Wymiana szybki Xiaomi

Porysowana, stłuczona lub zbita szybka w urządzeniu Xiaomi? Wygląda nieestetycznie, ale często także utrudnia korzystanie z urządzenia. Takie uszkodzenia mogą przytrafić się każdemu. Wymiana szybki Xiaomi w naszym serwisie to najszybszy i najlepszy sposób na to, by smartfon znów był sprawny. Zapraszamy do naszych placówek w Warszawie, Gdańsku oraz Krakowie. Szybka naprawa oraz oryginalne części i bezpłatna diagnoza.

Wybierz model Twojego urządzenia.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.
  Serwis
  Wymiana szybki Xiaomi

  Wymiana uszkodzonej szybki w telefonie Xiaomi

  Obecnie ciężko jest nam wyobrazić sobie życie bez smartfonów. Są czymś w rodzaju podręcznego wielofunkcyjnego narzędzia służącego do zabawy, utrzymywania kontaktu z bliskimi oraz ułatwia dostęp do wiedzy. Warto jednak pamiętać, że urządzenia te nie są niezniszczalne. Producenci starają się uodpornić smartfony na wszelkie zdarzenia, lecz niestety nie jest to do końca możliwe. Upadek telefonu lub przygniecenie przez ciężki przedmiot, kończy się najczęściej pękniętą szybką wyświetlacza. Nawet najlepsza ochrona i stosowanie pokrowców, nie zawsze zagwarantuje ochronę urządzenia przed uszkodzeniem, a wtedy warto skorzystać z usług serwisu, który szybko wymieni uszkodzoną szybkę na nową.

  Czy wymiana szybki w telefonie marki Xiaomi jest możliwa?

  Najczęściej do naszego serwisu trafiają telefony z uszkodzeniami mechanicznymi, powstające przez upuszczenie albo przygniecenie smartfona. Użytkownicy bardzo często wymieniają wówczas cały wyświetlacz, nie wierząc, że ten moduł zbudowany jest nie tylko z wyświetlacza, ale również z dotyku oraz szybki. Upadek telefonu na ziemię często powoduje jedynie robicie szybki. Jeśli po incydencie wyświetlacz jak i dotyk działają bez zarzutu, wymienić wystarczy jedynie samą szybkę. Prawdą jest jednak, że nie w każdym modelu telefonu jest to możliwe.

  Wymiana szybki w serwisie telefonów Xiaomi

  W momencie upadku lub przygniecenia została zbita szybka w smartfonie, ale dotyk i wyświetlacz działa poprawnie, w specjalistycznym serwisie warto wówczas wymienić jedynie szybkę. Profesjonalny serwis posiada odpowiedni sprzęt oraz personel, który umożliwia tego typu naprawy. Wymiana szybki w serwisie daje gwarancje, że Twój telefon będzie wyglądał jak nowy.

  Ile trwa wymiana szybki w smartfonie?

  Jesteśmy świadomi tego, jak ciężko jest rozstać się ze swoim smartfonem, dlatego zawsze staramy się wykonywać naprawę tak szybko jak jest to możliwe, zachowując przy tym pełen profesjonalizm. Niezbędna jest tutaj precyzja, aby podczas wymiany szybki ne doszło do uszkodzenia wyświetlacza. Zachowując największą ostrożność, staramy się jednak dokonywać wymiany szybki jeszcze w dniu otrzymania telefonu do naprawy. Warto przy tym, abyś dopytał nas o termin wykonania naprawy oraz o dostępność części do Twojego smartfona.

  Ile kosztuje wymiana szybki w telefonie Xiaomi?

  Koszt wymiany szybki zależy nie tylko od naszej pracy, ale również od modelu Twojego telefonu. Cennik naszych usług znajduje się na stronie internetowej serwisu. Możesz również bezpośrednio się skontaktować z naszym serwisem. Ceny podajemy bardzo czytelnie i dotyczą one kompleksowej obsługi wymiany szybki wraz z cenami niezbędnych części. Nie musisz się martwić o naliczenie dodatkowych kosztów.