Serwis Serwis Xiaomi 11T Pro

Szukasz serwisu, który wykona naprawę Twojego telefonu Xiaomi 11T Pro? Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Jako profesjonalny serwis Xiaomi posidamy wyspecjalizowaną kadrę, która kompleksowo przeprowadzi naprawę Twojego Xiaomi 11T Pro na najwyższym poziomie.

Jeżeli nie wiesz co jest przyczyną źle działającego urządzenia, możesz powierzyć go nam. Nasi specjaliści sprawdzą co w trawie piszczy i postawią odpowiednią diagnozę. Dopiero po akceptacji przystąpią do naprawy Twojego Xiaomi 11T Pro.

Korzystamy tylko z najnowszych sprzętów o sprawdzonej jakości. To wszystko jest gwarancją szybkiej naprawy każdej usterki. Przy usuwaniu uszkodzeń korzystamy z metod laminacji, separacji oraz ciśnieniowo-próżniowej, robimy to starannie z najwyższą precyzją. Powierzając nam swój smartfon nie musisz obawiać się utratą danych. Na każdą usługę dajemy 3-miesięczną gwarancję.

Odwiedź profesjonalny serwis Xiaomi 11T Pro i ciesz się najwyższą jakością naprawy!

Jakie usługi oferujemy dla urządzenia Xiaomi 11T Pro?

Wybierz usługę, którą możemy dla Ciebie zrealizować.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.
  Serwis
  Serwis Xiaomi 11T Pro

  Specyfikacja Xiaomi 11T Pro

  Podobnie jak Xiaomi 11T, wersja Pro posiada potrójny aparat z matrycą 108 Mpix. Dodatkowo zwiększona została pamieć RAM do 12GB. W połączeniu z procesorem Snapdragon 888 o częstotliwości 2,84GHz i ośmiu rdzeniach, urządzenie staje się niesamowicie wydajne i radzi sobie z najbardziej wymagającymi aplikacjami lub grami. Moduł graficzny jaki został użyty w tym zestawieniu to Adreno 660. Xiaomi 11T Pro nie posiada slotu na dodatkową kartę pamięci, ale rekompensuje to swoją wbuowaną pamięcią. Do wyboru mamy 128GB lub 256GB pojemności do przechowywania danych. Wyświetlacz w technologii AMOLED posiada 6,67 cali i rozdzielczość wynoszącą 2400x1080 px. Dzięki odświerzaniu 120 Hz, samrtfon zapewnia płynny i wyraźny obraz. Bateria zastosowana w tym modelu jest taka sama jak w przypadku 11T, 5000mAh z funkcją szybkiego ładowania.

  W większości przypadków nasz serwis Xiaomi rekomenduje wymianę szybki w Xiaomi 11T Pro. Jest to tańsze rozwiązanie od wymiany wyświetlacza na nowy. Niestety jednak nie w każdym przypadku będzie to możliwe.

  Wymiana szybki lub wyświetlacza w Xiaomi 11T Pro

  Do najczęstszych napraw wykonywanych w naszy serwisie należy, wymiana zbitej szybki i wymiana wyświetlacza. O ile pierwsza opcja jest dużo tańsza to nie zawsze jest ona możliwa. W przypadku kiedy wyświetlacz telefonu został uszkodzony, konieczna będzie wymiana całego ekranu. Zdajemy sobię sprawę że wiąże się to z większym kosztem naprawy, dlatego klient ma wybór między nowym oryginalnym wyświetlaczem, a tańszym, najwyższej jakości zaminnikiem.

  Wymiana baterii w Xiaomi 11T Pro

  Oryginalna bateria producenta powinna pozostać niezawodna przez około 2 lata. Niestety zdarza się, że poprzez nieodpowiednią eksploatację lub nadmierne ładowanie, bateria zacznie działać nieprawidłowo. W takim przypadku zalecamy aby wymienić baterie w Xiaomi 11T Pro na nową. Jeśli nie jesteś pewien, czy bezpośrednią przyczyną nieprawidłowego działania twojego telefonu jest bateria - wykonamy diagnozę, aby znaleźć źródło problemu.

  Wymiana klapki baterii Xiaomi 11T Pro

  Etui do telefonu jest bardzo ważne. Nie jest ono tylko ochroną przy upadku, ale także zapobiega zadrapaniom. Jeśli jednak nie lubisz pokrowców, lub też wybrałeś to źle dopasowane, po pewnym czasie może okazać się, że tylna klapka w Xiaomi 11T Pro może zostać porysowana, a nawet uszkodzona. Element ten wbrew pozorom jest dość ważny. Odpowiada za odpowiednie odprowadzanie ciepła oraz pyło i wodoszczelność telefonu. Jeśli klapka baterii uległa zniszczeniu, najlepszym pomysłem będzie jej wymiana. Poprawi to nie tylko wygląd Twojego telefonu, ale też zagwarantuje większe bezpieczeństwo.

  Diagnoza telefonu Xiaomi 11T Pro

  Jeśli Twój telefon nie działa prawidłowo i nie wiesz, jaka jest tego przyczyna, zachęcamy do wykonania pełnej diagnozy telefonu Xiaomi 11T Pro. W serwisie wykonamy dokładną weryfikację wszystkich podzespołów, aby odnaleźć źródło problemu. Na tej podstawie będziemy mogli określić koszty oraz czas potrzebny na wykonanie naprawy telefonu. Pozwoli to na podjęcie decyzji, czy naprawa telefonu będzie dla Ciebie opłacalna.