealizować.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 16

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Wymiana szybki iPhone 11 Pro

  Do najczęściej wykonywanych napraw w modelu iPhone 11 Pro należy wymiana szybki. Wymiana zbitej szybki możliwa jest w przypadku, kiedy wyświetlacz jest w pełni sprawny.

  Naprawa rozbitej szybki pozwala klientowi na zaoszczędzenie nawet kilkuset złotych. Nie potrzebna jest wymiana modułu ekranu, dlatego też wyświetlacz pozostaje oryginalny.

  Wymiana szybki polega na demontażu popękanej szyby od wyświetlacza. Niezbędne są do tego odpowiednie maszyny i narzędzia, ale przede wszystkim doświadczenie serwisantów. Nasz serwis wykona usługę wymiany zbitej szybki starannie oraz przede wszystkim szybko.

  Dowiedz się więcej o wymianie szybki w iPhone 11 Pro ->

  Wymiana wyświetlacza iPhone 11 Pro

  Wymiana wyświetlacza przywróci twoje urządzenie do pełnej sprawności. Problem z dotykiem, pasy na wyświetlaczu lub martwe piksele to objawy, jakie napotykamy przy uderzeniu urządzenia o podłoże. Zwykle dochodzi również do rozbicia szybki, a co za tym idzie – do utraty wodoszczelności smartfona.

  W ramach usługi wymiany ekranu masz możliwość wyboru modułu oryginalnego lub wysokiej jakości zamiennika. Zapewniamy wysoką jakość komponentów. Dodatkowo w cenie wyczyścimy twój telefon, nałożymy nową uszczelkę wyświetlacza oraz nakleimy folię hydrożelową, aby twój smartfon po naprawie był jak najbezpieczniejszy.

  Dowiedz się więcej o wymianie wyświetlacza w iPhone 11 Pro ->

  Wymiana baterii iPhone 11 Pro

  Istotą dzisiejszych smartfonów jest ich wydajność oraz niezawodność. Świadczy o tym przede wszystkim sprawna bateria. Jej żywotność i czas pracy zależy od eksploatacji telefonu oraz stosowanych akcesoriów do ładowania, które nie zawsze są dobrej jakości.

  Wymiana baterii w iPhone 11 Pro znacznie poprawia kondycję telefonu. Najważniejszym aspektem naprawy jest wybór odpowiednich komponentów. Bateria OEM to najlepszy wybór wśród serwisów pogwarancyjnych, ponieważ gwarantuje długi czas pracy oraz bezawaryjność.

  Do bezpiecznego przeprowadzenia naprawy wymiany baterii konieczna jest wiedza i doświadczenie techniczne. Przy wymianie baterii ingerujemy w wyświetlacz oraz płytę główną, dlatego pełne skupienie to podstawa. W naszym serwisie wykonamy dla Ciebie usługę wymiany baterii już w niecałą godzinę!

  Dowiedz się więcej o wymianie baterii w iPhone 11 Pro ->

  Wymiana klapki lub całej obudowy iPhone 11 Pro

  Wymiana plecków w iPhone 11 Pro to przede wszystkim poprawa wyglądu smartfona, ale również i zwiększenie bezpieczeństwa telefonu. Pęknięta klapka baterii może doprowadzić do uszkodzenia wewnętrznych komponentów smartfona, co może skutkować dodatkowymi opłatami za naprawę.

  W przypadku wymiany całej obudowy w iPhone 11 Pro masz pewność, że serwis Pan Szybka sumiennie podejdzie do realizacji naprawy. Wszelkie podzespoły zostaną przeniesione i zamontowane z największą starannością, aby zapobiec przypadkowym usterkom.

  Warto odwiedzić serwis i przed naprawą skonsultować rodzaj usterki stacjonarnie. Wymiana plecków jest tańszą opcją i nie zawsze konieczna jest wymiana całego korpusu.

  Dowiedz się więcej o wymianie klapki lub obudowy w iPhone 11 Pro ->

  Wymiana gniazda ładowania iPhone 11 Pro

  Uszkodzony port lightning to usterka, która może całkowicie uniemożliwić korzystanie z telefonu. W momencie, kiedy ładowanie smartfona jest niemożliwe, należy szybko zgłosić się do serwisu. Telefon przy rozładowaniu baterii staje się bezużyteczny.

