serwis iphone 11 pro

Serwis iPhone 11 Pro

Jeśli twój iPhone 11 Pro potrzebuje wizyty w serwisie – skorzystaj z usług Pana Szybki. Naprawy wykonujemy korzystając z części serwisowych najwyższej jakości. Wykonamy dla Ciebie wymianę szybki, wyświetlacza, baterii lub złącza ładowania, a w przypadku zalania wykonamy bezpłatną diagnozę. Na każdą naprawę udzielamy 3-miesięczną gwarancję.

Jakie usługi oferujemy dla urządzenia iPhone 11 Pro?

Wybierz usługę, którą możemy dla Ciebie zrealizować.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.
  Serwis
  iPhone 11 Pro

  Specyfikacja iPhone 11 Pro

  iPhone 11 Pro to następca popularnego modelu XS. Jest to bardzo zaawansowany telefon, w którym producent zastosował 5,8-calowy wyświetlacz OLED HDR, który gwarantuje bardzo dobre wrażenia podczas oglądania filmów i zdjęć. Producent wyposażył go w szklaną obudowę, która zapewnia wodoszczelność zgodnie ze standardem IP68. Telefon pracuje dzięki 6-rdzeniowemu procesorowi A13 Bionic, który jest bardzo zaawansowany i pozwala na wydajną pracę, nawet gdy zdecydujemy się na wybór bardzo rozbudowanych aplikacji. iPhone 11 Pro posada potrójny aparat fotograficzny, w tym obiektyw ultraszerokokątny i teleobiektyw. Smartfona możemy odblokować przy użyciu technologii Face ID. Producent pozwala też na bezprzewodowe ładowanie modelu iPhone 11 Pro. Dodatkowo model ten współpracuje z technologią eSIM.

  Wymiana szybki lub wyświetlacza w iPhone 11 PRO

  Do najczęściej wykonywanych napraw w modelu iPhone 11 PRO należy wymiana szybki lub wymiana wyświetlacza. Rodzaj możliwej usługi będzie zależał jednak od rodzaju oraz zakresu uszkodzeń. W przypadku, gdy w telefonie został uszkodzony cały moduł wyświetlacza, co może objawiać się na przykład problemem z wyświetlaniem obrazu lub rozlaniem, konieczna będzie wymiana wyświetlacza w iPhone 11 PRO. W zależności od preferencji może to być nowy, oryginalny wyświetlacz lub dobrej jakości zamiennik. W przypadku, gdy uszkodzeniu ulegnie jedynie warstwa ochronna, tańszym oraz wygodniejszym rozwiązaniem będzie wymiana szybki.

  Wymiana baterii w iPhone 11 PRO

  Sprawna i wydajna bateria w telefonie to podstawa. To właśnie od niej zależy, jak długo będziemy mogli korzystać z telefonu po naładowaniu. W nowych telefonach bateria powinna działać niezawodnie przez około dwa pierwsze lata korzystania z telefonu. Często jednak przez niewłaściwe korzystanie lub nadmierną eksploatację, do jej uszkodzenia możemy doprowadzić znacznie wcześniej. Jeśli zauważysz, że bateria nie działa prawidłowo, powinieneś rozważyć wymianę baterii w iPhone 11 PRO na nową. Nie jesteś pewny, czy bezpośrednią przyczyną problemu jest bateria? Wykonamy dla Ciebie pełną diagnozę urządzenia, aby znaleźć źródło problemu.

  Wymiana klapki baterii iPhone 11 PRO

  Jeśli nosisz telefon bez pokrowca lub korzystasz ze źle dopasowanego etui, po pewnym czasie może okazać się, że tylna klapka w iPhone 11 PRO może zostać porysowana, a nawet uszkodzona. Element ten jest o tyle ważny, że odpowiada między innymi za odpowiednie odprowadzanie ciepła oraz pyło i wodoszczelność telefonu. Dlatego, jeśli klapka baterii uległa uszkodzeniu, zastanów się nad wymianą tylnej szybki na nową. Poprawi to nie tylko wygląd Twojego telefonu, ale też zagwarantuje większe bezpieczeństwo.

  Diagnoza telefonu iPhone 11 PRO

  Jeśli Twój telefon nie działa prawidłowo, ale nie wiesz, jaka jest tego przyczyna, zachęcamy do wykonania pełnej diagnozy telefonu iPhone 11 PRO. W serwisie wykonamy dokładną weryfikację wszystkich podzespołów, aby odnaleźć źródło problemu. Na tej podstawie będziemy mogli określić koszty oraz czas potrzebny na wykonanie naprawy telefonu. Pozwoli to na podjęcie decyzji, czy naprawa telefonu będzie dla Ciebie opłacalna.