wymiana klapki iphone 11 w serwis pan szybka

Wymiana plecków (klapki tylnej) lub obudowy iPhone 11

Cena: 449 zł

Dołącz folie ochronną.

Zredukujesz koszt wysyłki do 0 zł

- Dodaj do zamówienia

Usługa polega na wymianie zbitych plecków/ klapki
Naprawa rozbitej klapki tylnej | plecki iPhone | szklany tył | broken back glass

Naprawa

w salonie Pan Szybka

od60

minut
  Bez rozstawania się z smartfonem
  Możliwa płatność kartą
  Darmowa konsultacja
Zarezerwuj Wizyte
Naprawa

wysyłkowa

1-3

dni
  Bez wychodzenia z domu
  Wysyłka zwrotna nawet w 1 dzień
  Bezpłatny kurier
Zamów Kuriera

Wymiana plecków, czyli pokrywy baterii w iPhone 11

Dzięki zastosowaniu szklanych plecków iPhone 11 wygląda bardzo stylowo i elegancko. Apple, przy premierze niezwykle mocno zachwalało szkło Gorilla Glass, które zostało umieszczone w telefonie na pokrywie baterii. Chociaż jest to szkło o wiele mocniejsze od swoich poprzedników, to jednak łatwiej ulega zarysowaniu. Mimo wzmocnienia odporności szkła, po uderzeniu w twarde podłoże podobnie jak inne tego typu materiały pęka, co wpływa na nieatrakcyjny wygląd telefonu. Niestety telefon można w prosty sposób uszkodzić nawet w przypadku, gdy nosimy go w odpowiednio dobranej obudowanie lub pokrowcu. Oficjalny serwis Apple nie wymienia tylnej szybki w iPhone 11, dlatego z pomocą przychodzi nasz serwis, który wykorzystując laserową technologię, wymieni szklaną klapkę w Twoim telefonie! Zrobimy to szybko i profesjonalnie, a na naszą naprawę otrzymasz gwarancję!

Ile trwa wymiana klapki iPhone 11?

Dzięki zastosowaniu serwisowych urządzeń najnowszych technologii, w naszym serwisie wymiana plecków w iPhone 11 trwa zdecydowanie krócej niż kiedyś! Nie musisz szukać zastępczego telefonu, ponieważ naprawimy Twój iPhone 11 nawet tego samego dnia. Zdajemy sobie jednak sprawę, że nie każdy może pojawić się w naszym punkcie stacjonarnym. Z troski o naszych klientów, stworzyliśmy możliwość naprawy telefonów na odległość. Wystarczy, że wyślesz nam swój uszkodzony smartfon, a my naprawimy go i odeślemy z powrotem na wskazany przez Ciebie adres.

Dlaczego warto wybrać nasz serwis Apple?

Cechuje nas wieloletnia praktyka w serwisowaniu urządzeń firmy Apple, jesteśmy w stanie naprawić każdy napotkany problem.
Najnowsze i w pełni profesjonalne narzędzia serwisowe to gwarancja precyzyjnej i wysokiej jakości napraw serwisowych
Krótki czas oczekiwania – jesteśmy w stanie naprawić Twój telefon w trybie natychmiastowym.

Ile kosztuje wymiana tylnej szybki iPhone 11?

Wysoka jakość usług oraz szybkie wykonywanie napraw telefonów to tylko kilka zalet naszego serwisu telefonów. Decydując się na naprawę telefonu w naszym serwisie, masz pewność, ile będzie kosztować Cię pełna naprawa. Aktualny cennik oferty serwisowej, znajdziesz na naszej stronie internetowej.  Podane kwoty zawierają:

– profesjonalną usługę wymiany plecków w iPhone 11 przez naszych doświadczonych serwisantów,

– nową, dobrze dopasowaną część do Twojego telefonu,

– gwarancję na wykonaną usługę i wykorzystaną część.