  Wymiana złącza ładowania to usługa, którą możemy zrealizować w szybkim tempie, jeśli uprzednio zarezerwujesz u nas wizytę. Zamówimy najpotrzebniejsze części, aby zająć się naprawą priorytetowo.

  Uszkodzenie portu lightning często mylone jest z dogłębnym zabrudzeniem złącza. Jeśli końcówka przewodu ładowania nie trzyma się prawidłowo złącza, to istnieje możliwość, że złącze wystarczy odpowiednio wyczyścić. Zdiagnozujemy tę usterkę za darmo.

  Dowiedz się więcej o wymianie złącza ładowania w iPhone 11 Pro ->

  Wymiana mikrofonu iPhone 11 Pro

  Uszkodzenie mikrofonu objawia się przede wszystkim problemem z rozmowami lub utrudnieniem z nagrywaniem wiadomości głosowych. Jeśli rozmówca Cię nie słyszy, lub podczas odtwarzania nagrania słyszysz szum, może to być spowodowane uszkodzeniem mikrofonu.

  Naprawa uszkodzonego mikrofonu polega na odlutowaniu uszkodzonego podzespołu i zamontowaniu sprawnego komponentu. W skrajnych przypadkach konieczna jest wymiana całej taśmy ładowania, na której znajdziemy również złącza na Taptic Engine oraz WiFi.

  Powodem uszkodzenia mikrofonu może być zalanie, zabrudzenie lub uszkodzenie mechaniczne, dlatego warto zlecać czyszczenie profesjonalnemu serwisowi Apple.

  Dowiedz się więcej o wymianie mikrofonu w iPhone 11 Pro ->

  Wymiana głośnika rozmów iPhone 11 Pro

  Częste problemy ze zniekształconym dźwiękiem podczas rozmowy lub jego całkowity brak spowodowany jest najczęściej uszkodzeniem głośnika rozmów. Komponent ten umieszczony jest na górnej taśmie aparatu i czujników zbliżeniowych, dlatego podczas naprawy konieczny jest demontaż całego modułu wyświetlacza.

  Zlecając naprawę profesjonalnemu serwisowi Apple masz pewność, że usługa zostanie wykonana starannie i przede wszystkim szybko. Odlutowanie głośniczka z taśmy proximity i ponowny montaż wyświetlacza zajmie nam niecałe 2 godziny.

  W pierwszej kolejności przeprowadzimy darmową diagnozę i sprawdzimy, czy głośnik rozmów rzeczywiście jest uszkodzony. W wielu przypadkach wystarcza samo czyszczenie siateczki głośnika.

  Dowiedz się więcej o wymianie głośnika rozmów w iPhone 11 Pro ->

  Wymiana aparatu iPhone 11 Pro

  W przypadku wymiany aparatu w iPhone 11 Pro istotna jest wstępna diagnoza. Bardzo możliwe, że obiektyw jest zabrudzony lub uszkodzone zostało jedynie oczko aparatu. Podobnie jak w przypadku uszkodzenia aparatu objawia się usterka na płycie głównej. Warto zatem odwiedzić serwis PanSzybka, aby dokonać wstępnej diagnozy.

  Jeśli jednak aparat będzie uszkodzony, wymienimy obiektyw na nowy, oryginalny. Usługa wymiany głównego aparatu wiąże się z koniecznością demontażu przedniego modułu wyświetlacza, dlatego zleć naprawę profesjonalistom. Po każdej usłudze nasz serwis przyznaje 3 miesiące gwarancji.

  Dowiedz się więcej o wymianie aparatu w iPhone 11 Pro ->

  Brak sieci (nie czyta SIM) iPhone 11 Pro

  Usterka z brakiem zasięgu w telefonie iPhone 11 Pro najczęściej objawia się, kiedy smartfon upadnie nawet z niewielkiej wysokości. Dochodzi wtedy do uszkodzenia modułu baseband, który znajduje się na płycie głównej. Jeśli po włożeniu karty sim na pasku nawigacji widnieje ładująca się ikonka zasięgu, to właśnie ten moduł został uszkodzony.

