Serwis Samsung A22 5G

Naprawa Samsung A22 5G

Serwis Pan Szybka – profesjonalne podejście do każdej usterki. Nie ważne czy przychodzisz z rozbitym wyświetlaczem, awarią baterii lub zalanym telefon, chętnie pomożemy w każdym przypadku. Nasz serwis Samsung A22 5G dba o najwyższą jakość napraw.

Nie jesteś pewien jakiego rodzaju usługi potrzebuje Twój Samsung? Nasi specjaliści przeprowadzą diagnozę wstępną. Na jej podstawie poinformujemy Cię o zakresie usterki oraz kosztach naprawy. Pamiętaj, że pakiety napraw są zawsze rabatowane!

serwis samsung a22 5g

Cennik napraw Samsung A22 5G

Wybierz usługę, którą możemy dla Ciebie zrealizować.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Wymiana szybki Samsung A22 5G

  Po upadku telefonu często pojawia się uszkodzenie ekranu w postaci pękniętej szybki. Takie zjawisko potrafi znacznie utrudnić bezpieczne i komfortowe korzystanie z urządzenia. Warto wówczas umówić się na wizytę w profesjonalnym serwisie Pan Szybka, który szybko i sprawnie zrealizuje wymianę szybki w Samsung A22 5G. Pozwoli to na przywrócenie pierwotnej funkcjonalności oraz estetyki smartfona.

  Wymiana wyświetlacza Samsung A22 5G

  Częstym problemem, z jakim spotykają się użytkownicy modelu Samsung A22 5G, jest uszkodzenie ekranu. W niektórych przypadkach wystarczy wymienić tylko szybkę, ale czasem konieczna może być całkowita wymiana wyświetlacza. Jeśli nie jesteś pewien, jaki jest stan ekranu, zapraszamy na darmową ekspertyzę wstępną.

  Nasza specjalistyczna usługa wymiany ekranu pozwoli przywrócić pełny komfort korzystania z urządzenia oraz ochroni ekran przed dalszymi uszkodzeniami. Proces naprawy przebiega szybko i sprawnie, dzięki czemu Twój Samsung A22 5G będzie gotowy do użytku w krótkim czasie.

  Wymiana baterii Samsung A22 5G

  Samsung A22 5G zaczyna sprawiać problemy z trwałością baterii? Mocno zużyty akumulator może znacząco przeszkodzić w codziennej pracy urządzenia. Warto wówczas skorzystać z pomocy serwisu Pan Szybka. Nasza usługa wymiany baterii w Samsung A22 5G przywróci jego pierwotną funkcjonalność i pełną wydajność. Przekazując smartfon w ręce naszych specjalistów masz pewność, że naprawa zostanie przeprowadzona starannie i profesjonalnie.

  Jeśli chcesz skorzystać z naszej usługi możesz zarezerwować wizytę online lub stacjonarnie w placówce. Podczas wymiany baterii gwarantujemy korzystanie z nowej, oryginalnej baterii Samsung oraz zapewniamy wsparcie serwisowe po naprawie.

  Wymiana tylnej klapki Samsung A22 5G

  Pęknięta lub mocno zdeformowana tylna klapka nie zapewnia poprawnej szczelności urządzenia. Przez to wszelkie pyłki i brud mogą się dostać do wnętrza telefonu powodując problemy z działaniem podzespołów. Aby tego uniknąć zalecamy jak najszybszą wymianę klapki baterii w naszym serwisie Samsung. Zapewniamy szybki czas realizacji oraz oryginalne komponenty.

  Odwiedź najczęściej polecany Serwis Samsung A22 5G !

  Posiadamy serwisy w 3 dużych miastach w Polsce. Odwiedź nas i dołącz do grona zadowolonych klientów.

  PanSzybka Warszawa

  pinezka na mapieul. Andrzejowska 6/8
  02-312 Warszawa

  telefon+48 889 952 182 skrzynka mailowawarszawa@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż
  PanSzybka Kraków

  pinezka na mapieul. Fieldorfa-Nila 17
  31-209 Kraków

  telefon+48 690 999 036 skrzynka mailowakrakow@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż
  PanSzybka Gdańsk

  pinezka na mapie Aleja Grunwaldzka 124
  80-244 Gdańsk

  telefon+48 733 321 337 skrzynka mailowagdansk@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż

  Nie masz czasu na wizytę w salonie ?

  Skorzystaj z darmowego kuriera na terenie całej Polski. To proste !

  Formularz

  W naszym sklepie online wybierasz model telefonu, a następnie rodzaj uszkodzenia, które chcesz naprawić. Możesz też skorzystać z opcji diagnozy.

  Nadanie paczki

  Zamawiając usługę otrzymasz od nas etykietę do wybranego przez Ciebie paczkomatu. Możesz również nadać paczkę we własnym zakresie. Pamiętaj o odpowiednim zabezpieczeniu urządzenia na czas wysyłki.

  Naprawa

  Zdecydowaną większość napraw jesteśmy w stanie wykonać nawet tego samego dnia. Jeśli jednak posiadasz nietypowe urządzenie lub będą potrzebne dodatkowe części, naprawa może się lekko wydłużyć.

  Wysyłka

  Za wykonaną naprawę możesz zapłacić za pobraniem lub w formie przedpłaty. W obu przypadkach zamawiając folię ochronną na swoje urządzenie, otrzymasz bezpłatną przesyłkę zwrotną.