Serwis Samsung S20 FE

Naprawa Samsung S20 FE

Szukasz serwisu, który szybko i sprawnie zajmie się Twoim Samsung S20 FE? Nie szukaj dalej! Pan Szybka to idealne miejsce, w którym troszczymy się o urządzenie klienta jak o własne.

Oferujemy kompleksową wymianę zbitej szybki, uszkodzonego wyświetlacza, zużytej baterii oraz wiele więcej napraw telefonu Samsung S20 FE. Naszą jakość usług opieramy na połączeniu doświadczenia z profesjonalnym sprzętem serwisowym. Dzięki temu nasi klienci mają pewność, że odbierają w pełni sprawny smartfon.

Skorzystaj z usługi naprawy Samsung S20 FE w salonie stacjonarnym lub wyślij do nas swoje urządzenie. Zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby naprawiony telefon wrócił do Ciebie jak najszybciej.

serwis samsung s20 fe

Cennik napraw Samsung S20 FE

Wybierz usługę, którą możemy dla Ciebie zrealizować.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Wymiana szybki Samsung S20 FE

  Zastosowanie w Samsungu S20 FE szybki ekranu Gorilla Glass chroni telefon nie tylko przed zarysowaniami, ale także rozbiciami. Niestety zdarza się, że niefortunny wypadek może uszkodzić szybkę, powodując problemy przy korzystaniu z urządzenia.

  Proces wymiany szybki w telefonie Samsung S20 FE nie należy do najłatwiejszych, ale dla naszych serwisantów to codzienność. Wymienimy rozbitą szybkę w zaledwie kilka godzin, bez konieczności przetrzymywania telefonu na dłużej niż jeden dzień. Do każdej usługi przyznajemy 3 miesiące gwarancji. Jeśli nie jesteś pewien, czy rozbita szybka to jedyna usterka w twoim smartfonie, zgłoś się do nas na diagnozę, a wykluczymy dodatkowe koszty.

  Wymiana wyświetlacza Samsung S20 FE

  Ekran telefonu to najważniejszy komponent smartfona. Uszkodzony wyświetlacz może utrudnić, a często uniemożliwić korzystanie z urządzenia. Uszkodzenie wyświetlacza objawia się między innymi zielonymi pasami na matrycy lub czarnymi plamami. Zdarzą się również, że szyba ochronna pozostaje nienaruszona, a matryca wewnątrz pęka, powodując kompletną utratę obrazu.

  W serwisie Samsung Pan Szybka wykonamy dla Ciebie usługę wymiany wyświetlacza tego samego dnia. Korzystamy wyłącznie z oryginalnych wyświetlaczy Samsung, dzięki czemu możemy świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Zarezerwuj wizytę na naszej stronie internetowej i nie martw się o dłuższy czas realizacji usługi!

  Wymiana baterii Samsung S20 FE

  Od sprawnej baterii zależy, jak długo będziemy mogli korzystać z telefonu po naładowaniu. W nowych telefonach bateria powinna działać niezawodnie przez około dwa pierwsze lata korzystania z telefonu, jednakże przez niewłaściwe korzystanie lub nadmierną eksploatację, może zostać uszkodzona wcześniej.

  Jeśli zauważysz, że bateria Samsung S20 FE przestała działać prawidłowo, powinieneś wziąć pod uwagę wymianę baterii w Samsung S20 FE na nową. Natomiast, jeśli nie jesteś pewny, czy bezpośrednią przyczyną problemu jest bateria? Wykonamy dla Ciebie pełną diagnozę urządzenia, aby znaleźć źródło problemu.

  Wymiana klapki baterii Samsung S20 FE

  Telefon noszony bez etui lub pokrowca, może zostać porysowany lub uszkodzony. Tylna klapka telefonu Samsung S20 FE odpowiada między innymi za odpowiednie odprowadzanie ciepła oraz pyło i wodoszczelność telefonu. Dlatego, warto się zastanowić nad wymianą tylnej klapki, jeśli uległa uszkodzeniu. Poprawi to nie tylko wygląd Twojego telefonu, ale też zagwarantuje większe bezpieczeństwo.

  Wymiana plecków w Samsungu S20 FE należy do najszybciej wykonywanych napraw w naszym serwisie. Usługa trwa niecałe 30 minut, przywracając estetyczny wygląd smartfona.

  Odwiedź najczęściej polecany Serwis Samsung S20 FE !

  Posiadamy serwisy w 3 dużych miastach w Polsce. Odwiedź nas i dołącz do grona zadowolonych klientów.

  PanSzybka Warszawa

  pinezka na mapieul. Andrzejowska 6/8
  02-312 Warszawa

  telefon+48 889 952 182 skrzynka mailowawarszawa@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż
  PanSzybka Kraków

  pinezka na mapieul. Fieldorfa-Nila 17
  31-209 Kraków

  telefon+48 690 999 036 skrzynka mailowakrakow@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż
  PanSzybka Gdańsk

  pinezka na mapie Aleja Grunwaldzka 124
  80-244 Gdańsk

  telefon+48 733 321 337 skrzynka mailowagdansk@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż

  Nie masz czasu na wizytę w salonie ?

  Skorzystaj z darmowego kuriera na terenie całej Polski. To proste !

  Formularz

  W naszym sklepie online wybierasz model telefonu, a następnie rodzaj uszkodzenia, które chcesz naprawić. Możesz też skorzystać z opcji diagnozy.

  Nadanie paczki

  Zamawiając usługę otrzymasz od nas etykietę do wybranego przez Ciebie paczkomatu. Możesz również nadać paczkę we własnym zakresie. Pamiętaj o odpowiednim zabezpieczeniu urządzenia na czas wysyłki.

  Naprawa

  Zdecydowaną większość napraw jesteśmy w stanie wykonać nawet tego samego dnia. Jeśli jednak posiadasz nietypowe urządzenie lub będą potrzebne dodatkowe części, naprawa może się lekko wydłużyć.

  Wysyłka

  Za wykonaną naprawę możesz zapłacić za pobraniem lub w formie przedpłaty. W obu przypadkach zamawiając folię ochronną na swoje urządzenie, otrzymasz bezpłatną przesyłkę zwrotną.