Serwis Xiaomi Mi 10 Pro

Naprawa Xiaomi Mi 10 Pro

W Panu Szybka rozumiemy, jak istotne jest sprawnie działające urządzenie w erze szybkiego tempa życia. Dlatego oferujemy kompleksowe usługi naprawy dla posiadaczy Xiaomi Mi 10 Pro. Nasz zespół doświadczonych techników gwarantuje profesjonalną wymianę szybki, ekranu czy baterii w Twoim urządzeniu. Co więcej, specjalizujemy się także w naprawach po zalaniu, przywracając Twojemu smartfonowi pełną funkcjonalność.

Dla naszych klientów oferujemy nie tylko perfekcyjną obsługę techniczną, ale także gwarancję na wykonane usługi. Dzięki temu masz pewność, że oddając nam swoje urządzenie do naprawy, otrzymujesz nie tylko sprawnie działający smartfon, ale także spokój ducha. Wybierz Pan Szybka, jeśli oczekujesz profesjonalnej obsługi, oryginalnych części oraz solidnej gwarancji na wykonane usługi. Twój Xiaomi Mi 10 Pro zasługuje na najlepszą opiekę, a my jesteśmy tu, by ją zapewnić.

serwis xiaomi mi 10 pro

Cennik napraw Xiaomi Mi 10 Pro

Wybierz usługę, którą możemy dla Ciebie zrealizować.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Wymiana szybki Xiaomi Mi 10 Pro

  Naprawa rozbitej szybki wyświetlacza to najczęstsza usługa, którą wykonujemy w naszym serwisie. Proces wymiany szybki, zwany również regeneracją, obejmuje demontaż uszkodzonej, stłuczonej szyby, a następnie wklejenie nowej, wysokiej jakości szyby do korpusu telefonu. Cała procedura zajmuje kilka godzin i odbywa się z zachowaniem najwyższych standardów jakości. Wykorzystujemy profesjonalne maszyny naprawcze, a dzięki fachowości naszych serwisantów, naprawa przebiega bez zakłóceń.

  Naprawa polega na wymianie samej szybki, zachowując oryginalny wyświetlacz. To przekłada się na znaczną oszczędność dla klienta. Dodatkowo, do każdej wymiany szybki oferujemy 3 miesiące gwarancji na usługę.

  Wymiana wyświetlacza Xiaomi Mi 10 Pro

  Mimo upływu kilku lat od premiery Xiaomi Mi 10 Pro, nadal cieszy się popularnością i wydajnością. Nawet w przypadku uszkodzenia wyświetlacza, naprawa pozostaje opłacalna. W serwisie Pan Szybka korzystamy wyłącznie z oryginalnych części producenta. Uszkodzony ekran objawia się różnymi widocznymi na pierwszy rzut oka problemami.

  Jeśli ekran nie reaguje na dotyk lub posiada widoczne pasy lub plamy, konieczna jest jego wymiana na nowy. Nasi technicy przeprowadzą dokładną diagnozę urządzenia i jego komponentów, aby wykluczyć inne usterki spowodowane upadkiem, jeszcze przed przystąpieniem do naprawy.

  Wymiana baterii Xiaomi Mi 10 Pro

  Podstawą płynnego działania telefonu jest stan jego baterii. W przypadku Xiaomi Mi 10 Pro, oryginalna bateria może przestać działać optymalnie po pewnym czasie. Producent zapewnia, że bateria powinna wytrzymać przez pierwsze 2 lata użytkowania. Niemniej jednak, w praktyce może się zdarzyć, że bateria ulegnie uszkodzeniu w tym okresie.

  Jeżeli chcesz przywrócić pełną wydajność swojego Xiaomi Mi 10 Pro, polecamy skorzystanie z naszych usług serwisowych. Gwarantujemy profesjonalną naprawę w mniej niż godzinę, udzielamy gwarancji, oraz przeprowadzamy kompleksowe testy po naprawie, aby upewnić się, że nie ma żadnych innych ukrytych usterek.

  Wymiana plecków (klapki tylnej) Xiaomi Mi 10 Pro

  Wymiana klapki baterii to usługa, którą możemy zrealizować najszybciej w naszym serwisie. Sam proces naprawy zajmuje zaledwie 20 minut. Uszkodzona tylna klapka telefonu może potencjalnie wpłynąć na funkcjonowanie podzespołów urządzenia w przyszłości.

  Klapka baterii pełni istotną rolę w ochronie urządzenia przed zalaniem i zabrudzeniem. Oprócz aspektu wizualnego, ma również znaczenie dla prawidłowego odprowadzania ciepła z urządzenia i umożliwia skuteczne ładowanie indukcyjne. Jeśli zauważysz, że tylna szklana klapka Xiaomi Mi 10 Pro została uszkodzona po upadku, nawet z niewielkiej wysokości, zdecydowanie zalecamy jej wymianę. Dzięki temu przywrócisz nie tylko estetyczny wygląd urządzenia, ale także jego bezpieczeństwo i pełną funkcjonalność.

  Odwiedź najczęściej polecany Serwis Xiaomi Mi 10 Pro !

  Posiadamy serwisy w 3 dużych miastach w Polsce. Odwiedź nas i dołącz do grona zadowolonych klientów.

  PanSzybka Warszawa

  pinezka na mapieul. Andrzejowska 6/8
  02-312 Warszawa

  telefon+48 889 952 182 skrzynka mailowawarszawa@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż
  PanSzybka Kraków

  pinezka na mapieul. Fieldorfa-Nila 17
  31-209 Kraków

  telefon+48 690 999 036 skrzynka mailowakrakow@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż
  PanSzybka Gdańsk

  pinezka na mapie Aleja Grunwaldzka 124
  80-244 Gdańsk

  telefon+48 733 321 337 skrzynka mailowagdansk@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż

  Nie masz czasu na wizytę w salonie ?

  Skorzystaj z darmowego kuriera na terenie całej Polski. To proste !

  Formularz

  W naszym sklepie online wybierasz model telefonu, a następnie rodzaj uszkodzenia, które chcesz naprawić. Możesz też skorzystać z opcji diagnozy.

  Nadanie paczki

  Zamawiając usługę otrzymasz od nas etykietę do wybranego przez Ciebie paczkomatu. Możesz również nadać paczkę we własnym zakresie. Pamiętaj o odpowiednim zabezpieczeniu urządzenia na czas wysyłki.

  Naprawa

  Zdecydowaną większość napraw jesteśmy w stanie wykonać nawet tego samego dnia. Jeśli jednak posiadasz nietypowe urządzenie lub będą potrzebne dodatkowe części, naprawa może się lekko wydłużyć.

  Wysyłka

  Za wykonaną naprawę możesz zapłacić za pobraniem lub w formie przedpłaty. W obu przypadkach zamawiając folię ochronną na swoje urządzenie, otrzymasz bezpłatną przesyłkę zwrotną.