Wymiana szybki Xiaomi

Stłuczona szybka w smartfonie Xiaomi wygląda nieestetycznie, ale często także utrudnia wygodne korzystanie z urządzenia. Wymiana szybki Xiaomi w naszym serwisie to najszybszy i najlepszy sposób na to, by smartfon znów był w pełni funkcjonalny. Oferujemy wysokiej jakości komponenty oraz szybki czas realizacji usługi. Dodatkowo każda naprawa, w tym kompleksowa wymiana szybki objęta jest 3-miesięczną gwarancją.

Zapraszamy do naszych placówek w Gdańsku, Warszawie oraz Krakowie. Skontaktuj się z nami lub zarezerwuj wizytę w celu bezpłatnej diagnozy wstępnej. Jeśli jednak nie możesz odwiedzić nas osobiście – zachęcamy do zamówienia naprawy online metodą wysyłkową.

wymiana szybki xiaomi mi 11 lite

Cennik wymiany szybki w telefonie Xiaomi

Wybierz model Twojego urządzenia.

Xiaomi Mi Xiaomi Mi
Xiaomi Redmi Xiaomi Redmi
Xiaomi Poco Xiaomi Poco

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Naprawa Samsung, iPhone, iPad , Apple Watch, Xiaomi - Pan Szybka Serwis

  Jak sprawimy, że Twój Smartfon będzie jak nowo narodzony?

  1. Przyjęcie telefonu do naprawy

  Przed przystąpieniem do realizacji usługi należy sprawdzić czy wymiana szybki w telefonie Xiaomi będzie możliwa. Warunkiem koniecznym jest tutaj poprawność działania wyświetlacza. Jeśli zakres uszkodzenia obejmuje również wyświetlacz, to wymiana szybki może nie być wystarczająca, aby zapewnić pełną funkcjonalność smartfona. Po sprawdzeniu możliwości wykonania usługi sporządzimy kartę przyjęcia, która zawiera kosztorys oraz czas potrzebny na realizację naprawy.

  2. Wymiana szybki w telefonie Xiaomi

  Usługę wymiany szybki rozpoczynamy od demontażu ekranu z korpusu urządzenia. Należy tutaj zachować szczególną ostrożność gdyż podzespoły znajdujące się wewnątrz telefonu są narażone na potencjalne uszkodzenia. Przygotowany wyświetlacz możemy poddać procesie regeneracji, która polega na usunięciu rozbitej szybki i zastąpieniu jej nową. Na końcu nie pozostaje nam nic innego jak montaż ekranu oraz pozostałych komponentów w telefonie.

  3. Testowanie i odbiór urządzenia

  Po wykonaniu naprawy telefon przechodzi wszelkie testy sprawdzające jego poprawne działanie. Dzięki temu mamy pewność, że wszystko działa tak jak powinno. Jeśli urządzenie przejdzie weryfikację pomyślnie otrzymasz inforamcje o możliwości odbioru Twojego Xiaomi wraz z 3-miesięczną gwarancją.

  4. Pamiętaj o pozostawieniu opinii

  Jeśli naprawa spełni Twoje oczekiwania, zachęcamy do pozostawienia komentarza. Bardzo cenimy opinie od naszych klientów i dokładamy wszelkich starań aby każdy wyszedł z naszego serwisu uśmiechnięty i zadowolony z końcowego efektu. Mamy nadzieję, że Ty również :)

  Wymiana szybki Xiaomi

  Uszkodzenie telefonu, w szczególności rozbicie szybki Xiaomi może spotkać każdego w najbardziej nieodpowiednim momencie. Jako profesjonalny serwis telefonów Xiaomi wychodzimy z założenia, że długie zwlekanie z naprawą nie ma sensu, a czasem jest przyczyną pojawienia się większych komplikacji z urządzeniem.

  Serwis Xiaomi Pan Szybka wykona dla Ciebie usługę wymiany szybki w Xiaomi już tego samego dnia. Większość części posiadamy w salonach stacjonarnych, aby naprawa była jak najkrótsza! Sprawdź nasz cennik i ciesz się swoim telefonem po kilku godzinach od oddania go do serwisu.

  wymiana szybki w serwisie
  gwarancja po naprawie w serwisie pan szybka

  Na czym polega wymiana szybki w Xiaomi

  Wymiana szybki w telefonach Xiaomi to nie tylko najpopularniejsza usługa w naszych serwisach, ale także najbardziej skomplikowana, jeżeli chodzi o uszkodzenia mechaniczne. Do wymiany szybki Xiaomi niezbędna jest wiedza oraz doświadczenie serwisantów. Wymianę szybki nazywamy również regeneracją wyświetlacza ze względu na specyfikę tej usługi. Wymieniając rozbite szkło ochronne demontujemy je z oryginalnego wyświetlacza, zabezpieczając ekran przed ponownym uszkodzeniem. Potrzeba do tego wykwalifikowanej kadry oraz specjalistycznych narzędzi.

