serwis samsung s22

Serwis Samsung S22

Szukasz serwisu, który wykona naprawę Twojego telefonu Samsung Galaxy S22? Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Wykonamy dla Ciebie szybką wymianę szybki, wyświetlacza lub baterii na nowe. W razie potrzeby przeprowadzimy diagnozę telefonu oraz naprawimy inne usterki w telefonie Samsung Galaxy S22.

Jakie usługi oferujemy dla urządzenia Samsung S22?

Wybierz usługę, którą możemy dla Ciebie zrealizować.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Serwis
  Samsung S22

  Specyfikacja Samsung S22

  Zaprezentowany 9 lutego 2022 roku Samsung Galaxy S22 zaskoczył recenzentów i fanów marki swoją wielkością. W stosunku do poprzednika, Samsunga S21, różni się dość znacząco, co czuć podczas korzystania. Design urządzenia nie szczególnie się zmienił, ale zastosowano inne materiały obudowy oraz korpusu. Plecki tegorocznego flagowca wykonane są ze szkła Corning Gorilla Glass Victus+. Jest to spora różnica względem poprzednika, ponieważ tamten wyposażony był w plastikową obudowę. Za wyświetlanie obrazu odpowiada świetny ekran Dynanic AMOLED 6,1 cala o odświeżaniu 120Hz. Samsung Galaxy S22 to przede wszystkim bardzo mocny i wydajny smartfon. Pracę urządzenia zapewnia najnowszy procesor Exynos 2200 wspomagany 8GB pamięcią RAM. Na nasze dane producent zapewnił 128gb pamięci wbudowanej, która z pewnością wystarczy każdemu użytkownikowi. Samsung S22 to dobry wybór dla osób, które kochają fotografować. Główny aparat 50Mpix z trybem ultraszerokokątnym doskonale sprawdzi się przy fotografowaniu krajobrazów. Ogniwo baterii w Samsungu S22 o pojemności 3700mAh oraz ładowanie 25W pozwala użytkownikowi na swobodne korzystanie z urządzenia bez konieczności częstego ładowania.

  Wymiana wyświetlacza lub szybki w Samsung Galaxy S22

  Najmniejszy z rodziny Galaxy S22 posiada nadzwyczaj mały wyświetlacz względem nie tylko dzisiejszych trendów, ale również względem poprzednika. Nieco zakrzywiony wyświetlacz ma świetne kąty widzenia i odświeżanie obrazu, które cieszy oko. Chcąc uchronić nasz telefon przed czynnikami zewnętrznymi inwestujemy w szkła hartowane lub folie hydrożelowe w nadziei, że zniwelują one uszkodzenia podczas nieszczęśliwego wypadku. Jeśli natomiast dochodzi do uszkodzenia mimo zastosowanych akcesoriów, zwykle kończy się to jedynie rozbitą szybką. W tym wypadku usługa jej wymiany będzie zdecydowanie tańsza od wymiany całego modułu wyświetlacza. Jest to korzystne dla klienta właśnie ze względu na to, że wyświetlacz pozostaje oryginalny. Niestety zdarza się, że upadek może spowodować nie tylko uszkodzenie szybki. W przypadku, kiedy ekran wyświetla pasy lub dotyk odmawia posłuszeństwa - konieczna będzie jego wymiana na nowy. W naszym serwisie wymianę szybki wykonamy w 3 godziny, natomiast wymianę wyświetlacza już nawet w godzinę.

  Samsung Galaxy S22 - wymiana baterii

  Bateria to po procesorze jedna z najważniejszych części telefonu. Zapewnia urządzeniu długość pracy i pozwala użytkownikowi cieszyć się smartfonem przez wystarczający czas. Producenci urządzeń mobilnych zapewniają, że prawidłowe działanie baterii powinno trwać przez pierwsze dwa lata użytkowania smartfona. Niestety nie zawsze tak jest. Krótszy czas pracy baterii spowodowany jest zwykle przez korzystanie z nieodpowiednich akcesoriów lub nadmierną eksploatację. Uszkodzona bateria może doprowadzić do trwałego uszkodzenia wyświetlacza lub podzespołów. Dlatego jeśli zauważysz, że twój telefon nie wytrzymuje zbyt długo na jednym ładowaniu, skontaktuj się w naszym serwisem. Unikniesz w ten sposób niepotrzebnych kosztów wymiany innych komponentów.

  Wymiana klapki baterii Samsung Galaxy S22

  W tegorocznym flagowcu Galaxy S22 nastąpiła zmiana obudowy względem poprzedników. Poprzednio smartfony wyposażone były w plastikowe klapki baterii. W tym roku natomiast producent zastosował szklane plecki Corning Gorilla Glass Victus+. Z pewnością są one odporne na uszkodzenia czy zadrapania. Niestety z doświadczenia wiemy, że przy niespodziewanym upadku dochodzi do uszkodzenia nie tylko szybki wyświetlacza, ale także klapki baterii. Tylna obudowa odpowiedzialna jest za wodoszczelność oraz odprowadzanie ciepła z urządzenia, dlatego nie warto lekceważyć uszkodzenia komponentu. Wybierz nasz serwis, a my pomożemy Ci w przywróceniu twojego smartfona do wizualnego stanu sprzed uszkodzenia.

  Diagnoza telefonu Samsung Galaxy S22

  Jeżeli nie jesteś pewien, dlaczego Twój telefon nie działa poprawnie, wykonaj diagnozę w naszym serwisie. Wykonamy szczegółową weryfikację wszystkich podzespołów Samsunga Galaxy S22, w celu znalezienia źródła problemu. Dzięki temu ustalimy czas oraz koszty naprawy telefonu. Pozwoli Ci to ocenić, czy jest to opłacalne. Jeśli zdecydujesz się na nasze usługi, ale nie masz fizycznej możliwości dotarcia do naszej placówki, możesz wysłać swoje urządzenie kurierem. Po przeprowadzeniu diagnozy skontaktujemy się z Tobą w celu dalszych kroków naprawy.