Serwis Samsung S22

Naprawa Samsung S22

Szukasz serwisu, który wykona naprawę Twojego telefonu? Nasz placówka zajmuje się profesjonalną naprawą uszkodzonego Samsung S22. Specjalizujemy się w wymianie zbitych szybek, wyświetlaczy, zużytych baterii oraz naprawie układów płyty głównej. Pomożemy również w przypadku zalania urządzenia. Przeprowadzimy dla Ciebie kompleksową diagnozę i czyszczenie.

Wykonujemy usługi naprawcze w Gdańsku, Warszawie oraz Krakowie. Jeśli jednak nie możesz odwiedzić nas osobiście, oferujemy naprawę wysyłkową na terenie całej Polski, dzięki czemu wyślesz do nas swój Samsung S22 z dowolnego miejsca w kraju.

telefon samsung s22

Cennik napraw Samsung S22

Wybierz usługę, którą możemy dla Ciebie zrealizować.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Wymiana szybki Samsung S22

  Nieco zakrzywiony wyświetlacz ma świetne kąty widzenia i odświeżanie obrazu, które cieszy oko. Chcąc uchronić nasz telefon przed czynnikami zewnętrznymi inwestujemy w szkła hartowane lub folie hydrożelowe w nadziei, że zniwelują one uszkodzenia podczas nieszczęśliwego wypadku.

  Jeśli natomiast dochodzi do uszkodzenia mimo zastosowanych akcesoriów, zwykle kończy się to jedynie rozbitą szybką. W tym wypadku usługa jej wymiany będzie zdecydowanie tańsza od wymiany całego modułu wyświetlacza. Jest to korzystne dla klienta właśnie ze względu na to, że wyświetlacz pozostaje oryginalny. Niestety zdarza się, że upadek może spowodować nie tylko uszkodzenie szybki.

  Wymiana wyświetlacza S22

  Niespodziewany upadek smartfona może skończyć się niespodziewanym wydatkiem. W przypadku Samsunga S22 koszt wymiany ekranu jest opłacalny, ze względu na to, że proporcjonalnie do nowego smartfona cena za wyświetlacz jest dużo mniejsza.

  W przypadku, kiedy ekran wyświetla pasy lub dotyk odmawia posłuszeństwa – konieczna będzie jego wymiana na nowy. W naszym serwisie wymiana wyświetlacza trwa nawet godzinę.

  Korzystamy wyłącznie z oryginalnych ekranów Super AMOLED od Samsunga. Dzięki czemu telefon wygląda jak nowy.

  Wymiana baterii Samsung S22

  Bateria to po procesorze jedna z najważniejszych części telefonu. Zapewnia urządzeniu długość pracy i pozwala użytkownikowi cieszyć się smartfonem przez wystarczający czas. Producenci urządzeń mobilnych zapewniają, że prawidłowe działanie baterii powinno trwać przez pierwsze dwa lata użytkowania smartfona. Niestety nie zawsze tak jest. Krótszy czas pracy baterii spowodowany jest zwykle przez korzystanie z nieodpowiednich akcesoriów lub nadmierną eksploatację.

  Uszkodzona bateria może doprowadzić do trwałego uszkodzenia wyświetlacza lub podzespołów. Dlatego jeśli zauważysz, że twój telefon nie wytrzymuje zbyt długo na jednym ładowaniu, skontaktuj się w naszym serwisem. Unikniesz w ten sposób niepotrzebnych kosztów wymiany innych komponentów.

  Wymiana klapki baterii Samsung S22

  W popularnym flagowcu Galaxy S22 klapka baterii nie różni się znacznie względem poprzednich modeli z serii S. W tym roku natomiast producent również zastosował plastikowe plecki. Z pewnością są one odporne na uszkodzenia czy zadrapania. Niestety z doświadczenia wiemy, że przy niespodziewanym upadku dochodzi do uszkodzenia nie tylko szybki wyświetlacza, ale także klapki baterii.

  Tylna obudowa odpowiedzialna jest za wodoszczelność oraz odprowadzanie ciepła z urządzenia, dlatego nie warto lekceważyć uszkodzenia komponentu. Wybierz nasz serwis, a my pomożemy Ci w przywróceniu twojego smartfona do wizualnego stanu sprzed uszkodzenia.

  Odwiedź najczęściej polecany Serwis Samsung S22 !

  Posiadamy serwisy w 3 dużych miastach w Polsce. Odwiedź nas i dołącz do grona zadowolonych klientów.

  PanSzybka Warszawa

  pinezka na mapieul. Andrzejowska 6/8
  02-312 Warszawa

  telefon+48 889 952 182 skrzynka mailowawarszawa@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż
  PanSzybka Kraków

  pinezka na mapieul. Fieldorfa-Nila 17
  31-209 Kraków

  telefon+48 690 999 036 skrzynka mailowakrakow@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż
  PanSzybka Gdańsk

  pinezka na mapie Aleja Grunwaldzka 124
  80-244 Gdańsk

  telefon+48 733 321 337 skrzynka mailowagdansk@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż

  Nie masz czasu na wizytę w salonie ?

  Skorzystaj z darmowego kuriera na terenie całej Polski. To proste !

  Formularz

  W naszym sklepie online wybierasz model telefonu, a następnie rodzaj uszkodzenia, które chcesz naprawić. Możesz też skorzystać z opcji diagnozy.

  Nadanie paczki

  Zamawiając usługę otrzymasz od nas etykietę do wybranego przez Ciebie paczkomatu. Możesz również nadać paczkę we własnym zakresie. Pamiętaj o odpowiednim zabezpieczeniu urządzenia na czas wysyłki.

  Naprawa

  Zdecydowaną większość napraw jesteśmy w stanie wykonać nawet tego samego dnia. Jeśli jednak posiadasz nietypowe urządzenie lub będą potrzebne dodatkowe części, naprawa może się lekko wydłużyć.

  Wysyłka

  Za wykonaną naprawę możesz zapłacić za pobraniem lub w formie przedpłaty. W obu przypadkach zamawiając folię ochronną na swoje urządzenie, otrzymasz bezpłatną przesyłkę zwrotną.