  Specyfika usługi wymiany szybki Xiaomi polega na zachowaniu sprawnego oryginalnego wyświetlacza, co znacznie zmniejsza koszty naprawy.

  Ile trwa wymiana szybki Xiaomi

  Jako serwis z wieloletnim doświadczeniem usługi wymiany szybki Xiaomi wykonujemy relatywnie szybko. Czas oczekiwania na urządzenie to około 3-4 godziny w zależności od zakresu uszkodzenia lub modelu telefonu. Smartfony z płaskimi wyświetlaczami są łatwiejsze do naprawy, dlatego czas jest nieco krótszy niż w przypadku wyświetlaczy zakrzywionych.

  W większości przypadków wymiany rozbitej szybki Xiaomi jesteśmy w stanie wykonać usługę już tego samego dnia, ponieważ części do popularnych modeli Xiaomi posiadamy w swoich serwisach stacjonarnych. Jeśli chcesz mieć pewność co do szybkości wykonania usługi, skontkatuj się z nami lub zarezerwuj naprawę na naszej stronie internetowej.

  serwis telefonów warszawa w panszybka

  Nie masz czasu na wizytę w salonie ?

  Skorzystaj z darmowego kuriera na terenie całej Polski. To proste !

  ikona komputera

  Formularz

  W naszym sklepie online wybierasz model telefonu, a następnie rodzaj uszkodzenia, które chcesz naprawić. Możesz też skorzystać z opcji darmowej diagnozy usterki, wystarczy kliknąć przycisk znajdujący się poniżej

  ikona dostawy

  Nadanie paczki

  Zamawiając usługę otrzymasz od nas etykietę do wybranego przez Ciebie paczkomatu. Możesz również nadać paczkę we własnym zakresie. Pamiętaj o odpowiednim zabezpieczeniu urządzenia na czas wysyłki.

  ikona naprawy

  Naprawa

  Zdecydowaną większość napraw jesteśmy w stanie wykonać nawet tego samego dnia. Jeśli jednak posiadasz nietypowe urządzenie lub będą potrzebne dodatkowe części, naprawa może się lekko wydłużyć.

  ikona przesyłki

  Wysyłka

  Za wykonaną naprawę możesz zapłacić za pobraniem lub w formie przedpłaty. W obu przypadkach zamawiając folię ochronną na swoje urządzenie, otrzymasz bezpłatną przesyłkę zwrotną.

  Czy warto wymienić szybkę w telefonie Xiaomi

  Użytkowanie smartfona z rozbitą szybką zwiększa ryzyko uszkodzenia innych komponentów urządzenia. Stłuczone szkło ochronne powoduje również brak wodo i pyłoszczelności, o ile dany model takie certyfikaty posiada.

  Cenę wymiany szybki Xiaomi poszczególnego modelu warto porównać z wymianą wyświetlacza. W przypadku tylko stłuczonej szybki koszt usługi potrafi kosztować dwa razy mniej względem wymiany całego modułu wyświetlacza. Pozwala to zaoszczędzić sporo pieniędzy.
  W przypadku kolejnej, koniecznej naprawy szybki spowodowanej niespodziewanym wypadkiem dla naszych klientów sporządzamy adekwatny kosztorys wliczając w niego nawet 20% rabatu!

  serwis telefonów warszawa - szybki czas realizacji

  Chcąc rozwijać świadczenie naszych usług nie tylko w wybranych lokalizacjach wychodzimy z inicjatywą na obszar całej Polski. Jeśli posiadasz uszkodzony telefon i postanowisz wybrać jeden z naszych serwisów, możesz również skorzystać z naprawy wysyłkowej . Wystarczy, że nadasz paczkę do jednego z naszych punktów stacjonarnych, a my po wykonanej wymianie zbitej szybki Xiaomi odeślemy telefon w przeciągu 2-3 dni roboczych.

  Nasze serwisy znajdziesz w Gdańsku, Krakowie oraz Warszawie. Zajmujemy się wymianą szybki Xiaomi już od kilku lat, dlatego powierzając nam swojego smartfona masz pewność, że wróci do Ciebie w pełni sprawny, a jego wygląd odnowiony. Na każdą naprawę przyznajemy 3 miesiące gwarancji. Jeszcze się zastanawiasz? Nie czekaj długo i wypełnij formularz zgłoszeniowy na odpowiedniej podstronie naszej witryny.