  Naprawa basebandu polega na przylutowaniu na płycie głównej nowego modułu. Wymaga to precyzji oraz doświadczenia, dlatego warto rozważyć naprawę w renomowanym serwisie. Pan Szybka zajmie się twoim telefonem jak najszybciej oraz poinformuje o kosztach nawet tego samego dnia. Realizacji naprawy to szacunkowo około tygodnia.

  Dowiedz się więcej o wymianie aparatu w iPhone 11 Pro ->

  Naprawa Face ID iPhone 11 Pro

  Technologia Face ID to jedna z najważniejszych funkcji smartfonów od Apple. Ułatwia pracę użytkowników 'jabłek’, a jej utrata wiąże się ze sporymi komplikacjami. Naprawa modułu Face ID nie należy do najłatwiejszych, dlatego warto skorzystać z serwisu Apple w celu wstępnej diagnozy.

  Wymiana całego modułu niestety nie pomoże, ponieważ taśma z czytnikiem biometrii i mapą głębi twarzy jest na stałe przypisana do płyty głównej smartfona. Przed naprawą przystępujemy do dogłębnej diagnozy, aby zlokalizować źródło problemu, a następnie informujemy Cię o kosztach i możliwości usługi.

  Wybierając serwis Pan Szybka masz pewność, że problem z twoim smartfonem zostanie potraktowany sumiennie, a koszt naprawy nie będzie przerażał twojego portfela!

  Dowiedz się więcej o wymianie aparatu w iPhone 11 Pro ->

  Diagnoza zalanego iPhone 11 Pro

  Certyfikat wodoszczelności w telefonach zawsze należy traktować ze szczególnym dystansem. Oprócz upadków to właśnie woda jest drugą przyczyną uszkodzenia smartfona.

  Usterki spowodowane zalaniem nie należą do łatwych w lokalizowaniu, dlatego po niefortunnym zamoczeniu telefonu w wodzie jak najszybciej go wyłącz, jeśli to możliwe. Diagnoza zalanego iPhone 11 Pro powinna odbyć się w jak najkrótszym czasie od incydentu.

  W naszym serwisie gwarantujemy Ci wstępną diagnozę oraz czyszczenie jeszcze tego samego dnia, ponieważ wiemy, jak ważne jest, aby telefon został osuszony.

  Dowiedz się więcej o wymianie aparatu w iPhone 11 Pro ->

  Odwiedź najczęściej polecany Serwis iPhone 11 Pro !

  Posiadamy serwisy w 3 dużych miastach w Polsce. Odwiedź nas i dołącz do grona zadowolonych klientów.

  PanSzybka Warszawa

  pinezka na mapieul. Andrzejowska 6/8
  02-312 Warszawa

  telefon+48 889 952 182 skrzynka mailowawarszawa@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż
  PanSzybka Kraków

  pinezka na mapieul. Fieldorfa-Nila 17
  31-209 Kraków

  telefon+48 690 999 036 skrzynka mailowakrakow@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż
  PanSzybka Gdańsk

  pinezka na mapie Aleja Grunwaldzka 124
  80-244 Gdańsk

  telefon+48 733 321 337 skrzynka mailowagdansk@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż

  Nie masz czasu na wizytę w salonie ?

  Skorzystaj z darmowego kuriera na terenie całej Polski. To proste !

  Formularz

  W naszym sklepie online wybierasz model telefonu, a następnie rodzaj uszkodzenia, które chcesz naprawić. Możesz też skorzystać z opcji diagnozy.

  Nadanie paczki

  Zamawiając usługę otrzymasz od nas etykietę do wybranego przez Ciebie paczkomatu. Możesz również nadać paczkę we własnym zakresie. Pamiętaj o odpowiednim zabezpieczeniu urządzenia na czas wysyłki.

  Naprawa

  Zdecydowaną większość napraw jesteśmy w stanie wykonać nawet tego samego dnia. Jeśli jednak posiadasz nietypowe urządzenie lub będą potrzebne dodatkowe części, naprawa może się lekko wydłużyć.

  Wysyłka

  Za wykonaną naprawę możesz zapłacić za pobraniem lub w formie przedpłaty. W obu przypadkach zamawiając folię ochronną na swoje urządzenie, otrzymasz bezpłatną przesyłkę zwrotną.